ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA - Page 2 Empty Re: NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA

Post by provocator 22/3/2016, 23:21

epikur37 wrote:
provocator wrote:Odakle ti znaš da ja nisam vjernik?

preveć si protiv crkve da bi bio...možda si vjernik nečeg drugog ali kršćanin i katolik jamačno nisi.

Ja protiv crkve???
Gdje i kada? Ja apsolutno ništa protiv Crkve nemam a jedini moji komentari vezani uz Crkvu bili su tek kritika na neke od devijacija koje ruku pod ruku s crkvenim učenjem ne mogu ići. Nikada ništa osobno. Osim toga kršten sam, krizman i vjenčan u katoličkoj crkvi... Sukladno tome jesam katolik. S bakom sam često pohodio misna slavlja i polnoćke a zahvaljujući njoj pročitao sam i Bibliju.

provocator

Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA - Page 2 Empty Re: NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA

Post by L'âme 22/3/2016, 23:24

Zaboravio si pricest...muljas nesto,k'o i deboto :D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA - Page 2 Empty Re: NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA

Post by RayMabus 22/3/2016, 23:26

maggie13 wrote:Zaboravio si pricest...muljas nesto,k'o i deboto :D
lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA - Page 2 Empty Re: NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA

Post by epikur37 22/3/2016, 23:27

Nije trebalo za Papu uzeti redovnika...jer pozicija Pape je dobrim dijelom politička a redovnici su vjernici.

Na jedno oko mi ide suza za njegovu iskrenu vjeru koja valja cijelo Evanđelje na drugo oko ga proklinjem za opasnost koju otvara.

tjah...bremenito vrijeme je...
sva sreć apa smo sekularni i politika ćeriješiti stavr po kratkom postupku

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA - Page 2 Empty Re: NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA

Post by epikur37 22/3/2016, 23:29

provocator wrote:
epikur37 wrote:
provocator wrote:Odakle ti znaš da ja nisam vjernik?

preveć si protiv crkve da bi bio...možda si vjernik nečeg drugog ali kršćanin i katolik jamačno nisi.

Ja protiv crkve???
Gdje i kada? Ja apsolutno ništa protiv Crkve nemam a jedini moji komentari vezani uz Crkvu bili su tek kritika na neke od devijacija koje ruku pod ruku s crkvenim učenjem ne mogu ići. Nikada ništa osobno. Osim toga kršten sam, krizman i vjenčan u katoličkoj crkvi... Sukladno tome jesam katolik. S bakom sam često pohodio misna slavlja i polnoćke a zahvaljujući njoj pročitao sam i Bibliju.

ajde možda i cijeli ovaj kaos koji se sprema izađe i na neko dobro
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA - Page 2 Empty Re: NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA

Post by provocator 22/3/2016, 23:31

maggie13 wrote:Zaboravio si pricest...muljas nesto,k'o i deboto :D
Logično da sam obavio prvu pričest jer kako bi onda išao na krizmu? I nemam apsolutno nikakvog razloga za muljanje. I moja djeca su krštena.

_________________
NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA - Page 2 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA - Page 2 Empty Re: NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA

Post by RayMabus 22/3/2016, 23:36

Gledano s ljudske strane Papa je u prawu. Gledano s te da owim činom ohrabljuje treči swijet da nadire u Ewropu i tako stwara kaos.............ok Zlowenija je između nas i Italije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA - Page 2 Empty Re: NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA

Post by epikur37 22/3/2016, 23:43

RayMabus wrote:Gledano s ljudske strane Papa je u prawu. Gledano s te da owi činom ohrabljuje treči swijet da nadire u Ewropu i tako stwara kaos.............ok Zlowenija je između nas i Italije.

A mislim, čovjek je od evanđelja...predaje se u potpunosti, iracionalno...on stvarno vjeruje. Ima neka snaga u tome koja vuče,ako govorimo o izvornom kršćanstvu to je.

Sva sreća pa smo sekularni i nadam se ipak pragmatični.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA - Page 2 Empty Re: NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA

Post by RayMabus 22/3/2016, 23:46

Nije to stwar pragatičnosti nego posla tj jel ga ima za owe koji nadiru jer ako nema ti si natrpao hrpu nezapsolenih građana u swoje dworište koji ne znaju di če sa sobom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA - Page 2 Empty Re: NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA

Post by Guest 23/3/2016, 00:12

Ovo prelazi u teski mazohizam.. Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA - Page 2 Empty Re: NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA

Post by vuksadinare 23/3/2016, 03:42

provocator wrote:Papa je nasljednik sv. Petra a za sv. Petra se može reći da je prvi Papa kojeg je izabrao sam Isus. Na Petru je Krist izgradio svoju Crkvu i sukladno tome svaki Papa je nasljednik sv. Petra. Mislim da bi kršćani i katolici na ovom forumu trebali znati koji se natpis nalazi u bazilici sv. Petra u Rimu.

Od onoga tko je nasljednik sv. Petra i Kristov namjesnik s razlogom se može, i mora, očekivati da se vlada po uzoru na Krista i drži se njegovih učenja, što je činio i Petar, a na koncu konca čini i ovaj Papa.

Osim toga i sam Isus je rekao kako nije došao da mu služe, nego da on služi drugima. To jasno i vrlo čitko piše u sv. Pismu. (Matej 20:28)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA - Page 2 Empty Re: NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA

Post by vuksadinare 23/3/2016, 03:43

Pridruzi mu se u pranju nogu mudjehedinima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA - Page 2 Empty Re: NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA

Post by vuksadinare 23/3/2016, 03:43

Samo pazite da vam glave na ramenima ostanu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA - Page 2 Empty Re: NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA

Post by abraham 23/3/2016, 05:38

Podrska papi. Prao je noge zatvorenicima. Simbolika. Bilo kako bilo prati ce on noge, popusiti (zaboga svi su svecenici pederi. Nista lose naravno) cijeloj ekipi ako treba ali se za lisnicu nece masiti. Koliko je tisuca naseljeno u drzavi Vatikan???? Lijepo je tudjim kurcem gloginje mlatiti.Da, poslije Uskrsa se ispisujem iz katolicke zajednice.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14083
2014-04-14


Back to top Go down

NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA - Page 2 Empty Re: NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA

Post by Yehudi 23/3/2016, 09:07

provocator wrote:Papa je nasljednik sv. Petra a za sv. Petra se može reći da je prvi Papa kojeg je izabrao sam Isus. Na Petru je Krist izgradio svoju Crkvu i sukladno tome svaki Papa je nasljednik sv. Petra. Mislim da bi kršćani i katolici na ovom forumu trebali znati koji se natpis nalazi u bazilici sv. Petra u Rimu.

Od onoga tko je nasljednik sv. Petra i Kristov namjesnik s razlogom se može, i mora, očekivati da se vlada po uzoru na Krista i drži se njegovih učenja, što je činio i Petar, a na koncu konca čini i ovaj Papa.

Osim toga i sam Isus je rekao kako nije došao da mu služe, nego da on služi drugima. To jasno i vrlo čitko piše u sv. Pismu. (Matej 20:28)

 A zar u RH ne živi 98% katolika većih od Pape.................kažu da da. Onda moraju slijediti svoga poglavara.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA - Page 2 Empty Re: NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA

Post by Guest 23/3/2016, 09:33

Yehudi wrote:
provocator wrote:Papa je nasljednik sv. Petra a za sv. Petra se može reći da je prvi Papa kojeg je izabrao sam Isus. Na Petru je Krist izgradio svoju Crkvu i sukladno tome svaki Papa je nasljednik sv. Petra. Mislim da bi kršćani i katolici na ovom forumu trebali znati koji se natpis nalazi u bazilici sv. Petra u Rimu.

Od onoga tko je nasljednik sv. Petra i Kristov namjesnik s razlogom se može, i mora, očekivati da se vlada po uzoru na Krista i drži se njegovih učenja, što je činio i Petar, a na koncu konca čini i ovaj Papa.

Osim toga i sam Isus je rekao kako nije došao da mu služe, nego da on služi drugima. To jasno i vrlo čitko piše u sv. Pismu. (Matej 20:28)

 A zar u RH ne živi 98% katolika većih od Pape.................kažu da da. Onda moraju slijediti svoga poglavara.
lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA - Page 2 Empty Re: NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA

Post by Sora 23/3/2016, 09:33

ranki1 wrote:sve je to ok sto papa radi,samo pomaze muslimanima a krscane sikanira,krscani umiru kao beskucnici te ne spominje,ali za migrante se mroa imati
mislim da ovaj papa je os islama a ne od KRista,to je moje misljenje
ne sjecam se da je rekao da treba domicilnoms tanovnistvu pomoci da ne umiru na ulicama,samo spominje primite izbjeglice,migrant,e dok krscani mogu i umrijete,nema veze,jel tako

Tako je !

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA - Page 2 Empty Re: NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum