ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

McDonald's

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

McDonald's - Page 3 Empty Re: McDonald's

Post by Guest Fri 6 May - 13:17

marcellus wrote:
asilovski wrote:
deda getting old wrote:meso iz Austrije? pa to je strašno
uvjetno rečeno meso, to je industrijko obrađeno meso koje se miješa sa sojom i mesnom želatinom, dobro je kad nemaš šta pojesti

nema soje, ali sto puta više vjerujem macu nego ćevapari na placu oko kvalitete mesa

nisam nikada čuo igdje da je netko iz McDonaldsa dobio proljev ili samonelu...

a ovi domaći fastfoodovi, osim 3-4 lokcije po STu, ostalo je sve rizik samo takav... a ST je još turisitčki grad pa se kvaliteta i popravila zadnjih 5-6godina, a opet.. mogu misliti kako je u Osijeku gdje im je najpopularniji jozo trovač

btw sigurnije i zdravije meso iz McDonaldsa nego u 99% ostalih mjesta gdje će te jesti, uključujući i restorane(fala kurcu radio sam hrpu vremena u turizmu i znam kako restorani rade.. meso se nabavlja svugdje , hrana se zamrzava, jela se podgrijavaju itd pa ti jedi tamo)...


Guest
Guest


Back to top Go down

McDonald's - Page 3 Empty Re: McDonald's

Post by Guest Fri 6 May - 13:18

aben wrote:Mekdonalds je odličan, naručin iz auta, kruh je mekan pa ne trošin zube, odma je gotovo, ukusno je, kapitalistički. Jedino mi je skupo jer su maleni pa ih treb osan poisti...
skuplji je mcdonalds nego domaći fastfoodvi.. najgore u McDonaldsu dobiješ siguran burger(komad mesa) zato i jest skuplji, a u domaćem fastfoodu, "domača piletina iz brazila našopana hormonima" sa jajima, majonezom i ostalim koji stoji tamo na temeperaturi od 40C
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

McDonald's - Page 3 Empty Re: McDonald's

Post by Kermit Fri 6 May - 13:21

preko_vode_do_slobode wrote:
marcellus wrote:
asilovski wrote:
deda getting old wrote:meso iz Austrije? pa to je strašno
uvjetno rečeno meso, to je industrijko obrađeno meso koje se miješa sa sojom i mesnom želatinom, dobro je kad nemaš šta pojesti

nema soje, ali sto puta više vjerujem macu nego ćevapari na placu oko kvalitete mesa

nisam nikada čuo igdje da je netko iz McDonaldsa dobio proljev ili samonelu...

a ovi domaći fastfoodovi, osim 3-4 lokcije po STu, ostalo je sve rizik samo takav... a ST je još turisitčki grad pa se kvaliteta i popravila zadnjih 5-6godina, a opet.. mogu misliti kako je u Osijeku gdje im je najpopularniji jozo trovač

btw sigurnije i zdravije meso iz McDonaldsa nego u 99% ostalih mjesta gdje će te jesti, uključujući i restorane(fala kurcu radio sam hrpu vremena u turizmu i znam kako restorani rade.. meso se nabavlja svugdje , hrana se zamrzava, jela se podgrijavaju itd pa ti jedi tamo)...

Od hrane iz Meka dobiješ bruh ili herniju stomaka, osjećaj nakon jedenja je kao da si se otrovao otopinom žive i klora. Što se tiče Joze on uopće nije popularan već smeće, samo ljudi pijani vole jesti sranja, kako Jozu tako i Meka, jedini problem je što Meka jedu trijezni i još dovode svoju pretilu djecu, ali no Hrvati nikad nisu bili poznati po pameti ili gastronomiji...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

McDonald's - Page 3 Empty Re: McDonald's

Post by Guest Fri 6 May - 13:27

U Zagrebu je najbolji sendvič "Toplo-Hladno" u Pingvinu, uvijek je gužva. Gril piletina sa zapečenim gljivama, zapečenom paprikom i lukom.


McDonald's - Page 3 SANDWICH-BAR-PINGVIN-3


Last edited by deda getting old on Fri 6 May - 13:32; edited 2 times in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

McDonald's - Page 3 Empty Re: McDonald's

Post by Guest Fri 6 May - 13:27

asilovski wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:
marcellus wrote:
asilovski wrote:
deda getting old wrote:meso iz Austrije? pa to je strašno
uvjetno rečeno meso, to je industrijko obrađeno meso koje se miješa sa sojom i mesnom želatinom, dobro je kad nemaš šta pojesti

nema soje, ali sto puta više vjerujem macu nego ćevapari na placu oko kvalitete mesa

nisam nikada čuo igdje da je netko iz McDonaldsa dobio proljev ili samonelu...

a ovi domaći fastfoodovi, osim 3-4 lokcije po STu, ostalo je sve rizik samo takav... a ST je još turisitčki grad pa se kvaliteta i popravila zadnjih 5-6godina, a opet.. mogu misliti kako je u Osijeku gdje im je najpopularniji jozo trovač

btw sigurnije i zdravije meso iz McDonaldsa nego u 99% ostalih mjesta gdje će te jesti, uključujući i restorane(fala kurcu radio sam hrpu vremena u turizmu i znam kako restorani rade.. meso se nabavlja svugdje , hrana se zamrzava, jela se podgrijavaju itd pa ti jedi tamo)...

Od hrane iz Meka dobiješ bruh ili herniju stomaka, osjećaj nakon jedenja je kao da si se otrovao otopinom žive i klora. Što se tiče Joze on uopće nije popularan već smeće, samo ljudi pijani vole jesti sranja, kako Jozu tako i Meka, jedini problem je što Meka jedu trijezni i još dovode svoju pretilu djecu, ali no Hrvati nikad nisu bili poznati po pameti ili gastronomiji...

ništa ti nije sigurno osim mesa koje sam ne uloviš ili uzojiš, pa zakolješ i pripremiš.

McDonalds ima daleko najstrože standarde i regulacije glede pripreme hrane. Najveća je baza što su McDonaldove regulacije i standarde često uzele države i ubacile u zakone i pravile,(dok McD je to napravio radi tržišta)

naravno da pomfrit i cola nisu zdravi i ono pecivo, ali ... ostaje činjenica da nisam nikada čuo da se itko ikada otrova u McDonaldsu, dobio proljev itd.. burger iz McDonaldsa , prolazi najstrože kontrole i regulacije... čistoća McDonaldsa je tip-top , nećeš doma tako sterilno sebi napraviti.

zbog toga je čak McDonalds skuplji od prosječnog fasfooda u Hrvatskoj, to ti sve govori
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

McDonald's - Page 3 Empty Re: McDonald's

Post by n_razbojnik Fri 6 May - 13:28

asila sigurno nije dobio igračku u Happy Mealu pa je ovako nadrkan

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

McDonald's - Page 3 Empty Re: McDonald's

Post by Kermit Fri 6 May - 13:33

n_razbojnik wrote:asila sigurno nije dobio igračku u Happy Mealu pa je ovako nadrkan
Uopće raspravljati o Meku mi je suludo, pa to čak niti crnci više ne jedu
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

McDonald's - Page 3 Empty Re: McDonald's

Post by n_razbojnik Fri 6 May - 13:35

asilovski wrote:
n_razbojnik wrote:asila sigurno nije dobio igračku u Happy Mealu pa je ovako nadrkan
Uopće raspravljati o Meku mi je suludo, pa to čak niti crnci više ne jedu
ae, Mec je out kao i Burger King...TGI Fridays , KFC , Pizza Hut...tu se trpa

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

McDonald's - Page 3 Empty Re: McDonald's

Post by Kermit Fri 6 May - 13:41

n_razbojnik wrote:
asilovski wrote:
n_razbojnik wrote:asila sigurno nije dobio igračku u Happy Mealu pa je ovako nadrkan
Uopće raspravljati o Meku mi je suludo, pa to čak niti crnci više ne jedu
ae, Mec je out kao i Burger King...TGI Fridays , KFC , Pizza Hut...tu se trpa
Burger King je još odvratnije smeće od Meka, baš sam bio je onaj Whoopy jebo sebe kaširani karton ima bolji okus i miris, naravno sanitetski zadovoljava sve uvjete. KFC mi ne pada na pamet, Pizza Hut je ona Čikago pizza/pita sa sirnom kašom i skupa...kako god kad se ide negdje onda se dobro ispita gdje da se jede, posebice vani u zadnje vriejem ima jako puno dobrih restorana/menzi sa svježom hranom, znači povrće, juhe (ne iz vrećice), kuhani krompir, mesine, tripice, đigere, variva i crnog piva gajba, ali no moš otići u Mek i uzet Unhappy meal i igračku heheh
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

McDonald's - Page 3 Empty Re: McDonald's

Post by Guest Fri 6 May - 13:42

n_razbojnik wrote:
asilovski wrote:
n_razbojnik wrote:asila sigurno nije dobio igračku u Happy Mealu pa je ovako nadrkan
Uopće raspravljati o Meku mi je suludo, pa to čak niti crnci više ne jedu
ae, Mec je out kao i Burger King...TGI Fridays , KFC , Pizza Hut...tu se trpa

ee...to, KFC cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

McDonald's - Page 3 Empty Re: McDonald's

Post by Kermit Fri 6 May - 13:45

Noor wrote:
n_razbojnik wrote:
asilovski wrote:
n_razbojnik wrote:asila sigurno nije dobio igračku u Happy Mealu pa je ovako nadrkan
Uopće raspravljati o Meku mi je suludo, pa to čak niti crnci više ne jedu
ae, Mec je out kao i Burger King...TGI Fridays , KFC , Pizza Hut...tu se trpa

ee...to, KFC cheers
a majktiga omiljena hrana getto crnja, nema bolje do pilećih crnih kostiju
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

McDonald's - Page 3 Empty Re: McDonald's

Post by Guest Fri 6 May - 13:51

asilovski wrote:
Noor wrote:
n_razbojnik wrote:
asilovski wrote:
n_razbojnik wrote:asila sigurno nije dobio igračku u Happy Mealu pa je ovako nadrkan
Uopće raspravljati o Meku mi je suludo, pa to čak niti crnci više ne jedu
ae, Mec je out kao i Burger King...TGI Fridays , KFC , Pizza Hut...tu se trpa

ee...to, KFC cheers
a majktiga omiljena hrana getto crnja, nema bolje do pilećih crnih kostiju

ja kupim pilećih krilaca i nekad sama doma složim KFC..mljaaac sunny
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

McDonald's - Page 3 Empty Re: McDonald's

Post by Guest Fri 6 May - 13:51

Five days burgers and fires je najbolji od ovih američkih marki.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

McDonald's - Page 3 Empty Re: McDonald's

Post by Guest Fri 6 May - 13:56

asilovski wrote:
n_razbojnik wrote:
asilovski wrote:
n_razbojnik wrote:asila sigurno nije dobio igračku u Happy Mealu pa je ovako nadrkan
Uopće raspravljati o Meku mi je suludo, pa to čak niti crnci više ne jedu
ae, Mec je out kao i Burger King...TGI Fridays , KFC , Pizza Hut...tu se trpa
Burger King je još odvratnije smeće od Meka, baš sam bio je onaj Whoopy jebo sebe kaširani karton ima bolji okus i miris, naravno sanitetski zadovoljava sve uvjete. KFC mi ne pada na pamet, Pizza Hut je ona Čikago pizza/pita sa sirnom kašom i skupa...kako god kad se ide negdje onda se dobro ispita gdje da se jede, posebice vani u zadnje vriejem ima jako puno dobrih restorana/menzi sa svježom hranom, znači povrće, juhe (ne iz vrećice), kuhani krompir, mesine, tripice, đigere, variva i crnog piva gajba, ali no moš otići u Mek i uzet Unhappy meal i igračku heheh

restoran košta 100kn za najest se, mc donalds možeš za 40kn, a lokalni fastfood aka jozotrovač, 20-30kn
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

McDonald's - Page 3 Empty Re: McDonald's

Post by Guest Fri 6 May - 14:00

sa time da sastojci u restoranu u teoriji jestu možda zdraviji(juha, povrće,) ali brale , meso iz prosječnog restorana sigurno kvalitetnije od mesa iz McDonaldsa a bogami teško i ostalo


ovo jozo trovač , to neću niti komentirati,
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

McDonald's - Page 3 Empty Re: McDonald's

Post by Kermit Fri 6 May - 14:03

preko_vode_do_slobode wrote:
asilovski wrote:
n_razbojnik wrote:
asilovski wrote:
n_razbojnik wrote:asila sigurno nije dobio igračku u Happy Mealu pa je ovako nadrkan
Uopće raspravljati o Meku mi je suludo, pa to čak niti crnci više ne jedu
ae, Mec je out kao i Burger King...TGI Fridays , KFC , Pizza Hut...tu se trpa
Burger King je još odvratnije smeće od Meka, baš sam bio je onaj Whoopy jebo sebe kaširani karton ima bolji okus i miris, naravno sanitetski zadovoljava sve uvjete. KFC mi ne pada na pamet, Pizza Hut je ona Čikago pizza/pita sa sirnom kašom i skupa...kako god kad se ide negdje onda se dobro ispita gdje da se jede, posebice vani u zadnje vriejem ima jako puno dobrih restorana/menzi sa svježom hranom, znači povrće, juhe (ne iz vrećice), kuhani krompir, mesine, tripice, đigere, variva i crnog piva gajba, ali no moš otići u Mek i uzet Unhappy meal i igračku heheh

restoran košta 100kn za najest se,  mc donalds možeš za 40kn, a lokalni fastfood aka jozotrovač, 20-30kn
100 kn po osobi ili? jozo je 10 kn po osobi
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

McDonald's - Page 3 Empty Re: McDonald's

Post by Guest Fri 6 May - 14:03

a da u osijeku su cijene u restoranima možda niže, ovdje turizma diže svugdje cijenu cheers

da jozo 10kn.. lol
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

McDonald's - Page 3 Empty Re: McDonald's

Post by Kermit Fri 6 May - 14:04

preko_vode_do_slobode wrote:sa time da sastojci u restoranu u teoriji jestu možda zdraviji(juha, povrće,) ali brale , meso iz prosječnog restorana sigurno kvalitetnije od mesa iz McDonaldsa a bogami teško i ostalo


E moj Đoda, pa šta se događa?
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

McDonald's - Page 3 Empty Re: McDonald's

Post by Guest Fri 6 May - 14:06

ma daj, nisi vidio kako rade restorani? šta misliš da restorani uzimaju domaće meso od seljaka, a ne uvozno našopano hormonima, i gdje podgrijavaju hranu, i sve ostalo.. pa ja sam radio u turizmu pa u sklopu objekta restoran "kojeg su gosti iz britanije hvalili(normalno kada jedu govna)" a ono..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

McDonald's - Page 3 Empty Re: McDonald's

Post by Kermit Fri 6 May - 14:12

preko_vode_do_slobode wrote:ma daj, nisi vidio kako rade restorani?  šta misliš da restorani uzimaju domaće meso od seljaka, a ne uvozno našopano hormonima, i gdje podgrijavaju hranu, i sve ostalo.. pa ja sam radio u turizmu pa u sklopu objekta restoran "kojeg su gosti iz britanije hvalili(normalno kada jedu govna)" a ono..
U Dalmaciji restorani su prevara, ja idem u 2-3 mjesta gdje znam kuvare ili vlasnika ostalo izbjegavam, ali ponavljam u Meku nije meso, već mesna smjesa, moj kum mi radi kao tehnolog u industriji mesa  i kaže, to jest bolje da ništa ne govori...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

McDonald's - Page 3 Empty Re: McDonald's

Post by Kermit Fri 6 May - 14:13

preko_vode_do_slobode wrote:a da u osijeku su cijene u restoranima možda niže, ovdje turizma diže svugdje cijenu cheers

da jozo 10kn.. lol
bokte za 100 kn jedem Njemačkoj bečku odrezak sa povrćem ko WC daska a mekan ko duša
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

McDonald's - Page 3 Empty Re: McDonald's

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum