ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvonimir Boban: Teški kriminalni čin rušenja restorana prijavio sam policiji ....Tko je sravnio 'Medvednicu'?

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Zvonimir Boban: Teški kriminalni čin rušenja restorana prijavio sam policiji ....Tko je sravnio 'Medvednicu'? - Page 2 Empty Re: Zvonimir Boban: Teški kriminalni čin rušenja restorana prijavio sam policiji ....Tko je sravnio 'Medvednicu'?

Post by Ero 6/2/2016, 21:50

Regoč wrote:
Ero wrote:
debotoijusto wrote:navodno rade veliki rotor  
doli uvik guzva u radni dan
Milicija kaže da ne zna tko je srušio restoran. Valjda nitko ne zna.
Zamisli, vratiš se s posla kući, a ono nema kuće. Sve ravno i već posijana trava, zimzeleno drveće i tako...Divota. :D
A jel može vratim se s posla kući, a ono na livadi iznikli Bili Dvori Regočevi?
More se i'to. Neki su izašli iz šume i dočekala ih vila, sve  sa glasovirom. Usred Zagreba. drunken

Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Zvonimir Boban: Teški kriminalni čin rušenja restorana prijavio sam policiji ....Tko je sravnio 'Medvednicu'? - Page 2 Empty Re: Zvonimir Boban: Teški kriminalni čin rušenja restorana prijavio sam policiji ....Tko je sravnio 'Medvednicu'?

Post by Regoč 6/2/2016, 21:51

Ero wrote:
Regoč wrote:
Ero wrote:
debotoijusto wrote:navodno rade veliki rotor  
doli uvik guzva u radni dan
Milicija kaže da ne zna tko je srušio restoran. Valjda nitko ne zna.
Zamisli, vratiš se s posla kući, a ono nema kuće. Sve ravno i već posijana trava, zimzeleno drveće i tako...Divota. :D
A jel može vratim se s posla kući, a ono na livadi iznikli Bili Dvori Regočevi?
More se i'to. Neki su izašli iz šume i dočekala ih vila, sve  sa glasovirom. Usred Zagreba. drunken
Jesu to neki iz Makarske? Oni čiji bi sinovi, osim židovskih kućah, htjeli i židovsku Hrvatsku.

_________________
Zvonimir Boban: Teški kriminalni čin rušenja restorana prijavio sam policiji ....Tko je sravnio 'Medvednicu'? - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Zvonimir Boban: Teški kriminalni čin rušenja restorana prijavio sam policiji ....Tko je sravnio 'Medvednicu'? - Page 2 Empty Re: Zvonimir Boban: Teški kriminalni čin rušenja restorana prijavio sam policiji ....Tko je sravnio 'Medvednicu'?

Post by v_vlado 6/2/2016, 23:14

Sruši se restoran,nitko ništa ne zna,ali da taknu šator milion ljudi i poklonika i uhljeba bi bilo na ulici....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Zvonimir Boban: Teški kriminalni čin rušenja restorana prijavio sam policiji ....Tko je sravnio 'Medvednicu'? - Page 2 Empty Re: Zvonimir Boban: Teški kriminalni čin rušenja restorana prijavio sam policiji ....Tko je sravnio 'Medvednicu'?

Post by Antijunak 6/2/2016, 23:17

Ero wrote:Ovo mu narodna milicija nikad nije oprostila.. :D .

Zvonimir Boban: Teški kriminalni čin rušenja restorana prijavio sam policiji ....Tko je sravnio 'Medvednicu'? - Page 2 47d4c8463694866
Boban ikona hrvatskog nogometa i Hrvatske. 
Na toj utakmici je počeo raspad Jugoslavije.
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Zvonimir Boban: Teški kriminalni čin rušenja restorana prijavio sam policiji ....Tko je sravnio 'Medvednicu'? - Page 2 Empty Re: Zvonimir Boban: Teški kriminalni čin rušenja restorana prijavio sam policiji ....Tko je sravnio 'Medvednicu'?

Post by udba 6/2/2016, 23:21

Šta će drugo fudbaler nego bavit se birtijaštvom i ugostiteljstvom. Ah da, može biti trener ili nastavit karijeru kao klubski funkcioner, i pokušao je to Boban, u Dinamu i HNS-u. ali mu je Mamić jednim pogledom dao do znanja da se mani ćorava posla i da mu je bolje da toči piće gostima za šankom.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Zvonimir Boban: Teški kriminalni čin rušenja restorana prijavio sam policiji ....Tko je sravnio 'Medvednicu'? - Page 2 Empty Re: Zvonimir Boban: Teški kriminalni čin rušenja restorana prijavio sam policiji ....Tko je sravnio 'Medvednicu'?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum