ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 25/9/2014, 17:32

Zagy, sat vremena putuješ do posla? Puno je to...znam da je zapadnjacima to manje čudno, ali mene bi to gubljenje vremena na dolaske/odlaske tako frustriralo  
Npr sad ću se organizirat da idem pješke na posao, jer mi se čini da mi od nove adrese linija hoda i linija vožnje oduzmu približno isto vremena.

A ova prija, ne znam puno, rekao mi je prijatelj samo da joj je srce stalo. Žena je zračila zaraznom pozitivon, nedostajat će sigurno ogromnom broju ljudi :(

medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 25/9/2014, 19:41

Putujem 45minuta al uvijek u obzir uzimam sat...kad živim na kraju grada,to mi je danak na koji sam se pripremila...radije to nego u gradskoj vrevi i smradu živjeti... 

Tu di smo mi tu je mir...ko na selu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 25/9/2014, 19:57

A daaa, zaboravila sam da ste vi na kraju grada. Ipak se mir više isplati...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 25/9/2014, 21:21

medication wrote:

A ova prija, ne znam puno, rekao mi je prijatelj samo da joj je srce stalo. Žena je zračila zaraznom pozitivon, nedostajat će sigurno ogromnom broju ljudi :(
Samo tako? odjednom stalo srce? :( Sorry, ako previse pitam...previse sam puta cula da ljudi otidu iz cista mira, a i samu me strah toga... :/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 25/9/2014, 23:13

ok tek sad sam skužio da sam dodao Zagy kad sam vidio Bulgakova i Flauberta :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 26/9/2014, 07:29

M3tzTli wrote:1. Razocarana ne mozes biti u osobu koju ne simpatiziras
2. Mogu ti samo dati savjet kako da ubrzas proces...solucija je jednostavna ,pocini suicid :sprovod:

1. aha da, zaboravila sam geek


2. očekivala sam nešto manje predvidivo... ili predvidljivo
No

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 26/9/2014, 07:30

medication wrote:
A ova prija, ne znam puno, rekao mi je prijatelj samo da joj je srce stalo. Žena je zračila zaraznom pozitivon, nedostajat će sigurno ogromnom broju ljudi :(

:S:  katastrofa!

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 26/9/2014, 07:31

lejdiii, svakako napravi usporedbu :o) meni balea bila savršena - onda sam prešla na prirodno :aw i koža mi se stanjila :^0 :roll

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/9/2014, 10:21

modra wrote:
M3tzTli wrote:1. Razocarana ne mozes biti u osobu koju ne simpatiziras
2. Mogu ti samo dati savjet kako da ubrzas proces...solucija je jednostavna ,pocini suicid :sprovod:

1. aha da, zaboravila sam geek


2. očekivala sam nešto manje predvidivo... ili predvidljivo
No
1. Logican sam  :)  umjesto sto se kacis na mene bolje se uhvati kicinja 




Recimo na skali izmedju lady d i medication koje cine ekstreme skale ti si negdje na sredini santa

2. Zalim posla imam previse :W , van radnog vremena ne zelim misliti o tome:blj:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/9/2014, 10:50

kic wrote:ok tek sad sam skužio da sam dodao Zagy kad sam vidio Bulgakova i Flauberta :^^
A jel? Samo zato? :D 

I kako si mogao vidjet dok mi nisi bio prijatelj? Taj status je samo sa prijateljima podijeljen....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/9/2014, 11:00

Pijem kavu,dolazim sebi...još danas popodne odradim pa 6 dana slobodnih....:confetti

Pročitah Bovary,prelazim na majstora i Margaritu...ponovo sam se vratila knjizi i dobro mi je...to je moj svijet...moram se učlaniti u knjižnicu ovdje...skužila sam kad čitam starije knjige da su mi teške na njemačkom...masu starih rijeci koje ja tek upoznajem...

Obrlatila sam muza da me vozi dolje i drugi dan se vrati....a vraćamo se ja i šmizle vlakom...u Vk planiram uzeti kiklopa i dervisa i smrt...na Drini ćupriju možda ako bude.....


Med kad je selidba?
Ja ih mrzim,tebi je to sad sigurno slatko iščekivanje? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Jolie 26/9/2014, 12:01

A je vam lipo. :D Baš je zaladilo vanka, sviđa mi se to!  Još malo pa snig :)

Med, di se selite?

_________________
''Too beautiful to die. Too wild to live.''
Jolie
Jolie

Female
Posts : 379
2014-04-15


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Jolie 26/9/2014, 12:09

Kako je lito brzo završilo.  bounce Najbrže od svih lita ikad  🐰 
A najmanje sam i imala osjećaj da je lito  scratch

Moram u grad. Ne da mi se  Sleep No

_________________
''Too beautiful to die. Too wild to live.''
Jolie
Jolie

Female
Posts : 379
2014-04-15


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/9/2014, 12:10

Možda zato jer se ove godine ljeto jedva tu i tamo pojavilo?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 26/9/2014, 13:52

Odvratno je hladno i malo pada kiša malo ne pada.
iiii evo istresla je punu kutiju keksa na pod  affraid

Zagy a gdje su klinci do navečer,imate vrtić do tako kasno?
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/9/2014, 14:18

I kod mene ja danas hladnije, ali ima sunca pa je i ugodno onako. Prohladno, ne ledeno.
Danas uzimamo malog pas od dragoga. Smrdljivog i arogantnog pa cemo ga setati. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/9/2014, 14:19

Moja mackica Fifi je lose. Stara je i manje hoda, manje je pokretna, zbunjena, kaze brat da nece jos dugo. :( Mislim da cu plakati kada ugine, sinoc me stislo... Ima jedno 15 godina, 16...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 26/9/2014, 14:29

M3tzTli wrote:1. Logican sam  :)  umjesto sto se kacis na mene bolje se uhvati kicinja 




Recimo na skali izmedju lady d i medication koje cine ekstreme skale ti si negdje na sredini santa

2. Zalim posla imam previse :W , van radnog vremena ne zelim misliti o tome:blj:


 
ali ja se žeeelim kačit na tebeeeee  :^0

sredina je ok. :) lolly   no, kakve to veze ima? :D



išušee, kakav je ružan ovaj smajl: :sneezing  hahahaha...

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 26/9/2014, 14:38

umirem na ovo.. meed :D


8. zena nije nikad u zivotu posjedovala raspicu za nokte... tvrdila je da je to bespotrebni luksuz i razbacivanje novcima i raspala nokte na grubu fasadu na kuci

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 26/9/2014, 14:39

i... jede mi se kikiriki maslac... ali kikiriki ne posebno.... kul bounce

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 26/9/2014, 15:28

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 10687021_570576953042651_6046585443454497290_n

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum