ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nakon barcelone igrat ce u nizerazrednom vratniku

Go down

nakon barcelone igrat ce u nizerazrednom vratniku Empty nakon barcelone igrat ce u nizerazrednom vratniku

Post by debotoijusto 12/31/2021, 10:46

Slavni holivudski glumac Kevin Spacey sletio je večeras u Zagreb gdje je došao u goste poznatom redatelju Jakovu Sedlaru.
Informacija da će Spacey doći u Zagreb širi se kuloarima već danima, a ranije nam ju je potvrdio i sam Sedlar. On, naime, upravo radi na projektu kakav još nije zabilježen u Hrvatskoj. Priprema snimanje filma o prvom hrvatskom predsjedniku dr. Franji Tuđmanu, a Spacey bi trebao glumiti u njemu.
Neslužbeno doznajemo kako bi Spacey trebao utjeloviti baš lik predsjednika Tuđmana.
Sedlar nam je prije nekoliko dana potvrdio da su pregovori sa slavnim glumcem u tijeku. Tako je 29. prosinca otišao u Pariz gdje su započeli pregovore, a danas je Spacey stigao u Zagreb gdje bi trebao ostati neko vrijeme. No, još uvijek nije službeno potvrđeno da su Sedlar i Spacey postigli dogovor oko snimanja filma.
Svi detalji još se čuvaju u tajnosti, a i sam redatelj Sedlar ne želi previše govoriti o projektu. Kaže kako ne želi "brzati" kao neki od njegovih kolega koji su unaprijed najavili snimanje svojih filmova s velikim zvijezdama, a da se nakon toga ne bi dogodilo ništa.





Spacey je jedan od najuspješnijih i najpoznatijih glumaca kojeg publika pamti po brojnim filmovima i serijama. Prošlih godina slavan je po ulozi u legendarnoj televizijskoj seriji House of cards, gdje je igrao Franka Underwooda, političara koji ne zazire ni od čega kako bi napredovao u američkoj politici. Međutim, njegovo prisustvo u seriji je naprasno prekinuto zbog skandala vezanih za seksualno zlostavljalje mlađih muškaraca. Tu mu je i karijera krenula nizbrdo...
Ako zagrebački pregovori dobro prođu, odnosno ako ga Sedlar uspije na to nagovoriti, slavni će glumac utjeloviti Franju Tuđmana.



https://www.jutarnji.hr/scena/strane-zvijezde/misteriozni-dolazak-u-hrvatsku-kevin-spacey-ce-glumiti-franju-tudmana-u-filmu-jakova-sedlara-15140243
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

nakon barcelone igrat ce u nizerazrednom vratniku Empty Re: nakon barcelone igrat ce u nizerazrednom vratniku

Post by vuksadinare 12/31/2021, 10:50

:tu..za kevina i sedlara
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98994
2015-09-08


Back to top Go down

nakon barcelone igrat ce u nizerazrednom vratniku Empty Re: nakon barcelone igrat ce u nizerazrednom vratniku

Post by dijagram 12/31/2021, 10:51

debo, obuljen, frljic, LRTNGBCX+- : # na aparatima  :coffee
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

nakon barcelone igrat ce u nizerazrednom vratniku Empty Re: nakon barcelone igrat ce u nizerazrednom vratniku

Post by debotoijusto 12/31/2021, 10:57

sedlar je kurac na bicikli 
sad je i propala pedercina dobra  ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

nakon barcelone igrat ce u nizerazrednom vratniku Empty Re: nakon barcelone igrat ce u nizerazrednom vratniku

Post by dijagram 12/31/2021, 11:00

debotoijusto wrote:sedlar je kurac na bicikli 
sad je i propala pedercina dobra  ;)
A tako,ovaj je vas pa sad izdaje.

Docekajte ga s transparentima nedobrodoslice:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

nakon barcelone igrat ce u nizerazrednom vratniku Empty Re: nakon barcelone igrat ce u nizerazrednom vratniku

Post by vuksadinare 12/31/2021, 11:01

debotoijusto wrote:sedlar je kurac na bicikli 
sad je i propala pedercina dobra  ;)
nije problem tebi tko glumi nego koga ce glumiti...da glumi senfa odmah bi bio super i cool :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98994
2015-09-08


Back to top Go down

nakon barcelone igrat ce u nizerazrednom vratniku Empty Re: nakon barcelone igrat ce u nizerazrednom vratniku

Post by debotoijusto 12/31/2021, 11:13

vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:sedlar je kurac na bicikli 
sad je i propala pedercina dobra  ;)
nije problem tebi tko glumi nego koga ce glumiti...da glumi senfa odmah bi bio super i cool :)

poznavajuci sedlarov rad mogu ocekivati epizodu o franji na cuki pakova sela kako sam zadrzava horde nijema... ops ovaj srba dok izvlace ranjenike
misterij mi kako ovaj prevarant nabavi lovu za produkciju svojih izmisljenih uradaka pod sifrom biografija , biljezim + za prodaju price
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

nakon barcelone igrat ce u nizerazrednom vratniku Empty Re: nakon barcelone igrat ce u nizerazrednom vratniku

Post by vuksadinare 12/31/2021, 11:15

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:sedlar je kurac na bicikli 
sad je i propala pedercina dobra  ;)
nije problem tebi tko glumi nego koga ce glumiti...da glumi senfa odmah bi bio super i cool :)

poznavajuci sedlarov rad mogu ocekivati epizodu o franji na cuki pakova sela kako sam zadrzava horde nijema... ops ovaj srba dok izvlace ranjenike
misterij mi kako ovaj prevarant nabavi lovu za produkciju svojih izmisljenih uradaka pod sifrom biografija , biljezim + za prodaju price
..najbolji film za sada koji sam gledao ili njegov uradak je o kikašu i njegovom zarobljavanju..mozda bi se usudio i reci dokumentarno filmski najbolje obrađena tema iz domovinskog rata...plavi kaputic nisam gledao jos pa ne mogu ocijeniti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98994
2015-09-08


Back to top Go down

nakon barcelone igrat ce u nizerazrednom vratniku Empty Re: nakon barcelone igrat ce u nizerazrednom vratniku

Post by debotoijusto 12/31/2021, 11:29

vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
nije problem tebi tko glumi nego koga ce glumiti...da glumi senfa odmah bi bio super i cool :)

poznavajuci sedlarov rad mogu ocekivati epizodu o franji na cuki pakova sela kako sam zadrzava horde nijema... ops ovaj srba dok izvlace ranjenike
misterij mi kako ovaj prevarant nabavi lovu za produkciju svojih izmisljenih uradaka pod sifrom biografija , biljezim + za prodaju price
..najbolji film za sada koji sam gledao ili njegov uradak je o kikašu i njegovom zarobljavanju..mozda bi se usudio i reci dokumentarno filmski najbolje obrađena tema iz domovinskog rata...plavi kaputic nisam gledao jos pa ne mogu ocijeniti
leni riefenstahl HR filma samo bez talenta za filmski kadar & fotografiju i bez podrske drzavnog vrha , srecom
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

nakon barcelone igrat ce u nizerazrednom vratniku Empty Re: nakon barcelone igrat ce u nizerazrednom vratniku

Post by vuksadinare 12/31/2021, 11:31

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:

poznavajuci sedlarov rad mogu ocekivati epizodu o franji na cuki pakova sela kako sam zadrzava horde nijema... ops ovaj srba dok izvlace ranjenike
misterij mi kako ovaj prevarant nabavi lovu za produkciju svojih izmisljenih uradaka pod sifrom biografija , biljezim + za prodaju price
..najbolji film za sada koji sam gledao ili njegov uradak je o kikašu i njegovom zarobljavanju..mozda bi se usudio i reci dokumentarno filmski najbolje obrađena tema iz domovinskog rata...plavi kaputic nisam gledao jos pa ne mogu ocijeniti
leni riefenstahl HR filma samo bez talenta za filmski kadar & fotografiju i bez podrske drzavnog vrha , srecom
vidi se da uopce nisi gledao posljednje filmske uradke od sedlara vec ti je vrijeme u mozgu zaustavljeno na cetveroredu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98994
2015-09-08


Back to top Go down

nakon barcelone igrat ce u nizerazrednom vratniku Empty Re: nakon barcelone igrat ce u nizerazrednom vratniku

Post by debotoijusto 12/31/2021, 11:43

vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
..najbolji film za sada koji sam gledao ili njegov uradak je o kikašu i njegovom zarobljavanju..mozda bi se usudio i reci dokumentarno filmski najbolje obrađena tema iz domovinskog rata...plavi kaputic nisam gledao jos pa ne mogu ocijeniti
leni riefenstahl HR filma samo bez talenta za filmski kadar & fotografiju i bez podrske drzavnog vrha , srecom
vidi se da uopce nisi gledao posljednje filmske uradke od sedlara vec ti je vrijeme u mozgu zaustavljeno na cetveroredu

tko bi to sve pogledao snimi 5 uradaka godisnje a svi na istu sprancu 
onaj o jasenovcu zatim nisam se bojao umrijeti sto ti spominjes pa onaj o letici ( o djapicu jos nisam nasao ) zatim onaj o orson wellesu stepincu pavelicu... jos poneki zasigurno bacio oko , sve to zakurac kad nema talenta i prodaje krivu pricu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

nakon barcelone igrat ce u nizerazrednom vratniku Empty Re: nakon barcelone igrat ce u nizerazrednom vratniku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum