ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata - Page 3 Empty Re: Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata

Post by Guest 28/2/2016, 17:02

jocolor

Guest
Guest


Back to top Go down

Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata - Page 3 Empty Re: Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata

Post by max123 28/2/2016, 17:08

bogomdani wrote:jocolor
ca je svetac,sta nestima.jesi li ti odlucio na ciju ces stranu stat.koji ti kurac imas tamo s tim pustinjskim cobanima(hebrejima).sem sto je neki tvoj navirovatnije Hrvatski pradid prisa na hebrejsku viru...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata - Page 3 Empty Re: Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata

Post by Guest 28/2/2016, 17:11

max123 wrote:
bogomdani wrote:jocolor
ca je svetac,sta nestima.jesi li ti odlucio na ciju ces stranu stat.koji ti kurac imas tamo s tim pustinjskim cobanima(hebrejima).sem sto je neki tvoj navirovatnije Hrvatski pradid prisa na hebrejsku viru...
simpa si mi kad se izrazavas i pises..zato se dobro nasmijah...i nis Od Hrvata,niti od bilo kojeg naroda sa Balkana..strana??..uvije i samo svoja vlastita(radi i pusti druge da rade) jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata - Page 3 Empty Re: Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata

Post by Guest 28/2/2016, 17:12

Ipak,Lobo je vrh vrhova u izrazu... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata - Page 3 Empty Re: Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata

Post by max123 28/2/2016, 17:27

bogomdani wrote:

simpa si mi kad se izrazavas i pises..zato se dobro nasmijah...i nis Od Hrvata,niti od bilo kojeg naroda sa Balkana..strana??..uvije i samo svoja vlastita(radi i pusti druge da rade) jocolor
svetac,tebe je Hrvatska panonija oblikovala,ti si 100%Hrvat.ti i nemeres drugacije nego volit svoju i jedinu domovinu,Hrvatsku.a,naturlih mozes i na trenutke "biti svoj",kao i svi mi koji trebamo svoj minut za sebe i sami sa sobom.ali,sam nemres,organizirat se u coporima nije samo vukovima svojstven,nego i zivotinji coviku.zapamti to frende...;)
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata - Page 3 Empty Re: Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata

Post by Guest 28/2/2016, 17:29

max123 wrote:
bogomdani wrote:

simpa si mi kad se izrazavas i pises..zato se dobro nasmijah...i nis Od Hrvata,niti od bilo kojeg naroda sa Balkana..strana??..uvije i samo svoja vlastita(radi i pusti druge da rade) jocolor
svetac,tebe je Hrvatska panonija oblikovala,ti si 100%Hrvat.ti i nemeres drugacije nego volit svoju i jedinu domovinu,Hrvatsku.a,naturlih mozes i na trenutke "biti svoj",kao i svi mi koji trebamo svoj minut za sbe i sami sa sobom.ali,sam nemres,organizirat se u coporima nije samo vukovima svojstven,nego i zivotinji coviku.zapamti to frende...;)
DAFUQ... Suspect ...mudriji post nisam jako drugo procitao... :wine ...ovi drugi prostaci bi mogli puno toga od Maxa nauciti.. :sherlock
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata - Page 3 Empty Re: Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata

Post by max123 28/2/2016, 17:40

bogomdani wrote:
max123 wrote:
bogomdani wrote:

simpa si mi kad se izrazavas i pises..zato se dobro nasmijah...i nis Od Hrvata,niti od bilo kojeg naroda sa Balkana..strana??..uvije i samo svoja vlastita(radi i pusti druge da rade) jocolor
svetac,tebe je Hrvatska panonija oblikovala,ti si 100%Hrvat.ti i nemeres drugacije nego volit svoju i jedinu domovinu,Hrvatsku.a,naturlih mozes i na trenutke "biti svoj",kao i svi mi koji trebamo svoj minut za sbe i sami sa sobom.ali,sam nemres,organizirat se u coporima nije samo vukovima svojstven,nego i zivotinji coviku.zapamti to frende...;)
DAFUQ... Suspect ...mudriji post nisam jako drugo procitao... :wine ...ovi drugi prostaci bi mogli puno toga od Maxa nauciti.. :sherlock
sad me sprdas.tetku ti poljubim..;)
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata - Page 3 Empty Re: Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata

Post by Guest 28/2/2016, 17:42

max123 wrote:
bogomdani wrote:
max123 wrote:
bogomdani wrote:

simpa si mi kad se izrazavas i pises..zato se dobro nasmijah...i nis Od Hrvata,niti od bilo kojeg naroda sa Balkana..strana??..uvije i samo svoja vlastita(radi i pusti druge da rade) jocolor
svetac,tebe je Hrvatska panonija oblikovala,ti si 100%Hrvat.ti i nemeres drugacije nego volit svoju i jedinu domovinu,Hrvatsku.a,naturlih mozes i na trenutke "biti svoj",kao i svi mi koji trebamo svoj minut za sbe i sami sa sobom.ali,sam nemres,organizirat se u coporima nije samo vukovima svojstven,nego i zivotinji coviku.zapamti to frende...;)
DAFUQ... Suspect ...mudriji post nisam jako drugo procitao... :wine ...ovi drugi prostaci bi mogli puno toga od Maxa nauciti.. :sherlock
sad me sprdas.tetku ti poljubim..;)
ne sprdam,iskreno,jako veleuman post i svaka cast..odise iskustvom i mudroscu,ne mladalackom brzopletoscu,iako ovdje ima i matorih konja,pa ostali brzopleti... jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata - Page 3 Empty Re: Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata

Post by max123 28/2/2016, 17:55

bogomdani wrote:

ne sprdam,iskreno,jako veleuman post i svaka cast..odise iskustvom i mudroscu,ne mladalackom brzopletoscu,iako ovdje ima i matorih konja,pa ostali brzopleti... jocolor
istina,nakupilo se i godina i iskustava.a ucilo se uvik i samo od onih manje dobrih.drugacije ne ide,nazalost.pa nisi ni ti bas najmladji,ako sam uspio sve povatat..;)
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata - Page 3 Empty Re: Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata

Post by jastreb 28/2/2016, 18:02

max123 wrote:pravoslavci zapadno od drine su ETNICKI HRVATI.ne mjesati sa srbijanskim(miks turaka,cigana,arbanasa,vlaha-rumunja,bulgara...) spodobama.sto vise i sto intenzivnije forsirati hpc-u da vrate te pravoslavce u Hrvatski etnicki skup di im je i misto.a srbijanskog irineja cim predje priko drine u Hrvatski etnicki prostor, ustrijeliti u sred shiljaste glave...
Da li ovaj post smjestiti u znanstvenu fantastiku,ili ga shvatiti kao vic?

Doduše kao vic više puta slušan,ali ipak samo kao vic.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata - Page 3 Empty Re: Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata

Post by max123 28/2/2016, 18:04

jastreb wrote:
max123 wrote:pravoslavci zapadno od drine su ETNICKI HRVATI.ne mjesati sa srbijanskim(miks turaka,cigana,arbanasa,vlaha-rumunja,bulgara...) spodobama.sto vise i sto intenzivnije forsirati hpc-u da vrate te pravoslavce u Hrvatski etnicki skup di im je i misto.a srbijanskog irineja cim predje priko drine u Hrvatski etnicki prostor, ustrijeliti u sred shiljaste glave...
Da li ovaj post smjestiti u znanstvenu fantastiku,ili ga shvatiti kao vic?

Doduše kao vic više puta slušan,ali ipak samo kao vic.
nikakav vic.isti narod,isti jezik.isto podneblje.tri vijeroispovjesti.jedan narod-Hrvatski..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata - Page 3 Empty Re: Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata

Post by jastreb 28/2/2016, 18:11

max123 wrote:
jastreb wrote:
max123 wrote:pravoslavci zapadno od drine su ETNICKI HRVATI.ne mjesati sa srbijanskim(miks turaka,cigana,arbanasa,vlaha-rumunja,bulgara...) spodobama.sto vise i sto intenzivnije forsirati hpc-u da vrate te pravoslavce u Hrvatski etnicki skup di im je i misto.a srbijanskog irineja cim predje priko drine u Hrvatski etnicki prostor, ustrijeliti u sred shiljaste glave...
Da li ovaj post smjestiti u znanstvenu fantastiku,ili ga shvatiti kao vic?

Doduše kao vic više puta slušan,ali ipak samo kao vic.
nikakav vic.isti narod,isti jezik.isto podneblje.tri vijeroispovjesti.jedan narod-Hrvatski..
Kakav isti jezik???

Stari Hrvati pričali su čakavski,uglavnom. 

Dakle puno je sličniji hrvatski štokavski iz Slavonije sa srpskim štokavskim iz Šumadije,nego li čakavski sa bilo kojom inačicom štokavštine.

Srpstvo je izmislio Njegoš u 19.st.a popularizirao Vuk. Dočim su današnji Hrvati tražili svoj put kroz razne varijante (Slovini,Iliri itd itd) da bi tek u 19.st.prevladalo hrvatstvo.

Hrvatska je tada bila samo jedna od tri "ilirske" zajednice. Uz Dalmaciju i Slavoniju.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata - Page 3 Empty Re: Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata

Post by Guest 28/2/2016, 18:12

max123 wrote:
bogomdani wrote:

ne sprdam,iskreno,jako veleuman post i svaka cast..odise iskustvom i mudroscu,ne mladalackom brzopletoscu,iako ovdje ima i matorih konja,pa ostali brzopleti... jocolor
istina,nakupilo se i godina i iskustava.a ucilo se uvik i samo od onih manje dobrih.drugacije ne ide,nazalost.pa nisi ni ti bas najmladji,ako sam uspio sve povatat..;)
tako je..prilicno godina se nakupilo,ali ostao zaeban i opaljen u glavu,ali sa dobrom namjerom,nikom ne zelim zlo..dobro..sad Khozoepi...no to je vec druga spika.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata - Page 3 Empty Re: Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata

Post by Regoč 28/2/2016, 18:45

jastreb wrote:Zbog čega je ova izjava, u Hrvatskoj gotovo pa nikako isticana?
Zbog stotinah tisućah ubijenih u Jasenovcu pokazala se šupljom frazom.

_________________
Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata - Page 3 Empty Re: Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata

Post by dzango 28/2/2016, 20:51

jastreb wrote:
dzango wrote:To znači da skače natalitet. Seve izgleda opet trudna  Ako ovako nastavi ima da bude kao majka devet Jugovića.
Jebeš Severinu. Stara i ofucana drolja.

Nego ja bih onu Anđelku...kako se ono preziva? Prpić?

Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata - Page 3 Andjelka-prpic
Ne jebem, ali bi.

Nemam pojma ko je ova.

_________________
Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata - Page 3 Empty Re: Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata

Post by dzango 28/2/2016, 20:53

jastreb wrote:Puksa vida!!!

Ona je zadnje na što bih naslonio svoje umorno tilo,kako bi reka barba Smoje.

Hoću reći da Srbi seru.

Neke naše islužene rage odu u Srbiju i tamo se jebu tutta forza i onda ispada kako su Hrvatice lude za Srbijancima.

A kad se neka njihova super riba,poput najbolje i najljepše pjevačice Dragane Mirković,ili najljepše glumice Anđelke Prpić,udaju za Hrvate,onda pizde šute.
Odu u Srbiju i dobiju decu. Tamo nema pravog majstora.

A Dragana Mirković nije islužena? Sem toga što je seljanka.

_________________
Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata - Page 3 Empty Re: Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata

Post by jastreb 28/2/2016, 21:01

Džango,kaj veliš za derbi?

Oštetili vas?

Ponovo se ponavlja priča iz bivše Juge.

A šta š?

Mogli ste barem iskoristiti igrača više.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata - Page 3 Empty Re: Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata

Post by dzango 28/2/2016, 21:05

jastreb wrote:Džango,kaj veliš za derbi?

Oštetili vas?

Ponovo se ponavlja priča iz bivše Juge.

A šta š?

Mogli ste barem iskoristiti igrača više.
Znam koliko i ti. NIsam išao na utakmicu a nemam Arenu. Jebem li im sve po spisku. Pokrale nas Vučićeve kalašture, seme im se zatrlo.

_________________
Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata - Page 3 Empty Re: Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata

Post by Guest 28/2/2016, 22:17

to je strasno ! kad neko do podne mrzi sebe a od podne ceo svet !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata - Page 3 Empty Re: Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata

Post by kaya 28/2/2016, 22:36

jastreb wrote:Zbog čega je ova izjava, u Hrvatskoj gotovo pa nikako isticana?
zbog ovoga; Srbi su u ovim krajevima doživeli strašnu tragediju, njihovu žrtvu ne smemo zaboraviti, ali moramo oprostiti, da sve ono što se ovde događalo, više nikada ne dogodi.
Drugim riječima, taj osvjedočeni četnik želi reći po stoti  puta reći  da su na ovim prostirima srbi žrtva ostali zločinci. Ni riječi od 14 000 ubijenih u domovinskom ratu od njegovih četnika, ni riječi o velikosrpskoj agresiji,  ni riječi o pokušaju otimanja naše zemlje, o paležu, pljači, silovanjima, ništa. U drugom svjetskom također isto nasilje od četnika. Srbi su žrtva i na tome ih dohranjuje i motivira na eventualne nove pobune. Jedino mu je problem brojka. Zbog takve dohrane velikospstva na dudu oni su u Hrvatskoj postali velika manjina i fale mu brojčano za pobunu.
Zato mu jebem sve po spisku i žao mi je što se njega nisu dohvatili za onu bradurinu ako ne 1942 onda barem 1992.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata - Page 3 Empty Re: Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata

Post by kaya 28/2/2016, 22:38

i inače da, srbi jesu nama blizak narod ali su ovakvi kao irinej nadohranili mržnjom pa je s njima u globalu nemoguće biti blizak, sa pojedinicima da ali općenito ne.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata - Page 3 Empty Re: Irinej:Mi Srbi nemamo bliže od vas Hrvata

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum