ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Veljko Maric sa puno gorcine okrivio Jadranku Kosor i Vesnu Pusic

Go down

Veljko Maric sa puno gorcine okrivio Jadranku Kosor i Vesnu Pusic Empty Veljko Maric sa puno gorcine okrivio Jadranku Kosor i Vesnu Pusic

Post by vuksadinare 19/4/2016, 23:49

'Nije ih bilo jednostavno briga',tako je poceo svoju pricu Veljko Maric za Radio Mariju.'Jadranka Kosor kao predsjednica vlade Republike Hrvatske i njezin resorni ministar pravosudja su znali da Srbija ima optuznice za nekoliko stotina branitelja i nista nisu uradili da to sprijece,da nas obavijeste i shodno tome desio se moj slucaj i slucaj Purde.Dok se Jadranka Kosor naslikavala sa bjelosvjetskim hohstlaperima i ta EU joj nije silazila sa usana ja sam dozivljavao mrcvarenja i ponizavanja u srpskom kazamatu.Isto vrijedi i za Vesnu Pusic koja se toliko prosetavala Beogradom a niti jednom nije otvorila moj slucaj sve do pred kraj mandata ove prosle Vlade kada je pokusavala na meni skupljati izborne bodove.Hvala svima koji su se istinski borili za mene poput gospodja Petir i Tomasic u europskom parlamentu,hrvatskim braniteljima i svojoj obitelji',pomalo ogorceno zavrsio je pricu Veljko Maric.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99025
2015-09-08


Back to top Go down

Veljko Maric sa puno gorcine okrivio Jadranku Kosor i Vesnu Pusic Empty Re: Veljko Maric sa puno gorcine okrivio Jadranku Kosor i Vesnu Pusic

Post by vuksadinare 19/4/2016, 23:53

Ajmo jaco...brzo na twiter...'jao jao pa ja sam sve dala da obavjedtim veljka marica...kriv je karamarko...on je to trebao...ja sam morala obradjivati pahora....oh..oh...zivjela ja i eu'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99025
2015-09-08


Back to top Go down

Veljko Maric sa puno gorcine okrivio Jadranku Kosor i Vesnu Pusic Empty Re: Veljko Maric sa puno gorcine okrivio Jadranku Kosor i Vesnu Pusic

Post by vuksadinare 19/4/2016, 23:59

...udri veljko samo udri...ne daj im disati...neka plate svaki tvoj dan proveden u srpskom kazamatu i mucionici
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99025
2015-09-08


Back to top Go down

Veljko Maric sa puno gorcine okrivio Jadranku Kosor i Vesnu Pusic Empty Re: Veljko Maric sa puno gorcine okrivio Jadranku Kosor i Vesnu Pusic

Post by v_vlado 20/4/2016, 06:29

A nigdje u zatvoru nije bajno......i uvijek je netko ,nekom kriv i svi zatvorenici su nevini.....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Veljko Maric sa puno gorcine okrivio Jadranku Kosor i Vesnu Pusic Empty Re: Veljko Maric sa puno gorcine okrivio Jadranku Kosor i Vesnu Pusic

Post by vuksadinare 20/4/2016, 06:41

v_vlado wrote:A nigdje u zatvoru nije bajno......i uvijek je netko ,nekom kriv i svi zatvorenici su nevini.....
veljko maric nije isao u srbiju ratovat ali ovi jesu tu dolazili..i zasto srbija ima juridikciju ako non stop govori da ona nema nista s ratovima devedesetih....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99025
2015-09-08


Back to top Go down

Veljko Maric sa puno gorcine okrivio Jadranku Kosor i Vesnu Pusic Empty Re: Veljko Maric sa puno gorcine okrivio Jadranku Kosor i Vesnu Pusic

Post by darth_vader 20/4/2016, 07:51

Dvije kuje zalutale u politiku...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Veljko Maric sa puno gorcine okrivio Jadranku Kosor i Vesnu Pusic Empty Re: Veljko Maric sa puno gorcine okrivio Jadranku Kosor i Vesnu Pusic

Post by vuksadinare 20/4/2016, 08:35

jasambrend wrote:Dvije kuje zalutale u politiku...
...ali dvije koje nas skupo kostaju i sad imamo sranja...mislim ono znas da je srbija izdala tjeralice i ne obavjestis one za kojima je raspisana tjeralica....zaista podlo i nisko...i sve je to vodilo tome izgleda da se zrtvuje dio branitelja radi smirivanja apetita srbije i ulaska u eu....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99025
2015-09-08


Back to top Go down

Veljko Maric sa puno gorcine okrivio Jadranku Kosor i Vesnu Pusic Empty Re: Veljko Maric sa puno gorcine okrivio Jadranku Kosor i Vesnu Pusic

Post by dijagram 20/4/2016, 10:33

a toliko su učinile, ne samo za njega nego za sve nas:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Veljko Maric sa puno gorcine okrivio Jadranku Kosor i Vesnu Pusic Empty Re: Veljko Maric sa puno gorcine okrivio Jadranku Kosor i Vesnu Pusic

Post by vuksadinare 20/4/2016, 10:37

dijagram wrote:a toliko su učinile, ne samo za njega nego za sve nas:)
...toliko su ucinile..da su nas ucjenom,prodavanjem janezima i tkome jos ne strpale u eu...bez pristanka vecine ljudi u hrvatskoj..i sad nas ta ista eu ucjenjuje,ponizava doslovce dovodi nam u pitanje cak i drzavne granice..po presudi seseljevoj gdje je projekt velike srbije legalan...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99025
2015-09-08


Back to top Go down

Veljko Maric sa puno gorcine okrivio Jadranku Kosor i Vesnu Pusic Empty Re: Veljko Maric sa puno gorcine okrivio Jadranku Kosor i Vesnu Pusic

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum