ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I u filmu "Oluje se uvijek vraćaju kući" HAVC je financirao LAŽ o Domovinskom ratu!

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

I u filmu "Oluje se uvijek vraćaju kući" HAVC je financirao LAŽ o Domovinskom ratu! - Page 2 Empty Re: I u filmu "Oluje se uvijek vraćaju kući" HAVC je financirao LAŽ o Domovinskom ratu!

Post by dzango 12/3/2016, 23:41

Sve neki balkanski špijuni.

dzango

Posts : 28140
2014-04-19


Back to top Go down

I u filmu "Oluje se uvijek vraćaju kući" HAVC je financirao LAŽ o Domovinskom ratu! - Page 2 Empty Re: I u filmu "Oluje se uvijek vraćaju kući" HAVC je financirao LAŽ o Domovinskom ratu!

Post by jastreb 12/3/2016, 23:44

tre911 wrote:
veber wrote:Tetrjeb je ziv covjek, ewac je spamer, ali eto zive prilike da se upoznaju.
nijedno od njih dvoje se neće pojaviti, prilično sam siguran u to.
Pa sad radim svaki dan pa nemam vremena,ali ljeti bih mogao navrnut. 

Samo da se to ne pretvori u nekakvu pijanku pa da sutradan bude "Sunce me probudilo,a u glavi ludilo".

A Ewa i ja se već duže vrijeme namjeravamo naći. Ona ljetuje tu blizu mene,pa je to vrlo mogućno.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

I u filmu "Oluje se uvijek vraćaju kući" HAVC je financirao LAŽ o Domovinskom ratu! - Page 2 Empty Re: I u filmu "Oluje se uvijek vraćaju kući" HAVC je financirao LAŽ o Domovinskom ratu!

Post by veber 12/3/2016, 23:54

Tetrjebe, dofuraj ewca, ja placam cugu za sve forumase. Koliko god popiju, ja platim.

Ovim putem pozivam i Srbe, stanojka i dzanga, pa ako napravimo tulum, dobroosli ste.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

I u filmu "Oluje se uvijek vraćaju kući" HAVC je financirao LAŽ o Domovinskom ratu! - Page 2 Empty Re: I u filmu "Oluje se uvijek vraćaju kući" HAVC je financirao LAŽ o Domovinskom ratu!

Post by Guest 13/3/2016, 00:07

Ringo10 wrote:To što su Danci snimali njihov problem, ali ako je neka hrvatska zvanična
institucija financirala neku krivotorinu posebno na štetu RH onda je to za krivični progon.

Jer ne zna se niti ima dokaza ko je pobio te mentalne bolesnike ili šta su već bili.
Zna se da HV nije, rekoh ti da izvješća UN govore jasno i nedvosmisleno da se tog dana HV nije nalazio u Dvoru na Uni, ovo što je snimljeno je djelo obavještajne zajednice i nema veze sa stvarnim faktima ali ima veze sa ovim iz memoranduma 2




6. Destabilizirati vlade susjednih država, provocirati unutarnje nezadovoljstvo i nemire i slabiti oštricu optužbi protiv Srbije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I u filmu "Oluje se uvijek vraćaju kući" HAVC je financirao LAŽ o Domovinskom ratu! - Page 2 Empty Re: I u filmu "Oluje se uvijek vraćaju kući" HAVC je financirao LAŽ o Domovinskom ratu!

Post by Guest 13/3/2016, 00:10

veber wrote:Tetrjebe, dofuraj ewca, ja placam cugu za sve forumase. Koliko god popiju, ja platim.

Ovim putem pozivam i Srbe, stanojka i dzanga, pa ako napravimo tulum, dobroosli ste.
ćemo da ih koljemo :trlja :trlja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I u filmu "Oluje se uvijek vraćaju kući" HAVC je financirao LAŽ o Domovinskom ratu! - Page 2 Empty Re: I u filmu "Oluje se uvijek vraćaju kući" HAVC je financirao LAŽ o Domovinskom ratu!

Post by Guest 13/3/2016, 00:35

dzango wrote:Sve neki balkanski špijuni.
Ej đangić, Ante Nazor ima u posjedu dokumente UNa koji jasno i nedvosmisleno tvrde da su tenkovi vašeg vrlog junaka Mile Novakovića pregazili kolonu srpskih izbjeglica kod Dvora na Uni. To ja čisto onako pošto smo se kačili oko toga masu puta :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I u filmu "Oluje se uvijek vraćaju kući" HAVC je financirao LAŽ o Domovinskom ratu! - Page 2 Empty Re: I u filmu "Oluje se uvijek vraćaju kući" HAVC je financirao LAŽ o Domovinskom ratu!

Post by abraham 13/3/2016, 05:48

Osnovni problem je postojanje HAVC-a kao takovog. HAVC je naime centar za uhljebljivanje, proteziranje i financiranje nasih kadrova. Financiranje po obiteljskim, partijskim interesnim i drugim kriterijima. Najmanje ili skoro nikako po kriterijima kvalitete. Uvijek postoji i nekoliko neovisnih koji ce biti smokvin list i primjera , kako evo mi (HAVC-Hribar) financiramo i one koji nisu umrezeni.
Brutalan primjer rvatske gluposti, inertnosti i totalne nezainterisiranosti. Povuci cu jednu paralelu. Hribaraova kcer je dobila par milja kuna za film prvijenac. Hribar kaze da on sa time nema nista jer nije on taj koji odredjuje vec povjerenstvo. Nitko ziv ne reagira.Nitko osim par redikula na opskurnim forumima (osobno uracunat). Istovremeno svi znaju da je Sanader lopov i prodao INA-u a nigdje njegovog potpisa, nigdje njegove odluke i sl, ali eto svi to znaju. Dobro je u DNRH, jos uvijek je dobro.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14063
2014-04-14


Back to top Go down

I u filmu "Oluje se uvijek vraćaju kući" HAVC je financirao LAŽ o Domovinskom ratu! - Page 2 Empty Re: I u filmu "Oluje se uvijek vraćaju kući" HAVC je financirao LAŽ o Domovinskom ratu!

Post by Ero 13/3/2016, 07:41

abraham wrote:
Brutalan primjer rvatske gluposti, inertnosti i totalne nezainterisiranosti. Povuci cu jednu paralelu. Hribaraova kcer je dobila par milja kuna za film prvijenac. Hribar kaze da on sa time nema nista jer nije on taj koji odredjuje vec povjerenstvo. Nitko ziv ne reagira.Nitko osim par redikula na opskurnim forumima (osobno uracunat). Istovremeno svi znaju da je Sanader lopov i prodao INA-u a nigdje njegovog potpisa, nigdje njegove odluke i sl, ali eto svi to znaju. Dobro je u DNRH, jos uvijek je dobro.
Najprije su vam ukrali medije, a poslije je sve išlo lako.
Počelo je s Mesićevim rezanjem generala, nastavilo s generalnim proglašavanjem Hercegovaca kriminalcima.
Tada ste šutili, a ne bi smjeli. Da ste Hercegovce tretirali barem kao Srbe, danas bi vam sve bilo drugačije.
Ne, vi ste birali Mesića 2x za predsjednika, Pusićku također, iako je zaslužila "bacanje u Savu" nakon onog
sramnog TV spota. Eno se jada u Jutarnjem da se je javno proziva, odnosno spominje "bacanje u Savu"...
Varaju se oni koji šutnju naroda tumače kao svoju pobjedu...Pusićka, Lekovići, Frljići,, Hribari, Kosanovići,
Radmani i nima slični, bi trebali znati da su uzavreli lonac zatvorili s neprodušnim poklopcem i pitanje je bilo
samo vremena kad će eksplodirati.
Ja samo analiziram temeljem podataka s kojima raspolažem, ništa osobno... ;)

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

I u filmu "Oluje se uvijek vraćaju kući" HAVC je financirao LAŽ o Domovinskom ratu! - Page 2 Empty Re: I u filmu "Oluje se uvijek vraćaju kući" HAVC je financirao LAŽ o Domovinskom ratu!

Post by Ero 13/3/2016, 07:47

PS:
Da, Sanader....Po čemu je to on drugačiji od Mesića, Milanovića, Pusićke, Hribara, Radmana ili sličnih?
Pa, jbote, manje se je obogatio od gore spomenutih.
Ukratko, mene niste uvjerili da je Sanader najveća lopina. On je samo jedan od njih, a najveći su ga zatvorili u Remetinac. :]

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

I u filmu "Oluje se uvijek vraćaju kući" HAVC je financirao LAŽ o Domovinskom ratu! - Page 2 Empty Re: I u filmu "Oluje se uvijek vraćaju kući" HAVC je financirao LAŽ o Domovinskom ratu!

Post by Guest 13/3/2016, 14:14

@pizzon wrote:
hrvati zele da nemcima  " obnašaju " No pirat  kapo  narod na balkanu.
nemaju oni neko hoh misljenje o njima, samo  precute
hr.kenjazu da su oni nesto iznad, da ne pripadaju tamo
gde jesu, da su njima, nemcima, ravni, u svemu, ali, eto, sudbina
ih je locirala tamo gde ne pripadaju:) pa tako deluju  jos gluplje i smesnije.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ringo10 on 13/3/2016, 13:01; edited 1 time in total


Takvi smo kakvi jesmo, a vi ste zadnji koji će nam dijeliti predavanja.

Nikad vas nisam mrzio, žao mi je zbog sveg što se izmđu nas izdogađalo, volio bih da mamo dobre  susjedske odnse, na padam u histeriju kad neko spomene Srbe, niti bivšu zajedničku Jugoslaviju doživljavam kroz napade bjesnila I paranoje kao neki, razumijem mnoge političke pozicije  Srba, nemam ništa protiv surdnje I želio bih d budemo prijateljski narod jer smo slični a vjerojatno imamo iste korjene. A I izmiješani smo kao malo koji drugi narodi. ...

Nama Hrvatima se može milijun stvari prigovoriti I znam nam mnogo oga ne valja ali VI SRBI ... VI ste posebna priča.

Zajedničku državu sa vama može poželjeti samo budala. Sjećam se vašeg nacionalističkg ludila s kraja osamdesetih I vašeg mučkog I podmuklog  ratog pohoda protiv nas I nekih drugih nesrpskih naroda, sjećam se te luđačke propaganda mržnje koja je tome predhodila kao priprema I što je najgore gledam vase licemjerje danas I shvaćam da ste uvijek isti I da se kod vas nikada ništa neće promijeniti.

ZAto neka vas gdje jeste I neka nas gdje jesmo.


Last edited by Ringo10 on 13/3/2016, 13:01; edited 1 time in total


mozeš ti, ili vi, svi, sve najgore o nama srbima. ali, istorijska je
cinjenica da srbi nisu napravili drzavu sa ciljem da uniste hrvate.
normalno, srecni su srbi koji vise ne zive u hrvatskoj.
vidim koliko smo zli. pun qurac hrvata vikendom. a hrvati po
srbiji zive neprimeceno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

I u filmu "Oluje se uvijek vraćaju kući" HAVC je financirao LAŽ o Domovinskom ratu! - Page 2 Empty Re: I u filmu "Oluje se uvijek vraćaju kući" HAVC je financirao LAŽ o Domovinskom ratu!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum