ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOMOVINSKO POPUŠTANJE

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

DOMOVINSKO POPUŠTANJE - Page 2 Empty Re: DOMOVINSKO POPUŠTANJE

Post by vuksadinare 11/6/2024, 21:33

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:Koalicija je stabilna sljedeće četiri godine a vas dvojica se ceskajte po jajcima u međuvremenu
i stabilna će tako dugo biti dok ližete plenkijeva jajca sad kad si već jajca spomenuo
ti pripazi da te afd ne centrira ako doznaju ciji si druker pirat

vuksadinare

Posts : 99666
2015-09-08


Back to top Go down

DOMOVINSKO POPUŠTANJE - Page 2 Empty Re: DOMOVINSKO POPUŠTANJE

Post by vili40 11/6/2024, 21:38

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:Koalicija je stabilna sljedeće četiri godine a vas dvojica se ceskajte po jajcima u međuvremenu
i stabilna će tako dugo biti dok ližete plenkijeva jajca sad kad si već jajca spomenuo
ti pripazi da te afd ne centrira ako doznaju ciji si druker pirat
afd je već aut a za vas neće biti potrebno toliko energije.Od plenkija i pupovca ćete svaki puta dobiti čvoku kad pisnete.A ovom čudnom svatu bartulici od europe preostaje samo orbanova velika mađarska,ostalo je civilizirani svijet.
vili40
vili40

Male
Posts : 10856
2015-08-02


Back to top Go down

DOMOVINSKO POPUŠTANJE - Page 2 Empty Re: DOMOVINSKO POPUŠTANJE

Post by abraham 11/6/2024, 21:51

Do sada sam mogao i razumijeti i opravdati sta su radili ali zagura li im bobuljicavi blago teleci pogled, mogu se jebat. Mislim da ce svrsiti kao i Most i mnoge stranke i partije koje su adz i sdp jednostavno progutali . Kila mozga

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14302
2014-04-14


Back to top Go down

DOMOVINSKO POPUŠTANJE - Page 2 Empty Re: DOMOVINSKO POPUŠTANJE

Post by Hoholo Mudovski 11/6/2024, 21:53

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:Koalicija je stabilna sljedeće četiri godine a vas dvojica se ceskajte po jajcima u međuvremenu
i stabilna će tako dugo biti dok ližete plenkijeva jajca sad kad si već jajca spomenuo
ti pripazi da te afd ne centrira ako doznaju ciji si druker pirat
afd je već aut a za vas neće biti potrebno toliko energije.Od plenkija i pupovca ćete svaki puta dobiti čvoku kad pisnete.A ovom čudnom svatu bartulici od europe preostaje samo orbanova velika mađarska,ostalo je civilizirani svijet.
Ho ho ho tko gubi ima pravo da se ljuti...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

DOMOVINSKO POPUŠTANJE - Page 2 Empty Re: DOMOVINSKO POPUŠTANJE

Post by vuksadinare 11/6/2024, 22:00

Hoholo Mudovski wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:Koalicija je stabilna sljedeće četiri godine a vas dvojica se ceskajte po jajcima u međuvremenu
i stabilna će tako dugo biti dok ližete plenkijeva jajca sad kad si već jajca spomenuo
ti pripazi da te afd ne centrira ako doznaju ciji si druker pirat
afd je već aut a za vas neće biti potrebno toliko energije.Od plenkija i pupovca ćete svaki puta dobiti čvoku kad pisnete.A ovom čudnom svatu bartulici od europe preostaje samo orbanova velika mađarska,ostalo je civilizirani svijet.
Ho ho ho tko gubi ima pravo da se ljuti...
Taj je ljut od kad sam na forumu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99666
2015-09-08


Back to top Go down

DOMOVINSKO POPUŠTANJE - Page 2 Empty Re: DOMOVINSKO POPUŠTANJE

Post by catabbath 12/6/2024, 10:19

Haha do sad su glasači DPa pušili samo Plenkiju a od sad ga puše i Pupiju.

Plenki i Pupi guze istovremeno retarde glasače DPa 😄😄

_________________
DOMOVINSKO POPUŠTANJE - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12427
2015-08-22


Back to top Go down

DOMOVINSKO POPUŠTANJE - Page 2 Empty Re: DOMOVINSKO POPUŠTANJE

Post by AssadNaPodmornici 12/6/2024, 10:54

sva sreća istekla mi osobna , a planirao retardima iz DPa dati glas, jer su obećali da
1)zaustaviti će zamjenu stanovništva
2)preuzet će ministarstvo kulture i prestati financirati sve soroseve udruge
3)vojsku na granice
4)masovne deportacije
5)istražiti prevaru sa koronom


a ovi debili su tu da kradu, druže se sa teškim kriminalcima, bartulicu dovodi reketar u ferariju, a prije toga ide kod bujice koji je prije par tjedana opet uhvaćen na snimci kako šmrče kokain sa kurbama
a od toga da će zaustaviti Plenkovic/Možemo/Soros/Davos/BillGates/KlausSchwab angedu - KURČINA.

i ja takvim debilima planira dati glas ali mi na sreću osobna istekla. hahaha. sva sreća. ne bih se mogao pogledati u ogledalo.

evo vuka i par ovih će napaljivati sa srbima a njima to dovoljno. to što će RH imati imati 500 000 vojno sposobnih afroazijata u državi kroz par godina, "ma kakvi", uhvatili se 2% srba koji su manji od makovog zrna..

kao kada Britanski mediji napadaju Poljake da su loši imigrant.. valjda jer su Poljaci plavi pa ih smiju udarati tako i naš DP.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

DOMOVINSKO POPUŠTANJE - Page 2 Empty Re: DOMOVINSKO POPUŠTANJE

Post by vuksadinare 12/6/2024, 10:57

AssadNaPodmornici wrote:sva sreća istekla mi osobna , a planirao retardima iz DPa dati glas, jer su obećali da
1)zaustaviti će zamjenu stanovništva
2)preuzet će ministarstvo kulture i prestati financirati sve soroseve udruge
3)vojsku na granice
4)masovne deportacije
5)istražiti prevaru sa koronom


a ovi debili su tu da kradu, druže se sa teškim kriminalcima, bartulicu dovodi reketar u ferariju, a prije toga ide kod bujice koji je prije par tjedana opet uhvaćen na snimci kako šmrče kokain sa kurbama
a od toga da će zaustaviti Plenkovic/Možemo/Soros/Davos/BillGates/KlausSchwab angedu - KURČINA.

i ja takvim debilima planira dati glas ali mi na sreću osobna istekla. hahaha. sva sreća. ne bih se mogao pogledati u ogledalo.

evo vuka i par ovih će napaljivati sa srbima a njima to dovoljno. to što će RH imati imati 500 000 vojno sposobnih afroazijata u državi kroz par godina, "ma kakvi", uhvatili se 2% srba koji su manji od makovog zrna..

kao kada Britanski mediji napadaju Poljake da su loši imigrant.. valjda jer su Poljaci plavi pa ih smiju udarati tako i naš DP.
sve ce biti u redu.. da li si ti za mjesec dana napravio kuću.. tiha voda brege dere
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99666
2015-09-08


Back to top Go down

DOMOVINSKO POPUŠTANJE - Page 2 Empty Re: DOMOVINSKO POPUŠTANJE

Post by vuksadinare 12/6/2024, 10:59

Drugo zamjena stanovništva je daleko najveća u zagrebu gdje DP nije na vlasti.. i u rijeci i Kvarneru.. drugdje malo ili nimalo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99666
2015-09-08


Back to top Go down

DOMOVINSKO POPUŠTANJE - Page 2 Empty Re: DOMOVINSKO POPUŠTANJE

Post by AssadNaPodmornici 12/6/2024, 11:00

vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:sva sreća istekla mi osobna , a planirao retardima iz DPa dati glas, jer su obećali da
1)zaustaviti će zamjenu stanovništva
2)preuzet će ministarstvo kulture i prestati financirati sve soroseve udruge
3)vojsku na granice
4)masovne deportacije
5)istražiti prevaru sa koronom


a ovi debili su tu da kradu, druže se sa teškim kriminalcima, bartulicu dovodi reketar u ferariju, a prije toga ide kod bujice koji je prije par tjedana opet uhvaćen na snimci kako šmrče kokain sa kurbama
a od toga da će zaustaviti Plenkovic/Možemo/Soros/Davos/BillGates/KlausSchwab angedu - KURČINA.

i ja takvim debilima planira dati glas ali mi na sreću osobna istekla. hahaha. sva sreća. ne bih se mogao pogledati u ogledalo.

evo vuka i par ovih će napaljivati sa srbima a njima to dovoljno. to što će RH imati imati 500 000 vojno sposobnih afroazijata u državi kroz par godina, "ma kakvi", uhvatili se 2% srba koji su manji od makovog zrna..

kao kada Britanski mediji napadaju Poljake da su loši imigrant.. valjda jer su Poljaci plavi pa ih smiju udarati tako i naš DP.
sve ce biti u redu.. da li si ti za mjesec dana napravio kuću.. tiha voda brege dere

neće biti ništa uredu.

jebli vas srbi, dok ćeš imati klanjanja po zagrebu nećeš smiti dite niti unuka poslati u glavni grad za par godina. ali eto glavno da pupi nije u koaliciji.

zamisli ovakvih debila dođu u suradnju sa AFDom, La Penkom , Wildersom iz Nizozemske, koji su dobili izbore na račun korone ili otvorenih granica.
I kažu "aj vi iz Hrvatske šta imate od toga da surađujemo, kakve imate probleme sa granicama, jer se događa invazija Europe a Klaus Shwab/Bill Gates zajedno sa Plenkijem i Ursulom idu u Davos da nam uvale žohare u hranu i zabrane meso i auta..

kaže Barutalica, "o čemu vi bogati, evo bio sam sa Plenkijem u Davosu upozna sam sina od Soroša baš je simpa momak - e da srbe smo makli iz koalicije" hhahahahah
hahahahaha

kakvi debili hahaha

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

DOMOVINSKO POPUŠTANJE - Page 2 Empty Re: DOMOVINSKO POPUŠTANJE

Post by catabbath 12/6/2024, 12:43

DP nakom izbora - nikad nismo imali niš prodiv HDZa, korupcije, Srba, Pupija, migranata, Soroša... DOMOVINSKO POPUŠTANJE - Page 2 1f604

_________________
DOMOVINSKO POPUŠTANJE - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12427
2015-08-22


Back to top Go down

DOMOVINSKO POPUŠTANJE - Page 2 Empty Re: DOMOVINSKO POPUŠTANJE

Post by Joža 12/6/2024, 13:40

Jebate .... je l' ima govno koje vi iz DP-a nećete izist? Eto vam i Pupija vraća se na vela vrata na oni niki odbor, a rekli ste niti makac. 
Evo slušam vam i ministra Dabra, pa Isukrsta ti jedva rečenicu prostu proširenu more složit. 
A tek šofer koji je vozil Bartulicu u Ferrariju, osudjeni kriminalac i to s podebljim krim spisom ... pa ja ne znam je l' ste vi rodjenjem prirodno  zakinuti ili vas je intelektualno okolina u kojoj ste odrasli načinila invalidima?

Vengo, za zahvalu Hrvatskoj ča je podržala rezoluciju o genocidu u Srebrenice,  iz MC-a te iste Srebrenice dolazi zahtiv da se istraži uloga ministra Anušića zbog ratnog zločina u BiH jerbo je ratnih godišća bil i na mostarskoj bojišnici.

Eto vam vaše politike i vanjske i unutarnje.

Alan Ford je kurac u odnosu na vas.

Jebavambog da ne rečem koga, ča vi imate u glavi?
Imate li barem jedan fažol ... ili vam glava služi samo da vam dažd ne pada u drobinu?

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

DOMOVINSKO POPUŠTANJE - Page 2 Empty Re: DOMOVINSKO POPUŠTANJE

Post by Joža 12/6/2024, 13:44

vuksadinare wrote:Koalicija je stabilna kao i država.. idemo dalje

Koalicija je stabilna jerbo ste klekli prid Plenkovića i gutate mu kurac.
Bogami, tako morete i deset mandata odraditi.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

DOMOVINSKO POPUŠTANJE - Page 2 Empty Re: DOMOVINSKO POPUŠTANJE

Post by Joža 12/6/2024, 13:45

catabbath wrote:Haha do sad su glasači DPa pušili samo Plenkiju a od sad ga puše i Pupiju.

Plenki i Pupi guze istovremeno retarde glasače DPa 😄😄

Gang-bang.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

Back to top Go down

DOMOVINSKO POPUŠTANJE - Page 2 Empty Re: DOMOVINSKO POPUŠTANJE

Post by debotoijusto 12/6/2024, 16:36

DOMOVINSKO POPUŠTANJE - Page 2 447976834_838957861382783_4707116144653325815_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=sLVn6aJqXRMQ7kNvgETWWJV&_nc_ht=scontent.fzag2-1
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

DOMOVINSKO POPUŠTANJE - Page 2 Empty Re: DOMOVINSKO POPUŠTANJE

Post by vuksadinare 12/6/2024, 16:42

AssadNaPodmornici wrote:
vuksadinare wrote:
AssadNaPodmornici wrote:sva sreća istekla mi osobna , a planirao retardima iz DPa dati glas, jer su obećali da
1)zaustaviti će zamjenu stanovništva
2)preuzet će ministarstvo kulture i prestati financirati sve soroseve udruge
3)vojsku na granice
4)masovne deportacije
5)istražiti prevaru sa koronom


a ovi debili su tu da kradu, druže se sa teškim kriminalcima, bartulicu dovodi reketar u ferariju, a prije toga ide kod bujice koji je prije par tjedana opet uhvaćen na snimci kako šmrče kokain sa kurbama
a od toga da će zaustaviti Plenkovic/Možemo/Soros/Davos/BillGates/KlausSchwab angedu - KURČINA.

i ja takvim debilima planira dati glas ali mi na sreću osobna istekla. hahaha. sva sreća. ne bih se mogao pogledati u ogledalo.

evo vuka i par ovih će napaljivati sa srbima a njima to dovoljno. to što će RH imati imati 500 000 vojno sposobnih afroazijata u državi kroz par godina, "ma kakvi", uhvatili se 2% srba koji su manji od makovog zrna..

kao kada Britanski mediji napadaju Poljake da su loši imigrant.. valjda jer su Poljaci plavi pa ih smiju udarati tako i naš DP.
sve ce biti u redu.. da li si ti za mjesec dana napravio kuću.. tiha voda brege dere

neće biti ništa uredu.

jebli vas srbi, dok ćeš imati klanjanja po zagrebu nećeš smiti dite niti unuka poslati u glavni grad za par godina. ali eto glavno da pupi nije u koaliciji.

zamisli ovakvih debila dođu u suradnju sa AFDom, La Penkom , Wildersom iz Nizozemske, koji su dobili izbore na račun korone ili otvorenih granica.
I kažu "aj vi iz Hrvatske šta imate od toga da surađujemo, kakve imate probleme sa granicama, jer se događa invazija Europe a Klaus Shwab/Bill Gates zajedno sa Plenkijem i Ursulom idu u Davos da nam uvale žohare u hranu i zabrane meso i auta..

kaže Barutalica, "o čemu vi bogati, evo bio sam sa Plenkijem u Davosu upozna sam sina od Soroša baš je simpa momak - e da srbe smo makli iz koalicije" hhahahahah
hahahahaha

kakvi debili hahaha
ponavljam u zagrebu je zamjena stanovništva u većini hrvatske nije kakve veze DP ima sa ti da te jebali srbi više.. kao da DP dovodi ove tamo di je DP vlast nema ih ili je vrlo malo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99666
2015-09-08


Back to top Go down

DOMOVINSKO POPUŠTANJE - Page 2 Empty Re: DOMOVINSKO POPUŠTANJE

Post by vuksadinare 12/6/2024, 16:45

Joža wrote:Jebate .... je l' ima govno koje vi iz DP-a nećete izist? Eto vam i Pupija vraća se na vela vrata na oni niki odbor, a rekli ste niti makac. 
Evo slušam vam i ministra Dabra, pa Isukrsta ti jedva rečenicu prostu proširenu more složit. 
A tek šofer koji je vozil Bartulicu u Ferrariju, osudjeni kriminalac i to s podebljim krim spisom ... pa ja ne znam je l' ste vi rodjenjem prirodno  zakinuti ili vas je intelektualno okolina u kojoj ste odrasli načinila invalidima?

Vengo, za zahvalu Hrvatskoj ča je podržala rezoluciju o genocidu u Srebrenice,  iz MC-a te iste Srebrenice dolazi zahtiv da se istraži uloga ministra Anušića zbog ratnog zločina u BiH jerbo je ratnih godišća bil i na mostarskoj bojišnici.

Eto vam vaše politike i vanjske i unutarnje.

Alan Ford je kurac u odnosu na vas.

Jebavambog da ne rečem koga, ča vi imate u glavi?
Imate li barem jedan fažol ... ili vam glava služi samo da vam dažd ne pada u drobinu?
pobrkao si lončiće DP je tek mjesec dana na vlasti niti drzi ministarstvo vanjskih poslova.. sto se tice anušića on je naivno rekao da se 93 borio kod mostara.. sam je skocio
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99666
2015-09-08


Back to top Go down

DOMOVINSKO POPUŠTANJE - Page 2 Empty Re: DOMOVINSKO POPUŠTANJE

Post by vuksadinare 12/6/2024, 16:50

Drugo.. ne znam koga vi na vlasti.. ako oš desnicu imt ces jebene probleme.. ovi iz istre prijete u tom slucaju odcjepljenjem ovi iz zagreba Međimurja isto nesto snivaju.. imao bi rat doslovno.. o cem vi pricajte skoro pola hrvatske su globalisti i leftardi.. gdje vi zovite.. jebote opg brani gledanje hrvatske reprezentacije na rivi.. hoce te takvu vlast.. njima se šljivi za hrvate u bh-a koliko je crno ispod nokta
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99666
2015-09-08


Back to top Go down

DOMOVINSKO POPUŠTANJE - Page 2 Empty Re: DOMOVINSKO POPUŠTANJE

Post by debotoijusto 12/6/2024, 16:52

FOTO Ovo je Bartulica danas, sjedi sam u Bruxellesu. "Zamišljen je, gleda u mobitel"
U ranim popodnevnim satima u zgradi Europskog parlamenta viđen je Stephen Nikola Bartulica, DP-ovac koji je ušao u europski parlament pa tu činjenicu zasjenio Ferrarijem u kojem ga je u izbornoj večeri vozio kriminalac osuđen za pokušaj ubojstva Ivko Marić.


DOMOVINSKO POPUŠTANJE - Page 2 2dfb0171-7c53-4608-a29d-ba057d867afc




debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

DOMOVINSKO POPUŠTANJE - Page 2 Empty Re: DOMOVINSKO POPUŠTANJE

Post by vuksadinare 12/6/2024, 16:56

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/u-europi-se-sve-mijenja-zapad-u-soku-pogledajte-rezultate-u-poljskoj-slovackoj-i-bugarskoj-madarska-je-iduca-15470802
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99666
2015-09-08


Back to top Go down

DOMOVINSKO POPUŠTANJE - Page 2 Empty Re: DOMOVINSKO POPUŠTANJE

Post by vuksadinare 12/6/2024, 17:05

Kakva god bila iole desnija vlada od zeleno lijeve agende dobro je.. mi jednostavno ne mozemo imati u potpunosti antiglobalisticku vladu jer jednostavno kod nas ne moze pobijediti takva stranka jer nikad nece imati toliko glasac posto 40% ljudi glasa za agendu.. i globalizam.. a sljedecih 40% je neka verzija liberalizma ni mimo ni vrit.. desna suverenisti ka stranka moze biti na vlasti samo u koaliciji i to ne kao najjaca stranka gdje nece dobiti sve.. jednostavno to je tako.. tko toga nije svjestan postane zivcan.. i ja sam razmisljao kao neki ovdje antikorona antimigrant antikmica antiez i jesam dalje ali sam i svjestan da nismo vecina.. eto raspis referendum o izlasku iz EU-a i neces imati vecinu mi smo ko i oni škotski nacionalisti koji stalno mantraju kako je vecinaskota za izlazak iz velike Britanije i organiziraju referendum na kojima uredno popuše i jedva navuku 39%..ali i dalje mantraju da su vecina
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99666
2015-09-08


Back to top Go down

DOMOVINSKO POPUŠTANJE - Page 2 Empty Re: DOMOVINSKO POPUŠTANJE

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum