ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eurovision Song Contest 2024

Page 6 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 6 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by Sora 12/5/2024, 13:03

darth_vader wrote:
abraham wrote:
darth_vader wrote:
abraham wrote:Sad sam vidio da je degenerik u suknjici pobijedio. Nesta nisam iznenaden.,

Natjecanje degenerika. Jedino Hrvati masovno žale što naš nije najveći. Sam cili koncept je...a Putine, spasi nas...
Jezik pregrizao. KAo da kugu lijecic kolerom. Heroin se mijenja sa fentalinom. Hitlera Titom i sl....

A meni je Putin odavno omiljeni lik kad mi dopizdi zapadna dekadencija i autodestrukcija na najjače i kad moram karikirati stvari do apsurda...no ozbiljno, koje su nam alternativa. Ovi tvoji fanovi Maccabija?


putin  jošjedini od velikih vođa predstavlja narod 


jedini 


ove druge političare , osobito ove iz EU , ja doživljavam kao MARSOVCE
klasu po sebi 
nemaju pojma o tome kako narod živi

Sora

Posts : 23777
2014-04-29


Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 6 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by Sora 12/5/2024, 13:05

prckov wrote:ideologije nemaju granice


samo klasne 


sjećamo se PROLETERI SVIH ZEMALJA

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23777
2014-04-29


Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 6 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by darth_vader 12/5/2024, 13:22

Sora wrote:
darth_vader wrote:
abraham wrote:
darth_vader wrote:
abraham wrote:Sad sam vidio da je degenerik u suknjici pobijedio. Nesta nisam iznenaden.,

Natjecanje degenerika. Jedino Hrvati masovno žale što naš nije najveći. Sam cili koncept je...a Putine, spasi nas...
Jezik pregrizao. KAo da kugu lijecic kolerom. Heroin se mijenja sa fentalinom. Hitlera Titom i sl....

A meni je Putin odavno omiljeni lik kad mi dopizdi zapadna dekadencija i autodestrukcija na najjače i kad moram karikirati stvari do apsurda...no ozbiljno, koje su nam alternativa. Ovi tvoji fanovi Maccabija?


putin  jošjedini od velikih vođa predstavlja narod 


jedini 


ove druge političare , osobito ove iz EU , ja doživljavam kao MARSOVCE
klasu po sebi 
nemaju pojma o tome kako narod živi

Ae...i brijem da bi svi mogli prije doći na red za rtg pretrage s Putinom, nego u ovoj truloj zapadnoj demokraciji.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19703
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 6 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by niels 12/5/2024, 13:23

Nisam mislio gledati, ali pogledao sam.

Bilo je zanimljivih pjesama, ali ništa spektakularno, međutim Marko je dignuo krov dvorane u zrak. Energična, pamtljiva, zanimljiva...ni jedna sekunda praznog hoda.

Svidjeo mi se minimalizam francuske pjesme, Italija, Švedska...Švicarska je imala preapstraktni nastup.

Svaki puta kada publika uvjerljivo glasuje za jednoga, a žiriji za drugoga, onda da, svakako, namješteno je.

Ovdje je namještaljka bila dupla: Izrael nije smio pobjediti posred kalifata Malmo, a Švicarci su morali dobiti jer je došao red da se da pozornost novoj kategoriji društvenih poremećaja.

Kad sam danas vidio kako je glasovala publika koja o toj glazbi ipak zna malo više od mene, onda mi je bilo drago da ne moramo za pokoru dobiti da organiziramo taj cirkus s bradatim ženama, irskim vješticama i slično.

Onome malom degeneriku u roza haljinici koji nije znao reći  bez preseravanja dve čiste neka trofej, on srama nema odavno pa je trofej uzeo, pa se trofej razbio.

Simbolično.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 6 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by Sora 12/5/2024, 13:27

niels wrote:Nisam mislio gledati, ali pogledao sam.

Bilo je zanimljivih pjesama, ali ništa spektakularno, međutim Marko je dignuo krov dvorane u zrak. Energična, pamtljiva, zanimljiva...ni jedna sekunda praznog hoda.

Svidjeo mi se minimalizam francuske pjesme, Italije, Švedske...Švicarska je imala preapstraktni nastup.

Svaki put kada publika uvjerljivo glasuje za jednoga, a žiriji za drugoga, onda da je, svakako, namješteno.

Ovdje je namještaljka bila dupla: Izrael nije smio pobijediti posred kalifata Malmoa, a Švicarci su morali dobiti jer je došao red da se posveti novoj kategoriji društvenih poremećaja.

Kad sam danas vidio kako je glasovala publika koja o toj glazbi ipak zna malo više od mene, onda mi je bilo drago da ne moramo za pokoru dobiti da organiziramo taj cirkus s bradatim ženama, irskim vješticama i slično.

Onome malom degeneriku u roza haljinici koji nije znao reći bez preseravanja dvije čiste neka trofej, on srama nema odavno pa je trofej uzeo, pa se trofej razbio.

Simbolično.


slažem se za Marka 
ali u vezi drugih imaš konzervativno razmišljanje 
što je ok  zašto ne 
meni je i dalje bitna glazba , bilo je par jako dobrih pjesmi 
švicarac je imao glazbeno zahtjevnu stvar, ono vrištanje ... e to treba imati glas 
Marko ipak najbolji

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23777
2014-04-29


Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 6 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by immortal 12/5/2024, 13:29

Joža wrote:Na kraju ''ono'' je razbilo trofej. 

Karma, oteto prokleto.

:rasta

Kako li je tek kad stane prid WC nigdi kadi je samo muški ili ženski?

''Svo'' posrano i popišano dok se bude ''odlučilo''?


Debo, jesam li ''to'' dobro uparil s osobnim zaminicama? 

Ipak si ti tu na domaćem terenu.

:)

:rofl

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 6 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by Serbinho-3 12/5/2024, 13:32

Niko nije postavio pitanje, pa ajde da budem prvi, 


zasto je Svedska organizovala takav dogadjaj u Malmeu 


a ne u Stokholmu i slicno.


Malme je leglo tih Migranata ili kako ih vec nazvati i 


prakticno su narucili nerede.


Izrael nije smeo pobediti, Vuk cekao da se zapuca do 


kasnih sati, Eurovizija ga nije ni zanimala, Izrael na


kratko izasao na prvo mesto, nada se pojavila.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 6 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by immortal 12/5/2024, 13:36

Hoholo Mudovski wrote:
vuksadinare wrote:... I onda se gluperde pitaju zasto desnica jaca.. pogledaju samo eurosong kome nije jasno konopče oko vrata.. ma ne bi glasao za lijevo zeleno woke agendu za svo zlato svijeta kruha gladan bio sutra
Nisam pratio jer ne želim davati doprinos sotonističkom balu, a naš je pucao sam sebi u oba kolina kada se raskrinkao kao ljudsko biće. Da je rekao da je lgbt pobjedio bi.
da je rekao da je lgbt odmah bi mu predali pederluk i to bi postao... nešto od nastrane sexualnosti
vjerovali ili ne rade to na riječ, udese nor,alan narod


rekao naš voditelj kako je Marko Purišič svojim odabirom odjeće vratio čipku natrag u modu u naredno vrijeme

bit će da to znači da su odabirom pobjednika odabrali modu za mlade muškarce- lakirani nokti, suknjice i neodlučnost u vezi spola i seksualnosti

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 6 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by niels 12/5/2024, 13:47

Sora wrote:
niels wrote:Nisam mislio gledati, ali pogledao sam.

Bilo je zanimljivih pjesama, ali ništa spektakularno, međutim Marko je dignuo krov dvorane u zrak. Energična, pamtljiva, zanimljiva...ni jedna sekunda praznog hoda.

Svidjeo mi se minimalizam francuske pjesme, Italije, Švedske...Švicarska je imala preapstraktni nastup.

Svaki put kada publika uvjerljivo glasuje za jednoga, a žiriji za drugoga, onda da je, svakako, namješteno.

Ovdje je namještaljka bila dupla: Izrael nije smio pobijediti posred kalifata Malmoa, a Švicarci su morali dobiti jer je došao red da se posveti novoj kategoriji društvenih poremećaja.

Kad sam danas vidio kako je glasovala publika koja o toj glazbi ipak zna malo više od mene, onda mi je bilo drago da ne moramo za pokoru dobiti da organiziramo taj cirkus s bradatim ženama, irskim vješticama i slično.

Onome malom degeneriku u roza haljinici koji nije znao reći bez preseravanja dvije čiste neka trofej, on srama nema odavno pa je trofej uzeo, pa se trofej razbio.

Simbolično.


slažem se za Marka 
ali u vezi drugih imaš konzervativno razmišljanje 
što je ok  zašto ne 
meni je i dalje bitna glazba , bilo je par jako dobrih pjesmi 
švicarac je imao glazbeno zahtjevnu stvar, ono vrištanje ... e to treba imati glas 
Marko ipak najbolji

Nisam napisao da nije bilo dobrih pjesmi, bilo je, neke sam i nabrojao (Srbiju sam zaboravio spomenuti, Portugal isto nije bio loš).

Vokalno zahtjevna pjesma ne mora biti bolja od pamtljive i zabavne, ali relativno nezahtjevne stvari.

Što se tiče Švicarske - uopće nije bila bitna pjesma, već izvođač, što je OK, to smo recimo mi tako postavili prošle godine s Let 3.

Ali onda pjesma kao pjesma ne bi trebala odnijeti pobjedu, jer nije važna ni onom tko ju pjeva ni onima koji za to glasuju.

Bilo je ok, ali bila je vanilija dok naš dečko nije došao, rekao “dobrodošli na Euroviziju” i pozitivnom energijom i kontrolom pozornice razvalio i rasplesao dvoranu. Ne pamtim festival u zadnjih 30 godina kad se tako nešto dogodilo. Tko je glasovao za njega? Nitko, jer ga ni mi ne poznajemo. Glasovali su za njegovu pjesmu i izvedbu.
niels
niels

Male
Posts : 4797
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 6 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by Hoholo Mudovski 12/5/2024, 13:47

Eurovision Song Contest 2024 - Page 6 Gnxrvs10
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 6 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by immortal 12/5/2024, 13:47

Joža wrote:
vuksadinare wrote:... I onda se gluperde pitaju zasto desnica jaca.. pogledaju samo eurosong kome nije jasno konopče oko vrata.. ma ne bi glasao za lijevo zeleno woke agendu za svo zlato svijeta kruha gladan bio sutra

Ta ''desnice'' uglavnom na zapadu imaju svoje stranačko ''LGTBIQ+ wing'' iliti ti pedersko krilo u stranci.

Sad samo čekam kad će HDZ to organizirati. Ima ih dovoljno među njima.

Čoviče, to su europske vridnosti koje brane Ukrajinci. Nima tu rasprave.

Slava.

jocolor

ali su poslali svoju pjesmu prekrasnog teksta


....
Mama Teresa i Djevica Marija su s nama
Bose, kao po rubu, hodale su po zemlji
S nama mama Teresa, Diva Maria
Sve su dive rođene kao ljudska bića
Mama Teresa i S nama je Djevica Marija
Bosa, kao po rubu, po zemlji hodala
S nama mama Teresa, Diva Maria
Sve su dive kao ljudi rođene


Još dok smo bili mali, tražili smo način
Ali život je petlja, kao da za one koji padnu
Na ramena, mala djevojčica još uvijek
nosi bačvu boli i vidi da je to mana.
Ne opet tako, onda premekana
odjeća na kostima, gola ili ispod vijenac
Gdje ti je dijete? Što je tvoj život?
Ali godine lete; a onda: uskoro ce biti gotovo
I mada neko zeli da se razbijemo
Iako je u tebi naboj ne do lakta, vec do prsta
I mada neko krije mrznju i zavist iza osmeha
Kad pustis ljutnju u srce , umjesto dobrote i ljubavi
Ali ima svetaca na nebu: njihove noge su vidjele ovu zemlju
Znaš, tvoj trnovit put nije uzaludan zbog toga
I iako može biti vrlo strašno i mračno i ponekad nije lako
Ali preci će uvijek prati te s neba

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 6 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by abraham 12/5/2024, 14:04

darth_vader wrote:
abraham wrote:
darth_vader wrote:
abraham wrote:Sad sam vidio da je degenerik u suknjici pobijedio. Nesta nisam iznenaden.,

Natjecanje degenerika. Jedino Hrvati masovno žale što naš nije najveći. Sam cili koncept je...a Putine, spasi nas...
Jezik pregrizao. KAo da kugu lijecic kolerom. Heroin mijenjas sa fentalynom. Hitlera Titom i sl....

A meni je Putin odavno omiljeni lik kad mi dopizdi zapadna dekadencija i autodestrukcija na najjače i kad moram karikirati stvari do apsurda...no ozbiljno, koje su nam alternative. Ovi tvoji fanovi Maccabija?
 Puitn je napet kao moj kiki u mrzloj vodi. Nemam pojma koji ljudi njega vole ali sirovine su uvijek bile omiljene na balkanu. OIcito im ne dostaje ocinska figura u djetinjstvu, sta znam.  Evo par tjedana je proslo od sramote od izbora. Ljevicari se vracaju natrag na ovaj forum ali bez anlize i pokazivanja krivca za katastrofu i nestanak SUBOR ske ljevice u DNRH. Nije da ce nekome nedostajati ali svejedno. DA, slucaj bobuljicavog je tek za analizu idiotluka lijeve opocije u rvata. Ajd sta je on stoka ono nevidena vec ovi sta su na ovom forumu gnojili Shiting i takovi. Sada se prave grbavi. Nista se nije desilo. Neeee nije....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14302
2014-04-14


Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 6 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by darth_vader 12/5/2024, 14:16

abraham wrote:
darth_vader wrote:
abraham wrote:
darth_vader wrote:
abraham wrote:Sad sam vidio da je degenerik u suknjici pobijedio. Nesta nisam iznenaden.,

Natjecanje degenerika. Jedino Hrvati masovno žale što naš nije najveći. Sam cili koncept je...a Putine, spasi nas...
Jezik pregrizao. KAo da kugu lijecic kolerom. Heroin mijenjas sa fentalynom. Hitlera Titom i sl....

A meni je Putin odavno omiljeni lik kad mi dopizdi zapadna dekadencija i autodestrukcija na najjače i kad moram karikirati stvari do apsurda...no ozbiljno, koje su nam alternative. Ovi tvoji fanovi Maccabija?
 Puitn je napet kao moj kiki u mrzloj vodi. Nemam pojma koji ljudi njega vole ali sirovine su uvijek bile omiljene na balkanu. OIcito im ne dostaje ocinska figura u djetinjstvu, sta znam.  Evo par tjedana je proslo od sramote od izbora. Ljevicari se vracaju natrag na ovaj forum ali bez anlize i pokazivanja krivca za katastrofu i nestanak SUBOR ske ljevice u DNRH. Nije da ce nekome nedostajati ali svejedno. DA, slucaj bobuljicavog je tek za analizu idiotluka lijeve opocije u rvata. Ajd sta je on stoka ono nevidena vec ovi sta su na ovom forumu gnojili Shiting i takovi. Sada se prave grbavi. Nista se nije desilo. Neeee nije....

Inače rijetko izlazim na izbore, ali kradeze ako se baš usidri to nikada ne izađe na dobro i zato ove godine jesam no alternative nam nude neviđen set mogućnosti glasovanja za...a jebote, u pički materinoj smo skroz. Nekad si vidio ljude, relativno normalne u politici. Je da nisu ni približno bili, ali barem bi tako djelovali na prvu...sad...jebem mu mater, ali i Damir Milinović djeluje suvislo naspram svih. I pozicije i opozicije. A Sanadera bi sutra potpisao za doživotnog Tita.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19703
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 6 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by immortal 12/5/2024, 14:18

Hoholo Mudovski wrote:
prckov wrote:
prckov wrote:nego zasto woke marksizam toliko promovira queer ideologiju


iza brda mogao valjati novi oblik društvenog uređenja koji bi gledajući slike s ove Eurovizije mogao ukinuti ljude kao Božija bića i tretirati ih kao hakiranu stoku ( osobito one cjepljene )
o čem sam pisala nekoliko puta

Bog je stvorio ljude
određeni su uvažili Boga- Krista i On im je dao mnogo- raznovrsna hrana, pića, tjelesni izgled i sposobnosti, duhovne također, mogućnost reprodukcije, napredovanje u životu, prirodna bogatstva, uživanje .........
oni koji nisu uvažili Boga nisu dobili mnogo toga- gotovo ništa
pripadnici muškog spola nisu dobili ni muški spolni organ, žene mogu imati djecu ali ne s pripadnicima istog naroda, nemaju mogućnost posjedovanja ni kamena, ni pijeska, ni vode, ni hrane... dao im je znanje
kako dokaze do svega što imaju - otimajući Božem narodu
nadiđu nas i oduzimaju za uvijek od nas sve pšto im se svidi

zašto nameću nastanu sexualnost- da prikriju sebe
takvi su preuzeli Hrvatsku
skrivaju se i vladaju
Hrvatima ne dozvoljavaju
zapto su nas raselili
da bi za njih bilo mjesta
rade bez osobnih iskaznica
koriste se Božjim narodom dok im treba
kasnije i njih nadiđu, iskoriste, otpuste
nadišli su nas i sad mnogi oni imaju više nego mi
ima ih po katoličkim crkvma jer su u međuvremenu neki od njih kao prihvatili Boga

nemaju muški spolni organ, nemaju osobne iskaznice, ima ih dosta

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 6 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by Joža 12/5/2024, 14:29

immortal wrote:
Joža wrote:
vuksadinare wrote:... I onda se gluperde pitaju zasto desnica jaca.. pogledaju samo eurosong kome nije jasno konopče oko vrata.. ma ne bi glasao za lijevo zeleno woke agendu za svo zlato svijeta kruha gladan bio sutra

Ta ''desnice'' uglavnom na zapadu imaju svoje stranačko ''LGTBIQ+ wing'' iliti ti pedersko krilo u stranci.

Sad samo čekam kad će HDZ to organizirati. Ima ih dovoljno među njima.

Čoviče, to su europske vridnosti koje brane Ukrajinci. Nima tu rasprave.

Slava.

jocolor

ali su poslali svoju pjesmu prekrasnog teksta


....
Mama Teresa i Djevica Marija su s nama
Bose, kao po rubu, hodale su po zemlji
S nama mama Teresa, Diva Maria
Sve su dive rođene kao ljudska bića
Mama Teresa i S nama je Djevica Marija
Bosa, kao po rubu, po zemlji hodala
S nama mama Teresa, Diva Maria
Sve su dive kao ljudi rođene


Još dok smo bili mali, tražili smo način
Ali život je petlja, kao da za one koji padnu
Na ramena, mala djevojčica još uvijek
nosi bačvu boli i vidi da je to mana.
Ne opet tako, onda premekana
odjeća na kostima, gola ili ispod vijenac
Gdje ti je dijete? Što je tvoj život?
Ali godine lete; a onda: uskoro ce biti gotovo
I mada neko zeli da se razbijemo
Iako je u tebi naboj ne do lakta, vec do prsta
I mada neko krije mrznju i zavist iza osmeha
Kad pustis ljutnju u srce , umjesto dobrote i ljubavi
Ali ima svetaca na nebu: njihove noge su vidjele ovu zemlju
Znaš, tvoj trnovit put nije uzaludan zbog toga
I iako može biti vrlo strašno i mračno i ponekad nije lako
Ali preci će uvijek prati te s neba

Oni bidni još ne znaju ča im je zapad načinil svojom politikom uz pomoć korumpirane ukrajinske elite. 

Naprid ne moredu, natrag ne smidu, a stranci im na konto vojne pomoći pokrali zemlju.

Dojti će vrime kad će se otriznit, a onda ćedu niki visit na banderama naglavce ako ih narod ćapa.

Stavi ovi moj post u biliške pa kad se sve svrši moreš reći da sam bil u pravu.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2697
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

immortal likes this post

Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 6 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by immortal 12/5/2024, 14:40

jasno mi je 
ni putin nije bolji
trebalo je drugačije

svatko tko sjedne na tron narod drži u pokori
da im dopusti više pregazili bi ga

gdje god okreneš prijevara i pljačka
mučenje naroda

zato treba uzeti uzde u ruke

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 6 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by debotoijusto 12/5/2024, 14:42

prica se po gradu da vise ljudi doslo na ovu pedersku zabavu nego na proslavu prvaka pravih muskaraca za osvojeno prvenstvo
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 6 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by Hoholo Mudovski 12/5/2024, 14:45

immortal wrote:jasno mi je 
ni putin nije bolji
trebalo je drugačije

svatko tko sjedne na tron narod drži u pokori
da im dopusti više pregazili bi ga

gdje god okreneš prijevara i pljačka
mučenje naroda

zato treba uzeti uzde u ruke
Putin nije za potrebe nastupa plesao ni gol ni u štiklama i ženskoj odjeći, a Churchill novog doba je
Slava 🇺🇦
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 6 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by T. 12/5/2024, 15:09

vuksadinare wrote:... Kazem mi smo jos dobro proslih.. ali definitivno razocarajuce da smo dobili srednjaka i od onih od kojih smo najmanje ocekivali a koji su zapravo omogućili tu razliku da pederko pobjedi.. Portugal, Albanija, Slovenija, Grcka,Ceska... posebno me iznenadilo da Albanija samo dva boda mislim žiri.. ajd grci pamte one pizdarije sa bbb.. Zlovenci su Zlovenci.. Portugalci su stvarno picke ispali ali jbg iberijska ciganerija ala ronaldo.. i cesi.. e njima kurac hgss poslati kad na biokovu zaglibe
slovencima i česima uvest vize...
pa nek se ovo ljeto kupaju negdje drugdje...

_________________
Eurovision Song Contest 2024 - Page 6 60810
T.
T.

Posts : 17354
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 6 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by RayMabus 12/5/2024, 15:09

Tisuće ljudi dočekale Lasagnu na Trgu i pjevale Rim Tim Tagi Dim

"Šta bi ja sad trebo nešto reći?", rekao je zbunjeni Lasagna. "Očekivao sam 20 ljudi na aerodromu i ovdje stotinjak... Ne znam što da vam kažem. Hvala vam lipa... Nadam se da ste zadovoljni", rekao je. "Dali smo sve od sebe, to ste prepoznali očito. Hvala mojoj ekipi, mi smo klinci, nitko nema preko 33 godine... Sve smo sami radili, odlazili s posla. Dokazali smo da se može doći na neku razinu sam", dodao je.

Baby Lasagnu dočekale tisuće na Trgu, on briznuo u plač: ‘Očekivao sam 20 ljudi...‘; Dva puta izveo je svoj megahit

RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 6 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by RayMabus 12/5/2024, 15:17

Eurovision Song Contest 2024 - Page 6 F_33414265_1280

Iz grada Zagreba ponovno su pozvali građane na doček na Trg bana Jelačića. Sviraju i lanjski predstavnici Hrvatske na Eurosongu, Let 3. Potom je nastupila Tajči, a zatim Emilija Kokić, članica nekadašnje grupe Riva iz Zadra.
Eurovision Song Contest 2024 - Page 6 27122325

Snimili smo emotivan trenutak dočeka Baby Lasagne na aerodromu: Prvo je zagrlio mamu, fanove bacio u trans

RayMabus
RayMabus

Posts : 179467
2014-04-11


Back to top Go down

Eurovision Song Contest 2024 - Page 6 Empty Re: Eurovision Song Contest 2024

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum