ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ne može me osporavati osoba koja je negirala genocid u Srebrenici

Go down

Ne može me osporavati osoba koja je negirala genocid u Srebrenici Empty Ne može me osporavati osoba koja je negirala genocid u Srebrenici

Post by gargamel0101 4/5/2016, 19:33

"One se ne mogu izvući iz bilo koje moje izjave ili bilo kojeg mojeg postupka. Nažalost, to je sve refleksija unutarhrvatskih političkih odnosa i činjenice da se oporbeno djelovanje prenijelo na medijski prostor i da su Hrvatsko novinarsko društvo preuzele skupine koje ovu časnu udrugu koriste za jednu vrstu parapolitičkoga i paraideološkoga djelovanja", rekao je Hasanbegović i ponovio da je "priča o ukidanju, ograničavanju ili dovođenje u pitanje medijskih sloboda u Hrvatskoj potpuno neutemeljena".
Hasanbegović je odbacio i kritike Efraima Zuroffa, direktora centra "Simon Wiesenthal" iz Jeruzalema.
Kazao je da "osoba koja je izrijekom negirala genocid u Srebrenici nema moralno pravo biti arbitrom hrvatske politike ili odnosa u hrvatskoj politici ili javnom životu".
Hasanbegović je zaključio da ne razmišlja o ostavci, uprkos zahtjevima nekih novinara i djelatnika u kulturi.

http://novi.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/ne-moze-me-osporavati-osoba-koja-je-negirala-genocid-u-srebrenici/3711486/



gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum