ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vučic: U Hrvatskoj je formirana ustaška vlast

Go down

Vučic: U Hrvatskoj je formirana ustaška vlast Empty Vučic: U Hrvatskoj je formirana ustaška vlast

Post by RayMabus Fri 17 May - 16:58

Tako je Vučicu, sad ćemo ti dignit još i optužnicu protiv ratnog huškanja 90-ih.


O formiranju nove vlade u Hrvatskoj, u kojoj neće biti predstavnika Srba, Vučic je rekao da ne zna "hoće li će se suradnja sa Srbima nastaviti". Požalio se što nitko u Europi na to nije reagirao.

"Pa u Domovinskom pokretu se hvale da su ustaše. Nisam siguran da neće sa Srbima i Pupovcem nastaviti suradnju, ali je zanimljivo da iz Europe nema reakcija. Ako vam je glavni princip pri sastavljanju vlade da ne bude Srba, šta da kažem", rekao je. Istaknuo je da u vladi Srbije ima Hrvata "iako je Hrvata u Srbiji, koja je gotovo dvostruko veća od Hrvatske po broju stanovnika, tri puta manje".

Vučic: Zašto nitko u Europi ne reagira na ovo u Hrvatskoj? Hvale se da su ustaše


Aleksandar Vučic u okupiranoj Glini 1995

https://www.youtube.com/watch?v=vu5qvsloewU
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Vučic: U Hrvatskoj je formirana ustaška vlast Empty Re: Vučic: U Hrvatskoj je formirana ustaška vlast

Post by RayMabus Fri 17 May - 17:40

Treba se spremit protiv paša i ustaša.

Sad RS proglasit genocidnom tvorevinom i onda je nakon tog ukinit jer je nastala na genocidu.


Baja Mali Knindza-Stante pase i ustase

https://www.youtube.com/watch?v=Ec7CAdpZdIw
RayMabus
RayMabus

Posts : 179464
2014-04-11


Back to top Go down

Vučic: U Hrvatskoj je formirana ustaška vlast Empty Re: Vučic: U Hrvatskoj je formirana ustaška vlast

Post by vuksadinare Fri 17 May - 17:46

'u DP se hvale da su ustaše'.. a sad lepo dokaži to.. dokazima naravno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99666
2015-09-08


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Vučic: U Hrvatskoj je formirana ustaška vlast Empty Re: Vučic: U Hrvatskoj je formirana ustaška vlast

Post by Ringo10 Sat 18 May - 7:21

vuksadinare wrote:'u DP se hvale da su ustaše'.. a sad lepo dokaži to.. dokazima naravno
Ne hvale se oni s time, ali smijesno je tvrditi da Jurcevic I Peternel nisu ustaski apologeti
A ni Penava I Mlinaric nisu daleko od toga
Ringo10
Ringo10

Posts : 21648
2015-09-24


Back to top Go down

Vučic: U Hrvatskoj je formirana ustaška vlast Empty Re: Vučic: U Hrvatskoj je formirana ustaška vlast

Post by Eroo Sat 18 May - 7:58

U studentskim danima sam se lijepo družio s jednim Srbinom,
kojeg sam oslovljavao kao "Čedo" a on mene "Ujo". 
Kad me  prvi put nazvao "Ej, Ujo!", okrenuo sam se, a on će: - Znao sam!  :D
Ako je ovo prozivanje  prvi znak za izboljšanje odnosa s  četnikom AV  to je sasvim OK.
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

Vučic: U Hrvatskoj je formirana ustaška vlast Empty Re: Vučic: U Hrvatskoj je formirana ustaška vlast

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum