ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Smrt bebe u Vinkovicma: Protiv ginekologa Kolaka pokreće se disciplinski postupak

Page 11 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Go down

Smrt bebe u Vinkovicma: Protiv ginekologa Kolaka pokreće se disciplinski postupak - Page 11 Empty Re: Smrt bebe u Vinkovicma: Protiv ginekologa Kolaka pokreće se disciplinski postupak

Post by aben 25/3/2016, 11:11

maggie13 wrote:
naravno, to ako bi imao ikakve intencije biti sa mnom.. flower
porsupuesto:)

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Smrt bebe u Vinkovicma: Protiv ginekologa Kolaka pokreće se disciplinski postupak - Page 11 Empty Re: Smrt bebe u Vinkovicma: Protiv ginekologa Kolaka pokreće se disciplinski postupak

Post by prckov 25/3/2016, 11:15

maggie13 wrote:
aben wrote:
maggie13 wrote:
aben wrote:
r_nevjesta wrote:
aben wrote:i guess so. al, stvor je bila toliko konzistentna, da sun je poopći. ti si u manjini, ne verujin da nisi čula i prije za takove stvori.
pa naši izbori i jesu manje-više konzistentni, odgovara nam određeni tip osobe i na to se većinom primamo, ponekad možda i nesvjesno
i da, čula sam za takve stvari, zovu ih s/m, štokholmski sindrom i sl. :P
istina je da neke žene vole kad ih muškarac blago omalovažava, smatra slabi(ji)ma, smušenima ili bespomoćnima, pa i ako to nisu, nastoje se prikazati takvima.. mi brzo shvatimo da je 'slabost' komotnija i odličan je instrument kojim se može malo manipulirati u svom interesu, znamo to još od naših očeva
eto, lipo rečeno.
dakle, sedeš u evoluitivno vozilo, i enjoy the ride.

ča jo morin, ako su mi se žinske uvika činile smušene u argumentaciji? da su me kaznile uskratom, možda bi to presto govoriti, ali teško da bi to presto misliti.
Kod mene bi to tako dugo prestao govoriti, da bi nakon nekog vremena prestao i misliti.. lol!
 pošteno,
da nemo drugih okolo, vjerojatno i bi...
naravno, to ako bi imao ikakve intencije biti sa mnom.. flower
:D
prckov
prckov

Posts : 34145
2014-04-19


Back to top Go down

Smrt bebe u Vinkovicma: Protiv ginekologa Kolaka pokreće se disciplinski postupak - Page 11 Empty Re: Smrt bebe u Vinkovicma: Protiv ginekologa Kolaka pokreće se disciplinski postupak

Post by neva 25/3/2016, 11:15

prckov wrote:Nisam mislio na bolnice nego pojedince koji su kao privatnici a imaju samo bejzik opremu. Za sve salju u bolnicu za nalaze a i sami rade u se bolnicama.Privatne bolnice ok, samo ni taj koji radi u privatnoj bolnici se kod vas ponasa kao da je Zeus
Vi bi se onesvjestili kad bi vidili kako se ovdje doktori odnose prema ljudima. Mislili bI da je skrivena kamera.
u RH privatnici nisu problem sa stajališta stručnosti i opremljenosti, postoje precizno definirani i dosta strogi uvjeti i propisi koji moraju biti zadovoljeni kod otvaranja privatne prakse

čak i u istom DZ npr. u kojima s jedne strane rade liječnici u koncesiji, a s druge domski liječnici, razlika između prostora i opreme privatnog liječnika i domskog je očita, na štetu ovog zadnjeg

inače, uopće ne razumijem o kakvim se 'Zeusima' radi, većini liječnika kod nas treba skinuti kapu na stručnosti, skromnosti i humanosti, jer sam sigurna kako nema šanse da bi ijedan zapadni liječnik, čak ni za dvostruku plaću, htio (ili čak znao) raditi u uvjetima u kojima često rade naši liječnici
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Smrt bebe u Vinkovicma: Protiv ginekologa Kolaka pokreće se disciplinski postupak - Page 11 Empty Re: Smrt bebe u Vinkovicma: Protiv ginekologa Kolaka pokreće se disciplinski postupak

Post by aben 25/3/2016, 11:20

r_nevjesta wrote:
prckov wrote:jer sam sigurna kako nema šanse da bi ijedan zapadni liječnik, čak ni za dvostruku plaću, htio (ili čak znao) raditi u uvjetima u kojima često rade naši liječnici
i u zabludi si većoj nego muški ča se tiče veličine njihovoga 'alata' ako misliš da to ne utječe na njihov performans.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Smrt bebe u Vinkovicma: Protiv ginekologa Kolaka pokreće se disciplinski postupak - Page 11 Empty Re: Smrt bebe u Vinkovicma: Protiv ginekologa Kolaka pokreće se disciplinski postupak

Post by neva 25/3/2016, 11:23

aben wrote:dakle, sedeš u evoluitivno vozilo, i enjoy the ride.
ča jo morin, ako su mi se žinske uvika činile smušene u argumentaciji? da su me kaznile uskratom, možda bi to presto govoriti, ali teško da bi to presto misliti.
pa ok, tvoje ženske, one koje si ti sebi birao, možda i jesu bile smušene u argumentaciji :P
no to još uvijek znači da je tako s većinom žena i da smiješ poopćiti
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Smrt bebe u Vinkovicma: Protiv ginekologa Kolaka pokreće se disciplinski postupak - Page 11 Empty Re: Smrt bebe u Vinkovicma: Protiv ginekologa Kolaka pokreće se disciplinski postupak

Post by prckov 25/3/2016, 11:33

r_nevjesta wrote:
prckov wrote:Nisam mislio na bolnice nego pojedince koji su kao privatnici a imaju samo bejzik opremu. Za sve salju u bolnicu za nalaze a i sami rade u se bolnicama.Privatne bolnice ok, samo ni taj koji radi u privatnoj bolnici se kod vas ponasa kao da je Zeus
Vi bi se onesvjestili kad bi vidili kako se ovdje doktori odnose prema ljudima. Mislili bI da je skrivena kamera.
u RH privatnici nisu problem sa stajališta stručnosti i opremljenosti, postoje precizno definirani i dosta strogi uvjeti i propisi koji moraju biti zadovoljeni kod otvaranja privatne prakse

čak i u istom DZ npr. u kojima s jedne strane rade liječnici u koncesiji, a s druge domski liječnici, razlika između prostora i opreme privatnog liječnika i domskog je očita, na štetu ovog zadnjeg

inače, uopće ne razumijem o kakvim se 'Zeusima' radi, većini liječnika kod nas treba skinuti kapu na stručnosti, skromnosti i humanosti, jer sam sigurna kako nema šanse da bi ijedan zapadni liječnik, čak ni za dvostruku plaću, htio (ili čak znao) raditi u uvjetima u kojima često rade naši liječnici
Bio sam i vidio sam. Vjerujem da ima pojednaca, nazalost nisam naiso na njih. Valjda ja nekim cudom uvjek na olimp zalutam. Ti bi se iznenadila da znas da zapadnim doktorima ta lova koju zaraduju ne ostvari bolji zivot nego nasim.Iznenadila bi se kad bi vidila da im je strucnost i priznanje daleko veci motiv od love. Fanaticni su i sve hoce radit. A o odnosu prema pacijentu ti mozes tamo kod vas samo sanjat.
prckov
prckov

Posts : 34145
2014-04-19


Back to top Go down

Smrt bebe u Vinkovicma: Protiv ginekologa Kolaka pokreće se disciplinski postupak - Page 11 Empty Re: Smrt bebe u Vinkovicma: Protiv ginekologa Kolaka pokreće se disciplinski postupak

Post by neva 25/3/2016, 11:41

aben wrote:i u zabludi si većoj nego muški ča se tiče veličine njihovoga 'alata' ako misliš da to ne utječe na njihov performans.
u zabludi su neki drugi, budući da radim upravo sa sustavom o kojem govorimo i zaposlenima u njemu, pa mislim kako ipak imam točniji uvid i informacije koje nadilaze razne rekla-kazala fantazije i pretpostavke

štošta može imati utjecaja na performans u nekom trenutku, od nedovoljno sati sna noću pa do premale plaće, ali što se tiče našeg zdravstvenog sustava općenito, a pogotovo njegovog bolničkog dijela, slabiji performans većinom je posljedica manjka novca u sustavu (to čak više nego premale plaće) i neodgovarajuće organizacije, nego nečega drugog
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Smrt bebe u Vinkovicma: Protiv ginekologa Kolaka pokreće se disciplinski postupak - Page 11 Empty Re: Smrt bebe u Vinkovicma: Protiv ginekologa Kolaka pokreće se disciplinski postupak

Post by aben 25/3/2016, 11:41

r_nevjesta wrote:
aben wrote:dakle, sedeš u evoluitivno vozilo, i enjoy the ride.
ča jo morin, ako su mi se žinske uvika činile smušene u argumentaciji? da su me kaznile uskratom, možda bi to presto govoriti, ali teško da bi to presto misliti.
pa ok, tvoje ženske, one koje si ti sebi birao, možda i jesu bile smušene u argumentaciji :P
no to još uvijek znači da je tako s većinom žena i da smiješ poopćiti
puštimo mene, nis reprezentativan,

nekako mi se čini da mogu poopćiti, možda je riječ o usmjerenosti, izdržljivosti i ustrajnosti, ni bitno, al mogu valjda to spomenuti za erističke potribe senzibiliziranja sveca, bez da se neka jedinka ne uvridi.

slično sun sun upotrijebi malo prije, o muškoj deluziranosti svojin pincun, za potribe argumentacije usporedba stoji bez obzira ča prcko, recimo, uopće nemo problema na ton polju:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Smrt bebe u Vinkovicma: Protiv ginekologa Kolaka pokreće se disciplinski postupak - Page 11 Empty Re: Smrt bebe u Vinkovicma: Protiv ginekologa Kolaka pokreće se disciplinski postupak

Post by aben 25/3/2016, 11:47

r_nevjesta wrote:
aben wrote:i u zabludi si većoj nego muški ča se tiče veličine njihovoga 'alata' ako misliš da to ne utječe na njihov performans.
u zabludi su neki drugi, budući da radim upravo sa sustavom o kojem govorimo i zaposlenima u njemu, pa mislim kako ipak imam točniji uvid i informacije koje nadilaze razne rekla-kazala fantazije i pretpostavke

štošta može imati utjecaja na performans u nekom trenutku, od nedovoljno sati sna noću pa do premale plaće, ali što se tiče našeg zdravstvenog sustava općenito, a pogotovo njegovog bolničkog dijela, slabiji performans većinom je posljedica manjka novca u sustavu (to čak više nego premale plaće) i neodgovarajuće organizacije, nego nečega drugog
svaka čast tvojoj upućenosti,
i traženju dodatnih razloga za underachivment, ali ono o čemu jo govorin je temeljna aksiomatska stvor: socijalizam razara s ke god strone da pogljedoš.

ne tribo mi ni golemo profesionalno iskustvo ko ti imoš, ni osobno i ograničeno klijentsko ko jo imun, čisto razumski, sideći sun u pećini, moguće je ispravno zaključiti ča će se dogoditi ako ljude staviš u kavez i hroniš jednoko bez obzira na djelovanje.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Smrt bebe u Vinkovicma: Protiv ginekologa Kolaka pokreće se disciplinski postupak - Page 11 Empty Re: Smrt bebe u Vinkovicma: Protiv ginekologa Kolaka pokreće se disciplinski postupak

Post by neva 25/3/2016, 11:51

aben wrote:al mogu valjda to spomenuti za erističke potribe senzibiliziranja sveca, bez da se neka jedinka ne uvridi.
uff, baš si našao pogodnog za senzibilizaciju, njega bi se možda moglo 'senzibilizirati' jedino oruđem s mog avatara, ali i to je upitno :_| :P
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Smrt bebe u Vinkovicma: Protiv ginekologa Kolaka pokreće se disciplinski postupak - Page 11 Empty Re: Smrt bebe u Vinkovicma: Protiv ginekologa Kolaka pokreće se disciplinski postupak

Post by neva 25/3/2016, 11:56

aben wrote:ali ono o čemu jo govorin je temeljna aksiomatska stvor: socijalizam razara s ke god strone da pogljedoš.
ah dobro, nisam znala da ti svaka tema dobro dođe za izražavanje fiksacije na 'socijalizam', idem, odustajem .. :D
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Smrt bebe u Vinkovicma: Protiv ginekologa Kolaka pokreće se disciplinski postupak - Page 11 Empty Re: Smrt bebe u Vinkovicma: Protiv ginekologa Kolaka pokreće se disciplinski postupak

Post by aben 25/3/2016, 12:36

r_nevjesta wrote:
aben wrote:al mogu valjda to spomenuti za erističke potribe senzibiliziranja sveca, bez da se neka jedinka ne uvridi.
uff, baš si našao pogodnog za senzibilizaciju, njega bi se možda moglo 'senzibilizirati' jedino oruđem s mog avatara, ali i to je upitno :_| :P
a znun da je težak, i znun da imo specifični odnos prema žinskami, ergo usporedba s njima, ako ga to ne natiro na second guess, nišće ne će...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Smrt bebe u Vinkovicma: Protiv ginekologa Kolaka pokreće se disciplinski postupak - Page 11 Empty Re: Smrt bebe u Vinkovicma: Protiv ginekologa Kolaka pokreće se disciplinski postupak

Post by aben 25/3/2016, 12:43

r_nevjesta wrote:
aben wrote:ali ono o čemu jo govorin je temeljna aksiomatska stvor: socijalizam razara s ke god strone da pogljedoš.
ah dobro, nisam znala da ti svaka tema dobro dođe za izražavanje fiksacije na 'socijalizam', idem, odustajem .. :D

a, ni svaka, samo ona di se jovin.
ča si stariji, interesi se sužavaju. mene više nišće ni briga, osin rečenoga.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Smrt bebe u Vinkovicma: Protiv ginekologa Kolaka pokreće se disciplinski postupak - Page 11 Empty Re: Smrt bebe u Vinkovicma: Protiv ginekologa Kolaka pokreće se disciplinski postupak

Post by neva 25/3/2016, 13:55

aben wrote:a, ni svaka, samo ona di se jovin.
ča si stariji, interesi se sužavaju. mene više nišće ni briga, osin rečenoga.
hmm, no da te slučajno malo više briga, možda bi onda shvatio da je tvoja koncepcija države i društva nelogična izmišljotina, čak više i od komunizma :D
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Smrt bebe u Vinkovicma: Protiv ginekologa Kolaka pokreće se disciplinski postupak - Page 11 Empty Re: Smrt bebe u Vinkovicma: Protiv ginekologa Kolaka pokreće se disciplinski postupak

Post by aben 25/3/2016, 13:59

r_nevjesta wrote:
aben wrote:a, ni svaka, samo ona di se jovin.
ča si stariji, interesi se sužavaju. mene više nišće ni briga, osin rečenoga.
hmm, no da te slučajno malo više briga, možda bi onda shvatio da je tvoja koncepcija države i društva nelogična izmišljotina, čak više i od komunizma :D
šteta ča tebe ni malo više briga:(, pa da to argumentiroš.

i, malo je paušalno i neozbiljno govoriti o nelogičnosti moje koncepcije države (ne društva, jo ne verujin u socijalni injženjering, tj u njegov legitimitet), kad se zno da se o tomu nišće ne zno...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Smrt bebe u Vinkovicma: Protiv ginekologa Kolaka pokreće se disciplinski postupak - Page 11 Empty Re: Smrt bebe u Vinkovicma: Protiv ginekologa Kolaka pokreće se disciplinski postupak

Post by neva 25/3/2016, 14:05

aben wrote:šteta ča tebe ni malo više briga:(, pa da to argumentiroš.
a šta ću ti argumentirati, kad ionako znaš da sam žensko pa sam zbrkana i bzvz :D
(ma šalim se, bacit ću argumente na tebe malo kasnije, danas sam bila dežurna ali skraćeno, pa sad idem kući)
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Smrt bebe u Vinkovicma: Protiv ginekologa Kolaka pokreće se disciplinski postupak - Page 11 Empty Re: Smrt bebe u Vinkovicma: Protiv ginekologa Kolaka pokreće se disciplinski postupak

Post by aben 25/3/2016, 14:13

r_nevjesta wrote:
aben wrote:šteta ča tebe ni malo više briga:(, pa da to argumentiroš.
a šta ću ti argumentirati, kad ionako znaš da sam žensko pa sam zbrkana i bzvz :D
(ma šalim se, bacit ću argumente na tebe malo kasnije, danas sam bila dežurna ali skraćeno, pa sad idem kući)
jo imun vrimena od sa, pa do smrti, ni problem

ali kako si sa to postavila, a lot is on stake, ti na škini nosiš celi svoj rod, a jo samo sebe:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Smrt bebe u Vinkovicma: Protiv ginekologa Kolaka pokreće se disciplinski postupak - Page 11 Empty Re: Smrt bebe u Vinkovicma: Protiv ginekologa Kolaka pokreće se disciplinski postupak

Post by kaya 25/3/2016, 15:40

prckov wrote:
r_nevjesta wrote:
prckov wrote:Privatni doktori nek nabave sve aparate i intrumente i prostor pa ond naplaivat kolko moze a da trzisno opstane, a ne da ljude salje udrzavnu bolnicu za Rtg ct i slicno. Lako je drzavnim kurcem gloginje mlatIit
privatne ordinacije i bolnice u pravilu su puno bolje opremljene od javnih, a također nemaju ni velike liste čekanja
ustvari je obratno, liječnik u javnoj ustanovi prije će reći pacijentu da ode obaviti ono što treba kod privatnika, ako to može platiti, nego što će biti obratno
i to je jedan od razloga zbog kojih ministar Nakić želi uvesti tzv. 'nadstandard' u javne bolnice
Nisam mislio na bolnice nego pojedince koji su kao privatnici a imaju samo bejzik opremu. Za sve salju u bolnicu za nalaze a i sami rade u se bolnicama.Privatne bolnice ok, samo ni taj koji radi u privatnoj bolnici se kod vas ponasa kao da je Zeus
Vi bi se onesvjestili kad bi vidili kako se ovdje doktori odnose prema ljudima. Mislili bI da je skrivena kamera.
Pa privatnici su ljubazni, međutim da, oni nemaju ništa po privatnim klinikama ili ništa ozbiljno pa šalju ljude u bolnicu gdje zapravo rade tako da ih isti ne znam zašto plaćaju, za malo bolji tretman zapravo.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Smrt bebe u Vinkovicma: Protiv ginekologa Kolaka pokreće se disciplinski postupak - Page 11 Empty Re: Smrt bebe u Vinkovicma: Protiv ginekologa Kolaka pokreće se disciplinski postupak

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum