ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 9 of 50 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 29 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/3/2016, 13:06

Lady_D wrote:Se opet nesto dogodilo u briselu?

Koliko znam, ne.
Zadnje što se pisalo je da je uhvaćen jedan od napadača, ali izgleda da je to opovrgnuto.

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/3/2016, 13:08

betty.boop wrote:jer mislis da bi si dozvolila u zivotu ovisit o muskarcu  B-)

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Feminism

cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/3/2016, 13:08

Mene to plasi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/3/2016, 13:09

Lady_D wrote:Mene to plasi...


Sve nas plaši. To im i je cilj. :|
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/3/2016, 13:10

betty.boop wrote:
Braćala wrote:nije to prostitucija, draga. ne vredjaj me. za mene je najvece ponizenje koje neki muskarac moze da dozivi, placanje za intimne usluge...

pa za mene to jest prostitucija

isto tako mozemo rec da ti vrijedjas mene, jer mislis da bi si dozvolila u zivotu ovisit o muskarcu  B-)


to mi je drago da cujem, sada mi se jos vise dopadas...  geek
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/3/2016, 13:10

Lady_D wrote:Mene to plasi...


ne plasi se
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/3/2016, 13:11

Pa zar je moguce da ne mogu to suzbit? :/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/3/2016, 13:23

Lady_D wrote:Pa zar je moguce da ne mogu to suzbit? :/


Uf. Sami pokušaj odgovaranja na to pitanje otvara Pandorinu kutiju iz koje bi se razletjelo zilijun drugih potpitanja. :) Od izvora religijskih fundamentalizama, preko ekonomskih i geopolitičkih interesa velikih svjetskih igrača do samog funckioniranja terorističkih ćelija koje se po mnogočemu razlikuju od funkcioniranja antiterostičkih organizacija i obavještajnih službi (npr. razgranata mreža nasuprot tromoj hijerarhiji, imperativ uspjeha, itd.)


Jedino što mogu reći je da je terorizam tu i da će ga uvijek biti; ako ne ova teroristička skupina, onda će niknuti neka druga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/3/2016, 13:26

Uvijek ce ga biti, da, ali ovo je extremno :(

Ja vam vise uopce ne idem na ikakva velika ojupljanja niti planiram igdje putovati u skorije vrijeme...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/3/2016, 13:27

Svi su ti umobolni ljudi jednom bili mala slatka djeca.



...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/3/2016, 13:32

A da, nema kutka svijeta koji bi se mogao smatrati zaista sigurnim.

S druge strane, baš kao što je i Braćala jučer komentirao, mislim da su npr. Hrvatska, Srbija ili Slovenija relativno sigurne po tom pitanju u odnosu na veće europske zemlje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/3/2016, 13:33

za eskalaciju terorizma i nastanak islamske drzave su odgovorni oni koji su konstruisali razna ,,arapska proleca'' po zemljama severne afrike i bliskog istoka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 23/3/2016, 13:33

je, je, ajmo se sad svi sakrit u nase misje rupe i prestat zivjet
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/3/2016, 13:36

Vegvísir wrote:A da, nema kutka svijeta koji bi se mogao smatrati zaista sigurnim.

S druge strane, baš kao što je i Braćala jučer komentirao, mislim da su npr. Hrvatska, Srbija ili Slovenija relativno sigurne po tom pitanju u odnosu na veće europske zemlje.


srbiju bih uzeo malo sa rezervom iz razloga sto jos nema resene racune sa albancima sa kosova, a zna se da je kosovo jedan od glavnih centara za ,,izvoz'' dzihadista.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/3/2016, 13:38

betty.boop wrote:je, je, ajmo se sad svi sakrit u nase misje rupe i prestat zivjet


upravo tako, bas nesto ne osecam strah. 

ako mi se desi, desice mi se-kao sto mi moze pasti neka saksija na glavu dok idem ulicom, koja ce me zavrsiti. 
time sto cu da se sklonim u neko skroviste, samo cu se dodatno isfrustrirati i nametnuti svom umu pregrst paranoja koje ce me razoriti iznutra.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/3/2016, 13:38

Braćala wrote:za eskalaciju terorizma i nastanak islamske drzave su odgovorni oni koji su konstruisali razna ,,arapska proleca'' po zemljama severne afrike i bliskog istoka.


Dovoljno ti pogledati i kontekst nastanka al-Quaede. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/3/2016, 13:39

Braćala wrote:
Vegvísir wrote:A da, nema kutka svijeta koji bi se mogao smatrati zaista sigurnim.

S druge strane, baš kao što je i Braćala jučer komentirao, mislim da su npr. Hrvatska, Srbija ili Slovenija relativno sigurne po tom pitanju u odnosu na veće europske zemlje.


srbiju bih uzeo malo sa rezervom iz razloga sto jos nema resene racune sa albancima sa kosova, a zna se da je kosovo jedan od glavnih centara za ,,izvoz'' dzihadista.

A i Sandžak je leglo ekstremista, ako ne varam
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/3/2016, 13:40

Bas sam i ja razmisljala o Kosovu... 

Relativno smo sigurni da. Pitanje je do kada? Mozda dok ne ponapadaju sve okolne drzave...
Rim i Vatikan su meni relativno blizu npr
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 23/3/2016, 13:41

vatikan, kao leglo pedofila ?  :^0
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 23/3/2016, 13:42

Vegvísir wrote:
Braćala wrote:za eskalaciju terorizma i nastanak islamske drzave su odgovorni oni koji su konstruisali razna ,,arapska proleca'' po zemljama severne afrike i bliskog istoka.


Dovoljno ti pogledati i kontekst nastanka al-Quaede. :)


sve je to ciklus bivsih saveznika i danasnjih ljutih neprijatelja. sadam je stvoren da bi se za tudj racun neko obracunavao sa iranom; osama bin laden je stvoren da bi se obracunavao sa sovjetima u avganistanu; islamska drzava, al nusra, muslimanska braca i ostali su stvoreni da bi se sklonili neposlusni rezimi, da mmf ratom razorenim zemljama ,,uposli'' svoju kintu, da se obezbedi eksploatacija dodatnih izvori nafte i da se rusi sklone sa mediterana... :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 23/3/2016, 13:43

da ne bude zabune, nije mi smijesno, nego samo zelim naglasit da je sranja (svakakvih) uvijek bilo i bit ce
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 9 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 50 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 29 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum