ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni Empty Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni

Post by debotoijusto 1/3/2016, 17:29

'Maknut ćemo nezaposlene s ulice, od kocke, kladionica… Dobit ćete čvrste, stabilne muškarce, a ženama bih ostavio na odabir žele li u vojsku', kazao je Pero Ćorić u sinoćnjoj HTV-ovoj emisiji 'Otvoreno'. Redakciji tportala javio se potom čitatelj koji nas je upozorio da je njegov stranački kolega Ivan Tepeš služio civilni vojni rok.

Misli li da je manje stabilan i manje čvrst zato što nije bio u uniformi, upitali smo Tepeša, koji se najprije nasmijao, pa nas upitao kakve to veze ima s Ćorićevom izjavom. 


'Bio sam na civilnom služenju vojnog roka, ali to su bila druga vremena. Danas je situacija puno nestabilnija - od Krima, preko Bliskog istoka, do Crne Gore, u kojoj traju prijepori oko ulaska u NATO. Stranka je zauzela stav da bi trebalo uvesti vojni rok. Naravno, to je kompleksna tema koja zahtijeva analize i kojoj treba ozbiljno pristupiti. To je moj stav', zaključio je Tepeš razgovor za tportal.



http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/418502/HSP-AS-poziva-na-vojni-rok-a-predsjednik-im-je-sluzio-u-civilu.html
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30618
2014-04-12


Back to top Go down

Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni Empty Re: Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni

Post by debotoijusto 1/3/2016, 17:31

jbg.
nikad musko od njega  :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30618
2014-04-12


Back to top Go down

Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni Empty Re: Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni

Post by jastreb 1/3/2016, 17:32

debotoijusto wrote: 

'Bio sam na civilnom služenju vojnog roka, ali to su bila druga vremena. 
To je bilo neko lepše i srećnije vreme.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni Empty Re: Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni

Post by Guest 1/3/2016, 17:33

hahahh
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni Empty Re: Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni

Post by debotoijusto 1/3/2016, 17:36

na vagi sam
licemjerje crkve oli desnice jace u hrvata ...
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30618
2014-04-12


Back to top Go down

Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni Empty Re: Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni

Post by n_razbojnik 1/3/2016, 17:36

Haha vratite Ružu, ona je opakija od ovoga miđeta

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni Empty Re: Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni

Post by n_razbojnik 1/3/2016, 17:37

jastreb wrote:
debotoijusto wrote: 

'Bio sam na civilnom služenju vojnog roka, ali to su bila druga vremena. 
To je bilo neko lepše i srećnije vreme.
Bilo je to dobro vrijeme, sve na kredit sve za raju

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni Empty Re: Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni

Post by debotoijusto 1/3/2016, 17:45

"Situacija je danas takva da imate rat u Ukrajini, Crna Gora treba ući u NATO, ali tamo sukob može prerasti u građanski rat. Srbija ide prem EU, ali istodobno jača odnose s Rusijom. Imate sukob u Siriji, toga ničega nije bilo natrag 10 godina", objašnjava Tepeš međunarodne faktore zbog kojih bi Hrvatska trebala više pozornosti dati sigurnosnom segmentu.


"Ja sam 2004. na 2005. služio u Ministarstvu europskih integracija, to je za mene bilo jedno veliko iskustvo koje mi je puno pridonijelo u radu", priznaje Tepeš dodavši da kao predsjednik on podržava stav stranke.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30618
2014-04-12


Back to top Go down

Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni Empty Re: Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni

Post by debotoijusto 1/3/2016, 17:48

ovaj kao milanovic samo zoki sluzio vojsku
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30618
2014-04-12


Back to top Go down

Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni Empty Re: Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni

Post by debotoijusto 1/3/2016, 17:51

Ministar mu je na to odgovorio kako to nije slučaj samo s Hrvatima te kazao da Bujanec ima "enciklopedijsko znanje".

"Gospodine Bujanec, vi pokazujete da imate enciklopedijsko znanje, vi ste neka vrsta enciklopedista, vi ste prosvjetitelj", kazao je Kovač.

Na to mu je Bujanec odgovorio: "Vi me malo zezate, ja se bavim i tračevima", na što je ministar odgovorio kako je mislio ozbiljno te da je riječ o komplimentu.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30618
2014-04-12


Back to top Go down

Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni Empty Re: Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni

Post by debotoijusto 1/3/2016, 17:52

isprika , ovo je o drugom redikulu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30618
2014-04-12


Back to top Go down

Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni Empty Re: Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni

Post by vili40 1/3/2016, 18:00

'Maknut ćemo nezaposlene s ulice, od kocke, kladionica… Dobit ćete čvrste, stabilne muškarce, a ženama bih ostavio na odabir žele li u vojsku', kazao je Pero Ćorić...
:D
vili40
vili40

Male
Posts : 10750
2015-08-02


Back to top Go down

Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni Empty Re: Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni

Post by Guest 1/3/2016, 18:23

debotoijusto wrote:jbg.
nikad musko od njega  :D


Ček, jesi li ti muško samo zato što si odslužio vojsku?  Pošto nisi sudjelovao u DR, pretpostavka je da si nakon služenja JNA imao priziv savjesti. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni Empty Re: Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni

Post by debotoijusto 1/3/2016, 18:29

kofein wrote:
debotoijusto wrote:jbg.
nikad musko od njega  :D


Ček, jesi li ti muško samo zato što si odslužio vojsku?  Pošto nisi sudjelovao u DR, pretpostavka je da si nakon služenja JNA imao priziv savjesti. :)
nisam sluzio JNA , razbijao sam YU dok su satorasi igrali se mladjih vodnika
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30618
2014-04-12


Back to top Go down

Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni Empty Re: Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni

Post by Guest 1/3/2016, 18:36

debotoijusto wrote:
kofein wrote:
debotoijusto wrote:jbg.
nikad musko od njega  :D


Ček, jesi li ti muško samo zato što si odslužio vojsku?  Pošto nisi sudjelovao u DR, pretpostavka je da si nakon služenja JNA imao priziv savjesti. :)
nisam sluzio JNA 

Msm isti si ko Tepeš, mlatiš o vojnom roku, a bio pod jorgan planinom. E Deboto, muškarčino jedna  :))))))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni Empty Re: Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni

Post by debotoijusto 1/3/2016, 18:44

kofein wrote:
debotoijusto wrote:
kofein wrote:
debotoijusto wrote:jbg.
nikad musko od njega  :D


Ček, jesi li ti muško samo zato što si odslužio vojsku?  Pošto nisi sudjelovao u DR, pretpostavka je da si nakon služenja JNA imao priziv savjesti. :)
nisam sluzio JNA 

Msm isti si ko Tepeš, mlatiš o vojnom roku, a bio pod jorgan planinom. E Deboto, muškarčino jedna  :))))))
koja zamjena teza
on je vladar stranke koja se zalaze za sluzenje a proveo svoju zelju u nekom toplom uredu ministarstva gradeci veze i to isto prigovara milanovicu...
ja jebivjetar koji razgovara na klupici ispred lokalne trgovine ( forum ) s raznim likovima koji se tamo skupe o svom trosku
i onako ovlas , za dobro placenu profi vojsku
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30618
2014-04-12


Back to top Go down

Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni Empty Re: Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni

Post by vuksadinare 1/3/2016, 19:03

Kuda ide ova drzava kad o vojsci i ratu zbore oni koji su bili od toga kilometrima daleko...ocito se kod nas desila tragicna zamjena teza
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni Empty Re: Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni

Post by red wolf 1/3/2016, 19:04

vuksadinare wrote:Kuda ide ova drzava kad o vojsci i ratu zbore oni koji su bili od toga kilometrima daleko...ocito se kod nas desila tragicna zamjena teza
Oh, pa ti si se probudio...hehehehehehehehehehehehehe
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15944
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni Empty Re: Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni

Post by Guest 1/3/2016, 21:39

debotoijusto wrote:
kofein wrote:
debotoijusto wrote:
kofein wrote:
debotoijusto wrote:jbg.
nikad musko od njega  :D


Ček, jesi li ti muško samo zato što si odslužio vojsku?  Pošto nisi sudjelovao u DR, pretpostavka je da si nakon služenja JNA imao priziv savjesti. :)
nisam sluzio JNA 

Msm isti si ko Tepeš, mlatiš o vojnom roku, a bio pod jorgan planinom. E Deboto, muškarčino jedna  :))))))
koja zamjena teza
on je vladar stranke koja se zalaze za sluzenje a proveo svoju zelju u nekom toplom uredu ministarstva gradeci veze i to isto prigovara milanovicu...
ja jebivjetar koji razgovara na klupici ispred lokalne trgovine ( forum ) s raznim likovima koji se tamo skupe o svom trosku
i onako ovlas , za dobro placenu profi vojsku


Nije zamjena teza. Licemjerstvo je zarazno pa ne zaobilazi ni tebe, ništa osobno naravno... ti se sprdaš sa Tepešom, oduzimaš mu na neki način pravo da raspravlja o jebenom vojnom roku, umjesto da si lijepo odslužio barem JNA i prometnuo se u zrela muškarca....danas bi poput Jastreba s ponosom pripovijedao i prenapuhavao priče i dogodovštine iz armije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni Empty Re: Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni

Post by Guest 1/3/2016, 21:41

red wolf wrote:
vuksadinare wrote:Kuda ide ova drzava kad o vojsci i ratu zbore oni koji su bili od toga kilometrima daleko...ocito se kod nas desila tragicna zamjena teza
Oh, pa ti si se probudio...hehehehehehehehehehehehehe
A ti Sokrate?  Jesi li ti vidio kakve vojske osim na televiziji?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni Empty Re: Tepešova stranka bi vojni rok, a on sam je služio civilni

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum