ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama

Page 3 of 14 Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

Go down

Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama - Page 3 Empty Re: Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama

Post by melkior 11/4/2016, 21:50

marcellus wrote:
bogomdani wrote:Pa svabe se stide svoje nacisticke proslosti..pametan narod..jedino se budale mogu ponositi svojom zlocinackom prosloscu...

prepametan narod, natrpali kozojebe
Kozojepstvo je antifašizam jer i koze imaju pravo na seksualni život.

melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama - Page 3 Empty Re: Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama

Post by melkior 11/4/2016, 21:51

Iknarov svjedok wrote:
melkior wrote:
Starhemberg wrote:
melkior wrote:
melkior wrote:
Iknarov svjedok wrote:Četnike Hrvate s Krka i Lošinja,poubijali su partizani sprske nacionalnosti tako što su im razrezali tbušnu šupljinu i bacili u more još onako žive.
Koja ludnica,partizani Srbi,ubijali Hrvate četnike. lol!
Uostalom, ako Srbija koja je bila prva judenfrei država u Europi i takva se hvalila Hitleru bila četnička i antifašistička, onda je daleko više antifašistička bila ustaška NDH.
Pa ako četnici i službeno mogu biti antifašisti, onda i Luburićevi mesari nisu ništa nego najsvjetlije antifašističke postrojbe.
Genocidna govna ii jedni i drugi, kome pravo, kome krivo.
Pa što, ako mogu Englezi možemo i mi!
Pa da znaš,upravu si.Dobro je rekao naš doživotni prcjednik Meške,,mi se nemamo kome za šta ispričavati'' svatko ubija gdje stigne,nitko se nikome ne ispričava,pa zašto bi smo i mi.Neka svatko lie svoje rane i žali svoje mrtve,do sljedeće runde.
Englezi,Francuzi i dalje da ne nabrajam,izasrali su svakakvih sranja diljem svijeta,pa nešto ne vidim a se zbog nečeg kaju i ispričavaju.
Tako je, mi smo dva puta pobijedili, a možda i tri puta.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama - Page 3 Empty Re: Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama

Post by melkior 11/4/2016, 21:52

Starhemberg wrote:
melkior wrote:
Starhemberg wrote:Nije ni čudo da je Pavelić Đujiću spasio život, da bi ovaj 90-ih od Šešelja načinio četničkog vojvodu.
Pavelić je možda bio ustaša, ali nije bio fašist!
Nije ni trava zelena, jel?
Sve ti je to stvar perspektive...
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama - Page 3 Empty Re: Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama

Post by IL Risorto 11/4/2016, 21:52

jastreb wrote:
Iknarov svjedok wrote:Četnike Hrvate s Krka i Lošinja,poubijali su partizani sprske nacionalnosti tako što su im razrezali tbušnu šupljinu i bacili u more još onako žive.
Koja ludnica,partizani Srbi,ubijali Hrvate četnike. lol!
Netočno!

Četnika sa Lošinja nije bilo.
Ravnogorski bilten,,Pogledi'' kaže drugčije,ali aj,ne da mi se sad tražit i provjeravat.Ne znam jeli bila kakva četnička formacija,ali znam da je bila jaka ORJUNAška frakcija na Lošinju,ali i na drugim otocima.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama - Page 3 Empty Re: Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama

Post by Guest 11/4/2016, 21:52

melkior wrote:
Starhemberg wrote:
melkior wrote:
Starhemberg wrote:Nije ni čudo da je Pavelić Đujiću spasio život, da bi ovaj 90-ih od Šešelja načinio četničkog vojvodu.
Pavelić je možda bio ustaša, ali nije bio fašist!
Nije ni trava zelena, jel?
Sve ti je to stvar perspektive...
Ma jasno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama - Page 3 Empty Re: Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama

Post by jastreb 11/4/2016, 21:54

Iknarov svjedok wrote:
jastreb wrote:
Iknarov svjedok wrote:Četnike Hrvate s Krka i Lošinja,poubijali su partizani sprske nacionalnosti tako što su im razrezali tbušnu šupljinu i bacili u more još onako žive.
Koja ludnica,partizani Srbi,ubijali Hrvate četnike. lol!
Netočno!

Četnika sa Lošinja nije bilo.
Ravnogorski bilten,,Pogledi'' kaže drugčije,ali aj,ne da mi se sad tražit i provjeravat.Ne znam jeli bila kakva četnička formacija,ali znam da je bila jaka ORJUNAška frakcija na Lošinju,ali i na drugim otocima.
Na Krku,ali ne na Lošinju.

Na Lošinj su se sa Krka prebacili brodovima.

Ovi na Lošinju,piše Jakov Blažević,pričali su polutalijanski i nisu znali ko im glavu nosi.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama - Page 3 Empty Re: Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama

Post by melkior 11/4/2016, 21:55

Starhemberg wrote:
melkior wrote:
Starhemberg wrote:
melkior wrote:
Starhemberg wrote:Nije ni čudo da je Pavelić Đujiću spasio život, da bi ovaj 90-ih od Šešelja načinio četničkog vojvodu.
Pavelić je možda bio ustaša, ali nije bio fašist!
Nije ni trava zelena, jel?
Sve ti je to stvar perspektive...
Ma jasno...
Fašisti su oni koji ustaše proglašavaju fašistima. Ali nova vlada će to popraviti.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama - Page 3 Empty Re: Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama

Post by IL Risorto 11/4/2016, 21:56

jastreb wrote:
Iknarov svjedok wrote:
jastreb wrote:
Iknarov svjedok wrote:Četnike Hrvate s Krka i Lošinja,poubijali su partizani sprske nacionalnosti tako što su im razrezali tbušnu šupljinu i bacili u more još onako žive.
Koja ludnica,partizani Srbi,ubijali Hrvate četnike. lol!
Netočno!

Četnika sa Lošinja nije bilo.
Ravnogorski bilten,,Pogledi'' kaže drugčije,ali aj,ne da mi se sad tražit i provjeravat.Ne znam jeli bila kakva četnička formacija,ali znam da je bila jaka ORJUNAška frakcija na Lošinju,ali i na drugim otocima.
Na Krku,ali ne na Lošinju.

Na Lošinj su se sa Krka prebacili brodovima.

Ovi na Lošinju,piše Jakov Blažević,pričali su polutalijanski i nisu znali ko im glavu nosi.
Dobro,ako ti tako kažeš,nemam razloga sumnjati,vjerovat ću ti na riječ. :D Ma ja sam ti se dosta ohladio od toga,jebat ih sve.I ustaše i partizane i četnike.Više me brine nešto drugo što dolazi,mnogo mračnije i mnogo opasnije.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama - Page 3 Empty Re: Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama

Post by Guest 11/4/2016, 22:00

melkior wrote:
Starhemberg wrote:
melkior wrote:
Starhemberg wrote:
melkior wrote:
Starhemberg wrote:Nije ni čudo da je Pavelić Đujiću spasio život, da bi ovaj 90-ih od Šešelja načinio četničkog vojvodu.
Pavelić je možda bio ustaša, ali nije bio fašist!
Nije ni trava zelena, jel?
Sve ti je to stvar perspektive...
Ma jasno...
Fašisti su oni koji ustaše proglašavaju fašistima. Ali nova vlada će to popraviti.
Hoće, samo što nisu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama - Page 3 Empty Re: Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama

Post by melkior 11/4/2016, 22:01

Starhemberg wrote:
melkior wrote:
Starhemberg wrote:
melkior wrote:
Starhemberg wrote:
melkior wrote:
Starhemberg wrote:Nije ni čudo da je Pavelić Đujiću spasio život, da bi ovaj 90-ih od Šešelja načinio četničkog vojvodu.
Pavelić je možda bio ustaša, ali nije bio fašist!
Nije ni trava zelena, jel?
Sve ti je to stvar perspektive...
Ma jasno...
Fašisti su oni koji ustaše proglašavaju fašistima. Ali nova vlada će to popraviti.
Hoće, samo što nisu.
Ma ne bi oni, ali pritisnut će ih antifašistička Europa pa će morati.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama - Page 3 Empty Re: Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama

Post by vuksadinare 11/4/2016, 22:02

jastreb wrote:Sjećam se još događaja iz 1991. kad su njemačkim novinarima koji su izvještavali o ratu u Hrvatskoj prišli pijani ustašoidi i počeli dizati desnicu u zrak,te se hvaliti Nijemcima kako smo mi Hrvati bili sa njima saveznici u 2.svj.ratu.


Švabe su bili izbezumljeni.

Umjesto da su im ispripovjedili kako smo mi Hrvati bili najbrojniji narod u NOP Jugoslavije,kako je Zagreb dao masu partizana,ili kako je Dalmacija bila najpartizanskija pokrajina u Jugoslaviji...oni vako!!!
Onda bi se stranci pitali ako ste partizani sto se borite protiv svojih tj jna..oni su nastali od partizana...koji si ti jastrebe imbecil majko mila...logicnije bi bilo da kazu mi nismo niti ustase niti partizani..mi smo hrvatski vojnici koji se bore protiv velikosrpske agresije uz pomoc jna na njihovoj strani
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama - Page 3 Empty Re: Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama

Post by Yehudi 11/4/2016, 22:04

preko_vode_do_slobode wrote:najjači su ovi forumski paranoidni yugosi mešanci.. nitko u RH od javnih osoba ne veliča ustaše i NDH, čak nitko od anonimusa na forumu ne veliča ustaše, a našli se forumski paranoidni yugosi mešanci u svim hrvatima vidjeti ustaše

 Mešanac kažeš ..................jasno da jesi, klasična projekcija. 

Mješanci su inače najveće usraše jer imaju poriv za dokazati da su "pravi Hrvati",

tako isto i kolega vam Šešelj,  Hrvat inače ali najveći Četnik i Srbin. 

Haso ( Huso ili kako se već zove taj kara) veliš ne veliča ustašiju, ni karavaso tj čmarko, coli echerihia.

 I ne, nisu svi hrvati usraše, naprotiv. jedino glasna manjina sakatih u mozak, koji sramote Hrvatsku.

 Slinavi mulci, koji glume navijače- huligane, koji pijano arlauču nešto šta nema veze sa sportom,

 te par fizički zakinutih -tepešić- koji svojim kočenjem samo stvaraju političku karijeru.

   Potrošna roba i stoka sitnozuba.


   Inače je tvoj najjači doseg "argumentirano" nabrojati "uvrede" kojima misliš da verbalno satireš  

neistomišljenike - ljevičari-komunjare, jugonostalgičari, marksisti-Lenjinisti, Rusofili-Titoisti......i tako

 na svakoj drugoj temi. Totalno deplasirano.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama - Page 3 Empty Re: Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama

Post by IL Risorto 11/4/2016, 22:10

Ajde budimo malo realni.Koga uopće boli kurac tko je koga ubijao prije 75 god.Kreteni su mi i oni koji se time diče ali i oni koji se eto tobože stide.Kao da nekog Amera jebe kiki za Hirošimu,indijance u rezervatima,građanski rat,robovlasništvo,ili kao da nekog Turčina boli kiki za Armencima ili nekog Židova za Kanancima i filistejcima.
Nirtko ne žali ni za čim,niti se stidi bilo čega iz prošlosti svog naroda,ma koliko zla učinili.Izuzev retardirnih Švaba i dijela Hrvata,koji se prekomjerno stide za neke stvari od prije 75 god.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama - Page 3 Empty Re: Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama

Post by melkior 11/4/2016, 22:12

Iknarov svjedok wrote:Ajde budimo malo realni.Koga uopće boli kurac tko je koga ubijao prije 75 god.Kreteni su mi i oni koji se time diče ali i oni koji se eto tobože stide.Kao da nekog Amera jebe kiki za Hirošimu,indijance u rezervatima,građanski rat,robovlasništvo,ili kao da nekog Turčina boli kiki za Armencima ili nekog Židova za Kanancima i filistejcima.
Nirtko ne žali ni za čim,niti se stidi bilo čega iz prošlosti svog naroda,ma koliko zla učinili.Izuzev retardirnih Švaba i dijela Hrvata,koji se prekomjerno stide za neke stvari od prije 75 god.
Evo, John Kerry danas u Hiroshimi, ali neće se ispričati za bačenu atomsku bombu.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama - Page 3 Empty Re: Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama

Post by IL Risorto 11/4/2016, 22:12

melkior wrote:
Iknarov svjedok wrote:Ajde budimo malo realni.Koga uopće boli kurac tko je koga ubijao prije 75 god.Kreteni su mi i oni koji se time diče ali i oni koji se eto tobože stide.Kao da nekog Amera jebe kiki za Hirošimu,indijance u rezervatima,građanski rat,robovlasništvo,ili kao da nekog Turčina boli kiki za Armencima ili nekog Židova za Kanancima i filistejcima.
Nirtko ne žali ni za čim,niti se stidi bilo čega iz prošlosti svog naroda,ma koliko zla učinili.Izuzev retardirnih Švaba i dijela Hrvata,koji se prekomjerno stide za neke stvari od prije 75 god.
Evo, John Kerry danas u Hiroshimi, ali neće se ispričati za bačenu atomsku bombu.
I neće pričati o nekakvim KKK gujama koje gmize po Americi ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama - Page 3 Empty Re: Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama

Post by melkior 11/4/2016, 22:18

Iknarov svjedok wrote:
melkior wrote:
Iknarov svjedok wrote:Ajde budimo malo realni.Koga uopće boli kurac tko je koga ubijao prije 75 god.Kreteni su mi i oni koji se time diče ali i oni koji se eto tobože stide.Kao da nekog Amera jebe kiki za Hirošimu,indijance u rezervatima,građanski rat,robovlasništvo,ili kao da nekog Turčina boli kiki za Armencima ili nekog Židova za Kanancima i filistejcima.
Nirtko ne žali ni za čim,niti se stidi bilo čega iz prošlosti svog naroda,ma koliko zla učinili.Izuzev retardirnih Švaba i dijela Hrvata,koji se prekomjerno stide za neke stvari od prije 75 god.
Evo, John Kerry danas u Hiroshimi, ali neće se ispričati za bačenu atomsku bombu.
I neće pričati o nekakvim KKK gujama koje gmize po Americi ?
Neće. Kaže da nije pristojno tako opanjkavati vlastitu zemlju u inozemstvu.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama - Page 3 Empty Re: Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama

Post by kaya 11/4/2016, 22:18

jastreb wrote:Sjećam se još događaja iz 1991. kad su njemačkim novinarima koji su izvještavali o ratu u Hrvatskoj prišli pijani ustašoidi i počeli dizati desnicu u zrak,te se hvaliti Nijemcima kako smo mi Hrvati bili sa njima saveznici u 2.svj.ratu.


Švabe su bili izbezumljeni.
Zato su nas valjda i prvi priznali, izbezumili se..stos
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama - Page 3 Empty Re: Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama

Post by lobo1 11/4/2016, 22:18

jastreb wrote:Sjećam se još događaja iz 1991. kad su njemačkim novinarima koji su izvještavali o ratu u Hrvatskoj prišli pijani ustašoidi i počeli dizati desnicu u zrak,te se hvaliti Nijemcima kako smo mi Hrvati bili sa njima saveznici u 2.svj.ratu.


Švabe su bili izbezumljeni.

Umjesto da su im ispripovjedili kako smo mi Hrvati bili najbrojniji narod u NOP Jugoslavije,kako je Zagreb dao masu partizana,ili kako je Dalmacija bila najpartizanskija pokrajina u Jugoslaviji...oni vako!!!
sramoto  JUGOŠKA ,, jeba  te  (tito),, daj  link  na ovu  tvoju laž.

U arhivi je  sve  moguće   pronaći,,  na  kojem programu ,   si  to gleda,, R.t. BEOGRAD (JUGOSLAWIJA)?propaganda , Milošević GroßSRBADIJA?

_________________
Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama - Page 3 Hos10
Za  Dom  spremni !
lobo1
lobo1

Male
Posts : 701
2014-04-18

Age : 71
Lokacija: : münchen

Back to top Go down

Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama - Page 3 Empty Re: Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama

Post by vuksadinare 11/4/2016, 22:20

...sve vam je to uvod u konacno i zavrsnu trecu rundu izmedju hrvata i srba..i ko tu dobije nestaje netko od ta dva naroda sa ovih prostora..pobjednik uzima sve...to je tako i zapisano kso jedna vrst 'biblije' ili ' do istrage nase ili vase'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama - Page 3 Empty Re: Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama

Post by melkior 11/4/2016, 22:22

vuksadinare wrote:...sve vam je to uvod u konacno i zavrsnu trecu rundu izmedju hrvata i srba..i ko tu dobije nestaje netko od ta dva naroda sa ovih prostora..pobjednik uzima sve...to je tako i zapisano kso jedna vrst 'biblije' ili ' do istrage nase ili vase'
Hoće se ustaše i četnici međusobno pobiti u Njemačkoj? Jer one tri babe u Slavoniji i Srbija nisu sposobni za rat.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama - Page 3 Empty Re: Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama

Post by IL Risorto 11/4/2016, 22:23

vuksadinare wrote:...sve vam je to uvod u konacno i zavrsnu trecu rundu izmedju hrvata i srba..i ko tu dobije nestaje netko od ta dva naroda sa ovih prostora..pobjednik uzima sve...to je tako i zapisano kso jedna vrst 'biblije' ili ' do istrage nase ili vase'
Pobijedit će muslimani.Neće biti ni Srba ni Hrvata.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama - Page 3 Empty Re: Eto vam na ustašoidi,i Švabe se posrali po vama

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 14 Previous  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum