ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti - Page 4 Empty Re: Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti

Post by Guest 23/4/2016, 20:58

Problem jest,sto neki brkaju simbole koji su radili globalno sranja i simbole koji su uglavnom na svojem to radili..
Moze izgledati isto,ali nije..Da je tome tako,na Heinekenu ne bi bila crvena zvijezda,narocito jer je to svapsko pifo(loše ali ebi ga.. :clown )

Guest
Guest


Back to top Go down

Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti - Page 4 Empty Re: Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti

Post by Yehudi 23/4/2016, 21:10

Sora wrote:
WayneMarkley8 wrote:
n_razbojnik wrote:Koje su ustaške, jel'  to sve od Olivera?
Pitaj Hasu. On je kao ministar kulture sigurno upućen.
A on  je medicinski fenomen
On ima slijepu pjegu u mozgu a ne u oku.
Ono. Covjrk definitivno blokiran po tome oitanju
Cisto sumnjam da je posve svjesta sta prica . Mozda se radi o pojavi kod nekih znastvenika da se stručnost odnosi na samo uski segment i zamjeni za cjelinu .
To je za ministra kulture hendikep, ali kaj ce nama kultura ?


  Ovako ću reći

 a siguran sam u to šta govorim!

 ----------------haso  je  teledirigirani  islamistički  trojanac......plaćenik---------------

 On je jedan projekt islamista od malena vodjen za jednu misiju. Za one neupućene, haso je -hafiz- 

na pamet citira cili Kuran,  a  prošao je sve vjerske škole islamističke zajednice.

  Sitimo se kad je njegovo imenovanje dovedeno u pitanje.............momentalno je reagirala tamo neka

 - organizacija muslimana u RH ( financirana od SA i TR ......i RH ) sa oštrim priopćenjem da je -haso-

 veoma ugledni i poštovani član - muslimanske lige u RH- i da se njegovo imenovanje ne smije dovoditi u pitanje.

    meni je veoma očito da iza -hase- stoje jaki islamistiki lobi. Koji ga vodi, podržava, financira i usmjerava.


  Hajmo povući jednu paralelu tezi........


Da je, kojim slučajem, za ministra kulture -namješten- ( ne imenovan već zbilja montiran ...kao -haso )


Dakle zamislimo da je za ministra kulture u RH imenovan jedan, tamo neki, deklarirani Jevrejin, Židov....


hajdemo zamisliti tu soluciju............kakve bi bile reakcije i protesti  :^0
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti - Page 4 Empty Re: Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti

Post by omni 24/4/2016, 02:54

WayneMarkley8 wrote:Aj stavi Hasu natrag na aFatar.
Jebes Hasu, sto ce tebi swastika?
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti - Page 4 Empty Re: Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti

Post by lobo1 24/4/2016, 06:34

Sud utvrdio: Pozdrav "Za dom spremni" je stari hrvatski pozdrav
Prekršajni sud u Kninu odbacio je ovih dana prijavu policije, zbog nošenja i prodaje suvenira s natpisom "Za dom spremni", kao neutemeljenu.

Riječ je naime o prijavi policije protiv obrtnika Jakova Markovića koji je 05. kolovoza 2011. u Čavoglavama izložio i prodavao suvenire s natpisom "Za dom spremni". Međutim, odlukom Prekršajnog suda u Kninu od 22. prosinca 2011. ova je prijava odbačena kao neutemeljena.
U obrazloženju presude navodi se da je "pozdrav "Za dom spremni" poznat kroz cijelu hrvatsku povijest još od vremena Šubića i Zrinskog te da time ne predstavlja nikakvo tzv. ustaško obilježje kako mu se vjerojatno stavlja u teret".

_________________
Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti - Page 4 Hos10
Za  Dom  spremni !
lobo1
lobo1

Male
Posts : 701
2014-04-18

Age : 71
Lokacija: : münchen

Back to top Go down

Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti - Page 4 Empty Re: Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti

Post by kaya 24/4/2016, 10:45

Yehudi wrote:
WayneMarkley8 wrote:
bogomdani wrote:Problem bi nastao da mogu nes vise,osim klepetati i raditi istu gestu..
Saće "se kličem Ero" prilipit one pletenice iz hude jame.


 Kolega -Ero- može takve slike plasirati jedino neobrazovanoj i neupućenoj, nepismenoj 

 -stoki sitnoga zuba-

  Naime, u vezi te -Hude jame- NIKADA- NITKO- NIJE- napravio znanstveno medicinsko istraživanje

 tj. analizu pogrebnog nalaza. NIKADA nije potvrdjeno TKO SU ŽRTVE i tko su krvnici.

   SVE IDE U PRILOG TOME DA SU ŽRTVE -ROMI- A KRVNICI FAŠISTI.

  JEDNOGA DANA KAD SE BUDE ISTRAŽIVATI ,  KADA FORENZIČARI I ZNANSTVENICI BUDU UTVRDITI

 IDENTITET ŽRTAVA, TEK ONDA ĆEMO ZNATI TKO SU ŽRTVE  A TKO POČINITELJI ZLOČINA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
upravo obrnuto, jedino jasenovac nije forenzički istražen pa ne znamo tko je uopće tamo i tko ih je ubio, kada  i koga i koliko jer kostiju nema, međutim ova jama je među njih par koje su forenzički i svakako istražene te su danas spomen kosturnice i muzej  na kojima se održavaju komemoracije i posjete:
-Nakon oko 500 metara skreće se u desni hodnik rova, a nakon još oko 500 metara dolazi se na mjesto gdje se nalaze posmrtni ostaci oko 800 žrtava. Prizor je stravičan i oduzima dah. Nastaje šok. Bolni uzdasi i uplakana lica u nevjerici gledaju stravičan prizor. Stotine kostura u plastičnim kutijama i prljavim vrećama. Čuju se upiti: “Je li moguće da je ovo učinila ljudska ruka?“; „Kakvi ljudi su to mogli učiniti?“; „Samo Sotona može učiniti ovakav zločin!“ Nažalost svi oni znaju tko je to učinio – partizani (I. bataljun KNOJ-a pod vodstvom Benjamina Žižmana). Vraća se na mjesto razdvajanja i kreće se lijevim krilom okna i nakon oko 5oo metara hoda dolazi se na najstrašnije mjesto – stratište. Jama oko 45 metara duboka, široka oko 7 metara u kojoj se nalaze posmrtni ostaci (kosti) još oko 2000 žrtava. Stravičan prizor. Vodič navodi koko su egzekutori u jamu bacali ubijene i žive ljude a potom jamu zatvorili s 11 betonskih pregrada debljine i do 1 metar, između kojih su nasuli zemlju, sipinu i druge materijale. Smrt koju su ti jadni ljudi doživjeli ne može se ni zamisliti. Jedan od njih pokušao je kopajući probiti se i izaći. Njegovo tijelo pronađeni je ispred 10 pregrade. Osjećaje u ovom dijelu jame ne može se ničime opisati. Blijedi i u suzama posjetitelji – svjedoci ovog strašnog zločina – uputili su molitvu Gospodinu za duše svih žrtava ovog stravičnog zločina i u tišini krenuli ka izlazu iz jame. U jamu su ušli kao jedni, a izašli kao potpuno drugi ljudi.Hrvati, Slovenci i Nijemci , u ovoj jami nalazi se ukupno oko 3000 žrtava od kojih su njih 2000 Hrvati, 700 Slovenci i 300 Nijemci.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti - Page 4 Empty Re: Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti

Post by Yehudi 24/4/2016, 10:49

Iz  kojeg  dokumenta  je  taj  tekst ?
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti - Page 4 Empty Re: Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti

Post by kaya 24/4/2016, 11:10

Yehudi wrote:Iz  kojeg  dokumenta  je  taj  tekst ?
ovaj tekst je iz večernjeg ili jutarnjeg iz jednog obilaska jer je tamo muzej, postoje masu tekstova vezano za taj rudnik inače,  knjiga "Huda jama – Strogo čuvana tajna" Romana Leljaka, slovenskog publicista, i izvješća komisije za prikrivena grobišta čiji je predsjednik Joža Dežman koji se i spustio tamo i otkrio to sa forenzičarima.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti - Page 4 Empty Re: Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti

Post by Guest 24/4/2016, 11:18

treba se zapitati zasto su SVI doslovno logori sagradjeni pored Save,pa se onda moze iz toga i iscitati,zasto bas i nema kostiju i drugih dokaza...Mislim,suludo je kako se jos to uopce dovodi u pitanje..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti - Page 4 Empty Re: Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti

Post by kaya 24/4/2016, 11:23

bogomdani wrote:treba se zapitati zasto su SVI doslovno logori sagradjeni pored Save,pa se onda moze iz toga i iscitati,zasto bas i nema kostiju i drugih dokaza...Mislim,suludo je kako se jos to uopce dovodi u pitanje..
pa baš da ih je sve odnjela sava? gdje..u srbiju?
no kako god, još je suludije dovoditi u pitanje mjesto gdje ih ima i gdje viktimolozi točno vide imaju li ozljeda ili su bačeni živi i koliko ih ima i kada imaju točnu službenu dokumentaciju gdje je tko vožen, probran, tko je to izvršavao
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti - Page 4 Empty Re: Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti

Post by Guest 24/4/2016, 11:25

kaja_333 wrote:
bogomdani wrote:treba se zapitati zasto su SVI doslovno logori sagradjeni pored Save,pa se onda moze iz toga i iscitati,zasto bas i nema kostiju i drugih dokaza...Mislim,suludo je kako se jos to uopce dovodi u pitanje..
pa baš da ih je sve odnjela sava? gdje..u srbiju?
no kako god, još je suludije dovoditi u pitanje mjesto gdje ih ima i gdje viktimolozi točno vide imaju li ozljeda ili su bačeni živi i koliko ih ima i kada imaju točnu službenu dokumentaciju gdje je tko vožen, probran, tko je to izvršavao
Kako vidimo,radjeno je i na unistavanju dokaza,netko je vec to elaborirao..ebi ga..nitko normalan ne bi ostavio inkriminirajuce dokaze koji bi ga odsveli pred streljacki vod..
Kako se kaze,istina je obicne negdje izmedju,ne u krajnostima..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti - Page 4 Empty Re: Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti

Post by Ero 24/4/2016, 11:45

bogomdani wrote:
kaja_333 wrote:
bogomdani wrote:treba se zapitati zasto su SVI doslovno logori sagradjeni pored Save,pa se onda moze iz toga i iscitati,zasto bas i nema kostiju i drugih dokaza...Mislim,suludo je kako se jos to uopce dovodi u pitanje..
pa baš da ih je sve odnjela sava? gdje..u srbiju?
no kako god, još je suludije dovoditi u pitanje mjesto gdje ih ima i gdje viktimolozi točno vide imaju li ozljeda ili su bačeni živi i koliko ih ima i kada imaju točnu službenu dokumentaciju gdje je tko vožen, probran, tko je to izvršavao
Kako vidimo,radjeno je i na unistavanju dokaza,netko je vec to elaborirao..ebi ga..nitko normalan ne bi ostavio inkriminirajuce dokaze koji bi ga odsveli pred streljacki vod..
Kako se kaze,istina je obicne negdje izmedju,ne u krajnostima..
Priča ti ne pije vode. Nitko od zločinaca nije razmišljao na način kako ti to opisuješ, jer predpostavlja predaju istih partizanima, a to im, kao što smo vidjeli, nije padalo na pamet. Pobogu, ne radi se tu o klasičnom zločinu, gdje zločinac stavi na ruke rukavice da ne ostavi otiske prstiju...

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti - Page 4 Empty Re: Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti

Post by Guest 24/4/2016, 11:55

Ero wrote:
bogomdani wrote:
kaja_333 wrote:
bogomdani wrote:treba se zapitati zasto su SVI doslovno logori sagradjeni pored Save,pa se onda moze iz toga i iscitati,zasto bas i nema kostiju i drugih dokaza...Mislim,suludo je kako se jos to uopce dovodi u pitanje..
pa baš da ih je sve odnjela sava? gdje..u srbiju?
no kako god, još je suludije dovoditi u pitanje mjesto gdje ih ima i gdje viktimolozi točno vide imaju li ozljeda ili su bačeni živi i koliko ih ima i kada imaju točnu službenu dokumentaciju gdje je tko vožen, probran, tko je to izvršavao
Kako vidimo,radjeno je i na unistavanju dokaza,netko je vec to elaborirao..ebi ga..nitko normalan ne bi ostavio inkriminirajuce dokaze koji bi ga odsveli pred streljacki vod..
Kako se kaze,istina je obicne negdje izmedju,ne u krajnostima..
Priča ti ne pije vode. Nitko od zločinaca nije razmišljao na način kako ti to opisuješ, jer predpostavlja predaju istih partizanima, a to im, kao što smo vidjeli, nije padalo na pamet. Pobogu, ne radi se tu o klasičnom zločinu, gdje zločinac stavi na ruke rukavice da ne ostavi otiske prstiju...
:clown Ero,ne kompliciraj stvari koje su jednostavne..naravno daim nije bilo do predaje,ali logika nalaze,da ako je poraz izvjestan,unistavaju se svi dokazni materijali,kao i ratni dokumenti,spiskovi imena,ove i one strane,sve se unistava..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti - Page 4 Empty Re: Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti

Post by Ero 24/4/2016, 11:59

Yehudi wrote:

    Ja sam s 5,5 godina bio u zatvoru.
Ima danas svakakvih pretjerivanja a ovo mi je najjače.
Nedostaje  samo da je  sa 6 godina otišao u partizane. :^0

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti - Page 4 Empty Re: Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti

Post by Guest 24/4/2016, 12:07

Hvaljen Isus i Marija ustaše. Eto mene jopet.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti - Page 4 Empty Re: Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti

Post by kaya 24/4/2016, 12:11

Usne Stjepana Gnječa wrote:Hvaljen Isus i Marija ustaše. Eto mene jopet.
Pozdrav Bog cetnici.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti - Page 4 Empty Re: Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti

Post by Guest 24/4/2016, 12:12

kaja_333 wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:Hvaljen Isus i Marija ustaše. Eto mene jopet.
Pozdrav Bog cetnici.

Popuši mi kurac kurbo ustaška.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti - Page 4 Empty Re: Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti

Post by kaya 24/4/2016, 12:13

Usne Stjepana Gnječa wrote:
kaja_333 wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:Hvaljen Isus i Marija ustaše. Eto mene jopet.
Pozdrav Bog cetnici.

Popuši mi kurac kurbo ustaška.
A imaš ti to pedercicu cetnicki? Ja sam čula da nemas
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti - Page 4 Empty Re: Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti

Post by Guest 24/4/2016, 12:16

kaja_333 wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
kaja_333 wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:Hvaljen Isus i Marija ustaše. Eto mene jopet.
Pozdrav Bog cetnici.

Popuši mi kurac kurbo ustaška.
A imaš ti to pedercicu cetnicki? Ja sam čula da nemas

Svašta ustaše čuju. Evo ja čuo da ti Kujo nisi žena nego hermafrodit.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti - Page 4 Empty Re: Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti

Post by n_razbojnik 24/4/2016, 12:17

omni wrote:
WayneMarkley8 wrote:Aj stavi Hasu natrag na aFatar.
Jebes Hasu, sto ce tebi swastika?
anti hindu?

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti - Page 4 Empty Re: Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti

Post by Guest 24/4/2016, 12:18

lobo1 wrote:Sud utvrdio: Pozdrav "Za dom spremni" je stari hrvatski pozdrav
Prekršajni sud u Kninu odbacio je ovih dana prijavu policije, zbog nošenja i prodaje suvenira s natpisom "Za dom spremni", kao neutemeljenu.

Riječ je naime o prijavi policije protiv obrtnika Jakova Markovića koji je 05. kolovoza 2011. u Čavoglavama izložio i prodavao suvenire s natpisom "Za dom spremni". Međutim, odlukom Prekršajnog suda u Kninu od 22. prosinca 2011. ova je prijava odbačena kao neutemeljena.
U obrazloženju presude navodi se da je "pozdrav "Za dom spremni" poznat kroz cijelu hrvatsku povijest još od vremena Šubića i Zrinskog te da time ne predstavlja nikakvo tzv. ustaško obilježje kako mu se vjerojatno stavlja u teret".

Vidi ovog lokacija MINKEN. Takvi su najbolji brane otadžbinu iz bezbedne udaljenosti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti - Page 4 Empty Re: Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti

Post by kaya 24/4/2016, 12:20

Usne Stjepana Gnječa wrote:
kaja_333 wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
kaja_333 wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:Hvaljen Isus i Marija ustaše. Eto mene jopet.
Pozdrav Bog cetnici.

Popuši mi kurac kurbo ustaška.
A imaš ti to pedercicu cetnicki? Ja sam čula da nemas

Svašta ustaše čuju. Evo ja čuo da ti Kujo nisi žena nego hermafrodit.
pa da. No ti svjedno imaš malog pišu pa puno vičeš
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti - Page 4 Empty Re: Alfi Kabiljo: 'Pozdrav 'Za dom spremni' treba sudski zabraniti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum