ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete Empty Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete

Post by vuksadinare 10/4/2016, 23:14

Sonja Biserko poznata srbijanska demokratska aktivistica prokomentirala je trenutno lose odnose medju drzavama koje su nastale raspadom Jugoslavije.'U celom regionu politicki odnosi su u velikom padu.Zaista samo lakoverni i politicki slepci to nisu mogli predvideti.Mora se priznati da su ti odnosi poceli nazadovati dolaskom bivseg radikalskog dvojca na vlast u Srbiji,Vucica i Nikolica.Ne znam tko je pomislio da ce medjulicni politicki odnosi da budu sve bolji kad je predsednik Nikolic cim je zaseo u predsednicku fotelju izjavio u svom prejasnjem stilu da je Vukovar srpaki grad ili ako premijeru Vucicu nije jasno zasto je nepozeljan u Srebrenici.Moje licno misljenje je da ce odnosi u regionu i dalje stagnirati a radikalske snage u svim drzavama eks Jugoslavije jos vise ojacati svoje politicke pozicije.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete Empty Re: Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete

Post by dzango 10/4/2016, 23:19

Ja koliko se sećam, odnosi su se pokvarili još za vreme Jadranke Kosor. Jedino su bili dobri kada su se Josipović i Tadić tapšali po leđima. I to je bio lažan i neiskren odnos. Mada ne znam šta o tome ima da priča ovo đubre Biserko.

_________________
Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete Empty Re: Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete

Post by Guest 10/4/2016, 23:21

meni nije jasno zasto s.biserko ne napusti srbiju,
ako je atmosfera takvka ko sto kenja da jeste.
evo, mnogi hrvati su napustili demonstrativno hrvatsku,
zbog atmosfere. nasi sve u beogradu, stalno kenjaju 
vs srbije, vs milosevica, v.s. kostunice, vs tadica, vs nikolica
i vucica, i ne odlaze. sve ista ekipa !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete Empty Re: Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete

Post by Guest 10/4/2016, 23:23

uopste, treba zapostaviti odnose sa hrvatskom.
ne preduzitma bilo sta negativno, ali ignorisati
sve njihove akcije, to svakako.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete Empty Re: Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete

Post by Ero 10/4/2016, 23:26

pizzon wrote:meni nije jasno zasto s.biserko ne napusti srbiju,
ako je atmosfera takvka ko sto kenja da jeste.
evo, mnogi hrvati su napustili demonstrativno hrvatsku,
zbog atmosfere. nasi sve u beogradu, stalno kenjaju 
vs srbije, vs milosevica, v.s. kostunice, vs tadica, vs nikolica
i vucica, i ne odlaze. sve ista ekipa !
Biserko ima krasnu priliku i perspektivu upravo u Srbiji,
a svi ostali (pismeni) su već napustili i Beograd i Srbiju.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete Empty Re: Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete

Post by Ero 10/4/2016, 23:29

pizzon wrote:uopste, treba zapostaviti odnose sa hrvatskom.
ne preduzitma bilo sta negativno, ali ignorisati
sve njihove akcije, to svakako.
Već samo Vučićevo spominjanje osvete i krvi je kao da
pred vukove baciš  zaklanu ovcu...
Sistem "ja sam fini čovek i ne pada mi na pamet da vam
 jebem majku ustašku" je za umom ograničene. :D

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete Empty Re: Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete

Post by Guest 10/4/2016, 23:32

Ero wrote:
pizzon wrote:uopste, treba zapostaviti odnose sa hrvatskom.
ne preduzitma bilo sta negativno, ali ignorisati
sve njihove akcije, to svakako.
Već samo Vučićevo spominjanje osvete i krvi je kao da
pred vukove baciš  zaklanu ovcu...
Sistem "ja sam fini čovek i ne pada mi na pamet da vam
 jebem majku ustašku" je za umom ograničene. :D
cekaj, hrvatska cini korake, aktivna je negativno prema srbiji.
valjda je normalno da odgvorimo, politickim i medijskim akcijama.
ne, ti kritikujes vucica, a hrvatske aktivnosti su ti vs srbije ok.
samo pariramo  !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete Empty Re: Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete

Post by Guest 10/4/2016, 23:36

Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete A84dd30ed61c27422a3dc0465150e146
[size=11]Ivana Mastilović Jasnić | 10. 04. 2016 - 21:31h
| [size=11]Komentara: 6
[/size]
[/size]
Čak pet izbornih lista se bori za cenzus i tek posle foto-finiša će se znati ko će od stranaka i koalicija ući u parlament.

Samo SNS i SPS su sigurni, pokazuju poslednja istraživanja. Istraživači javnog mnjenja kažu da se nikada više stranaka nije vrtelo oko cenzusa, a u toj grupi su SRS, DSS/Dveri, SDS/LDP, DS i Pokret Dosta je bilo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete Empty Re: Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete

Post by Guest 10/4/2016, 23:41

ako je ovo tacno, govori o stavu srba.
videcmo, vrlo brzo, 24.o4.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete Empty Re: Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete

Post by Ero 11/4/2016, 00:25

pizzon wrote:
Ero wrote:
pizzon wrote:uopste, treba zapostaviti odnose sa hrvatskom.
ne preduzitma bilo sta negativno, ali ignorisati
sve njihove akcije, to svakako.
Već samo Vučićevo spominjanje osvete i krvi je kao da
pred vukove baciš  zaklanu ovcu...
Sistem "ja sam fini čovek i ne pada mi na pamet da vam
 jebem majku ustašku" je za umom ograničene. :D
cekaj, hrvatska cini korake, aktivna je negativno prema srbiji.
valjda je normalno da odgvorimo, politickim i medijskim akcijama.
ne, ti kritikujes vucica, a hrvatske aktivnosti su ti vs srbije ok.
samo pariramo  !
Kad su izbori? B-)

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete Empty Re: Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete

Post by Ringo10 11/4/2016, 08:33

dzango wrote:Ja koliko se sećam, odnosi su se pokvarili još za vreme Jadranke Kosor. Jedino su bili dobri kada su se Josipović i Tadić tapšali po leđima. I to je bio lažan i neiskren odnos. Mada ne znam šta o tome ima da priča ovo đubre Biserko.
Slušam maloprije Vučića I njegov govor povodom godišnjice NDH. To nema veze ni s pijetetom prema žrtvam ni sa osudom ustaškog režima.

Ovo je blo jedan ratnohušački pamflet kakav nisam čuo još od vremena Slobinog propagandnog divljanja sa kraja osamdesetih I početka devedesetih. Sve začinjeno starcem Vukašinom, I gomilom dobro poznatih četničkih laži I krivotvorina. On može pričati šta hoće, može Srbiji biti dobar Premijer, ali kad je riječ  području bivše SFRJ I odnosima među narodima te bivše zemlje, Vučić, Nikolić I ekipa su bilii ostali ektremisti, ratni huškači, četnici I neofašistički ideolozi.

Na žalost, sad I na hrvatskoj strani imaju slične sebi. I tu sreće nema. A pogotovo normalizacije odnosa. Jer ove ekipe na vlasti žive od mržnje i ratova I opstaju politički samo I jedino na mržnji I vječnoj ratnoj maniji.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete Empty Re: Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete

Post by Guest 11/4/2016, 08:37

ne prodje dan, da se u hrvatskim tv ili nekim drugim medijima
ne kenja vs srba i srbije. o ponasanju publike u dvoranama
i stadionima, smesno je i komentarisati.
ovo je tek pocetak medijskog sukobljavanja sa hrvatskom.
hrvatska nastupa agresivno prema srbiji u svim institucijama
eu ili sire, ne moze da ocekuje nasu dalju pasivnost.
svet mora da zna na cemu se temelji otpor srba devedesetih.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete Empty Re: Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete

Post by Ringo10 11/4/2016, 08:47

pizzon wrote:ne prodje dan, da se u hrvatskim tv ili nekim drugim medijima
ne kenja vs srba i srbije. o ponasanju publike u dvoranama
i stadionima, smesno je i komentarisati.
ovo je tek pocetak medijskog sukobljavanja sa hrvatskom.
hrvatska nastupa agresivno prema srbiji u svim institucijama
eu ili sire, ne moze da ocekuje nasu dalju pasivnost.
svet mora da zna na cemu se temelji otpor srba devedesetih.
Pa da, sad će i sa hrvatske stane krenuti jednako sranje kao i sa vase strane.  Sjećamo se dobro one luđačke histerije kad je Gotovina oslobođen.

Vi najmanje imate pravo da kenjate bilo kome.

A ovo sa EU, pa tako su I Slovenci drkali Hravtsku I ucjenjivali. Ništa posebno strašno koliko vi kukate oko toga.

Niko Hrvatsku ništa ne pita, bit će kako gazde kažu. Kao I u slučaju SLovenije I njihovih zajebavanja kad je Hrvatska ulazila u EU.


Last edited by Ringo10 on 11/4/2016, 08:49; edited 1 time in total
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete Empty Re: Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete

Post by Guest 11/4/2016, 08:48

a ne, kenjate a zulja vas kad predstavimo zasto mi kenjamo
i tek ima da se prica, kad ste vec tako odlucili i startovali
" pucate " na srbijiju u svim institucijama eu i medj. zajednice
ne mozete da ocekujete pasivnost
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete Empty Re: Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete

Post by Guest 11/4/2016, 08:52

godinama vam predlazemo prevazliazenje istorije
da ostavimo istoriju istoriji i istoricarima.
ali ne, zelite da vam srbija bude ventil za svoje
frustracije. hrvatska se sva ori od ubi srbina i srbe ne vrbe.
nebitno sta se slavi i sa kime se igra i sta se igra.
svi arlaucU ko vuci, ko zivotinje, ma ko vas yebe,
ovo je nista da Vučić prica


Last edited by pizzon on 11/4/2016, 08:53; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete Empty Re: Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete

Post by Ringo10 11/4/2016, 08:53

pizzon wrote:a ne, kenjate a zulja vas kad predstavimo zasto mi kenjamo
i tek ima da se prica, kad ste vec tako odlucili i startovali
" pucate " na srbijiju u svim instirucija eu i medj. zajednice
ne mozete da ocekujete pasivnost
A šta ima da se priča, kao da ne znam vaš repertoar. NDH, ustaše, Jasenovac milijuni žrtava, starac Vukašin, ovo, ono ...I opet Jasenovac ...

Najveće su budale oni koji se još pale na te vase  pizdarije.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete Empty Re: Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete

Post by Guest 11/4/2016, 08:55

i mi znamo vas, ubi srbina i srbe na vrbe,
ne mozete i ne umete da maknete od toga
a koga interesuje ndh i jasenovac i titovo
zataskavanje svega toga, videcemo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete Empty Re: Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete

Post by Ringo10 11/4/2016, 08:56

pizzon wrote:godinama vam predlazemo prevazliazenje istorije
da ostavimo istoriju istoriji i istoricarima.
ali ne, zelite da vam srbija bude ventil za svoje
frustracije. hrvatska se sva ori od ubi srbina i srbe ne vrbe.
nebitno sta se slavi i sa kime se igra i sta se igra.
svi arlaucU ko vuci, ko zivotinje, ma ko vas yebe,
ovo je nista da Vučić prica
VI PREDLAŽETE !!!!

Pa vi n skidate ustaše I Jasenovac sa dnevog reda a da ne govorimo o budalaštinama I falsifikatima koje naokolo propagirate.

Sa onim takmičenjima u klanjima I SF brojkama I bajkamao stracu Vukašinu od Jasenovca ste napravili lakrdiju.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21555
2015-09-24


Back to top Go down

Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete Empty Re: Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete

Post by Guest 11/4/2016, 08:58

to sto je bilo, to je nista, tek predstoji  " afirmacija ndh i jasenovca "
na cemu se i temelji otpor srba devedesetih
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete Empty Re: Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete

Post by Ero 11/4/2016, 08:59

Nikad Jasenovac i nije služio ničemu do  u političke svrhe. 
Kao ni jedno drugo stratište. 
Kakav pietet, kakva p. materina, ne mislite valjda da to danas zanima Vučića? 
Pa vidite i na hrvatskoj strani se KGK zamjera zašto se sama išla pokloniti žrtvama 
u Jasenovac. Kao da se to radi čoporativno. Poklon žrtvama i može biti samo osoban,
a sve ostalo je samo gluma ili obično politiziranje. U Vučićevom slučaju čak i puko
huškanje, a sve sa ciljem "buđenja" vlastitih birača. Naravno, dobar dio ima veze
i sa njegovom osobnom frustracijom zbog kraha projekta na kojem je devedesetih
osobno  sudjelovao.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete Empty Re: Onog trenutka kad su Vucic i Nikolic stupili na vlast u Srbiji kotacic povijesti vracen je u devedesete

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum