ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krešo Beljak je novi šef HSS-a

Go down

Krešo Beljak je novi šef HSS-a Empty Krešo Beljak je novi šef HSS-a

Post by debotoijusto 19/3/2016, 20:57

NOVI predsjednik HSS-a je Krešo Beljak, odlučili su izaslanici izborne Glavne skupštine HSS-a u drugom krugu glasovanja.

Krešo Beljak dobio je 398 glasova, a Nenad Matić 335 glasova izaslanika izborne skupštine. Glasovanju u drugom krugu je pristupilo 737 izaslanika, nevežećih listića bilo je četiri.

Beljak, samoborski gradonačelnik, i u prvom je krugu izbora za predsjednika stranke dobio najviše glasova izaslanika (339), kojima je, predstavljajući svoj program, kazao da se kandidirao zato što želi da se stranka bavi politikom, a ne samo foteljama.

"Mi jesmo članovi Domoljubne koalicije i mi ćemo svakako to i ostati ukoliko se najveći partner HDZ bude ponašao kao što se ponašao do sada, korektno. Dakle, to je jednostavna pozicija HSS-a u ovom trenutku, imamo jednog saborskog zastupnika i ne znam što bismo sad mi tu trebali odlučivati o nekakvoj sudbini i budućnosti države ili koalicije ili Vlade. To je jednostavno nemoguće jer mi nismo u toj poziciji",


http://www.index.hr/vijesti/clanak/kreso-beljak-je-novi-sef-hssa/882086.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Krešo Beljak je novi šef HSS-a Empty Re: Krešo Beljak je novi šef HSS-a

Post by debotoijusto 19/3/2016, 21:02

cestitke beljaku

jednostavna pretraga gaze

Rođen u Brežicama (Republika Slovenija) 22. kolovoza1971. Pohađao je Osnovnu školu Janko Mišić (kasnije preimenovana u OŠ Samobor), u gradu Samoboru. Nakon srednje škole, upisao je Prirodoslovno matematički fakultet u Zagrebu 1999. i stekao zvanje profesora geografije. Između 1999. i 2002. živi i radi u SR Njemačkoj. Aktivno govori engleski i njemački jezik u govoru i pismu. Aktivni sudionik Domovinskog rata 1990-92.


pri dodatku prstohvata kljucnih rijeci pretrage kaze svemoguci


Prema presudi, Beljak je u svojstvu drugookrivljenika, uz prvookrivljenog D. M. (36), proglašen krivim za provale u četiri osobna automobila parkirana u Gospodskoj ulici u Zagrebu iz kojih su ukradeni predmeti manje vrijednosti.

Prema presudi, Beljak je u svojstvu drugookrivljenika, uz prvookrivljenog D. M. (36), proglašen krivim za provale u četiri osobna automobila parkirana u Gospodskoj ulici u Zagrebu iz kojih su ukradeni predmeti manje vrijednosti. 

Radi se o sveukupno jedanaest audiokasesta, jednu video asetu, gornji dio trenirke, sunčane naočale i 500 kuna št je sveukupno plijen od oko 1750 kuna. Time su počinili kazneno djelo teške krađe i sudac Siniša Pleše osudio ih je na osam mjeseci zatvora. 

Kazna je uvjetna pa Beljak nije “odgulio” u zatvoru, nego je uvjetna osuda podrazumijevala tri godine bez kaznenih djela, čega su se Beljak i D. M., prema podacima kojima zasad raspolažemo, pridržavali.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Krešo Beljak je novi šef HSS-a Empty Re: Krešo Beljak je novi šef HSS-a

Post by debotoijusto 19/3/2016, 21:04

http://www.jutarnji.hr/osudenik-za-tesku-kradu-postao-ravnatelj-ustanove/180929/

eto
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Krešo Beljak je novi šef HSS-a Empty Re: Krešo Beljak je novi šef HSS-a

Post by provocator 19/3/2016, 22:07

Nikakvo čudo... HDZ-ovi koalicijski partneri... Inače imaju podršku od 1 posto a možda i nešto manje. Toliko im hrvatski seljaci vjeruju.

_________________
Krešo Beljak je novi šef HSS-a Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Krešo Beljak je novi šef HSS-a Empty Re: Krešo Beljak je novi šef HSS-a

Post by epikur37 19/3/2016, 22:10

hdz je neoliberalna stranka,hss treba ispuniti prostor konzervativne nacionalne stranke.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Krešo Beljak je novi šef HSS-a Empty Re: Krešo Beljak je novi šef HSS-a

Post by L'âme 19/3/2016, 22:11

Minorna stranka,k'o i HNS,i slicne..nebitna vijest,ionako nemaju ministra u Vladi..;-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Krešo Beljak je novi šef HSS-a Empty Re: Krešo Beljak je novi šef HSS-a

Post by red wolf 19/3/2016, 22:11

epikur37 wrote:hdz je neoliberalna stranka,hss treba ispuniti prostor konzervativne nacionalne stranke.
hahahahahahahahahahahahahahaha
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Krešo Beljak je novi šef HSS-a Empty Re: Krešo Beljak je novi šef HSS-a

Post by epikur37 20/3/2016, 09:06

hss mi je najbliži od hrvatskih stranaka,njegova pozicija u političkom spektru i njegova baština uključivo i ona prema hercegbosni........manje više podjednako su distancirani od katatonih pravaša i yugoljevice.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Krešo Beljak je novi šef HSS-a Empty Re: Krešo Beljak je novi šef HSS-a

Post by jastreb 20/3/2016, 09:27

epikur37 wrote:hss mi je najbliži od hrvatskih stranaka,njegova pozicija u političkom spektru i njegova baština uključivo i ona prema hercegbosni........manje više podjednako su distancirani od katatonih pravaša i yugoljevice.
Ma moje je mišljenje da je HSS "umro" 1941. stvaranjem NDH.

Stranka se tada podijelila na tri dijela.

Desni,koji je prišao ustašama,lijevi koji je prišao partizanima i onaj lojalan kralju Petru,koji je podržavao vladu u egzilu. 

I prilike su se promijenile. Hrvat više nije uglavnom seljak,kao u doba Radića.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Krešo Beljak je novi šef HSS-a Empty Re: Krešo Beljak je novi šef HSS-a

Post by epikur37 20/3/2016, 09:30

jastreb wrote:
epikur37 wrote:hss mi je najbliži od hrvatskih stranaka,njegova pozicija u političkom spektru i njegova baština uključivo i ona prema hercegbosni........manje više podjednako su distancirani od katatonih pravaša i yugoljevice.
Ma moje je mišljenje da je HSS "umro" 1941. stvaranjem NDH.

Stranka se tada podijelila na tri dijela.

Desni,koji je prišao ustašama,lijevi koji je prišao partizanima i onaj lojalan kralju Petru,koji je podržavao vladu u egzilu. 

I prilike su se promijenile. Hrvat više nije uglavnom seljak,kao u doba Radića.

ma znam...nema to veze sa seljacima nego jednom srednjom konzervativnom-socijalnom linijom politike.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Krešo Beljak je novi šef HSS-a Empty Re: Krešo Beljak je novi šef HSS-a

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum