ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurovision Song Contest 2024

Page 7 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 7 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by RayMabus 12/5/2024, 15:17

Eurovision Song Contest 2024 - Page 7 F_33414265_1280

Iz grada Zagreba ponovno su pozvali građane na doček na Trg bana Jelačića. Sviraju i lanjski predstavnici Hrvatske na Eurosongu, Let 3. Potom je nastupila Tajči, a zatim Emilija Kokić, članica nekadašnje grupe Riva iz Zadra.
Eurovision Song Contest 2024 - Page 7 27122325

Snimili smo emotivan trenutak dočeka Baby Lasagne na aerodromu: Prvo je zagrlio mamu, fanove bacio u trans


RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 7 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by Eroo 12/5/2024, 15:28

Pita moja gospođa kojeg su spola anđeli i Bog? Zna li se?
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 7 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by RayMabus 12/5/2024, 15:44

Eroo wrote:Pita moja gospođa kojeg su spola anđeli i Bog? Zna li se?
Nebiranog.

Nema spolova na duhovnoj ravni tj ovoj koja nije fizički svemir. Samo na fizičkoj ravni gdje postoji materijalni svijet, planete i biološke jedinice koje se razvijaju evolucijom ili kolonizacijom na nekim od tih planeta a koje su pogodne za život postoje spolovi.

Spol je odlika fizičke ravni i samo te ravni. Spol ne postoji na duhovnim ravninama jer tamo nema bioloških jedinica.

Pošto se anđeli mogu inkarnirati pa ako se inkarniraju u biološku jedinicu ženskog spola njihov inkarnirani dio će onda biti ženskog spola u toj inkarnaciji a ako se inkarniraju u muško bit će muško i otipkat će ti ovakvi post tako da više ne postavljaš ni ti ni tvoja gospođa, glupa pitanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 7 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by Hoholo Mudovski 12/5/2024, 16:11

Pobjedili smo u konkurenciji ljudskih bića...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Joža likes this post

Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 7 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by abraham 12/5/2024, 16:37

Nosonji bi jos vise narastao nos a kekinici bi dupe eksplodiralo da su znali da lazanja promovira okupljanje katolicke mladezi u Gospicu i da ce i sam biti tamo. Koji jebeni crnjak. Promasili sa vaterpolistima i vade se na ovom brdsko-planinskom cetveroglavom aka istijaneru. Muhahahahhaha DNRH je cirkus, sve veci i veci....Kila jebenog mozga...

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14302
2014-04-14


Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 7 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by abraham 12/5/2024, 17:20

Osobno mi se njegov izgled tj oprava nije svidjela. Koketiranje sa pederlukom i zavrtanje onih cipki. Dosadno, nista novo i to je to. Vjerojatno je bio prinuden tj trziste tj ziri traze tako sta. Po meni se jos trebao ofarbati , makar pola lica , u crno radi podrske afrikancima ali ne moze sve , jebi ga....Kila mozga

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14302
2014-04-14


Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 7 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by Serbinho-3 12/5/2024, 17:25

[size=47]Zastava koju je nosio pobednik Evrovizije zbunila ljude: Evo šta označava[/size]


[size=45]Ovogodišnji pobednik Evrovizije je Švajcarska, a Nemo je tokom finala držao zastavu za koju mnogi ne znaju šta označava.[/size]


[size=40]Izvor: B92.net[/size]


Eurovision Song Contest 2024 - Page 7 26030_10


[size=45]Nemo je pored Švacarske zastave imao i zastavu na kojoj su žuta, bela, ljubičasta i crna boja. [/size]


[size=45]Ova zastava predstavlja nebinarnu zajednicu, kojoj i Nemo pripada.[/size]

[size=45]Dizajnirao ju je Kze Rovan 2014. godine. Žuta pruga predstavlja ljude izvan cisrodne binarnosti, bela  ljude više polova, ljubičasta pruga predstavlja ljude koji se identifikuju kao mešavina muškaraca i žena. [/size]


[size=45]Crna pruga predstavlja starije osobe, koje osećaju da nemaju pol.[/size]


[size=45]https://www.b92.net/zivot/aktuelno/21435/zastava-koju-je-nosio-pobednik-evrovizije-zbunila-ljude-evo-sta-oznacava/vest[/size]
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26932
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 7 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by RayMabus 12/5/2024, 18:22

Jedna scena sve je rekla. Baby Lasagna popeo se na pozornicu na zagrebačkom Trgu bana Jelačića, pogledao tisuće okupljenih ljudi, s transparentima, hrvatskim zastavama i u majicama njegovih mačaka - i radosno zaplakao.

Zaplakala je i publika za njim, a onda eksplodirala. Pljesak, uzvici oduševljenja, tisuće skandiraju ‘Pobjeda!‘ i ‘Marko, mi te volimo‘.

Suze i iskreno oduševljenje skromnog, samozatajnog 28-godišnjeg Marka Purišića - mladića koji je Hrvatskoj donio drugo mjesto na Eurosongu, najbolji rezultat u povijesti - bile su mješavina sreće i tuge. Ti prizori na zagrebačkom Trgu nikog nisu ostavili ravnodušnim.

- Ja sam očekivao dvadeset ljudi. Hvala vam lipa. Mi smo samo klinci. Nitko od nas nema preko 32 godine. Sve smo sami radili, odlazili s posla. Dokazali smo da se može, ispričao je emocionalni Lasagna.

No, suze su se brzo zaboravile. Zaboravila se pobjeda koja je umakla za dlaku, i umor, i dugo putovanje, kad su udarili prve taktove svoje pjesme Rim Tim Tagi Dim. Publika na Trgu se digla i toliko glasno zapjevala da su na mjestima nadglasali i mladog umaškog glazbenika. Morali su pjesmu izvesti dva puta zaredom. Cijeli trg je pratio Lasagninu koreografiju, a moglo se vidjeti da je pokrete savladao i zagrebački gradonačelnik Tomislav Tomašević koji je među okupljenim Zagrepčanina plesao i pjevao iz sveg glasa.

- Riječi nisu dovoljne, hvala vam - rekao je Baby Lasagna. Cijeli Trg mu je vratio skandirajući: ‘Marko, mi te volimo!‘.

Jedna scena sve je rekla! Baby Lasagna bio u suzama: ‘Mi smo samo klinci, sami smo sve radili‘; Pogledajte ‘eksploziju‘
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 7 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by Eroo 12/5/2024, 18:46

RayMabus wrote:
Eroo wrote:Pita moja gospođa kojeg su spola anđeli i Bog? Zna li se?
Nebiranog.

Nema spolova na duhovnoj ravni tj ovoj koja nije fizički svemir. Samo na fizičkoj ravni gdje postoji materijalni svijet, planete i biološke jedinice koje se razvijaju evolucijom ili kolonizacijom na nekim od tih planeta a koje su pogodne za život postoje spolovi.

Spol je odlika fizičke ravni i samo te ravni. Spol ne postoji na duhovnim ravninama jer tamo nema bioloških jedinica.

Pošto se anđeli mogu inkarnirati pa ako se inkarniraju u biološku jedinicu ženskog spola njihov inkarnirani dio će onda biti ženskog spola u toj inkarnaciji a ako se inkarniraju u muško bit će muško i otipkat će ti ovakvi post tako da više ne postavljaš ni ti ni tvoja gospođa, glupa pitanja.
Ček...ček...kako se kaže: ovaj anđeo, ova anđeo ili ovo anđeo?
Nemoj ti meni o glupim pitanjima kad su duhovna bića u pitanju (hint: ovo duhovno biće-amđeo!)
Pajo, odgovori ili ušuti zauvijek.  :}
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 7 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by RayMabus 12/5/2024, 18:51

Anđelka. :^0

Odgovorio sam ti. To šta tebe odgovor ne oduševljava jer ti tražiš nešto komplicirano i misteriozno u tome, nije moj problem.

Nisam ti ni dužan davati odgovore tako da to bude jasno pa mi se sad fino skini s kurca i odskakutaj u skokovima negdje dalje u tri pizde mile materine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 7 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by debotoijusto 12/5/2024, 18:57

i have a dream thompson s plasticnim macem u koznoj kolekciji dolce & gabbana mase po bini zuricha dogodine ES u cavoglave dovede
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 7 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by RayMabus 12/5/2024, 19:06

Marko po izlasku iz aviona primio majku za ruku: ‘Ja sam najponosnija majka, svim majkama čestitam Majčin dan‘

- Ja sam najponosnija mama danas u Hrvatskoj, svima majkama čestitam Majčin dan!

Marko po izlasku iz aviona primio majku za ruku: ‘Ja sam najponosnija majka, svim majkama čestitam Majčin dan‘
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 7 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by RayMabus 12/5/2024, 19:13

Zadovoljan sam.

Malo mi kvari to šta ta pjesma koja je pobijedila nije ni za među prvih deset nego je politički progurana. Smeta me loša izvedba te pjesme a ne šta je taj nekakvi pederko. Pjesma mu je napravljena kao da je napola dovršen projekt pa nema veze aj ti na euroviziju jer ćemo mi tebe ionako progurat pa nema veze šta su to krikovi i turpija tj neslušljivo totalno. Više bih volio da su odradili to do kraja pa da je pjesma slušljiva pa sve ok a ovako pukao trofej u trenutku slavlja, slomio prst itd pa eto koga ćeš ti zajebavat i praviti budalom itd i ta priča.

Uglavnom šta se našeg prestavnika tiče, njegove pjesme s kojom je otišao na europjesmu, prestavljanja države, opći dojam itd nemam nikakvih primjedbi, sve je pozitivno i sve ok i najbolji uspjeh u povijesti na europjesmi ( ima i Emilija Kokić al tad je još bilo pod Jugom tj prije 90-ih kad je ona pobijedila ).

Uglavnom sve je dobro. To šta su oni onog pederka progurali nema veze s nama.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 7 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by debotoijusto 12/5/2024, 19:20

https://www.index.hr/magazin/clanak/oprostite-mi-plesao-sam-sa-zidovkom/2564362.aspx


sjajan tekst
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 7 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by RayMabus 12/5/2024, 19:29



Sad ... il ja imam pokvarene zvučnike il ova pjesma ima puno šumova i grmljavine ( uz te njegove krikove i zvuokove ).

Provjerio sam: ne nemam pokvarene zvučnike. Sa zvučnicima je sve u redu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 7 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by Eroo 12/5/2024, 19:33

RayMabus wrote:Anđelka. :^0

Odgovorio sam ti. To šta tebe odgovor ne oduševljava jer ti tražiš nešto komplicirano i misteriozno u tome, nije moj problem.

Nisam ti ni dužan davati odgovore tako da to bude jasno pa mi se sad fino skini s kurca i odskakutaj u skokovima negdje dalje u tri pizde mile materine.
Pajo, ne pij dok ja vozim. drunken
Eroo
Eroo

Posts : 76738
2016-07-22


Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 7 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by RayMabus 12/5/2024, 19:39

Ne smaraj glupim pitanjima.

Već je samo pitanje kojeg su spola entiteti na duhovnoj ravni a dakle ovoj koja nije fizički svemir dakle nema ni bioloških jedinica sa spolovima, glupa.

Poprilično glupa i idiotska pitanja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 7 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by vili40 12/5/2024, 19:52

RayMabus wrote:

Sad ... il ja imam pokvarene zvučnike il ova pjesma ima puno šumova i grmljavine ( uz te njegove krikove i zvuokove ).

Provjerio sam: ne nemam pokvarene zvučnike. Sa zvučnicima je sve u redu.
pjesma je dobra samo je prekratka,da je još jednu kiticu ubacio...
vili40
vili40

Male
Posts : 10856
2015-08-02


Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 7 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by RayMabus 12/5/2024, 19:59

vili40 wrote:
RayMabus wrote:

Sad ... il ja imam pokvarene zvučnike il ova pjesma ima puno šumova i grmljavine ( uz te njegove krikove i zvuokove ).

Provjerio sam: ne nemam pokvarene zvučnike. Sa zvučnicima je sve u redu.
pjesma je dobra samo je prekratka,da je još jednu kiticu ubacio...
Nedovršena. Moglo je to puno bolje a ovako katastrofa.

No nema veze. Vidi se da je to bila nekakva politička poruka da se ovog progura no ispalo im je skroz drugo šta su mislili postić s time.

Da su malo razdužili nekakvih 20 sekundi nego sve nešto sabili u malo vremena ko da je natjecanje na dah u pitanju a ne europjesma.

Uglavnom kao konačan proizvod nije ispalo dobro. Moglo je to puno bolje od ovoga šta su poslali na europjesmu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 7 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by vili40 12/5/2024, 20:04

i fali još pokoji glazbeni instrument npr.rifljača ako se tko sjeti dreleta,to bi poništilo turpijanje :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10856
2015-08-02


Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 7 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by RayMabus 12/5/2024, 20:09

A generalno budimo iskreni pa jednostavno ovakva izvedba nije zaslužila bit nit među prvih deset.

Nema melodičnosti nego krikovi, šumovi, meni na dva tri mjesta u toj pjesmi spontano dođe da isključim utičnicu iz struje da prekinem tu pjesmu a to ti je odma znak da je pjesma katastrofa.

To je nedovršen proizvod jer eto ono ti samo otiđi tamo pa ćemo mi fino tebe progurat da pošaljemo poruku o LGBT populaciji.

Pa o čemu je ovo natjecanje ? O muzici il šta ono ?

Da se ocijenjivao tekst, radnja pa i sam spot ovo s prolascima kroz vagone i to ja osobno bi mu dao čistu peticu al ovo je europjesma a ne eurotekst.

Uglavnom stvarno loša pjesma s tim da je mogla bit puno bolja da su je malo razradili i razvukli da dobije melodićnost a ne onako prekid, šumovi, krikovi, digla mi se kosa na glavi. Loše, stvarno loše. Teško sranje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 7 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum