ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 47 of 50 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 24 Sep - 17:10

nikad ne znas. ;) ali sumnjam da je ista strasno. Imala sam i ja bila jednom nesto...

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 24 Sep - 17:10

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 24 Sep - 17:11

majketi modra, kako si ves skupila toliko postova :O
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Wed 24 Sep - 17:39

:D krivo ti je, znaaaammm afro

eh, u vezi onog jučer... sad mi kolege kažu da je i pretprošle godine njima pravio problema, isto se izderavao i to..
:D
sad mi lakše

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Wed 24 Sep - 17:44

MAC dolazi u hr greenstars

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 24 Sep - 20:05

modra wrote:e sad malo da se požalim na zdravlje kad mi pisanje tako ide, da mi hilton ima šta čitat :*


imam neku izraslinu crvenu na jeziku, sa strane (desne), duboko u ustima, nije naprijed :D na početku (ili kraju?) jezika
boli me, vrijeđa me, i pogledam, kad ono fakat nešto ima... a skroooz iza, kod grla da tako kažem

najgore misli naviru :aw
sutra ću umrijet ;)
Ne brini se, sutra nećeš umrijeti ako je tumor
:20
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 24 Sep - 20:07

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Wed 24 Sep - 20:54

Tužna sam danas, umrla je jedna prijateljica iz osnovne s kojom dijelim neka lijepa sjećanja...
Glupo je ovo kad se osjećaš ko da te je netko udario šakom u trbuh, a nemaš što pametno reć...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 24 Sep - 22:37

medication wrote:Tužna sam danas, umrla je jedna prijateljica iz osnovne s kojom dijelim neka lijepa sjećanja...
Glupo je ovo kad se osjećaš ko da te je netko udario šakom u trbuh, a nemaš što pametno reć...
Zao mi je Med. Takve stvari me uvijek natjeraju na razmišljanje. Drži se. :(

Nevjerojatno kako ljudi samo tako odu... Toga se i sama najviše bojim. Zbilja treba ovaj život iskoristit. Starost je ionako teška, većina starijih je po bolnicama, sretan si, ako nemaš pelene. A ja Umirem od briga i strahova...ponekad mi dođe da se tavom lupim i opametim....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 24 Sep - 23:00

Jedna djeva iz srednje je upisala policijsku akademiju. Vrsna zlostavljacica, osoba puna ljubomore... Gdje će nas njom meni nije jasno. Nije ona neka ženska za policiju. Navodno ju je neka druga cura bila razvalila i javno izblatila (i to neka od 25) jer se petljala s njenim dečkom. 
Ona stvarno jos i kao dijete je bila zločesta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 25 Sep - 8:42

isuse katastrofa... tuga...
šta se curi desilo med?


:(

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 25 Sep - 11:52

Jedna sestra u bolnici maltretira Paola, a on šuti. Misli da je premlad pa može samo najebat. Ala bi se ja razvezala sa njom i pošteno je izblatila....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 25 Sep - 13:13

Lady_D wrote:Pa kako tako puno radis? :/ To je vise od 12h... Imas dva posla ili ti je radno vrijeme bas tako dugo?


Radim vecinom 8-19h...Sat vremena pauze dodaj,2 sata putovanja tam i Nazad...i eto...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 25 Sep - 14:11

ajme, toliko putuješ?
e to mi je užas i nepojmljivo.

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 25 Sep - 14:25

hiltone, sranje, neću umrijet danas?! šmrc
a kad najbrže?? :trlja

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 25 Sep - 14:34

Ajme da i meni. :( Drzimo palceve za vecernj- visu. Javi kako sve ide.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 25 Sep - 15:37

modra wrote:hiltone, sranje, neću umrijet danas?! šmrc
a kad najbrže?? :trlja

Tesko je reci koliko ti je preostalo bez pregleda ,klinickog statusa, PHD nalaza tvorbe te neke slikovne metode (koja daje podatke o eventualnoj prosirenosti bolesti)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Thu 25 Sep - 15:38

tebi mora bit lako reći
sad sam jako razočarana&iznenađena :\ :D

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 25 Sep - 16:38

1. Razocarana ne mozes biti u osobu koju ne simpatiziras
2. Mogu ti samo dati savjet kako da ubrzas proces...solucija je jednostavna ,pocini suicid :sprovod:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Thu 25 Sep - 17:19

uzela sam si balea masku od cinka... bas me zanima dali valja kao garnierova!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Thu 25 Sep - 17:32

Zagy, sat vremena putuješ do posla? Puno je to...znam da je zapadnjacima to manje čudno, ali mene bi to gubljenje vremena na dolaske/odlaske tako frustriralo  
Npr sad ću se organizirat da idem pješke na posao, jer mi se čini da mi od nove adrese linija hoda i linija vožnje oduzmu približno isto vremena.

A ova prija, ne znam puno, rekao mi je prijatelj samo da joj je srce stalo. Žena je zračila zaraznom pozitivon, nedostajat će sigurno ogromnom broju ljudi :(
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 47 of 50 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum