ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Molim kolege da s peticije za smjenu ministra kulture izbrišu moje ime

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Molim kolege da s peticije za smjenu ministra kulture izbrišu moje ime - Page 3 Empty Re: Molim kolege da s peticije za smjenu ministra kulture izbrišu moje ime

Post by Ero 6/2/2016, 19:21

udba wrote:Taj lik nema šta da traži na poziciji ministra kulture, sudeći po reakcijama i treba ga smijeniti,

i staviti na mjesto ministra unutrašnjih poslova i financija, ta dva spojit u jedno.
Neeee... ministarstvo kulture, tajne službe i ravnateljstvo HRT bi trebalo spojiti u jedno i povjeriti na upravljanje Hasi.
To bi imalo nekog smisla i bilo bi itekako u interesu demokracije, od koje trenutno ne postoji niti D. .

Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Molim kolege da s peticije za smjenu ministra kulture izbrišu moje ime - Page 3 Empty Re: Molim kolege da s peticije za smjenu ministra kulture izbrišu moje ime

Post by udba 6/2/2016, 19:26

Regoč wrote:
E, nema dvostrukih kriterijah, mene i Džanga si spopao zbog beskrajnoga citiranja, a ti sad praznine ostavljaš. S energijom racionalno! I pikseli su energija.
A dobro, kad me vako steraš u ćošak, nema nego pokrit se ušima i prihvatit kritiku, će odsad da pišemo u zip. format, stisnuto ko putnici na liniju Banja Luka - Brčko
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum