ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Orešković za Bloomberg objasnio gdje misli iskopati 1.5 milijardi eura već ovog ljeta

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Orešković za Bloomberg objasnio gdje misli iskopati 1.5 milijardi eura već ovog ljeta - Page 2 Empty Re: Orešković za Bloomberg objasnio gdje misli iskopati 1.5 milijardi eura već ovog ljeta

Post by Ero 15/3/2016, 13:02

sitting_bull wrote:
Ero wrote:Kmetu, kao prvo nauči se  boldati samo najbitnije.
Drugo, ovdje di sam nema ništa značajnijeg (od novijeg) u što ne bi bilo ugrađena
barem dijelom i moja pamet, kao i djelo mojih ruku.Čak i izvan ovih granica.
Kulturu rada, disciliniranosti, ustrajnosti, kućnog odgoja i poštenja sam kao  dječarac
ponio od kuće , a ovdje je uslijedilo poliranje na fino, za što sam do groba zahvalan
mojim mentorima, koji su prepznali moje potencijale.
Opet se hvalim? Opravdano...i nije prvi put. :D

sam si pokazao kako ti do bosne koja bi ti trebalo biti domovina uopće nije stalo jer si svoju raskošnu pamet i svoje vrijedne ruke prodao janezima za škude.

Odgojili su me i obrazovali(vidi se, jelda), valjda sam im nešto dužan i vratiti. Dam ja od sebe i puno više od toga.

Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Orešković za Bloomberg objasnio gdje misli iskopati 1.5 milijardi eura već ovog ljeta - Page 2 Empty Re: Orešković za Bloomberg objasnio gdje misli iskopati 1.5 milijardi eura već ovog ljeta

Post by Ero 15/3/2016, 13:05

sitting_bull wrote:i i nikad spominjanom domoljublju prema deželi u kojoj živiš
Domoljublje se dokazuje s nesebičnim radom i ne sisanjem novca poreznih obveznika kao vi, skojevci.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Orešković za Bloomberg objasnio gdje misli iskopati 1.5 milijardi eura već ovog ljeta - Page 2 Empty Re: Orešković za Bloomberg objasnio gdje misli iskopati 1.5 milijardi eura već ovog ljeta

Post by sitting_bull 15/3/2016, 13:07

Ero wrote:Odgojili su me i obrazovali(vidi se, jelda), valjda sam im nešto dužan i vratiti. Dam ja od sebe i puno više od toga.

aha. slovencima si dužan vratiti, bosnu tko jebe!

sluga jernej...

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Orešković za Bloomberg objasnio gdje misli iskopati 1.5 milijardi eura već ovog ljeta - Page 2 Empty Re: Orešković za Bloomberg objasnio gdje misli iskopati 1.5 milijardi eura već ovog ljeta

Post by sitting_bull 15/3/2016, 13:10

e
Ero wrote:Domoljublje se dokazuje s nesebičnim radom i ne sisanjem novca poreznih obveznika kao vi, skojevci.

slovenski domoljub vodi brigu o bosni i rh???

najviše love posisaju tvoji zemljaci kojima su sutla i kupa bil preduboke...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Orešković za Bloomberg objasnio gdje misli iskopati 1.5 milijardi eura već ovog ljeta - Page 2 Empty Re: Orešković za Bloomberg objasnio gdje misli iskopati 1.5 milijardi eura već ovog ljeta

Post by Ero 15/3/2016, 13:12

sitting_bull wrote:... jer to što ti nabrajaš kao svoje vrline ima svaki iole obrazovaniji ekonomski imigrant zapadno od sutle, neovisno o boji kože  i vjeri.
Misliš migrant, onih 100.000 mladih ljudi šta ste ih otjerali iz države u zadnjih par godina?
To što znaju znaju, a ono što ne znaju naučit će.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Orešković za Bloomberg objasnio gdje misli iskopati 1.5 milijardi eura već ovog ljeta - Page 2 Empty Re: Orešković za Bloomberg objasnio gdje misli iskopati 1.5 milijardi eura već ovog ljeta

Post by Ero 15/3/2016, 13:21

debotoijusto wrote:
Ero wrote:
debotoijusto wrote:
Opet se hvalim? Opravdano...i nije prvi put. :D
napad skromnosti s desna
PS:

Evo, mogu ti ostaviti link od WorldCat, s mojim referencama
iz samo jednoga dijela moga života.
Imam osjećaj da u tebe mogu imati toliko povjerenja.
Samo ne znam kako se ovdje šalje PP?
hi hi...
ne salji nista, izdao bi radu koncara a ne takvog muskardina s referencama   :D

Eto, mislio sam  da je bolje da ti šamaraš svoje skojevce...Manje bi bolilo. :D

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Orešković za Bloomberg objasnio gdje misli iskopati 1.5 milijardi eura već ovog ljeta - Page 2 Empty Re: Orešković za Bloomberg objasnio gdje misli iskopati 1.5 milijardi eura već ovog ljeta

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum