ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 16 of 50 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 33 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 25 Mar - 19:35

Zagy wrote:A jeste slatki...;D

Pravim večeru...mama je već napravila slatki kruh sa nutellom....nije ispao bas ovako lijep ali sigurn je ukusan....


strudla sa nutelom, jbt koja perverzija...  bounce

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 25 Mar - 19:36

Nije neuredno ...to nisam rekla...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen Fri 25 Mar - 19:44

Zagy wrote:Nije neuredno ...to nisam rekla...
Nusam na to ni isla.
Rekoh da ni ne moze biti neuredno kad se konstantno idrzava cistim.
Nije da jednom mjesecno usisas
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 25 Mar - 19:49

Ne....skoro svaki dan....

Ali je meni pico bello čistoća da je zbilj kuća kao dijamant čista uključujući i unutarnje dijelove koji se ne vide.....

I meni djeca za sat vremena,maximalno, isprljaju...najviše sam na to mislila pod prividno....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 25 Mar - 19:56

zagy, jel za ovaj nutella hleb ide testo kao za obican hleb?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen Fri 25 Mar - 20:01

Zagy wrote:Ne....skoro svaki dan....

Ali je meni pico bello čistoća da je zbilj kuća kao dijamant čista uključujući i unutarnje dijelove koji se ne vide.....

I meni djeca za sat vremena,maximalno, isprljaju...najviše sam na to mislila pod prividno....

Ja imam jednog puzavca i jednu koja je u terrible two fazi. Ne moze gore haha


Braćala,mislim da taj nutella bread ima neki svoj recept za tijesto. Ali ja sam pravila kao i inace tijesto za kruh i samo slagala kao nutella bread. I izvrsno je bilo ;)
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 25 Mar - 20:13

Mama je rekla da tijesto treba čvršće nego za kruh,tvrdje.....bilo je pre mekano...teško se valjalo....


Recimo kao za pogaču
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 25 Mar - 20:13

ili kiflice?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 25 Mar - 20:14

Npr da
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 25 Mar - 20:16

E ovo je za svaku preporuku...jednostavno a pre dobro....

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Fri 25 Mar - 20:18

od 7 do sad sam u gradu.. dva sata bila  kod kuće samo..
premorena sam!!!
šoping, ovo ono...
trebala sa sestričnom na piće, ali zaista ne mogu, odgodila sam za sutra, još imam problema s mjehurom i sva sam jadna

nećaka vozili na njegovu prvu nogometnu utakmicu, svi smo paničarili kako će se te blentave noge snać..  UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 1f61d deda ga je gledao dok smo ja i mama po trgovinama pičile
igrali su protiv zagreba, zagreb pobjedio s 5:2 :D :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 25 Mar - 20:19

Stigla mi maca....i to slatko,a ne bljutavo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Fri 25 Mar - 21:30

Ne ubijem se cisteci pred blagdane medutim zadnji su mi dani bili kaoticni i nisam stigla usisati ni obaviti neke osnovne stvari.
Tako da sam danas nakon sedam dana dezinficirala kupaonu primjerice...i wc skoljku, oprala sve spine i tus kabinu.

A i imam terasu od 35 kvadrata i ne izgleda lijepo kada ti jugo nanese svakakve vrecice, prasinu i svasta nesto na istu. Onda ujutro sjednes popit kavu i to proletava terasom kraj tebe.
Isuse grozota!

Volim da mi je sve cisto i na mjestu inace. Malo sam luda po tom pitanju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sat 26 Mar - 5:54

mjehur i pišanje me probudili u 6

ludim
 UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 1f625

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 26 Mar - 8:10

Skuhaj uvin h caj


Meni se isto pisa ali od pritiska...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sat 26 Mar - 8:19

pogledat ću baš dal je ostalo od prošle upale..
taj mjehur mene odmalena zeza x-|


popila sam već litru vode i čaj od brusnice, i pojela brusnicu iz čaja, i nastavljam se naljevat jer to definitivno ublažava svo to stanje
nadam se da će se navečer smirit i da ću moć trpit da me ljudi gledaju jer sam obećala sestrični piće
kvragu! :blj ne mogu opisat koliko to mrzim

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 26 Mar - 8:31

Ja se osjecam odvratno.
Bas mi nikako nije dan danas...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sat 26 Mar - 8:34

ja jedva čekam nažderat se za uskrs :coffee :tu :D

obožavam uskršnju klopu.. mogla bi non stop to jest.. šunka, jaja, mladi luk, hren, francuska


jao ljuudi...

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 26 Mar - 9:01

Peceno meso uz mladi luk, pecene krumpirice i francusku salatuuuu

Mljaaaaac totalno te kuziiiim
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sat 26 Mar - 9:05

ma šunka, šunkaaaaaa
jaja kuhana

za to se živi :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 26 Mar - 9:10

Modra poslušaj me molim te,uzmi kapsule od brusnice ,svejedno koje,dok te boli pij 2 svako 4-5 sati....kada bol prodje pij 1-2 dnevno....to mene spasi....pre svaku mengu me mjehur boli....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 16 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 16 of 50 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 33 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum