ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izrael ne može sam pobijediti Iran, ali ni uz pomoć Amerike

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Izrael ne može sam pobijediti Iran, ali ni uz pomoć Amerike - Page 3 Empty Re: Izrael ne može sam pobijediti Iran, ali ni uz pomoć Amerike

Post by Eroo 17/4/2024, 20:04

mentalitet wrote:
Eroo wrote:
mentalitet wrote:
Eroo wrote:Hezbolah u Libanonu i Siriji i dalje traži vraga.
Mogao bih kuvertirati što će se događati u bliskoj budućnosti. 
Rusi će to, kao i dosad, samo gledati sa strane. I Iran također. 
Arapski sunniti će zauzeti stranu i neći biti niti sirijska niti Iranska.
Tko imalo poznaje povijest unaprijed zna da će biti tako.
Israel nije arapski neprijatelj, valjda je i to jasno.
Dva idiota  se sastala i "diskutiraju" o vaznim svjetskim politichkim temaama ko Mujo i Haso iz onoga vica dok sjede kraj rijeke.
Tipichni mentalni sklop Gebelsa koji radi samo kod takvih kretena.Ponovi laz par puta i ona postaje istina,ali samo za takve idiote.Chifuti vas guze ko male majmune a vi josh radite za sendvich za njih.Male glupe pichkice koje nemaju dvije chiste u mozgu guraju se medju normalne ljude da dokazu svoju "pamet".Takvima smo palili chvoke u tintaru kao djeca,a kada nije upalilo nogom u dupe.Jebem vam mater bolesnu koja vas je otelila tako glupe i pokvarene.


[size=50]DESPITE WESTERN INSISTENCE THAT IRAN FAILED, IRAN DID WHAT IT PLANNED TO DO IN ISRAEL[/size]

https://sonar21.com/despite-western-insistence-that-iran-failed-iran-did-what-it-planned-to-do-in-israel/
Oboriše im čifuti sve rakete, moj čedo...a zbog čvoka ti sad lupaš glavom o'zid.
Nikakve štete ako je i razbiješ itako u njoj nema ništa.
Bit ce da su tebe lupali u glavu kamenom mjesto chvoka chim si reagirao na tu moju primjedbu.Elem,sam sebe urinirash koliko si glup.Dovoljno je pogledati neke snimke chifuta pa izbrojati koliko je raketa palo na odredjene baze u Izraelu.Vidish svijetle boje kao svjetla dronova koji lete i kako ih izraelci obaraju a onda vidish zuckaste (vatrene kugle) kako lete kudikamo vecom brzinom i kada padnu obasjaju par kilometara povrshine pri eksploziji.Dakle,polupismen chovjek moze zakljuchiti i shvatiti te izbrojati te rakete koje chifuti nisu uspjeli oboriti.Fino ti u chlanku od Larija Dzonsona objashnjava sve.Nemam razloga da mu ne vjerujem jer je bio bivshi analitichar CIA.Dok ti,jer si glup i pokvaren ko mucak zato shto se bojish onoga shto neminovno slijedi za par mjeseci,a to je da vishe nisi obichna chifutska kujica kao i ovaj folksdojcher nego mozesh se izjashnjavati slobodnoo kao Srbin katolichke vjere. :dramaq :dramaq :dramaq
Pa dobro, s "čifutima" i Amerima smo na ti. Nećemo valjda njih učiti kako se lova pravi.
To ti je kao i u životu - kad ti cijev pukne zoveš vodovodara i ne mesara.
A šta ćete vi, jadni i kukavni bili?
Zamisli kad te budu Čečeni, Burjati, Čuvaši itd, podučavali kako se koristi
ukrajinska wc školjka, perilica itd...Opalićeš mu čvoku? Ma, da, da i to vidimo... :^0

Eroo

Posts : 74500
2016-07-22


Back to top Go down

Izrael ne može sam pobijediti Iran, ali ni uz pomoć Amerike - Page 3 Empty Re: Izrael ne može sam pobijediti Iran, ali ni uz pomoć Amerike

Post by veber 17/4/2024, 20:57

ovaj polutan je zamoran
i konstantno laže

u kao i polutan mu ringo po planu un razmješten


tu stoku treba zatuć

pa neka alahu ahberiću

sve ih sterat pa neka krekeću u atlanskom oceanu


nema većih smraova od poturica

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum