ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA - Page 6 Empty Re: NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA

Post by red wolf Wed 23 Mar - 21:29

ranki1 wrote:
red wolf wrote:
Iknarov svjedok wrote:
red wolf wrote:
Iknarov svjedok wrote:Samo se ti smiji.Smijem se i ja,kad vidim glupu katolčad kako slave svoj kraj i svoju propast.

Smijem se tvojoj gluposti...
Ne brini,biti će dovoljno vremena kada ćeš i plakat,a ta vremena dolaze i prije nego misliš.Ne možeš ni zamislit u što će se pretvoriti ovaj svijet.

O, znam u što će se pretvoriti svijet...
reci mu jasno da si na istoj strani a da si iznad tog jadnog covjeka,nece shvatiti inace

Ne mogu. Nismo na istoj strani.

red wolf

Posts : 15947
2016-02-10


Back to top Go down

NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA - Page 6 Empty Re: NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA

Post by IL Risorto Wed 23 Mar - 21:30

ranki1 wrote:
red wolf wrote:
Iknarov svjedok wrote:
red wolf wrote:
Iknarov svjedok wrote:Samo se ti smiji.Smijem se i ja,kad vidim glupu katolčad kako slave svoj kraj i svoju propast.

Smijem se tvojoj gluposti...
Ne brini,biti će dovoljno vremena kada ćeš i plakat,a ta vremena dolaze i prije nego misliš.Ne možeš ni zamislit u što će se pretvoriti ovaj svijet.

O, znam u što će se pretvoriti svijet...
reci mu jasno da si na istoj strani a da si iznad tog jadnog covjeka,nece shvatiti inace
Vidiš da ti ne znaš ništa.Ja sam davno prestao biti čovjek.Možda bi te opet neki novi napad mogao uvjeriti.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA - Page 6 Empty Re: NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA

Post by IL Risorto Wed 23 Mar - 21:46

Jadnik je onaj tvoj štakor što je crko na križu.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA - Page 6 Empty Re: NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA

Post by Guest Wed 23 Mar - 21:58

Iknarov svjedok wrote:Jadnik je onaj tvoj štakor što je crko na križu.
Ajd se ti i tvoj alter ego smirite da ne moram to ja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA - Page 6 Empty Re: NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA

Post by IL Risorto Wed 23 Mar - 22:06

Starhemberg wrote:
Iknarov svjedok wrote:Jadnik je onaj tvoj štakor što je crko na križu.
Ajd se ti i tvoj alter ego smirite da ne moram to ja.
A šta je s demokracijom i slobodom govora ?
I Charlie Hebdo su smirli  kad se drznuo taknuti u nešto što bi trebalo biti podložno kritici,pa i omalovažavanju kao i sve ostalo.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA - Page 6 Empty Re: NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA

Post by Guest Wed 23 Mar - 22:16

Briga me za Charlie Hebdo, kažem ti da smiriš. I prvi i drugi glas.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA - Page 6 Empty Re: NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA

Post by IL Risorto Wed 23 Mar - 22:17

Starhemberg wrote:Briga me za Charlie Hebdo, kažem ti da smiriš. I prvi i drugi glas.
Čekaj,ti stvarno misliš da sam ja,onosno,,ranki'' jedna te ista osoba ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA - Page 6 Empty Re: NAJLUĐI PAPA IKADA.. JEBENO NAJVEĆI LUĐAK HAHAHA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum