ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om - Page 5 Empty Re: Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om

Post by Yehudi 19/4/2016, 13:13

preko_vode_do_slobode wrote:
marcellus wrote:meni je najdraža bila socijalistička hrana, zeleni parizer nakon poduljih redukcija kad ne rade frižideri i klarin polubijeli s mišjim nogicama

meni je ekipa pričala o kvaliteti socijalističke hrane, ono naježim se..

a kada se sjetiš samo onih bosanskih čevabđinica, gdje ekipa neopranih ruku mjesi čevape od mesa isteklog roka trajanja, i gradele čisti sa WD40... pojesti te socijalističke čevape je bila 50% šansa da ćeš dobiti proljev u roku pola ure(zatrovanje )

i onda najveće zlo na svijetu je kapitalistički McDonalds, gdje svakih uru vremena čiste kuhinju, gdje meso dolazi iz najstrože kontroliranih uvjeta proizvodnje, gdje hrana se peče i servira u roku par minuta, a ne čevapi napeku za par dana unaprijed  pa ih podgrijavaju cheers

 Ma  KOLIKO GODINA TI IMAŠ .

Jučer si imao 20-25 

A danas biće  45-60 god jer veliš da se sjećaš ćevapa iz Jugoslavije

Ljudi su par tisuća god spremali kobasice i spremali meso, konzervirali a sad od jedan put nema boljega od američkog GMO  lol!

Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om - Page 5 Empty Re: Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om

Post by Guest 19/4/2016, 13:14

Yehudi wrote:
marcellus wrote:meni je najdraža bila socijalistička hrana, zeleni parizer nakon poduljih redukcija kad ne rade frižideri i klarin polubijeli s mišjim nogicama

 Parizer si jeo i onda....................tužno djetinjstvo biće.


Pretužno. Putoval je svijetom, stanoval na Trgu i prejedal se kavijarom. A tata i mama bili mali beznačjani partijci.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om - Page 5 Empty Re: Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om

Post by Guest 19/4/2016, 13:15

Yehudi wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:
marcellus wrote:meni je najdraža bila socijalistička hrana, zeleni parizer nakon poduljih redukcija kad ne rade frižideri i klarin polubijeli s mišjim nogicama

meni je ekipa pričala o kvaliteti socijalističke hrane, ono naježim se..

a kada se sjetiš samo onih bosanskih čevabđinica, gdje ekipa neopranih ruku mjesi čevape od mesa isteklog roka trajanja, i gradele čisti sa WD40... pojesti te socijalističke čevape je bila 50% šansa da ćeš dobiti proljev u roku pola ure(zatrovanje )

i onda najveće zlo na svijetu je kapitalistički McDonalds, gdje svakih uru vremena čiste kuhinju, gdje meso dolazi iz najstrože kontroliranih uvjeta proizvodnje, gdje hrana se peče i servira u roku par minuta, a ne čevapi napeku za par dana unaprijed  pa ih podgrijavaju cheers

 Ma  KOLIKO GODINA TI IMAŠ .

Jučer si imao 20-25 

A danas biće  45-60 god jer veliš da se sjećaš ćevapa iz Jugoslavije

Ljudi su par tisuća god spremali kobasice i spremali meso, konzervirali a sad od jedan put nema boljega od američkog GMO  lol!
,



Marketing i HDZ nema kaj ne mogu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om - Page 5 Empty Re: Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om

Post by Yehudi 19/4/2016, 13:16

preko_vode_do_slobode wrote:
Yehudi wrote:
deda na aparatima wrote:Treba odjebati Ameriku i potpisati sporazum s Rusijom, oni imaju kvalitetnu hranu.

 Točno, isto tako imaju plodnu i zdravu, nezagadjenu zemlju. A i bliži su pa roba stiže svježa do stolova.

kako da ne.. russija jedna od najzagađenijih zemalja u svijetu

https://en.wikipedia.org/wiki/Environmental_issues_in_Russia

Water pollution is a serious problem in Russia, and 75% of surface water and 50% of all water in Russia is now polluted.[1]

http://www.edie.net/news/0/Russian-soil-quality-so-poor-that-it-can-barely-sustain-the-population/3870/

 To ti je rekao onaj anonimni general iz Amerike ili kako

Naravno RH vode su najbolje i najbogatije u Europi ako ne i šire...............jeli
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om - Page 5 Empty Re: Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om

Post by Guest 19/4/2016, 13:16

marcellus wrote:
deda na aparatima wrote:
prckov wrote:profit je vazniji od kvalitete

a i ljudi se boje nečeg što ne razumiju, boje se tehnologije

jasno, recimo ljudi ne razumiju ono zračenje iz černobila recimo pa ga se boje

da, ljudi nemaju pojma, i onda jedina prirodan reakcija koju razvijaju na nešto nepoznato je strah

tolika histerija oko ovog članka a uopće se ne radi o nikakvim GMO pilićima, nego o uzgojenoj vrsti, dobivenoj križanjem pijetla i kokoši neselici iz druge dvije vrste

ovo - https://en.wikipedia.org/wiki/Cornish_chicken

plus

ovo - https://en.wikipedia.org/wiki/Plymouth_Rock_chicken

dobiješ GMO kokoš iz članka koja nije GMO nego je prirodno uzgojena

https://en.wikipedia.org/wiki/Broiler
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om - Page 5 Empty Re: Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om

Post by Yehudi 19/4/2016, 13:18

Apsolutno prirodno i zdravo..............majke mi.

Dice mi ............one ispred škole , tudje.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om - Page 5 Empty Re: Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om

Post by Guest 19/4/2016, 13:20

Ljudi se boje, kaj nije čudno. Već imaju iskustva s GMO političarima. Dovoljno je pogledat Šukera, pa da te hladni znoj oblije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om - Page 5 Empty Re: Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om

Post by Guest 19/4/2016, 13:22

udba wrote:
jebi ga, ko što psihologija prodaje ajfon tako i ovo, znam ljude koji jedu i piju samo smeđi šećer i osjećaju se zdravije jer su negdje pročitali kako je to čisti nepatvoreni šećer ubran sa najzelenijih stabala alpskih planina, a bijeli šećer štancaju na traci u rafineriji nafte u Omišlju.

med je istog kemijskog sastava kao i šećer, no općeniti stav u društvu je da je med zdrav, dok je šećer loš
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om - Page 5 Empty Re: Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om

Post by Guest 19/4/2016, 13:24

Najbolja je stevija. Approved by Miha
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om - Page 5 Empty Re: Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om

Post by dzango 19/4/2016, 13:26

Ja za vikend kopao rupe i postavljao stubove za ogradu od kokošinjca kod tasta u selu. Biće samo domaće.

_________________
Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om - Page 5 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om - Page 5 Empty Re: Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om

Post by Guest 19/4/2016, 13:30

Oš imat koke Hrvatice?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om - Page 5 Empty Re: Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om

Post by udba 19/4/2016, 13:30

dzango wrote:Ja za vikend kopao rupe i postavljao stubove za ogradu od kokošinjca kod tasta u selu. Biće samo domaće.
Ali zato kupuješ onu smjesu i starter za piliće pa zato imaju za mjesec dana dupe ko Kardašijan.

_________________
Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om - Page 5 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om - Page 5 Empty Re: Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om

Post by dzango 19/4/2016, 13:31

Eva wrote:Oš imat koke Hrvatice?
I guske i patke. A tek ćurke, ako bude neke šanse...

_________________
Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om - Page 5 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om - Page 5 Empty Re: Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om

Post by Guest 19/4/2016, 13:31

Hahaha, o Bože
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om - Page 5 Empty Re: Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om

Post by Guest 19/4/2016, 13:31

Eva wrote:Najbolja je stevija. Approved by Miha

po čemu je najbolja?

ugljikohidrati, poput šećera, meda itd. su izvor kalorija, energije potrebne za rad stanica u tijelu

hrana nije zdrava ni ljekovita, hrana je hranjiva, čovjek treba oko 2000 kalorija dnevno

stevija nije izvor ničeg, dokaz je jedino da nekui ljudi rade gluposti, dapače neki spojevi iz stevije su otrovni


Last edited by deda na aparatima on 19/4/2016, 13:32; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om - Page 5 Empty Re: Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om

Post by marcellus 19/4/2016, 13:32

preko_vode_do_slobode wrote:
udba wrote:
epikur37 wrote:
udba wrote:
epikur37 wrote:U glavnom naši forumski neoliberali i amerofili će sad iz protesta otići pojest neki hamburger s gmo mesom i zaliti s dva litra ušećerenog soka...da potvrde lojalnost :D
a ne kupiću krmka s trihinelom na sajmištu i staklenku onog meda šta unutra stavljate kinesko ljepilo. Nema goreg otrova od ovih naših domaćih "prirodnih proizvađača". To jedino ako poznaš gazdu, onda možda.

gluposti...ja na pijaci uzimam 80% hrane....prva klasa...ova smeća iz trgovinskih centara prepuštam nevidljivoj ruci :D
a 80% toga ti je upravo nabavljeno preko Metroa i Agrokora. Ima nešto na crno iz Kine kao češnjak i med. Pravo domaće ni ne dođe do štanda ako je pravo. Proda se usmenon predajon.

tako je, usmrenom prodajom.. ići kupovati od "random bakica" na placu/pazaru je najveća prevara..  trebaš imati svoga seljaka kojeg znaš sam, ili ti ga je preporučio susjed sa kojim si u dobrim odnosima, i to je kvaliteta..

mi tako nabavljamo meso od jedne susjede koja se udala negdje u vlajlandu, to meso baš kada staviš u manistru baš osjetiš kvalitetu.... ili domaća jaja isto od jedne , baš se vidi žumanjak crven skoro

Dolac - kiselo zelje od seke, bolje je od ogulinskog u konzumu, kobasice kod pokojnog rođe (legenda), sir i vrhnje kod Veronike, meso ona prva mesnica u krajnje lijevom redu jebiga sad se ne mrem setit kak se zove, riba - zajeb jer mi je ribarica otišla u penziju, ali inače riba nije iz jadrana, uvoz je uglavnom iz španjolske, na svim ribarnicama... sardele najbolje kad je sezona, makar su i one uglavnom talijanske, uvoz... imam nekog lika sad na trešnjevci za ribu

povrće onak po izgledu, ali teško je nać. Češnjak se nađe dobar, samo treba znat prepoznat da ti ne uvale kineski đubar po pet kuna za glavicu.

_________________
Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om - Page 5 Empty Re: Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om

Post by Guest 19/4/2016, 13:32

dzango wrote:
Eva wrote:Oš imat koke Hrvatice?
I guske i patke. A tek ćurke, ako bude neke šanse...

Samo pazi, nose tvrda jaja. Kad ga skuhaš, problem je razbit ljusku a onda i ogulit ih.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om - Page 5 Empty Re: Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om

Post by Guest 19/4/2016, 13:33

deda na aparatima wrote:
Eva wrote:Najbolja je stevija. Approved by Miha

po čemu je najbolja?

ugljikohidrati, poput šećera, meda itd. su izvor kalorija, energije potrebne za rad stanica u tijelu

hrana nije zdrava ni ljekovita, hrana je hranjiva, čovjek treba oko 2000 kalorija dnevno

stevija nije izvor ničeg, dokaz je jedino da nekui ljudi rade gluposti, dapače neki spojevi iz stevije su otrovni

Po Mihin proračun. S njom dila
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om - Page 5 Empty Re: Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om

Post by marcellus 19/4/2016, 13:34

uglavnom ako ne znaš točno kod koga kupuješ na placu i što velika je vjerojatnost da ćeš dobiti paradajze iz konzum veleprodaje po dvostrukoj cijeni

_________________
Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om - Page 5 Empty Re: Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om

Post by Guest 19/4/2016, 13:35

marcellus wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:
udba wrote:
epikur37 wrote:
udba wrote:
epikur37 wrote:U glavnom naši forumski neoliberali i amerofili će sad iz protesta otići pojest neki hamburger s gmo mesom i zaliti s dva litra ušećerenog soka...da potvrde lojalnost :D
a ne kupiću krmka s trihinelom na sajmištu i staklenku onog meda šta unutra stavljate kinesko ljepilo. Nema goreg otrova od ovih naših domaćih "prirodnih proizvađača". To jedino ako poznaš gazdu, onda možda.

gluposti...ja na pijaci uzimam 80% hrane....prva klasa...ova smeća iz trgovinskih centara prepuštam nevidljivoj ruci :D
a 80% toga ti je upravo nabavljeno preko Metroa i Agrokora. Ima nešto na crno iz Kine kao češnjak i med. Pravo domaće ni ne dođe do štanda ako je pravo. Proda se usmenon predajon.

tako je, usmrenom prodajom.. ići kupovati od "random bakica" na placu/pazaru je najveća prevara..  trebaš imati svoga seljaka kojeg znaš sam, ili ti ga je preporučio susjed sa kojim si u dobrim odnosima, i to je kvaliteta..

mi tako nabavljamo meso od jedne susjede koja se udala negdje u vlajlandu, to meso baš kada staviš u manistru baš osjetiš kvalitetu.... ili domaća jaja isto od jedne , baš se vidi žumanjak crven skoro

Dolac - kiselo zelje od seke, bolje je od ogulinskog u konzumu, kobasice kod pokojnog rođe (legenda), sir i vrhnje kod Veronike, meso ona prva mesnica u krajnje lijevom redu jebiga sad se ne mrem setit kak se zove, riba - zajeb jer mi je ribarica otišla u penziju, ali inače riba nije iz jadrana, uvoz je uglavnom iz španjolske, na svim ribarnicama... sardele najbolje kad je sezona, makar su i one uglavnom talijanske, uvoz... imam nekog lika sad na trešnjevci za ribu

povrće onak po izgledu, ali teško je nać. Češnjak se nađe dobar, samo treba znat prepoznat da ti ne uvale kineski đubar po pet kuna za glavicu.

Veronika Desinićka? A zakaj ne sadiš svoj češnjak na balkonu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om - Page 5 Empty Re: Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om

Post by dzango 19/4/2016, 13:35

udba wrote:
dzango wrote:Ja za vikend kopao rupe i postavljao stubove za ogradu od kokošinjca kod tasta u selu. Biće samo domaće.
Ali zato kupuješ onu smjesu i starter za piliće pa zato imaju za mjesec dana dupe ko Kardašijan.
To će tast valjda na prirodno. Trava i to.

_________________
Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om - Page 5 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om - Page 5 Empty Re: Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum