ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KINEZI SE POSRALI U USTA AMERIKANCIMA

Go down

KINEZI SE POSRALI U USTA AMERIKANCIMA Empty KINEZI SE POSRALI U USTA AMERIKANCIMA

Post by RayMabus 2/3/2023, 14:59

RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

KINEZI SE POSRALI U USTA AMERIKANCIMA Empty Re: KINEZI SE POSRALI U USTA AMERIKANCIMA

Post by RayMabus 2/3/2023, 15:06

Amerika naoružava Tajvan i podržava ga. Ona Nancy Pelosi dođe na Tajvan a Kina to smatra svojim teritorijem. Dakle iz njihove točke to je kršenje njihovog suvereniteta od strane Amerike.

Sad treba doć američki državni tajnik u posjet Kini. Šta će on doć ? Da ovima soli pamet i priča da će Tajvan bit isto šta i Kosovo tj on će to uzet Kini i gotovo.

Ovi im par dana prije nego šta on mora doć poslali leteći balon za špijuniranje preko cijelog oceana i Amerike u Montanu di su silosi za nuklearne rakete da im dođe poviše.

Dakle ruše i oni njima suverenite al sad kažu kako su oni ozbiljna zemlja i da oni ne krše ničiji suverenitet a to u prevodu kao nije to naš balon a u osnovi jest. Jebu ih u mozak. Rugaju im se.

Sad ovi mora doć a šalje ga Biden da ovome kao očita bukvicu i šta Kina mora kako Amerika želi a sad im oni poslali poruku da ih boli kurac za američko mišljenje.

Vrhunski.

POSRALI IN SE U USTA PRED CILIN SVITON A OVI NE MOGU NIŠTA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

KINEZI SE POSRALI U USTA AMERIKANCIMA Empty Re: KINEZI SE POSRALI U USTA AMERIKANCIMA

Post by Gast 2/3/2023, 15:11

RayMabus wrote:Amerika naoružava Tajvan i podržava ga. Ona Nancy Pelosi dođe na Tajvan a Kina to smatra svojim teritorijem.


ti bi sebe mogao prepoznati samo u pajdi koji bi sad doša iz sj.koreje ,,, i da se mora vratit tamo


avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

KINEZI SE POSRALI U USTA AMERIKANCIMA Empty Re: KINEZI SE POSRALI U USTA AMERIKANCIMA

Post by RayMabus 2/3/2023, 15:14

škutor wrote:
RayMabus wrote:Amerika naoružava Tajvan i podržava ga. Ona Nancy Pelosi dođe na Tajvan a Kina to smatra svojim teritorijem.


ti bi sebe mogao prepoznati  samo u pajdi koji  bi sad doša  iz sj.koreje ,,, i da se mora vratit tamo


Kako ti znaš šta ja mislin kad ja nigdi nisan napisa šta ja mislin o toj situaciji tamo oko Tajvana ?

To šta si ti citira mene to je ono šta san ja napisa kakvo je stanje tamo a ne šta ja mislin o tome svemu.

Ako te zanima šta mislin pitaj pa ćeš znat al evo reči ću ti: boli me kurac.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

KINEZI SE POSRALI U USTA AMERIKANCIMA Empty Re: KINEZI SE POSRALI U USTA AMERIKANCIMA

Post by RayMabus 2/3/2023, 15:27

Nismo mi majke mi. Malo nam se omaklo.

Američki obrambeni dužnosnici rekli su kako vjeruju da je balon, viđen iznad "osjetljivih" područja posljednjih dana, zapravo uređaj za "nadzor na velikim visinama". No u priopćenju je kinesko ministarstvo vanjskih poslova reklo da je korišten "uglavnom u meteorološke" svrhe.

Kina "žali zbog nenamjernog ulaska" balona u američki zračni prostor, dodaje se u priopćenju.

Kina se oglasila o svom balonu koji leti nad SAD-om

Rugaju in se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

KINEZI SE POSRALI U USTA AMERIKANCIMA Empty Re: KINEZI SE POSRALI U USTA AMERIKANCIMA

Post by RayMabus 2/3/2023, 15:55

SAD bi se trebao prestati miješati u situaciju u Tajvanu, objavilo je kinesko ministarstvo vanjskih poslova, nakon što je šef CIA-e upozorio da ne treba podcjenjivati spremnost kineskog predsjednika Xi Jinpinga za napad na Tajvan.

Tajvan je "čisto kineska unutarnja stvar" i ne može se usporediti sa sukobom u Ukrajini, izjavio je glasnogovornik ministarstva vanjskih poslova Mao Ning na konferenciji za novinare u Pekingu. Washington bi se trebao "prestati miješati u pitanje Tajvana i prestati stvarati nove napetosti u Tajvanskom tjesnacu", rekao je Mao.

Kina odgovorila šefu CIA-e
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

KINEZI SE POSRALI U USTA AMERIKANCIMA Empty Re: KINEZI SE POSRALI U USTA AMERIKANCIMA

Post by RayMabus 2/4/2023, 05:02

Odgođen Blinkenov put u Kinu zbog situacije sa špijunskim balonom

lol! lol! lol! lol! lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

KINEZI SE POSRALI U USTA AMERIKANCIMA Empty Re: KINEZI SE POSRALI U USTA AMERIKANCIMA

Post by Gast 2/4/2023, 10:13

RayMabus wrote:
škutor wrote:
RayMabus wrote:Amerika naoružava Tajvan i podržava ga. Ona Nancy Pelosi dođe na Tajvan a Kina to smatra svojim teritorijem.


ti bi sebe mogao prepoznati  samo u pajdi koji  bi sad doša  iz sj.koreje ,,, i da se mora vratit tamo


Kako ti znaš šta ja mislin kad ja nigdi nisan napisa šta ja mislin o toj situaciji tamo oko Tajvana ?

To šta si ti citira mene to je ono šta san ja napisa kakvo je stanje tamo a ne šta ja mislin o tome svemu.

Ako te zanima šta mislin pitaj pa ćeš znat al evo reči ću ti: boli me kurac.

tvoj mentalni sklop podrazumjeva relevantnim šta neko veli da je nešta njegov teritorij samo po osnov kurčenja silom koju ne posjeduje i to sve u 2023 godini

bolest je to



avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

KINEZI SE POSRALI U USTA AMERIKANCIMA Empty Re: KINEZI SE POSRALI U USTA AMERIKANCIMA

Post by RayMabus 2/4/2023, 10:15

Rekoh ti da me boli kurac.

Očito ne shvaćaš razliku kad ja pišem šta ovi misle o tome itd dakle samo prenosim šta oni misle.

Meni je svejedno. Šta mene brige za taj Tajvan ? Nek se sami dogovaraju. Nisu moja posla.

Ono šta su moja posla je to da Njemačka trguje s Kinom a vamo podržava Komšića pa su moja posla da napravim haos i to prekinem i zadam novi udarac njemačkoj ekonomiji i eu ekonomiji u globalu jer su Komšićevci.

Taj dio jesu : moja posla.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

KINEZI SE POSRALI U USTA AMERIKANCIMA Empty Re: KINEZI SE POSRALI U USTA AMERIKANCIMA

Post by Gast 2/4/2023, 10:21

RayMabus wrote:Rekoh ti da me boli kurac.

Očito ne shvaćaš razliku kad ja pišem šta ovi misle o tome itd dakle samo prenosim šta oni misle.

Meni je svejedno. Šta mene brige za taj Tajvan ? Nek se sami dogovaraju. Nisu moja posla.

svi koji prenose misli potkovane paklom a da tu misao ne ozvaniče onakvom kakva je su nosioci zla

budi siguran da  u trenutku eskalacije onim šta si napisao postaješ ,,,LEGITIMNA META

a po ustavu danas to već jesi
avatar
Gast
Guest


Back to top Go down

KINEZI SE POSRALI U USTA AMERIKANCIMA Empty Re: KINEZI SE POSRALI U USTA AMERIKANCIMA

Post by RayMabus 2/4/2023, 10:26

lol!

Sad ćemo napraviti novi nosač aviona i kružiti ko morski psi oko tog Tajvana.

https://en.wikipedia.org/wiki/Chinese_aircraft_carrier_Fujian

KINEZI SE POSRALI U USTA AMERIKANCIMA Fujian-class-aircraft-carrier-type-003-photo-in-publ
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

KINEZI SE POSRALI U USTA AMERIKANCIMA Empty Re: KINEZI SE POSRALI U USTA AMERIKANCIMA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum