ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om - Page 8 Empty Re: Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om

Post by Guest 19/4/2016, 17:08

asilovski wrote:
deda na aparatima wrote:
prckov wrote:profit je vazniji od kvalitete

a i ljudi se boje nečeg što ne razumiju, boje se tehnologije, od interneta koji ih špiunira pa nadalje...
eto bogati ne razumije pa ne žele jesti GMO a niti trule piliće, strašno što su neinformirani

to nisu GMO pilići

https://en.wikipedia.org/wiki/Broiler


Guest
Guest


Back to top Go down

Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om - Page 8 Empty Re: Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om

Post by Kermit 19/4/2016, 17:10

Hahaha deda i sekundant Đodolina brane američke trule piliće pune antibiotika, pa ipak je pile samo pile, hehehe koji punoglavci za ne povjerovat
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om - Page 8 Empty Re: Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om

Post by Kermit 19/4/2016, 17:13

deda na aparatima wrote:
asilovski wrote:
deda na aparatima wrote:
prckov wrote:profit je vazniji od kvalitete

a i ljudi se boje nečeg što ne razumiju, boje se tehnologije, od interneta koji ih špiunira pa nadalje...
eto bogati ne razumije pa ne žele jesti GMO a niti trule piliće, strašno što su neinformirani

to nisu GMO pilići

https://en.wikipedia.org/wiki/Broiler

Ne to nisu GMO piliće, mislim da istih nema u prodaji, samo su hranjeni sa GMO šrot smjesama, ali kako god iole bogatiji ne jedu takva ili slična sranja, već samo ono što provejereno nema u sebi GMO ili antibiotike ili klor, naravno isti ti uvjeravaju sve Vas da su GMO ili antibiotici bezopasni...isto je sa javnim školstvom svi te uvjeravaju da je dobro a oni koji imaju para nikad ne daju djecu u tako što
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om - Page 8 Empty Re: Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om

Post by v_vlado 19/4/2016, 17:13

Moji pilići puno seru jer ih dobvo hvanim a onda i ja sevem....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om - Page 8 Empty Re: Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om

Post by Guest 19/4/2016, 17:16

asilovski wrote:Hahaha deda i sekundant Đodolina brane američke trule piliće pune antibiotika, pa ipak je pile samo pile, hehehe koji punoglavci za ne povjerovat

Bilo koje pile će biti trulo ako ga ostaviš da živi u izmetu i jede inficiranu hranu i izmet.
Bolest dolazi od bakterija i virusa, pa ako su pilići izloženi infekciji, javit će se upalni procesi.

Koliko je vidljivo iz slika, leševi se raspadaju na podu, što znači da farma nije čišćena tjednima.

No tebi je očito za takvo stanje na farmi jedini logičan krivac Amerika, kapitalizam i slobodno tržište, vlasnik farme nije odgovoran za nehigijenske uvjete.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om - Page 8 Empty Re: Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om

Post by Guest 19/4/2016, 17:16

asilovski wrote:Hahaha deda i sekundant Đodolina brane američke trule piliće pune antibiotika, pa ipak je pile samo pile, hehehe koji punoglavci za ne povjerovat

di ja branim. opet izmišljaš i lažeš, tako i na sudu radiš(valjda si zato i advokat).

nigdje ne branim ja USA piliće nakrcane kemijom, to je sranje, niti bi ja ikada jeo GMO hranu, ja sam samo referira na one smješne upise da je u rusiji najzdravija hrana i okoliš lol!


inače opet generalno gledajući EU mislim ima daleko najkvalitetniju i najzdraviju hranu na cijeloj planeti, ne znam tko se može mjeriti sa EU...

možda rusija sa zagađenih 50-75% voda zatrovanih teškom socijalističkom kemikalijama? kina koja ispušta više otrova nego USA+EU zajedno..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om - Page 8 Empty Re: Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om

Post by aben 19/4/2016, 17:29

preko_vode_do_slobode wrote:
asilovski wrote:Hahaha deda i sekundant Đodolina brane američke trule piliće pune antibiotika, pa ipak je pile samo pile, hehehe koji punoglavci za ne povjerovat

di ja branim. opet izmišljaš i lažeš, tako i na sudu radiš(valjda si zato i advokat).

nigdje ne branim ja USA piliće nakrcane kemijom, to je sranje, niti bi ja ikada jeo GMO hranu, ja sam s
zoč ne bi i gmo?

lipa, zdrava i jeftina hrana. jedini je problem vezan uz intelektualno vlasništvo koje prati modificirane organizme, jer intelektualno vlasništvo ne postoji.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om - Page 8 Empty Re: Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om

Post by Riplex 19/4/2016, 18:18

Uostalom, jebeš čovika koji jede piletinu

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om - Page 8 Empty Re: Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om

Post by epikur37 19/4/2016, 18:42

Riplex wrote:Uostalom, jebeš čovika koji jede piletinu
Potpis
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om - Page 8 Empty Re: Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om

Post by Guest 19/4/2016, 19:47

asilovski wrote:Ljudi moraju jesti, a osim toga ovdje su puno bolji higijenski uvjeti nego primitivni uzgoj u Evropi, posebice što SAD-e koristi klor prilikom obrade lešina...
bilo je nes u Galileju,novinari otkrili farme u svabiji,gdje se uzgaja mjesovito,perad,krave,cvinje,i kad nes crkne,to ostave gdje je palo,druge zivine to pojedu..masovno se zaljijeva i prska antibioticima...ima se..moze se..!!! jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om - Page 8 Empty Re: Američki način uzgoja pilića koji dolazi sa TTTP-om

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum