ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup!

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup! Empty Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup!

Post by Serbinho-3 13/6/2021, 13:18

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2282806
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup! Empty Re: Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup!

Post by Guest 13/6/2021, 13:33

Kako danas gleda na udarac milicajca?

"Ne žalim zbog toga. Uopće. Bila je to borba za slobodu i protiv režima.
To nije bio udarac protiv Srba, nije bio udarac ni u koga. Je li ispravno nekoga udariti? Nikad, ali prije toga me nekoliko puta udarila milicija. Psovao sam najgore moguće stvari", smije se.

Tada još nisu mogli zamisliti kompletan scenarij za Balkan.

"Bio sam premlad ili glup da bih to vidio. Mislio je da će se Jugoslavija razviti u mekanu konfederaciju."
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup! Empty Re: Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup!

Post by Guest 13/6/2021, 13:34

Speare Shaker wrote:Kako danas gleda na udarac milicajca?

"Ne žalim zbog toga. Uopće. Bila je to borba za slobodu i protiv režima.
To nije bio udarac protiv Srba, nije bio udarac ni u koga. Je li ispravno nekoga udariti? Nikad, ali prije toga me nekoliko puta udarila milicija. Psovao sam najgore moguće stvari", smije se.

Tada još nisu mogli zamisliti kompletan scenarij za Balkan.

"Bio sam premlad ili glup da bih to vidio. Mislio je da će se Jugoslavija razviti u mekanu konfederaciju."

Da. Stvarno treba biti ili premlad ili preglup ili najvjerojatnije oboje da bi se vjerovalo kako je bilo kakva Jugoslavija moguća.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup! Empty Re: Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup!

Post by Serbinho-3 13/6/2021, 14:01

Okruzen drugacijom sredinom i promenio se. Isto kao Rom medju Romima, moze biti samo Rom. Ako ga stavis u Bakingemsku Palatu, medju Kraljevsku ekipu i vratis nazad u Cigamalu, videces reakciju. Izasao, video Sveta i shvatio da je pogresio.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup! Empty Re: Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup!

Post by kaya 13/6/2021, 14:47

Serbinho-3 wrote:Okruzen drugacijom sredinom i promenio se. Isto kao Rom medju Romima, moze biti samo Rom. Ako ga stavis u Bakingemsku Palatu, medju Kraljevsku ekipu i vratis nazad u Cigamalu, videces reakciju. Izasao, video Sveta i shvatio da je pogresio.
Nisi ga baš shvatio. Bio je preglup i mlad da bi uopće mogao zamisliti da ćete započeti takav kraval i pokušati oteti dio hrvatske i napasti još par republika . 
Ja ga inače poznam..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup! Empty Re: Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup!

Post by kaya 13/6/2021, 14:48

Da to niste napravili i da vas nisu prokužili što smjerate vjerojatno bi i završilo konfederacijom...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup! Empty Re: Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup!

Post by niels 13/6/2021, 14:56

Zanimljivo je da je u zemlji koja je dala toliko heroja DR - živih i mrtvih, ali mnogih potpuno anonimnih, jedan nogometaš koji je napao jednog milicajca postao simbolom otpora i domoljublja.

I da, Boban možda i jest bio mlad, ali nikad nije bio glup - otišao je iz Dinama u AC Milan, u putu pokupivši odštetu i stavivši ju u svoj džep.

Bio je miljenik Franje Tuđmana i Silvija Berlusconija, sad je isti sa Infantinom i Čeferinom.

Ne osporavam mu igračku veličinu, ljudske kvalitete, opću kulturu i naobrazbu, ali neke stvari treba reći.

O nekim drugim stvarima, o kojima se samo priča, ću šutjeti.
niels
niels

Male
Posts : 4766
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup! Empty Re: Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup!

Post by marcellus 13/6/2021, 14:57

pa dobro nitko tada nije vjerovao da će srbi doslovce sravnjivat gradove sa zemljom, rokat po starom gradu dubrovniku, masovno strijeljat zarobljenike... mislim ono znali smo da su majmuni al nismo znali da su tolki majmuni

_________________
Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup! 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup! Empty Re: Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup!

Post by Sora 13/6/2021, 15:17

kaya wrote:Da to niste napravili i da vas nisu prokužili što smjerate vjerojatno bi i završilo konfederacijom...
to je i bila prvobitna TUĐMANOVA ideja
što nije čudno
svi mi koji smo odrastali u jednoj doista divnoj zemlji , daleko od zaplotnjaka i mutikaša po kanadama i njemačkim birtijama i crkvama 
smo vjerovali u jugu 
nažalost nije bila ipak tako stabilna kako se nama činilo
dakle ni prva ni zadnja složena tvorevina koja se raspala 

ALI PRVA U TOMU S KOLIKO SE STRASTI I MRŽNJE OBRAČUNAVA S BLAGOPOČIVŠOM SFRJ
iako..
vidi se jasno i zašto i tko 
svi ti klauni,SVI TI RATNI PRIFITERI I ZLOČINCI, svi ti popovi, svi ti lopovi, socijalistički gojenci 
fuj 
riječ gađenje je ništa prema tomu što oni proizvode 
pa vratite što vam je ostalo od SFRJ, pizdA MU MATERINA 
PA ONDA SERITE

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup! Empty Re: Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup!

Post by Sora 13/6/2021, 15:25

marcellus wrote:pa dobro nitko tada nije vjerovao da će srbi doslovce sravnjivat gradove sa zemljom, rokat po starom gradu dubrovniku, masovno strijeljat zarobljenike... mislim ono znali smo da su majmuni al nismo znali da su tolki majmuni
ma ne glumi 
bilo je dogovora oko većine tih navodnih razaranja 
vukovar, dubrovnik..sve je dogovor 
jer je JNA mirno puštena iz kasarni, jer je kripl se 50 sastao s miloševićem 
jer mi je , pošto sam stanovala blizu STANČIĆEVE I živa se usrala , rečeno, dont vori, bi hepi, avijoni ne budu rokali po zagrebu 
a tko je rekao je dobro znao jer je bio jedan od glavnih iz ministarstva obrane

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup! Empty Re: Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup!

Post by Noor 13/6/2021, 15:28

kaya wrote:
Serbinho-3 wrote:Okruzen drugacijom sredinom i promenio se. Isto kao Rom medju Romima, moze biti samo Rom. Ako ga stavis u Bakingemsku Palatu, medju Kraljevsku ekipu i vratis nazad u Cigamalu, videces reakciju. Izasao, video Sveta i shvatio da je pogresio.
Nisi ga baš shvatio. Bio je preglup i mlad da bi uopće mogao zamisliti da ćete započeti takav kraval i pokušati oteti dio hrvatske i napasti još par republika . 
Ja ga inače poznam..
shvatio je on, shvatio...ali sad interpretira kako mu paše

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup! Empty Re: Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup!

Post by niels 13/6/2021, 15:49

marcellus wrote:pa dobro nitko tada nije vjerovao da će srbi doslovce sravnjivat gradove sa zemljom, rokat po starom gradu dubrovniku, masovno strijeljat zarobljenike... mislim ono znali smo da su majmuni al nismo znali da su tolki majmuni

Da?

Ja sam bio potpuno siguran da će biti rata. Nisam znao kako će izgledati ni gdje će se voditi, ali bio sam siguran da će ga biti.

A i dobar dio stadiona na taj dan, s obje strane.
niels
niels

Male
Posts : 4766
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup! Empty Re: Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup!

Post by Guest 13/6/2021, 15:51

niels wrote:
marcellus wrote:pa dobro nitko tada nije vjerovao da će srbi doslovce sravnjivat gradove sa zemljom, rokat po starom gradu dubrovniku, masovno strijeljat zarobljenike... mislim ono znali smo da su majmuni al nismo znali da su tolki majmuni

Da?

Ja sam bio potpuno siguran da će biti rata. Nisam znao kako će izgledati ni gdje će se voditi, ali bio sam siguran da će ga biti.

Kao i oko 90% Hrvata. Znali smo s kim imamo posla.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup! Empty Re: Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup!

Post by Serbinho-3 13/6/2021, 15:52

Sora wrote:
marcellus wrote:pa dobro nitko tada nije vjerovao da će srbi doslovce sravnjivat gradove sa zemljom, rokat po starom gradu dubrovniku, masovno strijeljat zarobljenike... mislim ono znali smo da su majmuni al nismo znali da su tolki majmuni
ma ne glumi 
bilo je dogovora oko većine tih navodnih razaranja 
vukovar, dubrovnik..sve je dogovor 
jer je JNA mirno puštena iz kasarni, jer je kripl se 50 sastao s miloševićem 
jer mi je , pošto sam stanovala blizu STANČIĆEVE I živa se usrala , rečeno, dont vori, bi hepi, avijoni ne budu rokali po zagrebu 
a tko je rekao je dobro znao jer je bio jedan od glavnih iz ministarstva obrane


Ajde, interesantnija si i ti od onog Anti fudbala izmedju HR i Engleske, smaranje dok ne skines ispred ociju. JNA mirno pustena iz Kasarni ko u Bjelovaru i Vukovaru. Nakon Bjelovara, JNA je bila spremna za odgovor. Pokusalo se i u Vukovaru, pa se desio odgovor. Neki su kasnije godinama unazad pobedili, kada su ih pustili. Juga vise nije imala smisla, Hrvati su otvorili ljut lonac Ujkanstva i prica se zavrsila. Danas se navija sa Spremni, malo korigovan slogan, znamo i ciji. Hrvatska je unakazila Jugu, Slovencima je bilo dosta, otisli su, Muslimani se upecali i kraj. Mesic sada promovise istu po Beogradu, ko da nekoga vise ista zanima, rusi, obnavlja. Boban spusta loptu, ali je kasno. Nikakvih liga niti nekih projekata nece biti. Hrvatska ima ideoloskih podela i nije potrebna nikome.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26143
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup! Empty Re: Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup!

Post by Sora 13/6/2021, 15:55

Speare Shaker wrote:
niels wrote:
marcellus wrote:pa dobro nitko tada nije vjerovao da će srbi doslovce sravnjivat gradove sa zemljom, rokat po starom gradu dubrovniku, masovno strijeljat zarobljenike... mislim ono znali smo da su majmuni al nismo znali da su tolki majmuni

Da?

Ja sam bio potpuno siguran da će biti rata. Nisam znao kako će izgledati ni gdje će se voditi, ali bio sam siguran da će ga biti.

Kao i oko 90% Hrvata. Znali smo s kim imamo posla.

znali ste kurca 
opcija otcjepljenja je bila u USTAVU SFRJ I MOGLo SE MIRNIM PUTEM 
ali nju niste znali jel 
nego ajde rat da se može poslije krasti  nasljeđeno
to je bio motiv  
koja sloboda koji bakrači
fakat bi vas lopove o štrik jednog po jednog

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup! Empty Re: Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup!

Post by Guest 13/6/2021, 15:57

Sora wrote:
Speare Shaker wrote:
niels wrote:
marcellus wrote:pa dobro nitko tada nije vjerovao da će srbi doslovce sravnjivat gradove sa zemljom, rokat po starom gradu dubrovniku, masovno strijeljat zarobljenike... mislim ono znali smo da su majmuni al nismo znali da su tolki majmuni

Da?

Ja sam bio potpuno siguran da će biti rata. Nisam znao kako će izgledati ni gdje će se voditi, ali bio sam siguran da će ga biti.

Kao i oko 90% Hrvata. Znali smo s kim imamo posla.

znali ste kurca 
opcija otcjepljenja je bila u USTAVU SFRJ I MOGLo SE MIRNIM PUTEM 

Nije se moglo zato jer je ta opcija bila mrtvo slovo na papiru.
Nije bila nikakvim propisom propisana procedura prava na realizaciju samoopredjeljenja do otcjepljenja.
Jel' ti sad jasnije slaboumna retardirana kravetino?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup! Empty Re: Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup!

Post by niels 13/6/2021, 15:57

Sora wrote:
kaya wrote:Da to niste napravili i da vas nisu prokužili što smjerate vjerojatno bi i završilo konfederacijom...
to je i bila prvobitna TUĐMANOVA ideja
što nije čudno
svi mi koji smo odrastali u jednoj doista divnoj zemlji , daleko od zaplotnjaka i mutikaša po kanadama i njemačkim birtijama i crkvama 
smo vjerovali u jugu 
nažalost nije bila ipak tako stabilna kako se nama činilo
dakle ni prva ni zadnja složena tvorevina koja se raspala 

ALI PRVA U TOMU S KOLIKO SE STRASTI I MRŽNJE OBRAČUNAVA S BLAGOPOČIVŠOM SFRJ
iako..
vidi se jasno i zašto i tko 
svi ti klauni,SVI TI RATNI PRIFITERI I ZLOČINCI, svi ti popovi, svi ti lopovi, socijalistički gojenci 
fuj 
riječ gađenje je ništa prema tomu što oni proizvode 
pa vratite što vam je ostalo od SFRJ, pizdA MU MATERINA 
PA ONDA SERITE

Svaka zemlja je napredna koliko i njeni građani.

Osobno, bilo mi je jasno da će doći do raspada. Narodi Jugoslavije su na stupnju nacionalnih država, to su tražili. 

Sad smo doduše u EU, ali to nije isto. A i nije da razumijemo što se zapravo zbiva. Bitno je da namjesnik razumije.
niels
niels

Male
Posts : 4766
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup! Empty Re: Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup!

Post by Sora 13/6/2021, 16:01

Speare Shaker wrote:
Sora wrote:
Speare Shaker wrote:
niels wrote:
marcellus wrote:pa dobro nitko tada nije vjerovao da će srbi doslovce sravnjivat gradove sa zemljom, rokat po starom gradu dubrovniku, masovno strijeljat zarobljenike... mislim ono znali smo da su majmuni al nismo znali da su tolki majmuni

Da?

Ja sam bio potpuno siguran da će biti rata. Nisam znao kako će izgledati ni gdje će se voditi, ali bio sam siguran da će ga biti.

Kao i oko 90% Hrvata. Znali smo s kim imamo posla.

znali ste kurca 
opcija otcjepljenja je bila u USTAVU SFRJ I MOGLo SE MIRNIM PUTEM 

Nije se moglo zato jer je ta opcija bila mrtvo slovo na papiru.
Nije bila nikakvim propisom propisana procedura prava na realizaciju samoopredjeljenja do otcjepljenja.
Jel' ti sad jasnije slaboumna retardirana kravetino?
kaj postoje ŽIVA SLOVA NA PAPIRU 
ja samo tebi kažem HRVATI GRIJEŠE DA NISU OBJESILI NJIH PAR KOJI SU U POČETKU ODMA UNIŠTILI HRVATSKU INDUSTRIJU
nego su pustili da slobodno uništavaju sve 
glupi HRVATI , NE BI MAJCI HODALI ZEMLJOM RATNI PROFITERI..

 jbt kakva država-raj za pokvarenjake

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup! Empty Re: Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup!

Post by Sora 13/6/2021, 16:05

niels wrote:
Sora wrote:
kaya wrote:Da to niste napravili i da vas nisu prokužili što smjerate vjerojatno bi i završilo konfederacijom...
to je i bila prvobitna TUĐMANOVA ideja
što nije čudno
svi mi koji smo odrastali u jednoj doista divnoj zemlji , daleko od zaplotnjaka i mutikaša po kanadama i njemačkim birtijama i crkvama 
smo vjerovali u jugu 
nažalost nije bila ipak tako stabilna kako se nama činilo
dakle ni prva ni zadnja složena tvorevina koja se raspala 

ALI PRVA U TOMU S KOLIKO SE STRASTI I MRŽNJE OBRAČUNAVA S BLAGOPOČIVŠOM SFRJ
iako..
vidi se jasno i zašto i tko 
svi ti klauni,SVI TI RATNI PRIFITERI I ZLOČINCI, svi ti popovi, svi ti lopovi, socijalistički gojenci 
fuj 
riječ gađenje je ništa prema tomu što oni proizvode 
pa vratite što vam je ostalo od SFRJ, pizdA MU MATERINA 
PA ONDA SERITE

Svaka zemlja je napredna koliko i njeni građani.

Osobno, bilo mi je jasno da će doći do raspada. Narodi Jugoslavije su na stupnju nacionalnih država, to su tražili. 

Sad smo doduše u EU, ali to nije isto. A i nije da razumijemo što se zapravo zbiva. Bitno je da namjesnik razumije.
nisu građani bitni 
zakoni , moj gosparu 
tradicija, kultura, povijest 
pa tek građani 
to da se juga trebala raspasti NIJE UPITNO
nego kaj sada rade budale od nas, ne sada nego već 30 god 
e neće od mene , nikakav špiro ni njegovi klerofašisti

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23692
2014-04-29


Back to top Go down

Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup! Empty Re: Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup!

Post by immortal 13/6/2021, 16:45

Serbinho-3 wrote:Okruzen drugacijom sredinom i promenio se. Isto kao Rom medju Romima, moze biti samo Rom. Ako ga stavis u Bakingemsku Palatu, medju Kraljevsku ekipu i vratis nazad u Cigamalu, videces reakciju. Izasao, video Sveta i shvatio da je pogresio.


Nije naš Boban iz Cigamale, već vi srbi. O čem pričaš ti?? To ti jednom kad se vratiš u svoju cigamalu možeš razrađivati svoje postupke i utjecaj vanjskog okruženjua na tebe.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23004
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup! Empty Re: Zvonimir Boban: Bio sam mlad i glup!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum