ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Page 15 of 44 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 29 ... 44  Next

Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 15 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by debotoijusto 18/4/2024, 20:18

vuksadinare wrote:Ovi možemo si su ludi... ne žele nikakvu vezu sa desnim strankama a opet pozivaju desnicu da podrze neku kvazi ljevicarski manjinsku vladu u kojoj ne bi participirali.. i onda se cudimo u kakvom je stanju zagreb

u kakvom je stanju zagreb ? ... ako su svi za rusenje zlocinacke a navodno jesu i svi se slazu da treba novi izborni zakon maknit turudu i jos par stvari a navodno slazu sto je problem sastavit strogo planski vladu koja donese te uredbe i raspise nove izbore ?
vjerujem da bi vecina gradjana koja nije dala glas zlocinackoj to podrzala

debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 15 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vuksadinare 18/4/2024, 20:31

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:Ovi možemo si su ludi... ne žele nikakvu vezu sa desnim strankama a opet pozivaju desnicu da podrze neku kvazi ljevicarski manjinsku vladu u kojoj ne bi participirali.. i onda se cudimo u kakvom je stanju zagreb

u kakvom je stanju zagreb ? ... ako su svi za rusenje zlocinacke a navodno jesu i svi se slazu da treba novi izborni zakon maknit turudu i jos par stvari a navodno slazu sto je problem sastavit strogo planski vladu koja donese te uredbe i raspise nove izbore ?
vjerujem da bi vecina gradjana koja nije dala glas zlocinackoj to podrzala
kao prvo sam znas da takva vlada ne bi opstala vise od par mjeseci.. prvi sukob i amen.. eto i tvoj intimus jokic na tv novoj je isto to rekao.. i da bi posteniji bilo ici na nove izbore.. jer doslovno je nemoguće da takva vlada ima dugi vijek a troskovi bi se poduplali.. nije korupcija jedina tema.. u 99% ostalih stvari se ne slažu.. od vas izgleda politicki kratkovidan
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 15 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by debotoijusto 18/4/2024, 20:32

GLAVNI tajnik Domovinskog pokreta Josip Dabro za N1 je komentirao planove za slaganje vlade.

Mislav Kolakušić im se ne javlja na pozive nakon izbora. "Gospodin Kolakušić ima svoju politiku. I ok, čovjek je dobio mandat. A zašto se netko ne javlja? Možda je bolestan, možda spava", kaže Dabro.


ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 15 Hknylcnsy
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 15 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by debotoijusto 18/4/2024, 20:39

vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:Ovi možemo si su ludi... ne žele nikakvu vezu sa desnim strankama a opet pozivaju desnicu da podrze neku kvazi ljevicarski manjinsku vladu u kojoj ne bi participirali.. i onda se cudimo u kakvom je stanju zagreb

u kakvom je stanju zagreb ? ... ako su svi za rusenje zlocinacke a navodno jesu i svi se slazu da treba novi izborni zakon maknit turudu i jos par stvari a navodno slazu sto je problem sastavit strogo planski vladu koja donese te uredbe i raspise nove izbore ?
vjerujem da bi vecina gradjana koja nije dala glas zlocinackoj to podrzala
kao prvo sam znas da takva vlada ne bi opstala vise od par mjeseci.. prvi sukob i amen.. eto i tvoj intimus jokic na tv novoj je isto to rekao.. i da bi posteniji bilo ici na nove izbore.. jer doslovno je nemoguće da takva vlada ima dugi vijek a troskovi bi se poduplali.. nije korupcija jedina tema.. u 99% ostalih stvari se ne slažu.. od vas izgleda politicki kratkovidan

treba ti 15 dana da zgotovis stvari koje sam naveo kad imas vecinu nitko tu ne prica o opstanku vlade nego novim izborima pod drugim uvjetima... no nebitno za tako nesto postic treba politicka mudrost visegodisnje demokracije oli skandinavskog poimanja visestranacja
vratimo se na igru misa i macke zlocinacke i ovih sto je kao popravljaju kao realnih obnasatelja vlasti uskoro
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 15 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vuksadinare 18/4/2024, 20:45

... Izgleda raspad sistema u suverenistima sačić, karacic, milanovic litre ostro porucila da ne zele imati nikakve politicke veze sa mozemo ni u kakvom obliku.. pavlicek u neobranom grožđu.. ali most kojem su suverenisti koalicijski partneri.. jebe se pavliceku on ima saborski mandat ovi ne.. ocekivano
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 15 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by RayMabus 18/4/2024, 20:48

vuksadinare wrote:... Izgleda raspad sistema u suverenistima sačić, karacic, milanovic litre ostro porucila da ne zele imati nikakve politicke veze sa mozemo ni u kakvom obliku.. pavlicek u neobranom grožđu.. ali most kojem su suverenisti koalicijski partneri.. jebe se pavliceku on ima saborski mandat ovi ne.. ocekivano
Most neće s HDZ-om no svejedno je kad ta iz Možemo nema većinu bez DP-a.

Most je nevažan jer oni i onako neće s HDZ-om al ne odlučuju oni nego DP a ovi neće s crvenim Kmerima i šta ćemo sad o tome raspravljat kad to ne možeš sastavit i to ne radi Mosta nego ovih drugih jer su ideološki na krajnim stranama spektra.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 15 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by RayMabus 18/4/2024, 20:56

Ta Benčićka je agresivna ljevičarka i napad svu desnicu bez obzira jel ona korumpirana ili ne ( napada je i Most ) i sad takva zločesta osoba koja je radikalni ljevičar nakon šta nije dobila izbore zove tu istu desnicu da se s njom bori protiv korupcije a vidimo po napadima na Most koji se isto bori protiv korupcije da njoj to nije zvijezda vodilja nego napad na desnicu bilo koje vrste i uvođenje radikalne ideologije.

Osobno ja osobno s njom ni običnu kavu ne bi popija.

Znam jako dobro tko je i šta je: agresivna radikalna ljevičarka.

Ona je totalno netolerantna osoba. Onaj totaliristički tip ljevičarke. I sad kad je popušila izbore sad kmeči. Ma goni se u pičku materinu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 15 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by debotoijusto 18/4/2024, 21:01

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 15 C8fb2599-a6bc-4af8-8aea-abacbef0a613
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


darth_vader and Joža like this post

Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 15 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vuksadinare 18/4/2024, 21:05

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:... Izgleda raspad sistema u suverenistima sačić, karacic, milanovic litre ostro porucila da ne zele imati nikakve politicke veze sa mozemo ni u kakvom obliku.. pavlicek u neobranom grožđu.. ali most kojem su suverenisti koalicijski partneri.. jebe se pavliceku on ima saborski mandat ovi ne.. ocekivano
Most neće s HDZ-om no svejedno je kad ta iz Možemo nema većinu bez DP-a.

Most je nevažan jer oni i onako neće s HDZ-om al ne odlučuju oni nego DP a ovi neće s crvenim Kmerima i šta ćemo sad o tome raspravljat kad to ne možeš sastavit i to ne radi Mosta nego ovih drugih jer su ideološki na krajnim stranama spektra.
... gle... ja osobno kaze osobno ne mogu zamisliti bilo kakvu suradnju pa i u nekom glasovanju sa ne-mozemo.. to je ekipa koja se zalaze za sve ono sto se kosi sa hrvatskim interesima napose na međunarodnom planu.. tu se ubraja i sdss...sdp ma kakvi.. hrpa zgubidana i luzera.. osobno uvijek sam i jesam preferiram vladu desnice.. i konzervativnu.. da je anusic predsjednik hdza ne bi imao dvojbe oko koaliranja sa hdzom.. ali jbg nije i sad je tako kako je..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 15 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by RayMabus 18/4/2024, 21:07

Sad je guženje maloga Andreja P

Hi hi hi hi
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 15 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by RayMabus 18/4/2024, 21:23

Zašto je ova priča bitna da je ona napadala Most pošto je Most ipak neka desna struja ?

Taj Most nije nikakva krajna desnica nego nekakvi desni centar il centar il tako nešto al nije krajnja desnica ko ove klasične desnice nego im je borba protiv korupcije glavna stavka.

I sad ona to napada.

Dakle njoj nije glavna stavka borba protiv korupcije nego agresivni totaliristički ljevičarski pogled na stvari koji je netolerantan prema svakome tko ne misli kao i ona.

I sad bi ona takva kao neku koaliciju protiv HDZ-a jer je kao ona protiv korupcije a vidimo da joj to nije zvijezda vodilja nego radikalni totalirističli ljevičarizam i to bi onda s DP-om koji je još desnije od Mosta.

Pa ako je ona taj Most ispljuvala koji uopće nije krajnja desnica nego nekakvi centar il desni centar il tako nešto al nije krajnja desnica kako god okreneš i još im to nije glavna stavka nego borba protiv korupcije itd a šta će ona onda radit s ovim iz DP u koaliciji.

Kopat će im oči jel ?

Ma goni to u tri pm. To je po meni osoba koja je zločesta.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


darth_vader likes this post

Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 15 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by RayMabus 18/4/2024, 21:28

Ja bi je potega šakom u glavu da mi se onako obrati u stvarnom životu.

Ozbiljno.

Prituka san ja i vlastitu mater krvnički i izbacija iz kuće i ja nemam tu puno zadrški.

Ono meni onako da mi se obrati dobila bi odma svon snagom šaku u glavu.

Bez iti malo razmišljanja bi je potega.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 15 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vuksadinare 18/4/2024, 21:29

Anketa koja bas ne ide u prilog racunici grbavom i zokiju.. preko 80% sdpovih simpatizera i clanova ne zeli nikakve politicke veze sa DP-om ili MOSTOM 'vlasti radi vlasti'.. to bi bila izdaja svih civilizirani socijalnih liberalnih vrijednosti.. najviše se tome protive sdpovci u istarskoj Primorsko goranskoj zupaniji i gradu zagrebu.. Kako navode također bi radije ponovljene izbore sa drugačijom taktikom i sa partnerima iste ideološke provijencije kazavsi da je to trebalo napraviti i za ove izbore.. sada su ovo ocajnicki potezi koketiranje sa onima kojima nije strano ni koketiranje sa ustastvom i sa ratnim zlocincima sa hrvatske strane iz ratova devedesetih..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 15 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by RayMabus 18/4/2024, 21:34

Upada ti u rič, napada te, ne da ti da kažeš šta imaš, nameće ti agresivno svoje mišljenje, ako ne misliš šta i ona napada te i uvjetuje ti da moraš mislit šta i ona.

Ja bi je pogleda i reka bi joj: Upadni mi samo još jedan put dok ja nešto govorim tako ću te isprokidat da ćeš na nosilima izać odavde.

Kad ja završim šta iman reč onda ti možeš reč svoje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 15 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vuksadinare 18/4/2024, 21:49

MOST odlucio:NI SA Hdz-om ali ni Milanovicem i sdpom
GRMOJA:'Sad je sve na DP-u'
https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/grmoja-gradjani-nisu-birali-promjene-sve-ovisi-o-domovinskom-pokretu/2557728.aspx?index_tid=498665&index_ref=naslovnica_vijesti_prva_m
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 15 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by RayMabus 18/4/2024, 21:50

vuksadinare wrote:MOST odlucio:NI SA Hdz-om ali ni Milanovicem i sdpom
GRMOJA:'Sad je sve na DP-u'
https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/grmoja-gradjani-nisu-birali-promjene-sve-ovisi-o-domovinskom-pokretu/2557728.aspx?index_tid=498665&index_ref=naslovnica_vijesti_prva_m

Pa evo to san i ja reka maloprije:

"Vidimo sad razne spekulacije, čitam sad naslovnice - čeka se Most. Za što se čeka Most? Nema nikakve matematike bez Domovinskog pokreta. Ako bi u DP-u ili u nekompromitiranom dijelu DP-a postojala nekakva volja za stvaranjem nekakve koalicije od DP-a ili dijelova DP-a, Mosta pa prema lijevom centru, mogli bismo o tome razgovarati, ali čini mi se da u ovom trenutku takve matematike nema'', kazao je Grmoja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 15 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by RayMabus 18/4/2024, 21:51

vuksadinare wrote:Anketa koja bas ne ide u prilog racunici grbavom i zokiju.. preko 80% sdpovih simpatizera i clanova ne zeli nikakve politicke veze sa DP-om ili MOSTOM 'vlasti radi vlasti'.. to bi bila izdaja svih civilizirani socijalnih liberalnih vrijednosti.. najviše se tome protive sdpovci u istarskoj Primorsko goranskoj zupaniji i gradu zagrebu.. Kako navode također bi radije ponovljene izbore sa drugačijom taktikom i sa partnerima iste ideološke provijencije kazavsi da je to trebalo napraviti i za ove izbore.. sada su ovo ocajnicki potezi koketiranje sa onima kojima nije strano ni koketiranje sa ustastvom i sa ratnim zlocincima sa hrvatske strane iz ratova devedesetih..
Pa njihov problem. Šta to mene brige ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 15 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vuksadinare 18/4/2024, 21:54

Izgleda mostovci odlucili se na dvije opcije... oporba ili novi izbori sve prepustaju DP-u.. po meni bi bilo najpoštenije da idu novi izbori i da napokon se slozi desna koalicija jer u tom slucaju ljevicarsko je nizbjezna sdp-možemo si..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 15 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by RayMabus 18/4/2024, 21:55

vuksadinare wrote:Izgleda mostovci odlucili se na dvije opcije... oporba ili novi izbori sve prepustaju DP-u.. po meni bi bilo najpoštenije da idu novi izbori i da napokon se slozi desna koalicija jer u tom slucaju ljevicarsko je nizbjezna sdp-možemo si..
Most ne odlučuje o ničemu jer izbori su takvi da u osnovi DP odlučuje. Šta ima Most u ovakoj matematici odlučivat kad nije on taj koji ovdje odlučuje koji će pravac biti nego DP.

Makli su se jer ne odlučuju oni sad o ničemu. Da je SDP ( općenito ova lijeva opcija ) dobio više mandata moglo se pričat i o takvoj opciji da Most nešto igra al ovako ne može.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 15 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by RayMabus 18/4/2024, 22:11

Izbori su pokazali drugu matematiku i zato je Most nebitan sada.

Da je lijeva opcija dobila više mandata pa da imaš ovo: lijeva opcija + žetončići i da im sad triba Most za većinu onda bi se radi Plenkovica Most i Milanovic dogovorili pa makar ta koalicija tj vlada trajala i godinu dvije s ciljem da HDZ koji bi tad bio u oporbi izabere nekog drugog tj makne Plenkovica.

U takvoj matematici Milanovic i Most bi se dogovorili i takva vlada bi bila moguća bez obzira šta sad ovi iz SDP-a i Možemo kažu da ne bi tj oni u osnovi ne bi s DP-om a šta je i razumljivo.

No nije takva matematika pa onda se glupo pozivat na Most da je on neki odlučujući čimbenik jer nije.

DP i Plenkovic sad odlučuju. To je relanost koju je dala postizborna matematika.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 15 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by RayMabus 18/4/2024, 22:25

Sad Plenkovic kupuje preletače. Za par dana ćete imati uvid u to koga su sve kupili.

Ako bude moga sastavit vladu bez DP-a napravit će upravo to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 15 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 44 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 29 ... 44  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum