ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kapiten C.zvezde igrat će za Hrvatsku na EURO-u?

Go down

Kapiten C.zvezde igrat će za Hrvatsku na EURO-u? Empty Kapiten C.zvezde igrat će za Hrvatsku na EURO-u?

Post by jastreb 20/4/2016, 17:33

'SAMO ZAMISLITE TO'
OVO SE NIJE DOGODILO NIKAD U POVIJESTI Kapetan srpskog simbola Crvene zvezde igrat će za Hrvatsku na EURU u Francuskoj!?

  • Kapiten C.zvezde igrat će za Hrvatsku na EURO-u? Crvena_zvezda_iba_1064160S1

    Screenshot: YouTube


Autor: Tomislav Židak
Objavljeno: prije 6 h i 54 min
Ako želi na Europsko prvenstvo s Hrvatskom, Zvezda mu neće biti zapreka već preporuka - podvukao je Dragan Džajić
Kapiten C.zvezde igrat će za Hrvatsku na EURO-u? 486x200_1054566S0

VEZANE VIJESTI

Vijesti


  • 'NE GLUMI MI FRAJERA' Pogledajte kako se bivši dinamovac unio kapetanu Partizana u lice

  • ŠTO LI ĆE NA OVO REĆI BAD BLUE BOYSI Bivši nogometaš Modrih otkrio što mu je u Dinamu nedostajalo dugih pet godina

  • IBANEZOVE RIJEČI NEĆE SE SVIDJETI MODRIMA 'Bio sam kapetan Dinama, ali traka u Zvezdi mi je najveće priznanje'


Hrvatska ima problem na lijevom beku, a Luis Ibañez, Argentinac s hrvatskom putovnicom, igra najbolju sezonu u karijeri. Zamjenik kapetana C. zvezde ima sjajnu statistiku, zabio je devet golova i dvanaest puta je asistirao suigračima za gol.
Zahvaljujući baš njemu, C. zvezda će biti srpski prvak. Dovoljno da ga se istakne kao jednu od mogućnosti za problematičnu poziciju lijevog beka, koja je, otkako se ozlijedio Josip Pivarić, otvorena, i na to pitanje Ante Čačić još traži odgovor. Čini nam se da ga nije našao...

Čačić na potezu
Da li bi bio skandal i bi li pozivanje povremenog kapetana C. zvezde sablaznilo hrvatsku nogometnu javnost? Luis Ibanez je igrao za Boca Juniorse, igrao je za Dinamo (162 utakmice, 15 golova, 18 asistencija), hrvatski je zet i ne bi bio prvi igrač C. zvezde koji je igrao za hrvatsku reprezentaciju. Igrao je u Zvezdi i Robert Prosinečki.
Luis Ibanez je za mene najprijatnije iznenađenje, fenomenalno je borben, hrabri suigrače, zamjenik je kapetana - kaže Zvezdina legenda Dragan Džajić, koji je doista biranim riječima govorio o malom Argentincu.

- Što se mene, a i Zvezde tiče, hoće li igrati za hrvatsku reprezentaciju, to je doista samo njegova odluka, Zvezda neće utjecati na to. Znam samo da je vrlo karakteran mladić, obiteljski čovjek, koji živi za trening i utakmice, sve nas je oduševio. Ako želi na Europsko prvenstvo s Hrvatskom, Zvezda mu neće biti zapreka, već preporuka - podvukao je Dragan Džajić, jedna od najvećih nogometnih legendi s ovih prostora. Jer, Luis Ibanez je Zvezdu doveo do naslova prvaka, iako Dragan Džajić kaže da još nije gotovo...
I Ćiro Blažević je legenda. Što on sugerira hrvatskom izborniku?
- U deficitu smo u zadnjoj liniji i sve što bi Hrvatskoj moglo koristiti, ne treba odbijati, čak ni kapetana Zvezde. Iako, nisam oduševljen, ja sam ipak malo šovinist, ma, šalim se, nisam... - zabavlja se Ćiro i nastavlja:
- Mislim da je to već nogometna diplomacija, možda bi nastup Zvezdinog kapetana za Hrvatsku bio prvi čin pomirenja dviju država napetih odnosa. Zamislite, Argentinac miri Hrvate i Srbe. Ne, ne želim to sugerirati Čačiću, ne želim da to ispadne neko političko petljanje, ali, Čačić je nogometni slijepac, on to ne gleda tako...
I Ćiro i Džajić su rekli svoje, a što kaže Luis Ibanez?
- Nisam opterećen pozivom, igram na super-razini, u jednoj izuzetno sportskoj atmosferi i dajem sve od sebe klubu za koji igram. Kao što sam davao i u Dinamu. Ako poziv dođe, spreman sam za reprezentaciju, jer mi je okruženje poznato, igrao sam s većinom igrača u Dinamu. Vrsaljko, Badelj, Mandžukić, Brozović, Pjaca, Kovačić, sve su to moji bivši suigrači i prijatelji, znamo se u dušu - kazao je Ibanez u SMS poruci.
Luis je spreman
- Nije Beograd preko Atlantskog oceana, da Čačić ne bi mogao skoknuti i na ovu stranu - rezonira Ibanezov menadžer i tast Darko Alegić. - Ako Čačić ima bolje rješenje, OK, ali, Ibanez je spreman...
Naravno, igranje na Europskom prvenstvu bila bi dobra preporuka za novi klub, a sve glasnije se govori da će Ibanez već ovog ljeta završiti u Benfici, gdje igra njegov cimer i najbolji prijatelj iz Boca Juniorsa, Nicolas Gaitan.
Odluči li se Čačić za Ibaneza, Ivan Perišić bi napokon dobio prirodnog suradnika na lijevom boku, igrača snažnog udarca, uz njegovo asistiranje i Perišićeva igra dobila bi na kvaliteti, i njemu treba ljevak, što ni Vida ni Vrsaljko nisu. Uz dvojicu Brazilaca, Eduarda da Silvu i Sammira, Ibanez bi bio još jedan Latinoamerikanac koji bi igrao za hrvatsku reprezentaciju. Ima mnoge kvalitete i samo jednu “manu” - igra u Zvezdi!
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kapiten C.zvezde igrat će za Hrvatsku na EURO-u? Empty Re: Kapiten C.zvezde igrat će za Hrvatsku na EURO-u?

Post by vuksadinare 20/4/2016, 17:35

...u jebote ja mislio ono kakva srbenda...a ono luis ibanez
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99098
2015-09-08


Back to top Go down

Kapiten C.zvezde igrat će za Hrvatsku na EURO-u? Empty Re: Kapiten C.zvezde igrat će za Hrvatsku na EURO-u?

Post by vuksadinare 20/4/2016, 17:36

Kako nikad?...a prosinecki...i on je jedno vrijeme bio kapetan zvezde
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99098
2015-09-08


Back to top Go down

Kapiten C.zvezde igrat će za Hrvatsku na EURO-u? Empty Re: Kapiten C.zvezde igrat će za Hrvatsku na EURO-u?

Post by gargamel0101 20/4/2016, 18:02

A decembarski?
Ostaviti se cuge iza dućana
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Kapiten C.zvezde igrat će za Hrvatsku na EURO-u? Empty Re: Kapiten C.zvezde igrat će za Hrvatsku na EURO-u?

Post by Ucka 20/4/2016, 18:05

Pa ima hrvatsko drzavljanstvo. I covjek zeli igrat.Naravno ako mu ono smece Cacic da priliku.To je jedini pravi ljevi bek koga imamo.
Ucka
Ucka

Male
Posts : 588
2016-02-15


Back to top Go down

Kapiten C.zvezde igrat će za Hrvatsku na EURO-u? Empty Re: Kapiten C.zvezde igrat će za Hrvatsku na EURO-u?

Post by jastreb 20/4/2016, 18:48

vuksadinare wrote:Kako nikad?...a prosinecki...i on je jedno vrijeme bio kapetan zvezde
Da,ali ne i u doba kad je igrao za Hrvatsku.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kapiten C.zvezde igrat će za Hrvatsku na EURO-u? Empty Re: Kapiten C.zvezde igrat će za Hrvatsku na EURO-u?

Post by dijagram 20/4/2016, 18:51

Ovo samo blentavog jastreba zanima
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Kapiten C.zvezde igrat će za Hrvatsku na EURO-u? Empty Re: Kapiten C.zvezde igrat će za Hrvatsku na EURO-u?

Post by EstebanEnrique 20/4/2016, 19:03

igralo se na sveti nikola stadionu u bariju ...godine gospodnje 1991 ...prosinecki je pucao prvi ...jedan od od rjetkih nogometasa koji je statisticki nastupao za dvije drzave ...


_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

Kapiten C.zvezde igrat će za Hrvatsku na EURO-u? Empty Re: Kapiten C.zvezde igrat će za Hrvatsku na EURO-u?

Post by jastreb 20/4/2016, 19:05

wolverine wrote:igralo se na sveti nikola stadionu u bariju ...godine gospodnje 1991 ...prosinecki je pucao prvi ...jedan od od rjetkih nogometasa koji je statisticki nastupao za dvije drzave ... 
Puno je dramatičnija bila druga utakmica polufinala. Protiv Bayerna na Marakani.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kapiten C.zvezde igrat će za Hrvatsku na EURO-u? Empty Re: Kapiten C.zvezde igrat će za Hrvatsku na EURO-u?

Post by Guest 20/4/2016, 19:07

jastreb wrote:
wolverine wrote:igralo se na sveti nikola stadionu u bariju ...godine gospodnje 1991 ...prosinecki je pucao prvi ...jedan od od rjetkih nogometasa koji je statisticki nastupao za dvije drzave ... 
Puno je dramatičnija bila druga utakmica polufinala. Protiv Bayerna na Marakani.
Ljupko Petrović živio par kuća od mene... ili mu je žena bila Baranjka, nisam siguran.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kapiten C.zvezde igrat će za Hrvatsku na EURO-u? Empty Re: Kapiten C.zvezde igrat će za Hrvatsku na EURO-u?

Post by jastreb 20/4/2016, 19:08

Starhemberg wrote:
jastreb wrote:
wolverine wrote:igralo se na sveti nikola stadionu u bariju ...godine gospodnje 1991 ...prosinecki je pucao prvi ...jedan od od rjetkih nogometasa koji je statisticki nastupao za dvije drzave ... 
Puno je dramatičnija bila druga utakmica polufinala. Protiv Bayerna na Marakani.
Ljupko Petrović živio par kuća od mene... ili mu je žena bila Baranjka, nisam siguran.
Prije par godina trenirao je zagrebačku Lokomotivu.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kapiten C.zvezde igrat će za Hrvatsku na EURO-u? Empty Re: Kapiten C.zvezde igrat će za Hrvatsku na EURO-u?

Post by Guest 20/4/2016, 19:09

Nogometom se počeo baviti vrlo rano i već od 16. godine života je u NK Dardi gdje je proveo mlade godine (1963-67).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kapiten C.zvezde igrat će za Hrvatsku na EURO-u? Empty Re: Kapiten C.zvezde igrat će za Hrvatsku na EURO-u?

Post by EstebanEnrique 20/4/2016, 19:22

ne mogu se stvarno sjetiti svih detalja ...mjesam neke stvari kada je pala magla na stadion el jel ili nije utakmica bila odgodjenja ...sjecam se isto trenutaka kad je netko primio gol kroz noge ,sjecam se trenutaka kada su se spominjnali augentalera i papen a...imo sam tada desetak godina ...ovo je najblize sto sam nasao ...


_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

Kapiten C.zvezde igrat će za Hrvatsku na EURO-u? Empty Re: Kapiten C.zvezde igrat će za Hrvatsku na EURO-u?

Post by Guest 20/4/2016, 19:24

wolverine wrote:ne mogu se stvarno sjetiti svih detalja ...mjesam neke stvari kada je pala magla na stadion el jel ili nije utakmica bila odgodjenja ...sjecam se isto trenutaka kad je netko primio gol kroz noge ,sjecam se trenutaka kada su se spominjnali augentalera i papen a...imo sam tada desetak godina ...ovo je najblize sto sam nasao ...

Mislim da je to bio Stojanović, golman Zvezde...prošla mu vrlo spora lopta preko ruku, između nogu pa u gol...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kapiten C.zvezde igrat će za Hrvatsku na EURO-u? Empty Re: Kapiten C.zvezde igrat će za Hrvatsku na EURO-u?

Post by jastreb 20/4/2016, 19:30

wolverine wrote:ne mogu se stvarno sjetiti svih detalja ...mjesam neke stvari kada je pala magla na stadion el jel ili nije utakmica bila odgodjenja ...sjecam se isto trenutaka kad je netko primio gol kroz noge ,sjecam se trenutaka kada su se spominjnali augentalera i papen a...imo sam tada desetak godina ...ovo je najblize sto sam nasao ... 
Ovo sa maglom bilo je godinu-dvije godine ranije protiv Milana. Savićević je dao gol koji vodi Zbezdu dalje,ali je utakmica prekinuta zbog magle.

U ponovljenoj utakmici Milanezi su na jedanaesterce prošli dalje.

Augantaler je dao autogol na toj čuvenoj utakmici protiv Bajerna. Mihajlović je centrirao,a Augentaler nespretno zahvatio loptu i lobovao svog golmana Ronalda Aumana.

Papen je pak igrao u finalu protiv C.Zvezde,kao igrač Olimpika.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kapiten C.zvezde igrat će za Hrvatsku na EURO-u? Empty Re: Kapiten C.zvezde igrat će za Hrvatsku na EURO-u?

Post by EstebanEnrique 20/4/2016, 19:43

fala ,nesjecam se dobro pojedinih stvari od ranije ...znam da mi je stari cak i snimo na video kazetu finale 1994 brazil - italija ...i ustao ujutro da odgledam ...

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

Kapiten C.zvezde igrat će za Hrvatsku na EURO-u? Empty Re: Kapiten C.zvezde igrat će za Hrvatsku na EURO-u?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum