ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke Empty Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke

Post by RayMabus 7/7/2020, 13:07



: :love :love :love
https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2196264&index_tid=29388

RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke Empty Re: Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke

Post by Hektorović 7/7/2020, 13:08

I HSS dolazi ka Plenkiju na noge... good.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke Empty Re: Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke

Post by vuksadinare 7/7/2020, 13:12

ne podnosi on ostavku nego se vraca matici i tamo gdje je pripadao-sdp-u pa je nasnjofao da bi se mogao kandidirati za mjesto predsjednika sdp-a...u hss ga je kao kukavicije jaje utrpao zoki zajedno sa jambom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke Empty Re: Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke

Post by vuksadinare 7/7/2020, 13:12

...tko se kladi da ce se kandidirati petirka i hrg Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke Empty Re: Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke

Post by RayMabus 7/7/2020, 13:12

Hektorović wrote:I HSS dolazi ka Plenkiju na noge... good.
U mene u Kaštelima na lokalnoj razini HSS je u koaliciji sa HDZom a ovi je neki ljevičar. Niđe logike. Seljaci su konzervativni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke Empty Re: Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke

Post by vuksadinare 7/7/2020, 13:17

dao je ostavku jer moze sad biti jedino predsjednik svojoj punici i zeni...citave organizacije hss-a su se rastale od beljaka...spao je samo na koju podruznicu oko svetog križa začretje...cak ga napustaju i oni koje je dovukao u hss sa sobom...no pitanje je hoce li ga i ovi u sdp-u primit nazad...uglavnom liku je najbolje da s evrati onom u cemu je najbolji-pajseru i glumljenju hosovca Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke Empty Re: Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke

Post by RayMabus 7/7/2020, 13:19

vuksadinare wrote:dao je ostavku jer moze sad biti jedino predsjednik svojoj punici i zeni...citave organizacije hss-a su se rastale od beljaka...spao je samo na koju podruznicu oko svetog križa začretje...cak ga napustaju i oni koje je dovukao u hss sa sobom...no pitanje je hoce li ga i ovi u sdp-u primit nazad...uglavnom liku je najbolje da s evrati onom u cemu je najbolji-pajseru i glumljenju hosovca Basketball

Još jedna pobjeda desnog centra.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke Empty Re: Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke

Post by Hektorović 7/7/2020, 13:19

RayMabus wrote:
Hektorović wrote:I HSS dolazi ka Plenkiju na noge... good.
U mene u Kaštelima na lokalnoj razini HSS je u koaliciji sa HDZom a ovi je neki ljevičar. Niđe logike. Seljaci su konzervativni.

Krešo je od HSSa pokušavao napraviti Možemo!, a baza seljačka... mislim... 

Petirka nek to preuzme i napravi dobrog partnera HDZ-u...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke Empty Re: Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke

Post by RayMabus 7/7/2020, 13:22

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:
Hektorović wrote:I HSS dolazi ka Plenkiju na noge... good.
U mene u Kaštelima na lokalnoj razini HSS je u koaliciji sa HDZom a ovi je neki ljevičar. Niđe logike. Seljaci su konzervativni.

Krešo je od HSSa pokušavao napraviti Možemo!, a baza seljačka... mislim... 

Petirka nek to preuzme i napravi dobrog partnera HDZ-u...
Pa normalno da je baza seljačka. Zelena ekologija je urbana tematika , parkovi i nasadi a seljak je radnik na zemlji. Nisu iste teme. Doduše jest i njima priroda plus tj zelena politika al su glasači na selu a ne u gradu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke Empty Re: Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke

Post by vuksadinare 7/7/2020, 13:23

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:
Hektorović wrote:I HSS dolazi ka Plenkiju na noge... good.
U mene u Kaštelima na lokalnoj razini HSS je u koaliciji sa HDZom a ovi je neki ljevičar. Niđe logike. Seljaci su konzervativni.

Krešo je od HSSa pokušavao napraviti Možemo!, a baza seljačka... mislim... 

Petirka nek to preuzme i napravi dobrog partnera HDZ-u...
mislim da s epetirka nece vratiti prije branko hrg koji ima dobre rezutate u krizevcima i na tom podrucju...a i pokazuje vece ambicije od petirke da bude na celu hss-a ako bi beljak otisao....petirki je vise namjera povratak nazad u eu parlament...hrg je vise terenski covjek i time pogodan za predsjednika stranke..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke Empty Re: Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke

Post by Hektorović 7/7/2020, 13:24

RayMabus wrote:
Pa normalno da je baza seljačka. Zelena ekologija je urbana tematika , parkovi i nasadi a seljak je radnik na zemlji. Nisu iste teme. Doduše jest i njima priroda plus tj zelena politika al su glasači na selu a ne u gradu.

Njihova jedina budućnost je kao dobro organiziran seljački lobi.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke Empty Re: Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke

Post by RayMabus 7/7/2020, 13:25

Praktički taj Možemo je sa svojom zelenom politikom koja ima bazu u urbanim sredinama koje su veće a to je kod nas Zagreb je izbio taj pokušaj da se tu HSS nametne s nekom pričom mi smo za prirodu.

Imaš sela , imaš općine , lokalna vlast , nešto uvatiš tu na parlamentarnim i to je to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke Empty Re: Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke

Post by vuksadinare 7/7/2020, 13:25

bilo bi mi drago da se to desi..mozda bi i poklonio glas takvom hss-u...ipak sam i ja poljoprivrednik Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke Empty Re: Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke

Post by RayMabus 7/7/2020, 13:30

vuksadinare wrote:bilo bi mi drago da se to desi..mozda bi i poklonio glas takvom hss-u...ipak sam i ja poljoprivrednik Basketball
Pa da su desni centar onda se isplati pokupit svu familiju , širu rodbinu , prijatelje i kad su lokalni izbori da odu i dignu guzicu za to posebno ako ne misle glasat pa ih nagovoriš da odu pa imaš predstavnika za poljoprivredu u općini u gradskom tj općinskom vijeću.

Za parlamentarne već nije bitno toliko al lokalni jesu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke Empty Re: Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke

Post by vuksadinare 7/7/2020, 13:34

ako beljak ode...i hss se vrati svom ishodu..epi i ja ulazimo u hss..mozda se ipak jednom nađemo na istoj crti lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke Empty Re: Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke

Post by Hektorović 7/7/2020, 13:35

vuksadinare wrote:bilo bi mi drago da se to desi..mozda bi i poklonio glas takvom hss-u...ipak sam i ja poljoprivrednik Basketball

I vuk napušta škoriste 

U svakom slučaju taj lobistički, seljački, propoljoprivredni HSS imao bi budućnost
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke Empty Re: Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke

Post by RayMabus 7/7/2020, 13:37

vuksadinare wrote:ako beljak ode...i hss se vrati svom ishodu..epi i ja ulazimo u hss..mozda se ipak jednom nađemo na istoj crti lol!

Iskreno bolje ti je radit ovo , kad su lokalni svu rodbinu i prijatelje i poznanike zvrcneš i ako ne misle glasat pošto kod nas ljudi slabo idu na te izbore onda nek odu pa nek zaokruže HSS tako da imaš predstavnika u općini za selo i poljoprivredu.

Na parlamentarne ne jer ti je interes da nisu tamo jaki nego samo na terenu i onda su im još bitniji lokalni izbori i šta ti misliš.

Taktika
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke Empty Re: Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke

Post by vuksadinare 7/7/2020, 13:38

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:bilo bi mi drago da se to desi..mozda bi i poklonio glas takvom hss-u...ipak sam i ja poljoprivrednik Basketball

I vuk napušta škoriste 

U svakom slučaju taj lobistički, seljački, propoljoprivredni HSS imao bi budućnost
ne napustam ja nikog..dp je koalicija nije strukturno stranka....sa dp me vezu neke stavke programa koje podrzavam...i da npr hss ima takve stavke koje mi se sviđaju podrzao bi i njih....hdz je za mene proslost...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke Empty Re: Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke

Post by RayMabus 7/7/2020, 13:45

Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke O_8175701_1280

https://www.jutarnji.hr/izbori/teme/razocarana-anka-moja-fotografija-je-iskrena-zorno-pokazuje-sto-sam-ocekivala-od-izbora-15006831

pirat
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke Empty Re: Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke

Post by Guest 7/7/2020, 14:25

Hektorović wrote:I HSS dolazi ka Plenkiju na noge... good.

Dite materi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke Empty Re: Krešo Beljak podnosi ostavku na čelu stranke

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum