ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Page 6 of 22 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 22  Next

Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 6 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 17/6/2016, 21:55

IvyTeasdale wrote:Sve si dobro rekla..
Nazalost..

;-)





vladar hr ekipe je bio u trigonu s jupiterom na vrhu kuće uspjeha. i OK, to je pobjednička kombinacija. no, vladar čeha u sekstilu s uranom konjukcija fortuna! puno stabilnija forma od trigona ali ne i za pobjedu.... na kraju je ispalo kako je ispalo. sreća u nesreći za njih-fortuna u kvadratu sa plutonom-vladar hr, a nesreća za hr ali i osigurala prolaz dalje-druga u skupini, ako sam dobro shvatila.


milanović ima ju u lavu u petoj kući. kraljevski položaj, mogao bi sve da isti nije u kvadratu sa suncem i venerom-preuveličana slika samog sebe. no,možda je protehlih mjesec nešto korisno i naučio.
;)

night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 6 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 17/6/2016, 22:21

sutra ranom zorom :D, mjesec ulazi u strijelca; ujedno i natalni položaj mjeseca hr; postoji još mala opasnost da se pofajtate, nadam se na prijatejskoj bazi, u natjecateljskom žaru hakla i sl. jer mo u strijelcu je veseljak,  teško ga uvući u svađu.
dakle, subota, lijepo vrijeme, sjajan dan da se provede u prirodi, sportsko rekreativno druži s obitelji, prijateljima, i bar nakratko zaboravi na đumbus preteklog tjedna. odmorite se :)
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 6 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by L'âme 17/6/2016, 23:23

Super..ja cu bit na svome ;-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 6 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 21/6/2016, 21:14

za prošlotjednog incidenta mjesec se našao u srazu sa marsom, danas je to pluton koji ima daleko jači intenzitet djelovanja. kako je sve skupa u kvadratu sa uranom iz ratobornog ovna, ako dođe do izgreda završit će sa dalekosežnijim posljedicams, za sve strane, poradi retro plutona (vraća se da bi popravio što je za prošlog tranzita izostavljeno) a u opoz. je sa vodstvom hns-a, što je u uskoj vezi i sa vladom hr, njenim biračima (mo je u raku- ekstremno domoljubno nastrojeni puk).... ali to je tako, odjednom se brzinski saziva sjednica, nepostojeće, vlade poradi tkz. rušenja ugleda hr države od grupice nogometnih navijača a da ista, nap., ne vidi rušenje ugleda iste te države jer je intimus sa mafijaškim bosom iz nogometnih redova etc.... lutka na koncu ni ne zna drugačije tj. kako tko potegne.
no, nije sve tako crno, bit će i dosta sreće za hr.
što se tiče igre, od samog početka (?) bi trebali pasti golovi. hr izlazi kao pobjednik ali nisam sigurna da će sve završiti u veličanstvenom slavlju.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 6 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by L'âme 22/6/2016, 00:59

pobijedili smo,nije bilo ekcesa,idemo dalje u eliminacijsku fazu ispadanja..;-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 6 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by L'âme 22/6/2016, 01:04

Inace,svaka cast..stvarno si to izvrsno protumacila . ;-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 6 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 22/6/2016, 23:52

dobro je prošlo ;).... fortuna u raku-trigon neptun kao simbol prvog gola (negdje između 5 i 10min.) za koji sam doista mislila da će biti za hr, ali očito ništa od toga jer je fortuna pucala iz 7k-španjolska, ali je zato na kraju, zbog sveg ostalog, sreća/pobjeda ipak bila na strani hr-rak. 
no, bez politike koja u sve gura svoje papke ne ide.
gledam danas fotografiju sa hajdukovim šalom.... doslovno se cere i poručuju kako njima nitko ništa ne može, još samo dugovječni gradonačelnik nedostaje, ali tu je emisar jer onaj mora delati.
ast.karta hns-a je poprilično dobra, pa se imaju i zašto ceriti.... ali gle čuda, jel, najslabija  karika su navijači, mjesec-navijači su dio velikog pluton-mars-saturn kvadrata. no, kako hns postoji sebe radi a ne sporta, klubova, igrača etc., tko pita za navijače.
retro pluton je pokrenuo važna pitanja ne samo po sudbinu hr države; sve je započelo 2010.g. uhićnjem i.sanadera, i kako pluton šeće sve su dramatičnija događanja s druge strane jarca-rak gdje se nalazi sunce hr. tako je zahvatio i hns-sunce u raku, ali poradi dobre natalne karte neće bitno uzdrmati vrh, no kako će se pluton vratiti na svoj uobičajni put i kretati prema kraju jarca neki ljudi unutar hns-a će itekako morati polagati račune. iako se napuklina koju pluton radi širi, zaštićeni su. za sada.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 6 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by L'âme 24/6/2016, 13:12

nisam ni sumnjala da će se izvući..krovna organizacija je toliko ogrezla u neke radnje, da nije čudno i da manje filijale tako funkcioniraju..valjda će se polako sve raščistit..ili barem umanjit uprljanost..da se fino izrazim ;) 
Nego, sutra igramo s Portugalom navečer..
Glavni igrač Christiano Ronaldo..Vodenjak..
trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 6 826eb5ae795dd427b96bc199d5b24d85


Evo i natalna karta Portugala..
http://www.astrolreport.com/famous/portugal-modern.php


Unaprijed ti se zahvaljujem na trudu, i to u ime svih navijača koji čitaju.. :)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 6 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by betty.boop 24/6/2016, 14:16

cr7 vodenjak ? 


ne znam, cudno mi
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 6 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by L'âme 24/6/2016, 16:02

betty.boop wrote:cr7 vodenjak ? 


ne znam, cudno mi
nije,humani osobenjak..vidim da ima dosta u Lavu..zato se ponasa k'o kralj ;D
ima i Ovna..veliko Ja..;-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 6 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by veber 24/6/2016, 16:10

kaj ti imaš protiv vodenjaka?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 6 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 3/7/2016, 22:32

ivy, nogometoljupci....nije dobro završilo. šteta mladih snaga pored vodstva koje u ključnim momentima ne reagira na ispravan način. čini se ponajviše poradi sindroma zvanog bogomdan-mo konj.ju trig.ne, pa tvrdoglavo ustraje u onome što ne funkcionira, jer je eto uz pomoć više sile tako zamišljeno pa neka bude; a.čačić mjesec konj. jupiter kvadrat sunce. a ima sjajne aspekte sa saturnom i nepunom-trigon gdje odlično dolaze do izražaja odlučnost u namjeri, vjera u uspjeh i solidnu podršku viših instanci (iako bi se u ovom slučaju to moglo i drugačije nazvati haha, ali recimo pristojno da ima dobre pokrovitelje)....no, kako to obično biva, jednom uzdignut ego ne poznaje granice pa misli da je nepobjediv.


islanđani.... :| , mislim da su se prepali mogućnosti koja im se otvorila. fortuna u vagi-francuska je tokom cijelog natjecanja bila na njihovj strani, ali protiv domaćina.... teško.... i još se ovi prave važni  :roll .... :D , pa pucaju ko sumanuti.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 6 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 3/7/2016, 22:37

IvyTeasdale wrote:
betty.boop wrote:cr7 vodenjak ? 


ne znam, cudno mi
nije,humani osobenjak..vidim da ima dosta u Lavu..zato se ponasa k'o kralj ;D
ima i Ovna..veliko Ja..;-)





meni je izgledao kao mali prestrašenko :D , ali dobro si ga opisala :) , jer ne bi ni bio zvijezda, uz talent i sav uloženi trud, da nema te naglašene samovažnosti koja upravo kod vatrenih znakova najviše dolazi do izražaja.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 6 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by L'âme 3/7/2016, 22:56

night sky wrote:ivy, nogometoljupci....nije dobro završilo. šteta mladih snaga pored vodstva koje u ključnim momentima ne reagira na ispravan način. čini se ponajviše poradi sindroma zvanog bogomdan-mo konj.ju trig.ne, pa tvrdoglavo ustraje u onome što ne funkcionira, jer je eto uz pomoć više sile tako zamišljeno pa neka bude; a.čačić mjesec konj. jupiter kvadrat sunce. a ima sjajne aspekte sa saturnom i nepunom-trigon gdje odlično dolaze do izražaja odlučnost u namjeri, vjera u uspjeh i solidnu podršku viših instanci (iako bi se u ovom slučaju to moglo i drugačije nazvati haha, ali recimo pristojno da ima dobre pokrovitelje)....no, kako to obično biva, jednom uzdignut ego ne poznaje granice pa misli da je nepobjediv.


islanđani.... :| , mislim da su se prepali mogućnosti koja im se otvorila. fortuna u vagi-francuska je tokom cijelog natjecanja bila na njihovj strani, ali protiv domaćina.... teško.... i još se ovi prave važni  :roll .... :D , pa pucaju ko sumanuti.
znala sam da nam se dobro ne pise,cim se nisi pojavljivala..:'(
Eto,Islanđani potopljeni od Francuza..steta..bas simpatican tim..

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 6 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by L'âme 3/7/2016, 22:57

night sky wrote:
IvyTeasdale wrote:
betty.boop wrote:cr7 vodenjak ? 


ne znam, cudno mi
nije,humani osobenjak..vidim da ima dosta u Lavu..zato se ponasa k'o kralj ;D
ima i Ovna..veliko Ja..;-)





meni je izgledao kao mali prestrašenko :D , ali dobro si ga opisala :) , jer ne bi ni bio zvijezda, uz talent i sav uloženi trud, da nema te naglašene samovažnosti koja upravo kod vatrenih znakova najviše dolazi do izražaja.
da,da,osjeca se ta vatra jako..osim toga,kazu da je vrlo velikodusan..tipicno za visi tip Lava..;-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 6 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 5/7/2016, 22:10

glede c.ronalda, naišla sam na interesantan podatak u vezi sata rođenja. službeni s rodnog lista je 5,25h pa bi asc bio u jaracu, i onog za koji njegova mama tvrdi da je ispravan, a to je 10,20h tj. asc ovan. obzirom na fizički izgled daleko je bliža verzija sa asc-om u jarcu, smiren, ozbiljan, u stvari jako suzdražn, odmjeren u nastupu etc. što sa asc-om u ovnu sigurno ne bi bilo moguće. oči su definitivno jarčevske-miran, siguran pogled (tamne, kosa također), neptun na asc-u bi mu dao crtu tajanstvenosti, ne razmeće se etc..

što se tiče sutrašnjeg dana, fortuna u vodenjaku na natalnom merkuru i jupiteru, vladar mc-a u odličnom aspektu sa istom etc.. trebalo bi biti puno bolje nego u dosadašnjim okršajima.
njegova fortuna je u raku (sa asc-om u jarcu), zadaća takve fortune je ukazati na ljubaznost, osobu podučtii suptilnim osjećajima i važnosti čina stvaranja ideje, ljubavi, karijere, djeteta... štogod. važno je osvjestiti, punim plućima proživjeti samo nastajanje, a kako je u 7k, sve je to povezano sa javnošću-publika, navijači; kako je vladar mjesec u lavu, očit je i status zvijezde koju uživa, popularnost; kao i osobnim partnerom-veza,brak pa će svaki uspon i pad na tom polju biti usko povezan sa sposobnošću realiziranja vrijednosti kojima stremi, i koje cijeni.... ono malo što vidjeh od njega, čini mi se da mu sve to veoma dobro ide.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 6 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by L'âme 7/7/2016, 13:03

Opet si sve dobro izanalizirala..prošli su u finale..Održat će se 10.7. Još se ne zna igraju li sa Francuzima ili Nijemcima..osobno pikiram na Nijemce, makar su Francuzi domaćini..zbog iskustva ponajviše..


Nego, mislim da si u pravu kad kažeš da bi CR-u mogao biti podznak Jarac, ipak..Kad se uzme u obzir i njegov privatni život i specifična žilavost i disciplina u prebrođavanju veliklh nedaća, to može samo Jarac..kao i organiziranost, odgovornost, predanost, ozbiljnost..Ostalo čini taj Mjesec u Lavu..I, naravno, sunce dječačkog šarma, u Vodenjaku..
Hvala na lijepim analizama.. :)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 6 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 7/7/2016, 20:59

da, interesntna je ta fortuna.... jučer sam pogledala samo kraj meča federer-čilić.... federer jest teniska zvijezda, i meni osobno najdraži, ali ne umanjuje činjenicu da je i sreća u obliku sudačkih odluka odigrala bitnu ulogu. no, nema r.f. uzalud fortunu u strijelcu, najsportskijem od svih znakova, i u savršenom skladu sa suncem i merkurom iz lava. a tkz. fortuna dana je iz vodenjaka, i 5 lavlje- kraljevske kuće, bila u trigonu sa mc-om.


u vezi današnje utakmice, ta ista fortuna je u njemačkom polju. planeta na vrhu doslovno razbija suparnički stelij, ima trigon sa jupiterom etc..no, vladar stoji jako loše, recimo da im neće biti lako ali će se ratnički, kao što i priliči ovnu (njemačka) boriti. francuze čeka teška utakmica,možda i ozljede.... nešto kao sraz balerine i boksača.... ali, nije ni pobjeda uvijek samo pitanje igre, jel....


glede c.ronalda, teško je reći da mama ne zna,jel, ali ponekad ljudi neobično reagiraju, možda i iz praznovjerja,tko zna.... iako mi je prvo palo na pamet da je možda dolazak u bolnicu, nekakvom greškom, ubilejžen kao sat rođenja, no onda sam pogeldala i neke intervjue i odmah je bilo jasno da asc u ovnu ne može biti.  

nema na čemu :)
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 6 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by L'âme 8/7/2016, 13:03

Izgubili Nijemci..Francuzi u finalu..ipak su domaćini.. ;)

Kakva je fortuna u Škorpionu? :) 

Meni je CR simpatičan..privlači me Saturn..

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 6 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by night sky 8/7/2016, 21:57

e, bemu miša.... sad će to nemesis dovesti u red :D.
grčka verzija fortune je božica tyche, a kako ona dolazi u paru sa nemesis, a i slijepa je na pravdu pa sreću dijeli kako joj se svidi, nemesis to ispravlja i kažnjava nezasluženima dodijeljeno ili pak onima koji u čast bogova zaborave prinjeti žrtvu (ništa van mogućnosti, ekstra ili volje višeg, nije besplatno), i udijeliti nešto i siromašnima.
bit će da je u ovom slučaju tyche rekla jedno a učinila drugo :D... no, što kada su u finale obje ekipe ušle nezasluženo?... sori ivy :|.... u nedjelju će hirovita božica biti u ribama. muti nešto, skriva, i s druge je strane jupitera.... očito će nemesis ponovno u akciju :D.



u škorpionu je dobra za one koji vole dubinski analizirati i nemaju se straha upustiti u takve ekspedicije.... ali, s plutonom uvijek treba oprezno.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 6 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by L'âme 8/7/2016, 23:14

night sky wrote:e, bemu miša.... sad će to nemesis dovesti u red :D.
grčka verzija fortune je božica tyche, a kako ona dolazi u paru sa nemesis, a i slijepa je na pravdu pa sreću dijeli kako joj se svidi, nemesis to ispravlja i kažnjava nezasluženima dodijeljeno ili pak onima koji u čast bogova zaborave prinjeti žrtvu (ništa van mogućnosti, ekstra ili volje višeg, nije besplatno), i udijeliti nešto i siromašnima.
bit će da je u ovom slučaju tyche rekla jedno a učinila drugo :D... no, što kada su u finale obje ekipe ušle nezasluženo?... sori ivy :|.... u nedjelju će hirovita božica biti u ribama. muti nešto, skriva, i s druge je strane jupitera.... očito će nemesis ponovno u akciju :D.



u škorpionu je dobra za one koji vole dubinski analizirati i nemaju se straha upustiti u takve ekspedicije.... ali, s plutonom uvijek treba oprezno.
neko cudno prvenstvo svakako...neuvjerljivi jedni i drugi,a dosli do finala..A,Ribe k'o Ribe..nece tu bit predvidljivosti i stabilnosti..realno su Francuzi u prednosti jer su domacini..no,i Portugalci su lukavi..bumo videli;-)
Aha..shvacam za fortunu u Skorpionu..a,u Biku?,:-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc. - Page 6 Empty Re: trenutačan položaj planeta - tranziti, utjecaj etc.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 22 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 14 ... 22  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum