ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HV će do 2028 biti neprepoznatljiva! Evo što sve stiže..

Go down

HV će do 2028 biti neprepoznatljiva! Evo što sve stiže..  Empty HV će do 2028 biti neprepoznatljiva! Evo što sve stiže..

Post by vuksadinare 19/5/2024, 08:20

https://www.vecernji.hr/vijesti/pet-milijardi-eura-za-potpuno-opremanje-hv-a-1770273
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

HV će do 2028 biti neprepoznatljiva! Evo što sve stiže..  Empty Re: HV će do 2028 biti neprepoznatljiva! Evo što sve stiže..

Post by vuksadinare 19/5/2024, 08:21

:tu... uvijek govorim tko jaca HV imat ce moj glas.. jacanjem vojske policije jacas sigurnost..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


Back to top Go down

HV će do 2028 biti neprepoznatljiva! Evo što sve stiže..  Empty Re: HV će do 2028 biti neprepoznatljiva! Evo što sve stiže..

Post by AssadNaPodmornici 19/5/2024, 14:59

Sa druge strane gledao sam Bosanci i Srbi brutalno ulažu u razvoj dronova i proizvodnju istih. 

RH država nula bodova. Sa milijardama eura turističkih deviza kupujemo teško željezo što je super ali bez dronova ono je kurac od ovce. 

Ako mi netko kaže da biram vojsku koja košta recimo 10 milijardi eura i naoružana je teškim željezom, savršena za rat recimo do 2020 godine

Ili vojsku koja je duplo jeftinija, tipa ima puno manje teškog željeza ali ima tonu malih i srednjih i većih dronova kakve koriste Ukrainci (i Rusi)
Ta duplo manja i jeftinija vojska, koja ima više dronova će zgaziti vojsku koja možda ima više željeza i vojnika i svega a vrlo malo dronova. Uopće neće biti niti napeto nego će je baš uništiti. 

Naša vojska vrlo malo ili nikako ne uči iz UA iskustva... Ako šta griješim neka me netko ispravi..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21528
2018-06-14


Back to top Go down

HV će do 2028 biti neprepoznatljiva! Evo što sve stiže..  Empty Re: HV će do 2028 biti neprepoznatljiva! Evo što sve stiže..

Post by vuksadinare 19/5/2024, 15:07

AssadNaPodmornici wrote:Sa druge strane gledao sam Bosanci i Srbi brutalno ulažu u razvoj dronova i proizvodnju istih. 

RH država nula bodova. Sa milijardama eura turističkih deviza kupujemo teško željezo što je super ali bez dronova ono je kurac od ovce. 

Ako mi netko kaže da biram vojsku koja košta recimo 10 milijardi eura i naoružana je teškim željezom, savršena za rat recimo do 2020 godine

Ili vojsku koja je duplo jeftinija, tipa ima puno manje teškog željeza ali ima tonu malih i srednjih i većih dronova kakve koriste Ukrainci (i Rusi)
Ta duplo manja i jeftinija vojska, koja ima više dronova će zgaziti vojsku koja možda ima više željeza i vojnika i svega a vrlo malo dronova. Uopće neće biti niti napeto nego će je baš uništiti. 

Naša vojska vrlo malo ili nikako ne uči iz UA iskustva... Ako šta griješim neka me netko ispravi..
https://www.vecernji.hr/vijesti/foto-morh-testirao-hrvatske-dronove-kamikaze-na-starim-sovjetskim-tenkovima-t-55-1664156
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99667
2015-09-08


AssadNaPodmornici likes this post

Back to top Go down

HV će do 2028 biti neprepoznatljiva! Evo što sve stiže..  Empty Re: HV će do 2028 biti neprepoznatljiva! Evo što sve stiže..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum