ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 4 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by abraham 14/2/2016, 12:35

Mislim da se ministarstvo sada zove ministarstvo zdravstva a ne zdravlja. Nije da nesto bitno mijenja na stvari ali da se zna. Biljezim se s stovanjem.

abraham

Posts : 14091
2014-04-14


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 4 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by Guest 14/2/2016, 12:36

r_nevjesta wrote:
upravo_sa_jebachine wrote:Jedino Haso mi se čini dobar ministar, ovo ostalo je klasika. Ravno do bankrota.
ye, hrvatska uljudba stravično će profitirati od toga što se nešto novca neće davati babama, rodama i sličnim udrugama, nego će se marljivo financirati Ilčić, Markićka, hakave, direktno.hr, dnevno.hr i slična velekulturna dostignuća u Hrvata :D

iako mi se čini da se bzvz ložite, Hasan mi zasad ne djeluje kao puki hadezeov epigon u osvetničkom pohodu, ali ako to ne bude, mislim da će brzo odsvirati karijeru, ali od svojih, ne od oporbe
Haso mi se čini za sada jedini dobar ministar. Smjenio je neke SDPove antifašiste uhljebe, ideološki razvaljuje tu nastranu religiju zvanu "antifašizam", i najavljuje daljne obračune. 

Jedini dobar ministar iz nove vlade za sada.  Ovi ostali će biti paraziti i uhljebi i lopine kao ekipa prije njih. Nažalost glede ekonomije/krađe/korupcije HDZ=SDP izgleda da će tako ostati. Ovaj "novi HDZ" će nastaviti po starom. Uhljebljivanje, i krađa gdje se može, uz uvođenje novih poreza.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 4 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by dijagram 14/2/2016, 12:36

maggie13 wrote:
dijagram wrote:
maggie13 wrote:Inace,najbitnije da ojacaju zdravstvenu inspekciju na sluzbu građanima i transparentnost prava i mogucnosti korisnika,pristupacnost informacija..svim ostalim građane ne opterecivati nepotrebno.
Mislis da bi valjalo provjeriti sve one sestre u zgodnim suknjicama?
to je vec varga odradio,ne brini B-)
Znaci, ima jos ljudi koji marljivo rade:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 4 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by abraham 14/2/2016, 12:36

Osim toga mislim da treba vratiti onoga sto ga je Bandic otresao kao seljak Bale na funkciju.Znate , onog sta ga je Milanovic ukrusio. Muhahhahahaaa

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14091
2014-04-14


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 4 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by Ero 14/2/2016, 12:38

r_nevjesta wrote:
Ero wrote:Kako si ti pametnaaa...da bi reč rekel.
Nemam što dodati, slažem se s tobom 100%. :D
znam, znam.. tvoj represivno-udbaški mentalitet ne umire lako, očito dugogodišnja praksa :] B-)

A baš sam te pohvalio, a ti tako svom drugu iz komiteta...
Evo čekam vezu s Beogradom, će da im sve referišem.  :] :P

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 4 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by L'âme 14/2/2016, 12:38

dijagram wrote:
maggie13 wrote:
dijagram wrote:
maggie13 wrote:Inace,najbitnije da ojacaju zdravstvenu inspekciju na sluzbu građanima i transparentnost prava i mogucnosti korisnika,pristupacnost informacija..svim ostalim građane ne opterecivati nepotrebno.
Mislis da bi valjalo provjeriti sve one sestre u zgodnim suknjicama?
to je vec varga odradio,ne brini B-)
Znaci, ima jos ljudi koji marljivo rade:)
ima,ima..suknja press ;P

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 4 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by L'âme 14/2/2016, 12:39

crvenkasti wrote:Jugoslavija je i propala zato što je previše trošila na vojsku.

Mi vala nećemo!
Tako je!
Cekamo da nam daju.
:D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 4 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by abraham 14/2/2016, 12:39

Jebo im pas trag, sada postavljaju svoje kadrove. Sve sami nesposobni sljam i ustashe. Ne kao prije napredne sa vizijom. Muhahahahahaa a

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14091
2014-04-14


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 4 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by neva 14/2/2016, 12:40

Ero wrote:dr hase je specijalac na posebno zahtijevnom zadatku.
Za dosad učinjeno i izrečeno od mene ima čistu desetku.
još ništa nije napravio, a što će napraviti, to ćemo vidjeti.. u politici, riječi su jeftine
sve i da jest sklon ustašama ili je to bio u mladim danima, to još uvijek ne znači da će biti loš ministar
npr. upisala bih mu u plus micanje iritantnog, nadobudnog i netalentiranog Frljića, pod uvjetom da na to mjesto ne dovede podjednako iritantnog i netalentiranog desničara :/
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 4 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by Ero 14/2/2016, 12:43

r_nevjesta wrote:
Ero wrote:dr hase je specijalac na posebno zahtijevnom zadatku.
Za dosad učinjeno i izrečeno od mene ima čistu desetku.
još ništa nije napravio, a što će napraviti, to ćemo vidjeti.. u politici, riječi su jeftine
sve i da jest sklon ustašama ili je to bio u mladim danima, to još uvijek ne znači da će biti loš ministar
npr. upisala bih mu u plus micanje iritantnog, nadobudnog i netalentiranog Frljića, pod uvjetom da na to mjesto ne dovede podjednako iritantnog i netalentiranog desničara :/
Ako želis bolest iz/liječiti, onda bez onog "ne", prosim lepo. Ne rješava se to na finjaka. :D


Last edited by Ero on 14/2/2016, 12:44; edited 1 time in total

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 4 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by neva 14/2/2016, 12:44

Ero wrote:A baš sam te pohvalio, a ti tako svom drugu iz komiteta...
Evo čekam vezu s Beogradom, će da im sve referišem.  :] :P
tražiš tapšanje na krivom mjestu, imaš ovdje svoje drugove iz komiteta, ja to nisam
čekaš ti vezu s HDZ-ovom središnjicom, valjda te dobro plaćaju, budući da si se histerično razmnožio s temama kao ambrozija :P
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 4 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by Ero 14/2/2016, 12:46

r_nevjesta wrote:
Ero wrote:A baš sam te pohvalio, a ti tako svom drugu iz komiteta...
Evo čekam vezu s Beogradom, će da im sve referišem.  :] :P
tražiš tapšanje na krivom mjestu, imaš ovdje svoje drugove iz komiteta, ja to nisam
čekaš ti vezu s HDZ-ovom središnjicom, valjda te dobro plaćaju, budući da si se histerično razmnožio s temama kao ambrozija :P
B-) :^0

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 4 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by neva 14/2/2016, 12:49

Ero wrote:Ako želis bolest iz/liječiti, onda bez onog "ne", prosim lepo. Ne rješava se to na finjaka. :D
ah da, ne na finjaka, nego pred zid i metak u glavu, zacijelo
kužim, primarni cilj kulture u ovoj državi je po tebi plaćanje netalentiranih desnih debila, umjesto lijevih, to je 'liječenje'? a jbt :^0
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 4 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by abraham 14/2/2016, 12:53

Nista,neka ministar ode na skijanje drzavnim autom i sluzbenim vozacem. Neka u putu , razbija glavu, sto i kako.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14091
2014-04-14


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 4 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by n_razbojnik 14/2/2016, 13:03

dedalus approved

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 4 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by Ero 14/2/2016, 13:05

r_nevjesta wrote:
Ero wrote:Ako želis bolest iz/liječiti, onda bez onog "ne", prosim lepo. Ne rješava se to na finjaka. :D
ah da, ne na finjaka, nego pred zid i metak u glavu, zacijelo
kužim, primarni cilj kulture u ovoj državi je po tebi plaćanje netalentiranih desnih debila, umjesto lijevih, to je 'liječenje'? a jbt :^0
Mene su doma učili da se klin s klinom zbija, ustvari, da za svaki klin postoji i deklinacija...ak ti je tak bliže. :D

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 4 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by neva 14/2/2016, 13:11

Ero wrote:Mene su doma učili da se klin s klinom zbija, ustvari, da za svaki klin postoji i deklinacija...ak ti je tak bliže. :D
a da? debil se debilom 'liječi' i izbija?
s ovakvim dubokim i inteligentnim spoznajama i umovima, fkt je pravo čudo što nam nije i gore :rofl
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 4 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by Ero 14/2/2016, 13:24

r_nevjesta wrote:
Ero wrote:Mene su doma učili da se klin s klinom zbija, ustvari, da za svaki klin postoji i deklinacija...ak ti je tak bliže. :D
a da? debil se debilom 'liječi' i izbija?
s ovakvim dubokim i inteligentnim spoznajama i umovima, fkt je pravo čudo što nam nije i gore :rofl
Nego šta...Na ljutu ranu-ljuta trava.
I da znaš, kod nas smo sve liječili s rakijon...
I rane, i zbijali temperaturu, sve.Zaboli te trbu'-popij rakiju, zaboli te glava...namaži se s rakijon etc. :D

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 4 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by abraham 14/2/2016, 13:36

Poanta je da nista ne treba mijenjati. Koji kurac i na izbore ici??? Iduci put kada partija dodje na vlast neka ukinu parlamentarnu demokraciju i neka izaberu dozivotne ministre a precjednik i premijer neka se mijenjaju kao u Rusji. Tako je najbolje.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14091
2014-04-14


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 4 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by Guest 14/2/2016, 13:39

r_nevjesta wrote:
Ero wrote:Mene su doma učili da se klin s klinom zbija, ustvari, da za svaki klin postoji i deklinacija...ak ti je tak bliže. :D
a da? debil se debilom 'liječi' i izbija?
s ovakvim dubokim i inteligentnim spoznajama i umovima, fkt je pravo čudo što nam nije i gore :rofl
Dobro receno..zato nikad na zelene grane... Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 4 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by Ero 14/2/2016, 13:43

Evo me ko jastreb, kad sam već spomenija rakiju kao univerzalni lijek...
Uvijek sam bio znatiželjan, čak i kao dijeti i našao bih se kao posve slučajno tamo di nebi tribalo.

Star sam cca 4-5 godina i svjedok sam umiranja jednog starog dide s veeelikim brkovima.
Leži na jednoj slamnjači u kutu...teško i glasno diše. Nasuprot postelje red žena u crnom i jedna mlađi čovjek.
On čita iz molitvenika naglas, a na molitvu odgovaraju tete i bake u crnom. 
Ono Očenaškojijesinanebesimasvetise...Kru'našsvakdanjidajnamgadanskaoštoimi...
Zdra'omarijomilostipunagospodinstobon izduvontvojin...
Najednom tišina...ne čuje se više teško disanje dide...
-Je li umra?, pita jedna od žena u crnom.
-Ajde Veslko, vidi je li umra.
Veselko uzme flašu s rakijon, nalije u jedna žmulj...
Zalije pokojniku širom otvorena usta ...nema reakcije....
-Umra je, kaže Veselko...Ujmeoscaisinaiduva svetoga. Pokoj vični daruj mu gospodine. Amen
Žene se prikrstiše, uz obavzno tkzv. "kukanje":
-Ajme meni, ćako mooooj , Kome si nas ostavijaaaa... Ćako moj, dobro mojeeee...
U tili čas puno dvorište ljudi i žena...Tuga se ubija s rakijon, naravno.
Zaključno-rakija je univerzalni lijek. Ima da neke na kraju zalijemo s rakijon. :D


Last edited by Ero on 14/2/2016, 13:47; edited 2 times in total

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka - Page 4 Empty Re: Novi ministar zdravlja ukida hitni program za oboljele od raka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum