ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

 Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju Empty Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju

Post by RayMabus 19/4/2017, 15:10

 Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju KolipiscdksbvAB

Johnakan Kether ·
Split, Croatia
Iskreno : Mi muški nemožemo funkcionirat u ovakvom ekonomskom modelu , možda 50% muških nekako i pliva u tome al 50% baš i ne i upravo na tih 50% koji tu nepliva vi imate KRAH NATALITETA I NIKAKVA MINISTARSTVA TO NEMOGU POPRAVIT A NITI CE. SPREMITE SE NA .....HAOS.


http://www.index.hr/vijesti/clanak/kolinda-ne-odustaje-trazim-posebno-ministarstvo-samo-za-demografiju/964475.aspx


RayMabus
RayMabus

Posts : 175878
2014-04-11


Back to top Go down

 Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju Empty Re: Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju

Post by Guest 19/4/2017, 15:11

Treba uvesti još veći porez za nekretnine, tako da se mladi nemogu priuštiti svoj stan, pa neka se isele u irsku i tamo startaju obitelji, a od toga poreza ćemo hraniti 2000 uhljeba u ministarstvu demografije
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju Empty Re: Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju

Post by RayMabus 19/4/2017, 15:12

Johnakan Kether ·
Split, Croatia
Zaposliš žene koje su 51% stanovništva , iste snižavaju cijenu rada i uzimaju poslove muškima i onda nema klasicne obitelji jer muški nit imaju posla nit su placeni a ako i rade to je nesigurno jer ih se lako može zamijeniti jeftinijom radnom snagom. Iskreno vi natalitet možete dignuti jedino ako ce država finacirat tu djecu od njegove nulte do 18 godine jer muški baš i nemogu.


 Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju Croatia-population-pyramid-2014
RayMabus
RayMabus

Posts : 175878
2014-04-11


Back to top Go down

 Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju Empty Re: Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju

Post by Guest 19/4/2017, 15:13

USA 300 milijuna stanovnika, 14 ministarstava, 

RH  uskoro 3milijuna ljudi preko 21 ili 22 ministarstva
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju Empty Re: Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju

Post by RayMabus 19/4/2017, 15:13

Pinochet wrote:Treba uvesti još veći porez za nekretnine, tako da se mladi nemogu priuštiti svoj stan, pa neka se isele u irsku i tamo startaju obitelji, a od toga poreza ćemo hraniti 2000 uhljeba u ministarstvu demografije
Iskreno vi natalitet možete dignuti jedino ako ce država finacirat tu djecu od njegove nulte do 18 godine jer muški baš i nemogu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175878
2014-04-11


Back to top Go down

 Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju Empty Re: Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju

Post by RayMabus 19/4/2017, 15:16

GOTOVI SU.

Trebaju iz proračuna izdvojit mjesečno oko 1500 kuna po djetetu od njegove nulte do 18 godine ako žele povecati natalitet.

A te pare NEMAJU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175878
2014-04-11


Back to top Go down

 Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju Empty Re: Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju

Post by RayMabus 19/4/2017, 15:28

Iskreno : Mi muški nemožemo funkcionirat u ovakvom ekonomskom modelu , možda 50% muških nekako i pliva u tome al 50% baš i ne i upravo na tih 50% koji tu nepliva vi imate KRAH NATALITETA I NIKAKVA MINISTARSTVA TO NEMOGU POPRAVIT A NITI CE. SPREMITE SE NA .....HAOS.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175878
2014-04-11


Back to top Go down

 Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju Empty Re: Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju

Post by RayMabus 19/4/2017, 15:31

Crko im sistem , ovce se nerazmnožavaju.

Ono gore napisano je bilo nešto najiskrenije i najrelanije napisano od mene do sad povodom ove teme.

50% muških nepliva u ovom sistemu i zato vam stvar pada i padat ce.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175878
2014-04-11


Back to top Go down

 Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju Empty Re: Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju

Post by debotoijusto 19/4/2017, 15:33

emancipacija

 Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju Emancipacija
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30606
2014-04-12


Back to top Go down

 Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju Empty Re: Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju

Post by RayMabus 19/4/2017, 15:35

Pa sad emanicpacija ili ne ovo je prakticki prvi put da sam im javno rekao u cemu je stvar tj bar od mene napisano mojim rijecima ....ja to znam odavno al sad im je rečeno direktno.

ŽENE SU SPOSOBNIJE OD MUŠKIH I AKO IH NEMAKNETE SA TRŽIŠTA RADA MUŠKI TJ 50% NJIH NEMA PARA ZA DJECU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175878
2014-04-11


Back to top Go down

 Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju Empty Re: Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju

Post by RayMabus 19/4/2017, 15:36

U prevodu . ili ih miči il krahiraš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175878
2014-04-11


Back to top Go down

 Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju Empty Re: Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju

Post by debotoijusto 19/4/2017, 15:44

RayMabus wrote:Pa sad emanicpacija ili ne ovo je prakticki prvi put da sam im javno rekao u cemu je stvar tj bar od mene napisano mojim rijecima ....ja to znam odavno al sad im je rečeno direktno.

ŽENE SU SPOSOBNIJE OD MUŠKIH I AKO IH NEMAKNETE SA TRŽIŠTA RADA MUŠKI TJ 50% NJIH NEMA PARA ZA DJECU.

mogao bi biti domacica nekoj sposobnoj zeni
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30606
2014-04-12


Back to top Go down

 Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju Empty Re: Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju

Post by RayMabus 19/4/2017, 15:47

debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:Pa sad emanicpacija ili ne ovo je prakticki prvi put da sam im javno rekao u cemu je stvar tj bar od mene napisano mojim rijecima ....ja to znam odavno al sad im je rečeno direktno.

ŽENE SU SPOSOBNIJE OD MUŠKIH I AKO IH NEMAKNETE SA TRŽIŠTA RADA MUŠKI TJ 50% NJIH NEMA PARA ZA DJECU.

mogao bi biti domacica nekoj sposobnoj zeni
Tak nešto i planiram ...nemam više volje da radim za kikiriki i natjecem se sa tom jeftinom i prejeftinom radnom snagom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175878
2014-04-11


Back to top Go down

 Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju Empty Re: Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju

Post by debotoijusto 19/4/2017, 15:53

RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:Pa sad emanicpacija ili ne ovo je prakticki prvi put da sam im javno rekao u cemu je stvar tj bar od mene napisano mojim rijecima ....ja to znam odavno al sad im je rečeno direktno.

ŽENE SU SPOSOBNIJE OD MUŠKIH I AKO IH NEMAKNETE SA TRŽIŠTA RADA MUŠKI TJ 50% NJIH NEMA PARA ZA DJECU.

mogao bi biti domacica nekoj sposobnoj zeni
Tak nešto i planiram ...nemam više volje da radim za kikiriki i natjecem se sa tom jeftinom i prejeftinom radnom snagom.

onda se moras odreci dijela suvereniteta , politicki receno
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30606
2014-04-12


Back to top Go down

 Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju Empty Re: Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju

Post by RayMabus 19/4/2017, 16:00

debotoijusto wrote:
RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:

mogao bi biti domacica nekoj sposobnoj zeni
Tak nešto i planiram ...nemam više volje da radim za kikiriki i natjecem se sa tom jeftinom i prejeftinom radnom snagom.

onda se moras odreci dijela suvereniteta , politicki receno
Onda ništa....snac cu se i sam ..nemam neke troškove a taj kikiriki uvik mogu nekako zaradit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175878
2014-04-11


Back to top Go down

 Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju Empty Re: Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju

Post by RayMabus 19/4/2017, 16:09

Ništa ..onda idemo na krah.

Ima i drugih opcija kako se može proživjeti život.

 Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju Study-with-a-Buddhist-Monk
RayMabus
RayMabus

Posts : 175878
2014-04-11


Back to top Go down

 Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju Empty Re: Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju

Post by RayMabus 19/4/2017, 16:20

Izgleda da vam krah i je riješenje.

Nepostoji nešto kao besmrtna grupna duša il tako šta ...samo su individualne duše besmrtne.

Npr sad može postojati neka evropska svijest i neka takva duša no ona nije samostalaln entitet nego grupa individualnih duša.

Između izbora dal treba da opstane ta privremena grupna ili ova individualna izbor je samo jedan jer nešto kao grupna besmrtna duša uopče niti ne postoji.

U prevodu da skratim sa filozofijom : PRIJE CE EVROPA NESTATI S LICA ZEMLJE KAO CIVILIZACIJA NEGO ŠTA CU JA PRISTATI NA BILO ŠTA NA ŠTA NEŽELIM DA PRISTANEM.

JEL TO ZNACI NEMOGUCNOST DOGOVORA ?

PA OK , KOGA BRIGE-
RayMabus
RayMabus

Posts : 175878
2014-04-11


Back to top Go down

 Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju Empty Re: Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju

Post by Guest 19/4/2017, 16:23

uz Ministarstvo joj gešenkt isporuciti dildac 30 cenata,da se samopojebe.
Irud te ebo,uza propadanje drzave,glupa krava insistira na neprofitabilmnim sustavima,koji samo traze jos vece opterecenje drzavnog proracuna..
i koja bi svrha tog Ministeriuma bila?? Govoriti gradjanima kako se pojaebati i napraviti djecu,a nemati im sto dati da jedu,i dizati ih bez ikakve sanse za perspektivu,odrastanje i zasnivanje zivota,kako ljucko bice zasluzuje??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju Empty Re: Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju

Post by Guest 19/4/2017, 16:28

RayMabus wrote:Ništa ..onda idemo na krah.

Ima i drugih opcija kako se može proživjeti život.

 Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju Study-with-a-Buddhist-Monk
u MP6 sto dalje od civilizacije.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju Empty Re: Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju

Post by RayMabus 19/4/2017, 16:28

Kad sve zbrojiš možda je najbolje prihvatit krah kao istinu ...ja se trudio objasnit nešto s ciljem da to nekrahira al ocito neka grupna svijest oce nasilu ic protiv indivudalne a to uvijek završava samo s jednim mogucim ishodom.

Indivudalna je besmrtna.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175878
2014-04-11


Back to top Go down

 Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju Empty Re: Kolinda ne odustaje: Tražim posebno ministarstvo samo za demografiju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum