ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naši progresivni leftardi

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Naši progresivni leftardi  - Page 3 Empty Re: Naši progresivni leftardi

Post by RayMabus 22/5/2024, 00:41

Ja sam anđeo Prijestolnik a ti imaju još jedno ime anđeli Pravednici ili manje poznati naziv za njih anđeli Znanja.

Onaj Komšić je nepravda.

Spalti ću vam sad ovaj svijet do temelja.

RayMabus

Posts : 179481
2014-04-11


Back to top Go down

Naši progresivni leftardi  - Page 3 Empty Re: Naši progresivni leftardi

Post by RayMabus 22/5/2024, 00:41

Stvaramo novi svijet.

Moja ime je i kao inkarnirani i kao duša Nova duša a to znači dolazi promjena i anđeo sam Znanja a to su Prijestolnici a njihova je zadaća pomagati inkarniranim dušama na njihovom duhovnom putu.

Tri puta me preglasaš i onda me praviš budalom i misliš da ja tako truli nakaradni sistem neću uništit tj da ću to ostavit tako na ovoj planeti tj njenoj površini.

AJTE BOG.

---


Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179481
2014-04-11


Back to top Go down

Naši progresivni leftardi  - Page 3 Empty Re: Naši progresivni leftardi

Post by RayMabus 22/5/2024, 01:20

Toliko ste uobraženi da kad vam ja govorim da nemate pravo na život nego samo na opstanak da mi vi još oponirate i solite meni pamet kako je tj kako vi mislite.

Satrat ću vam svaku kost u tijelu pa ćemo vidit na šta vi imate pravo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179481
2014-04-11


Back to top Go down

Naši progresivni leftardi  - Page 3 Empty Re: Naši progresivni leftardi

Post by RayMabus 22/5/2024, 01:33

Idete mi na kurac s tom vašom bolesnom ideologijom kako vama nitko ništa ne može i ne smije.

Zato sam se ovdje osvrnio na priču pravo na život i pravo na opstanak i to nije nikakvo moje cijepidlačenje.

Ide vama valjak prema vama i vi ćete stajat ispred njega i tom valjku tvrdit kako vi imate pravo na život i da vam on ne smije ništa.

Širite vaše bolesne ideologije kako ste nedodirljivi ( pravo na život ).

Satrat ću vam svaku kost u tijelu pa ćete vi vidit šta je Bog.

I batina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179481
2014-04-11


Back to top Go down

Naši progresivni leftardi  - Page 3 Empty Re: Naši progresivni leftardi

Post by RayMabus 22/5/2024, 03:00

Život = imenica

Kad bi bio glagol bio bi živjeti ili životariti dakle pasivni glagol za razliku od opstati šta zahtjeva trud.

Dakle vaše bolesne utopije da samo zato šta jeste vama nitko ne smije ništa jer ste vi to tako sebi zacrtali.

I onda te fino valjak pregazi i jebi ti mater svoju isto ko i ova kabala u EU koja mi četvrti put instalira Komšića pa odjednom doletila šaka u glavu i sad ih se cipelari.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179481
2014-04-11


Back to top Go down

Naši progresivni leftardi  - Page 3 Empty Re: Naši progresivni leftardi

Post by metilda 22/5/2024, 04:55

RayMabus wrote:
metilda wrote:
RayMabus wrote:
metilda wrote:
RayMabus wrote:Nemate vi nikakva prava na život. Imate samo pravo na opstanak.

Ako mislite da imate pravo na život ispalit ću vam jednu mega granata u ovu vašu usranu planetu pa ćemo vidit di ste i na šta vi imate PRAVA.
Povijest čovječanstva obilježena je ohološću i nepoštivanjem Stvoritelja i njegovih zakona. To se odnosi i na pale anđele, a da vjeruješ u anđele već si pokazao. Dakle, svaki čovjek ima pravo na život, a to što ga ti ne priznaješ pokazuje tvoj status u anđeoskom poretku. 😎
Pale anđeli ili ti ga demone je stvorio Bog da vam jebu mater blesavu.

Nemoj se s menom zajebavat. Shvati šta sam ti napisao a to je da je život već dan i on jest a da je pravo na život iluzija i da to ne postoji nego postoji pravo na opstanak.

Bog nije demone i pale anđele stvorio kao takve, oni su se sami preobrazili svojim poznatim "non serviam!" Ako bi išta mogli zamjeriti Bogu to je što je stvorio slobodnu volju pa su tako anđeli mogli odlučiti ne služiti. Čovjeka je stvorio malo manjim od anđela pa je i on mogao izabrati ne-bitak, ne-ljubav, ne-život, ne-mir i sve ostale ne-. Ne kaže se bez veze da čovjek sve ima od Boga a od njega samoga je samo grijeh ili negacija dobra. I kad izabere negaciju dobra on to ne-dobro iliti zlo materijalizira u grijeh.
Ne. 

Stvoreni su tako. To su anđeli dobrovoljci čija je memorija izbrisana kako bi mogli sprovoditi misiju ( da vam jebu mater blesavu ).

Oni su nešto poput vukova stvorenih s ciljem da ovčice poćeraju u tor ( na pravi put ).
 Ako je tebi lakše živjeti u takvom degeneriranom zamišljaju svijeta, tko sam ja da te uvjeravam u suprotno. Ne vjeruj Luciferu, on je otac Laži. Ne bih rekla da si ti anđeo, a kamoli anđeo znanja. I još da upravljaš svjetskim događajima. Ali ako ti je tako lakše živjeti, samo ti nastavi.   :20

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4928
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Naši progresivni leftardi  - Page 3 Empty Re: Naši progresivni leftardi

Post by RayMabus 22/5/2024, 04:57

Poruka je važnija od poštara.

Svejedno mi je šta sam ja i šta tko drugi misli il ne misli da sam ja. Potpuno nebitna stvar uopće.

Uostalom ako je Bog sve dakle i budući događaji jer je on SVE a anđeli su glasnici Bogova onda očito takav anđeo bi bio samo mikrofon koji govori ono šta će Bog napraviti.

Dakle prevedeno: Ne bi ja tj nisam ja taj koji upravlja svjetskim događajima nego Bog a ja sam samo mikrofon.

To je poput vremenske petlje: Bog je sve a ja sam spojen na njega i mogu ti nešto reči unaprijed.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179481
2014-04-11


Back to top Go down

Naši progresivni leftardi  - Page 3 Empty Re: Naši progresivni leftardi

Post by RayMabus 22/5/2024, 05:07

Ne upravljam ja nego Bog svjetskim događajima.

Objasnit ću ti na primjeru osobe koja čeka autobus.

Dakle osoba čeka autobus i inkarnirani anđeo prođe tu i pogleda nešto a kako je spojen s Bogom a Bog je sve pa je i budućnost onda vidi nešto i kaže toj osobi il tima osobama na stanici : Ne ulazi u taj autobus.

Ne poslušaju me nego uđu i autobus vozi i onda mu se desi nesreća i upadne u provaliju.

Dakle bolje ti je da me poslušaš.

Opasno bi bilo ne poslušati me.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179481
2014-04-11


Back to top Go down

Naši progresivni leftardi  - Page 3 Empty Re: Naši progresivni leftardi

Post by RayMabus 22/5/2024, 05:16

Opasno bi ti bilo širiti tu utopijsku ideju kako imaš pravo na život.

Dođe neka agresivna grupa koju to ne zanima nego želi osvojiti teritorij i resurse i tebe stavi u okove ili ubije.

Nemaš nikakvo pravo na život. Imaš pravo na opstanak. Znači da se moraš izboriti za preživljavanje a ne pizdekati kako tebi nitko ništa ne može jer si ti umislila da si nedodirljiva.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179481
2014-04-11


Back to top Go down

Naši progresivni leftardi  - Page 3 Empty Re: Naši progresivni leftardi

Post by Sora 22/5/2024, 08:41

vidim Metildu muče ljevičari 
mislim da podjela na ljevicu i desnicu postoji u crnoj rupi zvanoj RH KAO RELIKT PROŠLOSTI, SKORIJE PROŠLOSTI  kada smo bili u socijalizmu 


ne bi se reklo da je danas lako povući razdjelnicu između ljevice i desnice, najprije zato jer ljevica više nije marksistička ni radikalna kao u prošlom stoljeću 
suvremena ljevica se bavi sexualnim manjinama, ekologijom..
ali , kad bi se mene pitali biram rade RUŽIČASTU LJEVICU NEGO crnu desnicu


radje hodam oblečena u ružičaste štrample nego zveckam s lancima fašističkim i onima 
koji zaviruju u moju pi.ku

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23777
2014-04-29


Back to top Go down

Naši progresivni leftardi  - Page 3 Empty Re: Naši progresivni leftardi

Post by Sora 22/5/2024, 08:43

RayMabus wrote:Opasno bi ti bilo širiti tu utopijsku ideju kako imaš pravo na život.

Dođe neka agresivna grupa koju to ne zanima nego želi osvojiti teritorij i resurse i tebe staviti u okove ili ubije.

Nemaš nikakvo pravo na život. Imaš pravo na opstanak. Znači da se moraš birati za preživljavanje a ne pizdekati kako tebi nitko ništa ne može jer si ti pomislila da si nedodirljiva.


dobro si ovo smislio 
iako baš nije isto pravo na život i na opstanak 
onaj tko je živ on se bori za opstanak


u svakom slučaju žena ima pravo na pobačaj u jednoj Irskoj ..

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23777
2014-04-29


Back to top Go down

Naši progresivni leftardi  - Page 3 Empty Re: Naši progresivni leftardi

Post by RayMabus 22/5/2024, 08:49

Sora wrote:
onaj tko je živ on se bori za opstanak
Logično.

Al ako djeci pričaš da imaju pravo na život i tako odgojiš cijele generacije budućih naraštaja imat ćemo društvo debila koje će na kraju stati ispred valjka ili lava i njemu pizdekat kako oni imaju pravo na život i da njima nitko ne može.

Ti si divan i krasan, ti imaš pravo na život. Evo ide vlak, stani ti na prugu ispred vlaka. Neće tebi vlak ništa jer ti imaš pravo na život.

Tako se odgajaju generacije debila a to su sutrašnji budući naraštaji koji će biti stup društva, kad im pričaš laži i neistine i pumpaš ego.

A pumpanje ega su demonska posla a to su meni braća ( demoni su anđeoska hijerahija a ja sam anđeo Znanja ) pa sam ja upoznat s time.

Upozorio sam vas.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179481
2014-04-11


Back to top Go down

Naši progresivni leftardi  - Page 3 Empty Re: Naši progresivni leftardi

Post by Sora 22/5/2024, 08:55

RayMabus wrote:
Sora wrote:
onaj tko je živ on se bori za opstanak
Logično.

Al ako djeci pričaš da imaju pravo na život i tako odgojiš cijele generacije budućih naraštaja imat ćemo društvo debila koje će na kraju stati ispred valjka ili lava i njemu pizdekat kako oni imaju pravo na život i da njima nitko ne može.

Ti si divan i krasan, imaš pravo na život. Evo ide vlak, stani ti na prugu ispred vlaka. Neće tebi vlak ništa jer imaš pravo na život.

Tako se odgajaju generacije debila a to su sutrašnji budući naraštaji koji će biti stup društva, kad im pričaš laži i ne istine i pumpaš ego.

A pumpanje ega su demonska posla a to su meni braća ( demoni su anđeoska hijerahija a ja sam anđeo Znanja ) pa sam ja upoznat s time.

Upozorio sam vas.
ma sve 5  ali


obično djeci ne pričamo o abortusu , preplašili bi se jadni

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23777
2014-04-29


Back to top Go down

Naši progresivni leftardi  - Page 3 Empty Re: Naši progresivni leftardi

Post by RayMabus 22/5/2024, 08:57

Obaviješteni ste ( upozorio sam vas ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 179481
2014-04-11


Back to top Go down

Naši progresivni leftardi  - Page 3 Empty Re: Naši progresivni leftardi

Post by metilda 22/5/2024, 09:26

Sora wrote:vidim Metildu muče ljevičari 
mislim da podjela na ljevicu i desnicu postoji u crnoj rupi zvanoj RH KAO RELIKT PROŠLOSTI, SKORIJE PROŠLOSTI  kada smo bili u socijalizmu 


ne bi se reklo da je danas lako povući razdjelnicu između ljevice i desnice, najprije zato jer ljevica više nije marksistička ni radikalna kao u prošlom stoljeću 
suvremena ljevica se bavi sexualnim manjinama, ekologijom..
ali , kad bi se mene pitali biram rade RUŽIČASTU LJEVICU NEGO crnu desnicu


radje hodam oblečena u ružičaste štrample nego zveckam s lancima fašističkim i onima 
koji zaviruju u moju pi.ku

Naravno da sam žestoki protivnik govora mržnje koje šire leftardski mediji. Nećeš naći ni jedan medij danas koji ne riga otrov protiv Plenkovića i DP. Gospodarske pokazatelje koji govore u korist Plenkovićevih  vlada nitko ne spominje. O korupciji vrište svi. Korupcija nam je na razini EU i nitko protiv nje nema učinkovito oružje. HDZ-ovi ministri su po sudovima. Podsjeti me koga je SDP od svojih optužio i procesuirao zbog korupcije? Uz to, leftardski mediji propagiraju neprirodnu LGBT agendu. Evo, nađi mi u životinjskom svijetu nebinarne jedinke, častit ću te odlaskom u Kumrovec.

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4928
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Naši progresivni leftardi  - Page 3 Empty Re: Naši progresivni leftardi

Post by metilda 22/5/2024, 09:28

Sora wrote:
RayMabus wrote:Opasno bi ti bilo širiti tu utopijsku ideju kako imaš pravo na život.

Dođe neka agresivna grupa koju to ne zanima nego želi osvojiti teritorij i resurse i tebe staviti u okove ili ubije.

Nemaš nikakvo pravo na život. Imaš pravo na opstanak. Znači da se moraš birati za preživljavanje a ne pizdekati kako tebi nitko ništa ne može jer si ti pomislila da si nedodirljiva.


dobro si ovo smislio 
iako baš nije isto pravo na život i na opstanak 
onaj tko je živ on se bori za opstanak


u svakom slučaju žena ima pravo na pobačaj u jednoj Irskoj ..

Vidiš, stvar je u tome da se nerođeno dijete ne može boriti za opstanak, ali to ni tebi ni Rayu nije jasno. Istina, ono bježi pred kiretom i vrišti, ali nitko ga ne čuje ili ne želi čuti. Ali postoje znanstvene snimke koje to potvrđuju ali leftardi ne priznaju znanost. Zato, samo zato jer se nerođeno dijete ne može boriti za opstanak, moralno normalan svijet zahtijeva za to dijete pravo na život. A to pravo će mu biti osigurano zakonskom regulativom, tj zabranom pobačaja. Ti Sora ne priznaješ znanost, i to je jako opasna leftardska osobina. A Ray nema djecu jer da ima znao bi da roditelj neće učiti dijete da stane pred vlak i viče da ima pravo na život. To su takve nebuloze da mogu proizaći samo iz leftardskog uma. Ali ništa zapravo čudno kod osoba koje ne priznaju znanost (najobičnije ultrazvučne slike) i koje sebe smatraju anđelima znanja.

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4928
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Naši progresivni leftardi  - Page 3 Empty Re: Naši progresivni leftardi

Post by RayMabus 22/5/2024, 09:30

metilda wrote:
Evo, nađi mi u životinjskom svijetu nebinarne jedinke, častit ću te odlaskom u Kumrovec.
Hermafrodit – u biologiji – je organizam koji ima organe za razmnožavanje koji normalno uključuju obilježja i funkcije oba spola.


https://bs.wikipedia.org/wiki/Hermafrodit


Last edited by RayMabus on 22/5/2024, 09:30; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 179481
2014-04-11


Back to top Go down

Naši progresivni leftardi  - Page 3 Empty Re: Naši progresivni leftardi

Post by metilda 22/5/2024, 09:30

Sora wrote:
RayMabus wrote:
Sora wrote:
onaj tko je živ on se bori za opstanak
Logično.

Al ako djeci pričaš da imaju pravo na život i tako odgojiš cijele generacije budućih naraštaja imat ćemo društvo debila koje će na kraju stati ispred valjka ili lava i njemu pizdekat kako oni imaju pravo na život i da njima nitko ne može.

Ti si divan i krasan, imaš pravo na život. Evo ide vlak, stani ti na prugu ispred vlaka. Neće tebi vlak ništa jer imaš pravo na život.

Tako se odgajaju generacije debila a to su sutrašnji budući naraštaji koji će biti stup društva, kad im pričaš laži i ne istine i pumpaš ego.

A pumpanje ega su demonska posla a to su meni braća ( demoni su anđeoska hijerahija a ja sam anđeo Znanja ) pa sam ja upoznat s time.

Upozorio sam vas.
ma sve 5  ali


obično djeci ne pričamo o abortusu , preplašili bi se jadni

Zašto bi se djeca preplašila ako je pobačaj nešto pozitivno i dobro?

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4928
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Naši progresivni leftardi  - Page 3 Empty Re: Naši progresivni leftardi

Post by metilda 22/5/2024, 09:31

RayMabus wrote:
metilda wrote:
Evo, nađi mi u životinjskom svijetu nebinarne jedinke, častit ću te odlaskom u Kumrovec.
[size=38]Hermafrodit[/size][size=38] – u [/size][size=38]biologiji[/size][size=38] – je organizam koji ima [/size][size=38]organe za razmnožavanje[/size][size=38] koji normalno uključuju obilježja i funkcije oba [/size][size=38]spola[/size][size=38].[/size]


[size=38]https://bs.wikipedia.org/wiki/Hermafrodit[/size]

Da, ali nisu nebinarni.   :rasta

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4928
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Naši progresivni leftardi  - Page 3 Empty Re: Naši progresivni leftardi

Post by metilda 22/5/2024, 09:32

Mislim da ni vama nije jasno što je nebinarna osoba.

_________________
Reče im Isus: »Djeca se ovog svijeta žene i udaju. No oni koji se nađoše dostojni onog svijeta i uskrsnuća od mrtvih niti se žene niti udaju. Zaista, ni umrijeti više ne mogu: anđelima su jednaki i sinovi su Božji jer su sinovi uskrsnuća.«
metilda
metilda

Posts : 4928
2021-02-20

Age : 64

Back to top Go down

Naši progresivni leftardi  - Page 3 Empty Re: Naši progresivni leftardi

Post by RayMabus 22/5/2024, 09:32

metilda wrote:

Evo, nađi mi u životinjskom svijetu nebinarne jedinke, častit ću te odlaskom u Kumrovec.
Prema gruboj procjeni, broj hermafroditskih vrsta životinja se kreće oko 65.000


https://bs.wikipedia.org/wiki/Hermafrodit
RayMabus
RayMabus

Posts : 179481
2014-04-11


Back to top Go down

Naši progresivni leftardi  - Page 3 Empty Re: Naši progresivni leftardi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum