ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 5 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by Ero 14/2/2016, 13:43

Evo me ko jastreb, kad sam već spomenija rakiju kao univerzalni lijek...
Uvijek sam bio znatiželjan, čak i kao dijeti i našao bih se kao posve slučajno tamo di nebi tribalo.

Star sam cca 4-5 godina i svjedok sam umiranja jednog starog dide s veeelikim brkovima.
Leži na jednoj slamnjači u kutu...teško i glasno diše. Nasuprot postelje red žena u crnom i jedna mlađi čovjek.
On čita iz molitvenika naglas, a na molitvu odgovaraju tete i bake u crnom. 
Ono Očenaškojijesinanebesimasvetise...Kru'našsvakdanjidajnamgadanskaoštoimi...
Zdra'omarijomilostipunagospodinstobon izduvontvojin...
Najednom tišina...ne čuje se više teško disanje dide...
-Je li umra?, pita jedna od žena u crnom.
-Ajde Veslko, vidi je li umra.
Veselko uzme flašu s rakijon, nalije u jedna žmulj...
Zalije pokojniku širom otvorena usta ...nema reakcije....
-Umra je, kaže Veselko...Ujmeoscaisinaiduva svetoga. Pokoj vični daruj mu gospodine. Amen
Žene se prikrstiše, uz obavzno tkzv. "kukanje":
-Ajme meni, ćako mooooj , Kome si nas ostavijaaaa... Ćako moj, dobro mojeeee...
U tili čas puno dvorište ljudi i žena...Tuga se ubija s rakijon, naravno.
Zaključno-rakija je univerzalni lijek. Ima da neke na kraju zalijemo s rakijon. :D


Last edited by Ero on 14/2/2016, 13:47; edited 2 times in total

Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 5 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by Guest 14/2/2016, 13:45

picqa j univerzalni lijek..

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 5 Picture-4
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 5 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by Ero 14/2/2016, 13:49

Sveto, jel to spamanje ili ti je takav običaj?
ili da i tebe zalijen s rakijon? :D

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 5 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by debotoijusto 14/2/2016, 14:05

da zabiljezim masnom bojom

ministar je najavio/ukinuo sljedece
program plus- liste cekanja
nudi sto ?

uveo nadstandard 
bez naznake sto bi to bilo

izjavio
To nisu bolesnici koji imaju 20 godina, & Program 72 sata nije nikad niti zaživio




vratite vargu , skijanje oprosteno
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30647
2014-04-12


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 5 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by veber 14/2/2016, 16:39

Nadstandard je objasnio prosli ministar preko zubarstva.
Most u celjusti je estetska kirurgija i kao takvog hzzo ne pikriva troskove.
Zubi nam ne trebaju, sluze samo za osmjeh.

Novi je na tragu starog ministra, pa kada zveknes s lojtre tko ti je kriv kaj si se na nju pentrao. Daj pare ili se jebi.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 5 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by Ero 14/2/2016, 16:55

veber wrote:Nadstandard je objasnio prosli ministar preko zubarstva.
Most u celjusti je estetska kirurgija i kao takvog hzzo ne pikriva troskove.
Zubi nam ne trebaju, sluze samo za osmjeh.

Novi je na tragu starog ministra, pa kada zveknes s lojtre tko ti je kriv kaj si se na nju pentrao. Daj pare ili se jebi.
Kad zvekneš s lojtre znači da nisi bio privezan po peesu.
Da si poštovao sigurnost pri radu nebi ni zvekno.
Sam pao-sam si polupao zube. A možda i rebra.
Nedo Bog da te u Austriji uhvate da se pentraš po krovu i mijenjaš
razbijen crijep. To je poso koji rade za to educirani (firma), koji se
znaju štiti na radu na visini.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 5 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by Ero 14/2/2016, 16:59

PS:
Uostalom, imate nekoliko odličnih privatnih ordinacija (na primjer dr. Renata Ostojić), jeftini su i veoma kvalitetni. Plati i imaš vrhunsku usslugu - volja te metalokeramiku, ili nešto skuplji cirkonij. B-)

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 5 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by veber 14/2/2016, 17:02

i kada mijenjaš lampu zoveš specijalnu službu?

sve je to krađa novca od građana.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 5 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by Ero 14/2/2016, 17:09

veber wrote:i kada mijenjaš lampu zoveš specijalnu službu?

sve je to krađa novca od građana.
Da ti kažem, nekad sam sve radio sam po kući.Čak sam si i TV znao popravit.
Danas veoma malo, ili skoro ništa. Neka svatko radi svoj posao.
Razumijem ja starije ljude-male mirovine, nema se..
Ali, jbga, moraju znati koje su im fizičke mogućnosti.
Osobno nosim naočale i imam problema s dokokom-jebe me dubina.
Doskok sa stolice na tla mi je pretvrd. Da rsikiram uganuće gležnja ili slom, nedo Bog?

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 5 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by abraham 14/2/2016, 17:09

Gdje su zubar i protetika besplatni tj obuhvaceni drzavnim zdravstvom????

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14091
2014-04-14


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 5 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by Ero 14/2/2016, 17:17

abraham wrote:Gdje su zubar i protetika besplatni tj obuhvaceni drzavnim zdravstvom????
Kod nas ima, ali te dođe skuplje nego privatno. Majkemi.
U Zagrebu imam uslugu za pola cijene. Usput malo turizma i  još mi ostane. :D

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 5 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by veber 14/2/2016, 17:38

Ero pa ni vrag da zoves majstora da ti lampu promijeni. Spizdim se s bicikla. I? Drzava ce me kaznit jer zdravo zivim, a s druge strane promovira zdrav zivot.

Koliko znam protetika nije nigdje o trosak drzave jer se banda dentisticka izborila za to.
Jedino dobro sto sam cuo od novog ministra je to, da ce lijecnici ili raditi u javnom sektoru ili u privatnom.
Ako to provede to je vec veliki plus za sve korisnike.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 5 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by n_razbojnik 14/2/2016, 17:57

abraham wrote:Gdje su zubar i protetika besplatni tj obuhvaceni drzavnim zdravstvom????
Kuba i DNRH?

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 5 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by abraham 14/2/2016, 18:02

Ovog tjedna bio na kontroli kod zubnog higijenicara i pregled od 35 minuta platio 65 eura. Samo socijala ima besplatnog zubara ali tu ne spada popravak zuba. Ukoliko je pokvaren vadi ili mozes npr dobiti paracetamol da te prodje bol.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14091
2014-04-14


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 5 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by n_razbojnik 14/2/2016, 18:06

na fejs grupama je to česta tema, ono "idemo u pizdumaterinu"...odu djeca iz socijalističke dnrh, pokakaju se na sve u njoj, pa te ono u Dublinu zaboli zub...u Vancouveru uvati viroza...sjetiš se DNRH dok dnevnicu samo za lijekove isplatiš, nedao ti Bog ležati u bolnici ili popravljati...Kuba majka

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 5 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by darth_vader 14/2/2016, 18:55

I inače kadrovi iz Zadra briljiraju...Kalmeta, Lovrin, Ingrid pa sad ovaj kreten...taj grad baš ima izraženu negativnu(mafijašku)  selekciju kadrova na svim poljima i u svim strankama...Palermo je pičkin dim za Zadar...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 5 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by neva 14/2/2016, 19:37

veber wrote:Koliko znam protetika nije nigdje o trosak drzave jer se banda dentisticka izborila za to.
Jedino dobro sto sam cuo od novog ministra je to, da ce lijecnici ili raditi u javnom sektoru ili u privatnom.
Ako to provede to je vec veliki plus za sve korisnike.
mislim da dio protetike pokriva HZZO, ukoliko šteta nije nastala zanemarivanjem liječenja zubi, nego kao posljedica bolesti ili nezgode

a što se tiče rada liječnika samo u javnom ili samo u privatnom sektoru, sumnjam da će se to dogoditi, budući da bi javni sektor u tom slučaju vjerojatno ostao bez dobrog dijela najboljih i najiskusnijih liječnika koji većinom imaju i privatnu praksu

također je pitanje bi li takva zakonska regulacija kršila ustavna prava, jer nisam sigurna može li se nekome zabraniti da u svoje slobodno vrijeme radi još jedan posao ako hoće, pod uvjetom da osoba ima potrebnu stručnost, prostor, uredno je prijavljena i plaća porez :/
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 5 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by veber 14/2/2016, 19:45

Kako da ne. Ja imam u ugovoru stavku, da ne smijem raditi za sebe ili kod drugog, plus ne smijem godinu dana otici konkurenciji.
Vrlo jednostavno.
Ne bi otisli jer smo siromasan narod, jebes pretrage to je sitna lova, ali malo ljudi moze platiti operaciju.
Svakom stavis klauzulu u ugovor i bok. Tko ne zeli raditi u javnom sektoru, a ima svoju praksu privat ili radi kod drugog, oduzet mu licencu na godinu dana.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 5 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by neva 14/2/2016, 19:56

veber wrote:Kako da ne. Ja imam u ugovoru stavku, da ne smijem raditi za sebe ili kod drugog, plus ne smijem godinu dana otici konkurenciji.
Vrlo jednostavno.
ti si u privatnom sektoru i klauzula se vjerojatno odnosi na iste ili slične poslove kakve obavljaš za sadašnjeg poslodavca, kako mu ne bi bio 'nelojalna konkurencija'
no kad bi ti npr. palo na pamet popodne praviti i prodavati kolače, teško da ima klauzula koja bi ti to zabranila, bar ne u zakonu i bar ne u većini javnih službi


veber wrote:Svakom stavis klauzulu u ugovor i bok. Tko ne zeli raditi u javnom sektoru, a ima svoju praksu privat ili radi kod drugog, oduzet mu licencu na godinu dana.
liječnička licenca ne dobiva se na to radiš li u javnom ili privatnom sektoru, nego na profesionalnu stručnost liječnika, pa ne može biti oduzeta ni zbog čega osim zbog loše prakse, tj. zbog prijevare, pogrešnog liječenja i sl.
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 5 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by veber 14/2/2016, 20:16

Jebe se poslodavcu da li prodajem kolace ili sl. Ali mu se jebe za transfer tehnologije.
Neka lijecnik poslije posla friga ribu, ne tice me se, ali ne da mu je javna ustanova izvor zarade.
Ili neka radi trzisno ili u javnoj ustanovi.
Vrlo jednostavno.
Imam dva frenda lijecnika i znam sto tipkam.
Jedan moralan i prosjecno situiran, losije od mene koji radim uvindustriji. Drugi nemoralan i jebeno bogat.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 5 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum