ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusija besna na Srbiju

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Rusija besna na Srbiju - Page 2 Empty Re: Rusija besna na Srbiju

Post by RayMabus 7/7/2024, 09:00

AlfaOmega wrote:Puno je Muslimana a Srba ne. Plus bosanski Srbi su mlakonje. 
Nek zovu Vučica.

RayMabus

Posts : 183682
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija besna na Srbiju - Page 2 Empty Re: Rusija besna na Srbiju

Post by RayMabus 7/7/2024, 11:23

Jutros je Vojska Srbije defilirala kroz Prijedor u sklopu obilježavanja Bitke na Kozari. Ovaj događaj organizovan je pod pokroviteljstvom Vlade RS, s ciljem da se istaknu srpske žrtve i borba Srba protiv ustaša i fašista.

Međutim, kontroverzu izaziva činjenica da vojska susjedne države, koja je proglašena krivom jer nije spriječila genocid nad Bošnjacima i koja ima teritorijalne pretenzije prema BiH, maršira kroz Prijedor, grad u kojem su počinjeni masovni zločini upravo nad Bošnjacima.

Ostaje pitanje da li Vojska Srbije ima potrebne dozvole za marširanje kroz BiH i kako su uopće prešli granicu.

Vojnici Vojske Srbije u uniformama marširali Prijedorom, Dodik poručio: Konačno
RayMabus
RayMabus

Posts : 183682
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija besna na Srbiju - Page 2 Empty Re: Rusija besna na Srbiju

Post by Serbinho-3 7/7/2024, 15:30

RayMabus wrote:Jutros je Vojska Srbije defilirala kroz Prijedor u sklopu obilježavanja Bitke na Kozari. Ovaj događaj organizovan je pod pokroviteljstvom Vlade RS, s ciljem da se istaknu srpske žrtve i borba Srba protiv ustaša i fašista.

Međutim, kontroverzu izaziva činjenica da vojska susjedne države, koja je proglašena krivom jer nije spriječila genocid nad Bošnjacima i koja ima teritorijalne pretenzije prema BiH, maršira kroz Prijedor, grad u kojem su počinjeni masovni zločini upravo nad Bošnjacima.

Ostaje pitanje da li Vojska Srbije ima potrebne dozvole za marširanje kroz BiH i kako su uopće prešli granicu.

Vojnici Vojske Srbije u uniformama marširali Prijedorom, Dodik poručio: Konačno



Cuj, spreci Genocid.

Prvo nije Genocid.

Drugo, Milosevic nije imao nikakav uticaj tamo.

Trece, ne znam koliko je to tacno a sumnjam da je neko isao u 

Prijedor sa uniformom.

Cetvrto, Muslimani mogu videti i svoje zlocine, nisu jedine zrtve.

Peto, taj sto je pukao u glavi, pa pobio te njihove vojnike, JNA je 

kadar.

Toliko o JNA, zatim Sljivancanin, isto JNA kadar.

Sesto, Arkan da je bio prisutan, Srebrenica kako zovu slucaj, 

sigurno se ne bi desila.

Sedmo, uloga Mladica, bio je tu okolo, zujao, da li je i on 

pukao ko lubenica, pa dopustio da ovaj likvidira 2400 zarobljenika, 

to treba analizirati.

Ima taj lik na Youtube, sve objasnjava, sto ga niko nije spomenuo,

ali koriste njegove reci.

Osmo, sta ce Bosanski Muslimani, neka se sami misle.

Iskoristili ih.

Koriste za tudje potrebe, napravili od njih duplo golo.

Hrvate pustili niz vodu.

Srbi, Dodik ih vodi a i sam nesposoban.

Ekonomija nula, ne zna nista.

Cela ta Bosna je kurac na biciklu a i onaj, ko ih je priznao.

Bosanske Hrvate treba vise ukljuciti u saradnju i zvati na skupove, oni ce doci.

Muslimanima ponuditi isto, iako ce blokirati.

Ponudjen, pocascen.

Njima su zavukli, vide ih kao Talibane, kojima je dovoljna Ideologija, poput Talibans

u Afganistanu, ne trazi nista i zavrsava ti posao.

Ko zeli da bude deo takve price, iskreno mu ne bih preporucio.

Jednom se zivi.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27542
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Rusija besna na Srbiju - Page 2 Empty Re: Rusija besna na Srbiju

Post by RayMabus 9/7/2024, 08:26

AlfaOmega wrote:
Daleko je listopad 2026. Zato Komšić i Zukan jesu ubrzali proizvodnju tih kamikaza. Misliš da će biti izbora ak Komšić pokrene rat protiv Srba po uzoru na onaj Azera za Nagorno Karabah? Vidio kak je Zelen$kom lipo. Rat će ga držati na vlasti godinama. Isto vidija i Bibi, pa hoće i on da se održi. Ali ništa od toga. I Bibi i Zelen$ki uskoro padaju. Komšić bi pak moga i uspit da se održi. Puno je Muslimana a Srba ne. Plus bosanski Srbi su mlakonje. Hrvata je još i manje. Kad ovi potamane Srbe, Hrvati se možda i sami predaju. I et ti kalifata u srcu Evrope. Onak na 23% je i djelovalo jadno, već na punoj teritoriji BeHa, to je razlog za alarm. Treba preventivno djelovati, ali niko nema ideje. Još manje volje. A Željko planira i čeka.
"Ja Zukanu Helezu (ministru obrane BiH, op.a.) predlažem jednu stvar. Ako sam pucao po Sarajevu, samo jedan maleni dokaz neka pokaže i ja od tog dana više neću biti predsjednik Srbije", počeo je Vučic. "Ja tebe pozivam lažove jedan, da sa svim kineskim dronovima koje kupiš u Tehnomaniji pa pokazuješ kao velika dostignuća da podneseš ostavku na svoju mnogo nižu funkciju. Ako to ne dokažeš. Jel to fer? Ja mislim da je veoma fer", bjesnio je Vučic.


‘Lažove jedan! Podnesi ostavku!‘ Vučic ludovao u emisiji uživo na Pinku, isprovocirala ga izjava iz našeg susjedstva...
RayMabus
RayMabus

Posts : 183682
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija besna na Srbiju - Page 2 Empty Re: Rusija besna na Srbiju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum