ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Četnici se danas okupili u Višegradu

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

 Četnici se danas okupili u Višegradu  - Page 6 Empty Re: Četnici se danas okupili u Višegradu

Post by RayMabus 14/3/2016, 16:15

Neka su ih namlatili. Bezobrazni su. Pajdo moj pa pitaj prwo jer smiješ nekoga snimat. Odakle tebi prawo da negdje upadneš i nekoga snimaš tek tako ? PA ŠTA JE ? OŠ BATINE. MRŠ U PIZDU MATERINU.

RayMabus

Posts : 175946
2014-04-11


Back to top Go down

 Četnici se danas okupili u Višegradu  - Page 6 Empty Re: Četnici se danas okupili u Višegradu

Post by dzango 14/3/2016, 16:22

marcellus wrote:
dzango wrote:
marcellus wrote:mnogo fin svet ti četnici

Lepo se kaže u tekstu da su je četnici iz Beograda zaštitili i odvelu u kola.

Baš lepo od četnika.
Naravno da je lepo. Ali jebiga kad to nije vest. Vest je da je jedan ludak i četnik napao novinarku.

_________________
 Četnici se danas okupili u Višegradu  - Page 6 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

 Četnici se danas okupili u Višegradu  - Page 6 Empty Re: Četnici se danas okupili u Višegradu

Post by RayMabus 14/3/2016, 16:28



Nemaš ti prawo nekog snimat ako ti taj nije dao dozwolu za to.

NEKA SU WAM PIČKU POLOMILI.

I JA BI WAM.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175946
2014-04-11


Back to top Go down

 Četnici se danas okupili u Višegradu  - Page 6 Empty Re: Četnici se danas okupili u Višegradu

Post by RayMabus 14/3/2016, 16:30

Jesi doša negdi snimat nešto ...pa lijepo dobar dan , predstawiš se i pitaš jel možemo.

U ĆEMU JE PROBLEM ???????
RayMabus
RayMabus

Posts : 175946
2014-04-11


Back to top Go down

 Četnici se danas okupili u Višegradu  - Page 6 Empty Re: Četnici se danas okupili u Višegradu

Post by RayMabus 14/3/2016, 16:33

Neka su ih namlatili i u prawu su. I ja bi ih namlatija. Jedan nokaut direktni da se ne bi diga s poda posli toga.

Pa heben ti malter bezobraznu ....dođeš i uperiš kameru u nekoga bez pitanja ...i onda ti taj kaže makni i daj wamo taj materijal na kojemu sam ja i šta ono .....PA ODAKLE TEBI PRAWO ČOWIĆE DA TI NEKOGA SNIMAŠ BEZ DOZWOLE ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175946
2014-04-11


Back to top Go down

 Četnici se danas okupili u Višegradu  - Page 6 Empty Re: Četnici se danas okupili u Višegradu

Post by Piglet 14/3/2016, 17:49

Ukratko, srpska sirotinja nema posla pa se okuplja na peder balovima.
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Back to top Go down

 Četnici se danas okupili u Višegradu  - Page 6 Empty Re: Četnici se danas okupili u Višegradu

Post by Guest 14/3/2016, 18:57

marcellus wrote:mnogo fin svet ti četnici

Imaju oni sreće što je još dan i što se ovi nisu namazali rakiještinom, da su ih kojim slučajem uhvatili predvečer kama bi radila sve u 16.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Četnici se danas okupili u Višegradu  - Page 6 Empty Re: Četnici se danas okupili u Višegradu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum