ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran napao čifutare

Page 5 of 13 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Iran napao čifutare - Page 5 Empty Re: Iran napao čifutare

Post by Hoholo Mudovski 14/4/2024, 07:22

Izrael kaže 99% oboreno. Ako je postotak točan , a s obzirom na snimke udara ispada da su Iranci lansirali tisuće projektila :coffee

Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Iran napao čifutare - Page 5 Empty Re: Iran napao čifutare

Post by RayMabus 14/4/2024, 07:27

Hoholo Mudovski wrote:
T. wrote:samo se sada treba na vrijeme pozicionirati u globalnim geopolitičkim previranjima...
bilo bi idealno da RH već danas istupi iz EU i terorističkog vojnog saveza te se prikloni bratskoj ruskoj federaciji...
što je, nornalno, nemoguće sa zločinačkom organizacijom na čelu države...

Treba stati uz našu Iransku braću kao i Ćiro Blažević kada je trebalo podržati iranski nogomet u osjetljivim vremenima...
Možda su oni ( pričam o iranskom režimu a ne o običnim ljudima dakle Irancima ) tebi braća al meni nisu.

Čitaj dobro:

Iran objavio knjigu o tome kako nadmudriti SAD i uništiti Izrael

Ajatolah Ali Khamenei objavio je novu knjigu pod nazivom "Palestina", estrih od 416 stranica protiv židovske države. U tekstu na poleđini naslovnice Khameneiju se kaže da je "stjegonoša džihada za oslobađanje Jeruzalema".

Iran objavio knjigu o tome kako nadmudriti SAD i uništiti Izrael

Khamenei tvrdi da se njegova strategija za uništenje Izraela ne temelji na antisemitizmu, koji opisuje kao europski fenomen. Umjesto toga, njegovo se stajalište temelji na “dobro utvrđenim islamskim načelima”.

Jedno od takvih načela je da zemlja koja padne pod muslimansku vlast, čak ni nakratko, više nikada ne može biti ustupljena nemuslimanima. Ono što je važno u islamu je vlasništvo nad zemljom, čak i ako većina stanovnika nisu muslimani.

Homeinisti nisu usamljeni u tom uvjerenju.

Muslimanskim svijetom kruže deseci karata koje pokazuju opseg muslimanskih teritorija izgubljenih od strane nevjernika koji se moraju vratiti.

To uključuje velike dijelove Rusije i Europe, gotovo trećinu Kine, cijelu Indiju te dijelove Filipina i Tajlanda.

Iran napao čifutare - Page 5 PUxKKc4erari0n2rqixzyh6RzkT6f_P2WeeKj0S5jrSwRbz0Ua3-lUaKmZAUdO1v-t766Q3IxIuPIZCREYDP1FRudx2bd4l6xSZrxsLvfzT6eSIn8VhaoWoD7w
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Iran napao čifutare - Page 5 Empty Re: Iran napao čifutare

Post by Hoholo Mudovski 14/4/2024, 07:36









Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Iran napao čifutare - Page 5 Empty Re: Iran napao čifutare

Post by RayMabus 14/4/2024, 07:38

Rukavica je bačena.

Izrael ako ne odgovori svaka šuša će misliti da ih može nekažnjeno gađati.

RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Iran napao čifutare - Page 5 Empty Re: Iran napao čifutare

Post by Hoholo Mudovski 14/4/2024, 07:39

RayMabus wrote:
Hoholo Mudovski wrote:
T. wrote:samo se sada treba na vrijeme pozicionirati u globalnim geopolitičkim previranjima...
bilo bi idealno da RH već danas istupi iz EU i terorističkog vojnog saveza te se prikloni bratskoj ruskoj federaciji...
što je, nornalno, nemoguće sa zločinačkom organizacijom na čelu države...

Treba stati uz našu Iransku braću kao i Ćiro Blažević kada je trebalo podržati iranski nogomet u osjetljivim vremenima...
Možda su oni ( pričam o iranskom režimu a ne o običnim ljudima dakle Irancima ) tebi braća al meni nisu.

Čitaj dobro:

Iran objavio knjigu o tome kako nadmudriti SAD i uništiti Izrael

Ajatolah Ali Khamenei objavio je novu knjigu pod nazivom "Palestina", estrih od 416 stranica protiv židovske države. U tekstu na poleđini naslovnice Khameneiju se kaže da je "stjegonoša džihada za oslobađanje Jeruzalema".

Iran objavio knjigu o tome kako nadmudriti SAD i uništiti Izrael

Khamenei tvrdi da se njegova strategija za uništenje Izraela ne temelji na antisemitizmu, koji opisuje kao europski fenomen. Umjesto toga, njegovo se stajalište temelji na “dobro utvrđenim islamskim načelima”.

Jedno od takvih načela je da zemlja koja padne pod muslimansku vlast, čak ni nakratko, više nikada ne može biti ustupljena nemuslimanima. Ono što je važno u islamu je vlasništvo nad zemljom, čak i ako većina stanovnika nisu muslimani.

Homeinisti nisu usamljeni u tom uvjerenju.

Muslimanskim svijetom kruže deseci karata koje pokazuju opseg muslimanskih teritorija izgubljenih od strane nevjernika koji se moraju vratiti.

To uključuje velike dijelove Rusije i Europe, gotovo trećinu Kine, cijelu Indiju te dijelove Filipina i Tajlanda.

Iran napao čifutare - Page 5 PUxKKc4erari0n2rqixzyh6RzkT6f_P2WeeKj0S5jrSwRbz0Ua3-lUaKmZAUdO1v-t766Q3IxIuPIZCREYDP1FRudx2bd4l6xSZrxsLvfzT6eSIn8VhaoWoD7w

Nešto si pobrkao. Ako ne viruješ meni nazovi svoje u GF pa pitaj njih.
Ne kolonizira Teheran EU muslimanima izbjeglicama, a čuva Ukrajinsku granicu da ne dolaze kršćani...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Iran napao čifutare - Page 5 Empty Re: Iran napao čifutare

Post by RayMabus 14/4/2024, 07:41

Nisan ja ništa pobrka pajdo.

Dakle cionistički entitet ako ne odgovori na ovo svaka šuša će misliti da ga može nekažnjeno gađati.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Iran napao čifutare - Page 5 Empty Re: Iran napao čifutare

Post by RayMabus 14/4/2024, 07:45

Ništa ja nisan pobrka.

Operi uši i malo bolje čitaj šta pišem.

Npr ono da će cijela Europa plivati u moru krvi jer mi žele instalirati islamsku BiH poviše glave a islamske BiH nema bez muslimana tj ovakvih ko što su ovi u Iranu, Erdogan i drugi.

RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Iran napao čifutare - Page 5 Empty Re: Iran napao čifutare

Post by vili40 14/4/2024, 07:45

na ovaj napad Irana petardama na pustinju Izrael ni ne treba  bezglavo odgovarati.Dovoljno su smiješna ova slavlja kretena po iranskim gradovima.
vili40
vili40

Male
Posts : 10856
2015-08-02


Back to top Go down

Iran napao čifutare - Page 5 Empty Re: Iran napao čifutare

Post by Hoholo Mudovski 14/4/2024, 07:50

RayMabus wrote:Rukavica je bačena.

Izrael ako ne odgovori svaka šuša će misliti da ih može nekažnjeno gađati.

Okrenuo si šporke mutante naopako i nije nezamječeno.

SAD kao svjetski policajac i kao saveznik Izraela trebao je ( a zbog toga Izrael nije ni htio u NATO da može raditi što hoće ) intervenirati nakon kršenja Bečke konvencije i napada Izraela na veleposlanstvo, odnosno teritorij irana.te uvlačenje SAD u osjetljivom trenutku u rat tako da napravi državni udar u toj zemlji i smjeni vlast Netanjahua i klike koja se odmakla od svih mogućih povelja UNa
A s obzirom da se radi i o NATO u rratu s muslimanima onda su uvukli i nas...
Ono, halo... Treba izići iz tog saveza koji nam je nametnut kao i euro
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Iran napao čifutare - Page 5 Empty Re: Iran napao čifutare

Post by RayMabus 14/4/2024, 07:51

vili40 wrote:na ovaj napad Irana petardama na pustinju Izrael ni ne treba  bezglavo odgovarati.Dovoljno su smiješna ova slavlja kretena po iranskim gradovima.
Ne odlučuješ ti.

Oni odlučuju:

Evo jedne lijepe vijesti: Ovi moji krajnji desničari koje sam instalirao krajem 2022 godine kad sam smijenio onu ljevičarsku vladu koja je podržala Sarajevo a vezano uz to kad se službeno Sarajevo a to su Komšić i Izetbegović žalio izraelskoj vladi da ambasador Izraela za BiH podržava Izborni zakon pa ga ta ljevičarska vlada smijenila zbog podržavanja Hrvata dakle jer nije za Komšića i "unitarnu" islamsku BiH, pa sam ja onda smijenio tu ljevičarsku vladu i postavio ove moje ...

Uglavnom ovi moji kažu da žele napad na Iran a šta je prekrasna vijest.

RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Iran napao čifutare - Page 5 Empty Re: Iran napao čifutare

Post by Hoholo Mudovski 14/4/2024, 07:58

RayMabus wrote:Nisan ja ništa pobrka pajdo.

Dakle cionistički entitet ako ne odgovori na ovo svaka šuša će misliti da ga može nekažnjeno gađati.
Da jesi, čekaj depešu od GF, sve će ti biti nacrtano.
... Izgleda da je strpljivosti Irana došao kraj.
Problem je i što se Iran promeće u lidera islamskog svijeta, za razliku od Sunitskih zemalja koje su većina i koje su u tijesnim financijskim vezama sa Židovima. Pitanje je i kako će stanovništvo tih sunitskih zemalja reagirati na pasivnost...
Dosta zamršeno

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Iran napao čifutare - Page 5 Empty Re: Iran napao čifutare

Post by Hoholo Mudovski 14/4/2024, 08:01

Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Iran napao čifutare - Page 5 Empty Re: Iran napao čifutare

Post by RayMabus 14/4/2024, 08:05

Hoholo Mudovski wrote:
RayMabus wrote:Nisan ja ništa pobrka pajdo.

Dakle cionistički entitet ako ne odgovori na ovo svaka šuša će misliti da ga može nekažnjeno gađati.
Da jesi, čekaj depešu od GF, sve će ti biti nacrtano.
... Izgleda da je strpljivosti Irana došao kraj.
Problem je i što se Iran promeće u lidera islamskog svijeta, za razliku od Sunitskih zemalja koje su većina i koje su u tijesnim financijskim vezama sa Židovima. Pitanje je i kako će stanovništvo tih sunitskih zemalja reagirati na pasivnost...
Dosta zamršeno

Pa opet bolje čitaj:

Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.

---

Dakle da ti prevedem: Ideju te tzv gradžanske BIH guraju ljevičari, NATO, Brisel, Liberali, Bošnjaci, Židovi iz Sarajeva, globalna kabala općenito te islamski svijet.

Sad će se svi fino poklat između sebe.

Iran napao čifutare - Page 5 Umijece-ratovanja-9789538129896

A šta će raditi general galaksije u međuvremenu ?

Navijati za sve strane pojednako.

:coffee

Ja imam pet zvjezdica znaš. Ne jednu. I to ne na činu nekog planetarnog generala nego galaktičkog dakle puno više tih planeta. Od vasione. :D lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Iran napao čifutare - Page 5 Empty Re: Iran napao čifutare

Post by Hoholo Mudovski 14/4/2024, 08:08

vili40 wrote:na ovaj napad Irana petardama na pustinju Izrael ni ne treba  bezglavo odgovarati.Dovoljno su smiješna ova slavlja kretena po iranskim gradovima.

Nešto si pobrkao. Napad jeftinim dronovima kojih je bilo 100-500 i koji su rušeni i iznad Iraka, Jordana od strane američkih zračnih snaga i jordanske protuzračne obrane je zasićenje protuzračne obrane Izraela u dolasku moćnijih projektila kojimsu po snimkama dobrim dijelom stigli do ciljeva.
Druga i jako bitna stvar je što protuzračna obrana je skupa i lako iscrpljiva. Ask našmrkanog stripera u Ukrajini koji je drugi u redu čekanja za municiju PZO...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Iran napao čifutare - Page 5 Empty Re: Iran napao čifutare

Post by Hoholo Mudovski 14/4/2024, 08:09

RayMabus wrote:
Hoholo Mudovski wrote:
RayMabus wrote:Nisan ja ništa pobrka pajdo.

Dakle cionistički entitet ako ne odgovori na ovo svaka šuša će misliti da ga može nekažnjeno gađati.
Da jesi, čekaj depešu od GF, sve će ti biti nacrtano.
... Izgleda da je strpljivosti Irana došao kraj.
Problem je i što se Iran promeće u lidera islamskog svijeta, za razliku od Sunitskih zemalja koje su većina i koje su u tijesnim financijskim vezama sa Židovima. Pitanje je i kako će stanovništvo tih sunitskih zemalja reagirati na pasivnost...
Dosta zamršeno

Pa opet bolje čitaj:

Ja san van lipo reka prije godinu dana davno prije nego šta je ovo počelo da ako vidim još jednom Komšića na toj poziciji da će cijela Europa plivati u moru krvi i onda postavio uvjet ili izborni zakon ili ograničenje mandata na dva ko u Americi i onda se Komšić ne bi mogao kandidirati.

Amerikancima puna usta borba protiv korupcije a šta je vijećni mandat nego upravo to al eto njima ne odgovara jer neće doć onda njihov pa onda ništa i tko te jebe.

Lipo san vam se potpisa dole ispod tog posta od prije godinu dana i rekao ne bio ja to ako to ne bude tako.

General GF s pet zvjezdica, pripadnik Aštar komande i pripadnik anđeoske hijerarhije Znanja.

---

Dakle da ti prevedem: Ideju te tzv gradžanske BIH guraju ljevičari, NATO, Brisel, Liberali, Bošnjaci, Židovi iz Sarajeva, globalna kabala općenito te islamski svijet.

Sad će se svi fino poklat između sebe.

Iran napao čifutare - Page 5 Umijece-ratovanja-9789538129896

A šta će raditi general galaksije u međuvremenu ?

Navijati za sve strane pojednako.

:coffee

Ja imam pet zvjezdica znaš. Ne jednu. I to ne na činu nekog planetarnog generala nego galaktičkog dakle puno više tih planeta. Od vasione. :D lol!

Mislim da će.te tvoji iz GF smijeniti i poslati u mirovinu.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Iran napao čifutare - Page 5 Empty Re: Iran napao čifutare

Post by RayMabus 14/4/2024, 08:13

Hoholo Mudovski wrote:

Mislim da će.te tvoji iz GF smijeniti i poslati u mirovinu.
Iz tvojih usta u Božje uši.

Da se ne moram zajebavat s vama idiotima i dilit vam pleske.

Da ste normalni i da nemate ega pa ne bi ja triba uopće onako šta napisat kad san van reka da ću vas sve natamburat zbog nepravde koju sprovodite ( Komšić ).

Sad ćete batine svi dobit odreda. Pa se vi pravite nekom drugom pametni.

Galaktički general uopće ne reagira ako ste vi normalni.

Tako da me pošalje u mirovinu to bi jedva dočeka jer bi značilo da ste vi u redu i da ja nemam posla.

Princ prijestolja je Tsaphkiel čije ime znači "Anđeo noći". Druga denominacija je Auriel , ovaj anđeo pomaže inkarniranim bićima da pronađu svoj duhovni put.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Iran napao čifutare - Page 5 Empty Re: Iran napao čifutare

Post by RayMabus 14/4/2024, 08:26

Sad ćete fino dobit batina. I to teških i krvavih.

Onda ćete vi vidit kome ćete vi reči da odjebe a jedina je članica EU koja s BiH ima granicu i to najdužu i s pravom se žali nego ćete vi toga Komšića jer vam je centrala globalne kabale kojom vladaju anglocionisti rekla da triba Komšića jer je to njihov kandidat.

Pa vam došla pleska od Putina par dana kasnije.

Onda nakon toga ovo dole.

I tako.

I mujage će isto dobit batina jer mogli su i sami reč: Nije ispravno da mi preglasavamo Hrvate, nama to ne treba.

Al oni oće islamsku BiH.

Tako i da za vas isto ide dobra porcija batina.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Iran napao čifutare - Page 5 Empty Re: Iran napao čifutare

Post by debotoijusto 14/4/2024, 08:31

Bivši američki predsjednik Donald Trump rekao je da iranskog napada ne bi bilo da je on predsjednik.



narancasti klaun se javio
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30953
2014-04-12


Back to top Go down

Iran napao čifutare - Page 5 Empty Re: Iran napao čifutare

Post by RayMabus 14/4/2024, 08:37

debotoijusto wrote:Bivši američki predsjednik Donald Trump rekao je da iranskog napada ne bi bilo da je on predsjednik.



narancasti klaun se javio
On ne može nikako prežalit šta nije dobija izbore jer ga je globalna kabala pokrala. :^0 lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Iran napao čifutare - Page 5 Empty Re: Iran napao čifutare

Post by RayMabus 14/4/2024, 08:40

Nek se oni kolju doli. Ne triba im smetat dok se kolju između sebe.

Navijamo za obje strane pojednako. Istrijebite se međusobno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 179466
2014-04-11


Back to top Go down

Iran napao čifutare - Page 5 Empty Re: Iran napao čifutare

Post by Hoholo Mudovski 14/4/2024, 08:52

debotoijusto wrote:Bivši američki predsjednik Donald Trump rekao je da iranskog napada ne bi bilo da je on predsjednik.



narancasti klaun se javio

Haha pa kada je ljevičarska kamarila šizila da će nas Trump uvesti u ww3
E pa evo izgleda da ga jedino narančasti može spriječiti



Iran napao čifutare - Page 5 Glgewi11
Iran napao čifutare - Page 5 Glgewi10
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 5251
2023-08-31


Back to top Go down

Iran napao čifutare - Page 5 Empty Re: Iran napao čifutare

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 13 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum