ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ovo je DP-ov plan za demografiju

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Ovo je DP-ov plan za demografiju Empty Ovo je DP-ov plan za demografiju

Post by RayMabus 30/5/2024, 11:32

Nema od toga ništa. Piši propalo.

Ovo je DP-ov plan za demografiju. Sociologinja: Na dijelove sam se zgražala

Klasnić ističe da je naknada za majčin odgoj izrazito štetna za žene.

"Umjesto da podržava sve napore i tekovine demokratskih društava da se žene ekonomski osnažuje i da se postigne rodna ravnopravnost u pokazateljima poput visine plaće, udjelu žena na tržištu rada, na rukovodećim pozicijama, političkoj zastupljenosti i tako dalje, ova mjera predlaže upravo suprotno: smještanje žene u sferu doma, u ekonomsku ovisnost o muškarcima i njihovu postupnu društvenu degradaciju.

---

Tako je: Treba vi da uzimate muškima radna mjesta i snižavate cijenu rada i onda oni nemaju ni za sebe a kamo li obitelj da uzdržavaju i onda ti demografija samo napravi lom na pola tj prepolovi se i onda ti dižemo dob za umirovljenje pa ti jedi govna skupa s tom tvojom emanicipacija ideologijom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo je DP-ov plan za demografiju Empty Re: Ovo je DP-ov plan za demografiju

Post by Hoholo Mudovski 30/5/2024, 12:03

Može se razumjeti da je današnjim ženama u reproduktivnoj dobi uglavnom tlaka rađanje jer vole komod.
Država mora riješiti taj problem vrlo brzo ili će biti piši propalo, a najbolja stimulacija je novac, a više dice ( čast iznimkama ) radi uglavnom sirotinja.
Dakle 800 000 žena u reproduktivnoj dobi stimulirati za svako dijete recimo 100e x12 mjeseci ispadne koliko samo jedna od mnogih hdz afera...
Ljudima treba reći ozbiljno šta je u igri i ako se ovo nastavi što će biti za 20 godina ( stavio bi im 24 h stream na 4. Program iz Švedskih gradova Malme da prate na šta će to ličiti kod nas.
Dakle totalni zaokret. Pristajem i da se izdvaja 200 eura mjesečno za svako dite. 6. Komada i prosjećna plaća, za neku ženu na selu to je plitak potok...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Ovo je DP-ov plan za demografiju Empty Re: Ovo je DP-ov plan za demografiju

Post by RayMabus 30/5/2024, 12:05

Ne treba ništa. Ja ne planiram imat djecu u emanicipaciji tako da im nikakve mjere neće pomoći.

To će s euništiti s ciljem kako bi se uništila i ta emanicipacija i idemo iz nove bez te emanicipacije i tih sranja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo je DP-ov plan za demografiju Empty Re: Ovo je DP-ov plan za demografiju

Post by RayMabus 30/5/2024, 12:12

Hoholo Mudovski wrote:Može se razumjeti da je današnjim ženama u reproduktivnoj dobi uglavnom tlaka rađanje jer vole komod.
Država mora riješiti taj problem vrlo brzo ili će biti piši propalo, a najbolja stimulacija je novac, a više dice ( čast iznimkama ) radi uglavnom sirotinja.
Dakle 800 000 žena u reproduktivnoj dobi stimulirati za svako dijete recimo 100e x12 mjeseci ispadne koliko samo jedna od mnogih hdz afera...
Ljudima treba reći ozbiljno šta je u igri i ako se ovo nastavi što će biti za 20 godina ( stavio bi im 24 h stream na 4. Program iz Švedskih gradova Malme da prate na šta će to ličiti kod nas.
Dakle totalni zaokret. Pristajem i da se izdvaja 200 eura mjesečno za svako dite. 6. Komada i prosjećna plaća, za neku ženu na selu to je plitak potok...
Šta će nakon toga kad prođe tih prvih 12 mjeseci ?

Slušaj, kapitalisti su htjeli žene na tržištu rada kako bi dobili momentalno jeftinu radnu snagu i sad neka fino ti isti kapitalisti izvole dignit plaće 100,200,300 eura jer uskoro neće radnika niti vidjeti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo je DP-ov plan za demografiju Empty Re: Ovo je DP-ov plan za demografiju

Post by Hoholo Mudovski 30/5/2024, 12:13

RayMabus wrote:Ne treba ništa. Ja ne planiram imat djecu u emanicipaciji tako da im nikakve mjere neće pomoći.

To će s euništiti s ciljem kako bi se uništila i ta emanicipacija i idemo iz nove bez te emanicipacije i tih sranja.
Podržavam te u toj odluci cheers
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Ovo je DP-ov plan za demografiju Empty Re: Ovo je DP-ov plan za demografiju

Post by RayMabus 30/5/2024, 12:16

Hoholo Mudovski wrote:
RayMabus wrote:Ne treba ništa. Ja ne planiram imat djecu u emanicipaciji tako da im nikakve mjere neće pomoći.

To će s euništiti s ciljem kako bi se uništila i ta emanicipacija i idemo iz nove bez te emanicipacije i tih sranja.
Podržavam te u toj odluci cheers
A šta ću drugo ?

Isprebija san vlastitu mater i izbacija je iz kuće i potira jer mi je došla pametovat, uzela četiri kantuna kuće i mene prevela žedna preko vode i još mi rekla kako je to ok ( dakle ok me je zajebati ) a kamo li neću neku kenju koja će mi doć i pametovat nešto u mojoj kući i u mom životu preko djece.

Nismo svi pri živcima za trpit nečija zlostavljanja i teror ( emanicpacija, vladavina žena ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo je DP-ov plan za demografiju Empty Re: Ovo je DP-ov plan za demografiju

Post by Hoholo Mudovski 30/5/2024, 12:20

RayMabus wrote:
Hoholo Mudovski wrote:Može se razumjeti da je današnjim ženama u reproduktivnoj dobi uglavnom tlaka rađanje jer vole komod.
Država mora riješiti taj problem vrlo brzo ili će biti piši propalo, a najbolja stimulacija je novac, a više dice ( čast iznimkama ) radi uglavnom sirotinja.
Dakle 800 000 žena u reproduktivnoj dobi stimulirati za svako dijete recimo 100e x12 mjeseci ispadne koliko samo jedna od mnogih hdz afera...
Ljudima treba reći ozbiljno šta je u igri i ako se ovo nastavi što će biti za 20 godina ( stavio bi im 24 h stream na 4. Program iz Švedskih gradova Malme da prate na šta će to ličiti kod nas.
Dakle totalni zaokret. Pristajem i da se izdvaja 200 eura mjesečno za svako dite. 6. Komada i prosjećna plaća, za neku ženu na selu to je plitak potok...
Šta će nakon toga kad prođe tih prvih 12 mjeseci ?

Slušaj, kapitalisti su htjeli žene na tržištu rada kako bi dobili momentalno jeftinu radnu snagu i sad neka fino ti isti kapitalisti izvole dignit plaće 100,200,300 eura jer uskoro neće radnika niti vidjeti.
svake godine izdvajati... Pa kad vidiš koliko se na lažnu pandemiju potrošilo mogla se isfinancirati par stotina tisuća dice do 18te godine...
Para ima,samo kabala ne želi da narodi opstanu, žele manju demografiju i djecu iz inkubatora, a ne obitelji. Zato su i postavili Šuicu na tu poziciju jer osim nesposobnosti vjerojatno iza sebe ima hrpu afera kojim će je ucjenjivati ako bude trebalo.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Ovo je DP-ov plan za demografiju Empty Re: Ovo je DP-ov plan za demografiju

Post by Hoholo Mudovski 30/5/2024, 12:24

RayMabus wrote:
Hoholo Mudovski wrote:
RayMabus wrote:Ne treba ništa. Ja ne planiram imat djecu u emanicipaciji tako da im nikakve mjere neće pomoći.

To će s euništiti s ciljem kako bi se uništila i ta emanicipacija i idemo iz nove bez te emanicipacije i tih sranja.
Podržavam te u toj odluci cheers
A šta ću drugo ?

Isprebija san vlastitu mater i izbacija je iz kuće i potira jer mi je došla pametovat, uzela četiri kantuna kuće i mene prevela žedna preko vode i još mi rekla kako je to ok ( dakle ok me je zajebati ) a kamo li neću neku kenju koja će mi doć i pametovat nešto u mojoj kući i u mom životu preko djece.

Nismo svi pri živcima za trpit nečija zlostavljanja i teror ( emanicpacija, vladavina žena ).

Ne znam što bi rekao. Ovo su dvije emancipirane žene željne dokazivanja s muškarcem.
Mislim da mater kakva god da je ne zaslužuje da je se tuče makar zbog godina.
Je da nije bilo nje ne bi danas imali jednog generala Galaktičke federacije ovdje na forumu...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Ovo je DP-ov plan za demografiju Empty Re: Ovo je DP-ov plan za demografiju

Post by RayMabus 30/5/2024, 12:25

Pa trpat ćemo sve u Njemačku i Austriju.

Ne zamaram se uopće s time.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo je DP-ov plan za demografiju Empty Re: Ovo je DP-ov plan za demografiju

Post by RayMabus 30/5/2024, 12:27

Hoholo Mudovski wrote:
Mislim da mater kakva god da je ne zaslužuje da je se tuče makar zbog godina.
Je da nije bilo nje ne bi danas imali jednog generala Galaktičke federacije ovdje na forumu...
Ta je zaslužila krvavve batine i da ju se izbaci iz kuće i sin odrekne.

Sad nek sere nekom drugome kako je ona uvijek u pravu i njoj nitko ništa ne može a ona će sprovodit svoj teror ovdje.

Nemam ti ja mater ima već 15 godina. Dobila batine i izletila naglavačke iz kuće i aj bog.

Odreka san se ja nje odavno. Ne komuniciramo uopće. Ovdje ne smije niti privirit jer ću joj okinit glavu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo je DP-ov plan za demografiju Empty Re: Ovo je DP-ov plan za demografiju

Post by RayMabus 30/5/2024, 12:42

DP neće postić ništa. Nešto će pokušat al kad netko 30 i više godina uvodi feminizam kao ideologiju a i dan danas je tu jer da nije ne bi ova sociologkinja koja je ovo komentirala radila na tom mjestu u društvu nakon šta je podržala usvajanje male djece od LGBT parova ... no ne može netko sad jer je dobio vlast odnosno bolje rečeno mali udio u vlasti preokrenit te trendove jer se već demografska piramida urušila i s protokom vremena će se urušiti još više.

Treba trpat kmice i mujage u Njemačku a koja je centar širenja feminizma u Europi.

Napad je najbolja obrana.

Napadamo.

Samo trpaj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo je DP-ov plan za demografiju Empty Re: Ovo je DP-ov plan za demografiju

Post by RayMabus 30/5/2024, 12:48

Aplikacija E-porodilja omogućava svim majkama koje su rodile ili će roditi u 2024. godini da podnesu prijavu za podršku od 1.000 konvertibilnih maraka za novorođenu djecu u Federaciji BiH.

Premijer FBiH Nermin Nikšić istakao je važnost ove aplikacije za porodice u BiH i podržao inicijative koje olakšavaju život građanima.

"Suočeni sa izazovima demografske politike i niske stope nataliteta, a vođeni potrebom za boljom podrškom našim građanima, Vlada Federacije BiH je na prijedlog resornog Ministarstva rada i socijalne politike odlučila da u svoj budžet uvrsti ovaj program kao konkretan znak naše opredijeljenosti ka stvaranju boljih uslova za život i podrške porodicama s djecom. Iskreno se nadam da ce građani, majke i roditelji prepoznati ovo kao naše prve korake u podršci porodicama i da će zajedno s nama graditi naše društvo i jačati naše porodice kao najvažniji resurs na kojem ćemo graditi našu budućnost", izjavio je Nikšić.

Federalni ministar rada i socijalne politike Adnan Delić najavio je da aplikacija od danas otvorena za prijave, te da sve majke novorođene djece u FBiH od danas mogu podnositi prijave za jednokratnu podršku od 1.000 KM.

Poziv porodiljama u FBiH: Svako dijete rođeno u 2024. godini ima pravo na 1.000 KM podrške

Digni ti plaću, pusti ti te jednokratne. Od tih jednokratnih se ne živi.

Otić će to sve u Njemačku. Đabe krečite.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo je DP-ov plan za demografiju Empty Re: Ovo je DP-ov plan za demografiju

Post by RayMabus 30/5/2024, 12:49

Od 1. juna ove godine će biti dostupna nedržavljanima EU. Njemačkoj godišnje nedostaje čak 400.000 kvalifikovanih radnika, posebno u inženjerstvu, informacionim tehnologijama (IT) i zdravstvu.

Nedržavljani EU će se od 1. juna moći još lakše zapošljavati u Njemačkoj: Kako do "Kartice mogućnosti"
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo je DP-ov plan za demografiju Empty Re: Ovo je DP-ov plan za demografiju

Post by RayMabus 30/5/2024, 13:13

Fino demografski slom i nema radne snage i tako iz godine u godinu i tko ne da veće plaće itd neće vidit radnika i onda masovna trpačina i to sve trpamo na kraju u zapadnu Europu jer su tamo plaće veće a migranti podstanari pa brzo dižu sidro i idu tamo gdje su plaće veće.

Bit će to masovni napad kmicama i mujagama na emanicipiranu zapadnu Europu.

Od njih ni dugmići neće uskoro ostati.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo je DP-ov plan za demografiju Empty Re: Ovo je DP-ov plan za demografiju

Post by RayMabus 30/5/2024, 13:35

Japanski robovlasnici dižu plaće radnicima. Moraju jer ako ne digne plaću nitko mu se ne javi na oglas za radno mjesto.

Tako će uskoro i Njemačka i svi po Europi.

Više od 90% japanskih tvrtki pristaje na povećanje osnovnih plaća 2024.: istraživanje

Građevinske tvrtke, poput Takenake, bile su među onima koje provode velika povećanja plaća za 2024.

Rekordan postotak japanskih tvrtki povećao je svoje osnovne plaće ove godine zbog inflacije i stalne nestašice radne snage, pokazalo je istraživanje Nikkeija.

Otprilike 70% od 544 ispitanika primilo je zahtjeve za većom osnovnom plaćom od sindikata. Od njih je 94,1% povećalo osnovnu plaću, u usporedbi sa 87,9% u 2023.


RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo je DP-ov plan za demografiju Empty Re: Ovo je DP-ov plan za demografiju

Post by vili40 30/5/2024, 13:37

povezali se teški stručnjaci sa drugim teškim stručnjacima koji su se dokazali na tom polju i otjerali pola miliona najboljih i najproduktivnijih van i sad će oni zajedno riješiti problem tako da otjeraju još bar sto tisuća novih.Njihova ideologija i mržnja prema svakom tko drugačije razmišlja od njih garancija je da će im to i uspjeti.A i plan za povratak raseljenih im je genijalan,naselit će argentince i čileance hrvatskih korijena koji su eto sad neki dan pobjegli pred partizanima,ti su im najvažniji makar većina ni ne zna hrvatski jezik.Savršeni planovi.
vili40
vili40

Male
Posts : 10856
2015-08-02


RayMabus likes this post

Back to top Go down

Ovo je DP-ov plan za demografiju Empty Re: Ovo je DP-ov plan za demografiju

Post by RayMabus 30/5/2024, 13:41

vili40 wrote:povezali se teški stručnjaci sa drugim teškim stručnjacima koji su se dokazali na tom polju i otjerali pola miliona najboljih i najproduktivnijih van i sad će oni zajedno riješiti problem tako da otjeraju još bar sto tisuća novih.Njihova ideologija i mržnja prema svakom tko drugačije razmišlja od njih garancija je da će im to i uspjeti.A i plan za povratak raseljenih im je genijalan,naselit će argentince i čileance hrvatskih korijena koji su eto sad neki dan pobjegli pred partizanima,ti su im najvažniji makar većina ni ne zna hrvatski jezik.Savršeni planovi.
Prodaju maglu naivnima.

Idemo dalje u urušavanje demografije sve do dna tako da ne ostane nit jedan radnik u Hrvatskoj koji će im pokretat ekonomiju odnosno taj njihov sistem koji ih održava na vlasti.


U Hrvatskoj se 2022. godine rodilo 33.883 djece, gotovo 3000 manje nego 2021. godine.

U 2023. živorođeno je 32.047 djece ili gotovo dvije hiljade manje nego 2022. godine kad ih je bilo 34.027.

---
U samo dvije godine pad od pet tisuća.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo je DP-ov plan za demografiju Empty Re: Ovo je DP-ov plan za demografiju

Post by RayMabus 30/5/2024, 14:30

To triba sve pustit da propadne zato šta ja neću pravit djecu u emanicipaciji pa mi je jedini način da to izvedem taj da uništim cijelu emanicipaciju i taj sistem.

Najkasnije za deset godina to pada a tako nešto je meni plan da napravim potomstvo.

Vi ste poraženi samo treba proći vrijeme da to priznate.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo je DP-ov plan za demografiju Empty Re: Ovo je DP-ov plan za demografiju

Post by RayMabus 30/5/2024, 14:47

Sad ćemo vas fino zatrpat jeftinim kineskim proizvodima od sve i svašta po 12 kuna i uništit vaše eu industrije tako da ćete morat zatvarat tvornice.

Taj Liberalizam je kapitalizam a ujedno zbog potreba za radnom snagom gura emanicipaciju i trpačinu i sad će upravo ti kapitalisti propadat jer nisu konkurenti osim ako ne udare zaštitne carine.

RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo je DP-ov plan za demografiju Empty Re: Ovo je DP-ov plan za demografiju

Post by RayMabus 30/5/2024, 15:00

Kad kapitalističko pašće kreira politiku onda ju on kreira samo radi svojih interesa a to je profit.

Onda fino antomija problema je interes protiv interesa i sad ovi drugi unište tvornice u EU pa te države se pitaju od čega će oni živjeti.

I onda fino opale zaštitne carine pa to kapitalističko pašće ne može ostvarivati zaradu jer je prebacio tvornice gdje je jeftinije i gdje su manji porezi a onda prodavao to na svim tržištima kako njemu paše.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Ovo je DP-ov plan za demografiju Empty Re: Ovo je DP-ov plan za demografiju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum