ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Page 14 of 52 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 33 ... 52  Next

Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 14 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vuksadinare 18/4/2024, 18:28

Razočarani sdpovac iz Rijeke:'Grbin je trebao dati ostavku. Davorko Vidović je bio u pravu kad je rekao da ce Peđa Grbin biti grobar socijaldemokracije u Hrvatskoj. Eto mu sad i Milanovica koji nije spasavao Grbina vec SDP. Sad plazi pred Penavom, kao što je plazio pred Tomaševićem. Njega zanima samo da ocuva saborsku fotelju i briga ga za SDP. I Milanovica isto. Trebamo zaokret, trebamo novo vodstvo. Oprosti Davorko sto ti nisam vjerovao, ovo je cirkus. Sami smo se utopili. '

vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 14 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by RayMabus 18/4/2024, 18:36

Sad su Plenkovic i HDZ u šopingu jer 61+8 = 69 i fali im sedam ručica do vladajuće većine ( 76 ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 14 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vili40 18/4/2024, 18:37

RayMabus wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:U pravu je Josic. Da su DP i MOST isli zajedno na izbore najmanje 30-tak mandata.. jbg sad marko kasno na Kosovo stize
koji vam dio nije bio jasan dok su iz mosta rekli da nema šanse da se koalira sa HDZ-om?Naravno da nije htio sa vama.
Da. Nemam pojma tko je taj Josić a niti me je brige al to je kao sad priča: eto kao mi jadni ( a jedva dočekali ) moramo koalirati s HDZ-om ( ne moraju, zašto bi al njima je do kese jer su gladni para ) pa sad kao eto kriv Most nešto pa eto oni jadni moraju koalirat s HDZ-om.

Preprozirni su.
i sad kad su na penalu i imaju HDZ u šaci nek pokažu to domoljubno srce i kuraž pa uvjetuju koaliciju sa HDZ-u smjenom plenkija sa recimo Anušićem?Pa taj plenki ih je nasvinjio stotinu puta i nikom ništa?Ili je prije ono što sam prije napisao,i jedni i drugi će pojesti brdo svojih govana i uzeti što se da?U tom slučaju će DP ići na reciklažu a plenki i kompanija,Radić i Pavao Vujnovac dalje grabiti sve što im se nađe na putu.
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 14 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by RayMabus 18/4/2024, 18:41

vili40 wrote:
RayMabus wrote:
vili40 wrote:
vuksadinare wrote:U pravu je Josic. Da su DP i MOST isli zajedno na izbore najmanje 30-tak mandata.. jbg sad marko kasno na Kosovo stize
koji vam dio nije bio jasan dok su iz mosta rekli da nema šanse da se koalira sa HDZ-om?Naravno da nije htio sa vama.
Da. Nemam pojma tko je taj Josić a niti me je brige al to je kao sad priča: eto kao mi jadni ( a jedva dočekali ) moramo koalirati s HDZ-om ( ne moraju, zašto bi al njima je do kese jer su gladni para ) pa sad kao eto kriv Most nešto pa eto oni jadni moraju koalirat s HDZ-om.

Preprozirni su.
i sad kad su na penalu i imaju HDZ u šaci nek pokažu to domoljubno srce i kuraž pa uvjetuju koaliciju sa HDZ-u smjenom plenkija sa recimo Anušićem?Pa taj plenki ih je nasvinjio stotinu puta i nikom ništa?Ili je prije ono što sam prije napisao,i jedni i drugi će pojesti brdo svojih govana i uzeti što se da?U tom slučaju će DP ići na reciklažu a plenki i kompanija,Radić i Pavao Vujnovac dalje grabiti sve što im se nađe na putu.
Mislim da se tome Anušiću baš ne trči svaki dan u Brisel a šta bi kao premijer morao tako da ja ne vidim da on uopće njima takvu opciju i nudi pa da bi oni to zahtjevali.

Ne možeš zahtjevat nešto šta nema.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 14 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vili40 18/4/2024, 18:45

nije bitno Anušić ili bilo tko,nek si nasljednika izaberu sami a ja sam siguran da bi to DP-u itekako odgovaralo.Uostalom nek se sad jebu kak se mogu i znaju,nije moj problem.Kokice
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 14 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by Hoholo Mudovski 18/4/2024, 18:47

vuksadinare wrote:
Hoholo Mudovski wrote:
vuksadinare wrote:... A i ovi iz mosta izgleda danas druga prica.. Kaze Raspudic ne sa hdz-om ali kao mogli bi nesto iskemijat zajednicki sa DP-om.. dok Grmoja i petrov jucer kazu da oni nece sa hdzom i mozemo a da ni DP nije u kombinaciji..jedini koji su i danas u izjavama kao i jucer ostali konzistentno su iz DP... uvjeti za suradnju su poznati i javni i ende

Čini mimse.da.će Kolakušić neće s HDZ-OM
Nakon što je zamjenik predsjednika Domovinskog pokreta Mario Radić rekao kako mu se koalicijski partner Mislav Kolakušić (čelnik stranke Pravo i pravda) ne javlja ne telefon, jasno je da DP više ne kontrolira 14 nego 13 novoosvojenih saborskih mandata.
i tebi nula bodova... kolakusic se javio i dogovor je da ce i dalje biti do daljnjeg u eu parlamentu do izbora mijenja ga hasanbegovic kakvih 13 mandata i dalje 14

Čovjek je donio glasova na borbi protiv kriminalne. Dobro, znamo da lažu, ali ovo bi bilo prikomire
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4217
2023-08-31


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 14 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by RayMabus 18/4/2024, 18:51

Tijekom četvrtka telefoni su poprilično užarili, a posljednje informacije govore da će Andrej Plenkovic, govore nam izvori, prvo pokušati izbjeći Domovinski pokret i probati na svoju stranu privući liberale.

U toj bi kombinaciji sa svojim 61 mandatom i osam zastupnika manjina HDZ imao 69 i ako bi IDS, Fokus i Nezavisna platforma Sjever međimurskog župana Matije Posavca pristali na bilo koji način podržati novu Plenkovićevu Vladu, pa možda i tek iz Sabora, uz poruku biračima da time sprečavaju radikalnu desnicu da uđe u Banske dvore, HDZ-u bi nedostajale samo dvije ruke koje bi mogli dobiti među pojedincima u Domovinskom pokretu ili možda i Suverenistima koji su nastupali na listi Mosta i osvojili svoje mandate.

Plenkovic pod svaku cijenu želi izbjeći DP, ovo je najnoviji plan za slaganje većine, sve ovisi o jednoj stranci!

Burza radi. Ha ha ha panika. Kupi bilo šta samo da se ja ne moram sramotitit pred Makronom u Briselu da sam u koaliciji s krajnjom desnicom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 14 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by RayMabus 18/4/2024, 19:03

A ima još jedan problem za Plenkovica a to je šta za mandat manjinaca nije pobijedila ona Albanka nego Bošnjak a to je trojanski konj SDA i Komšića a tri mandata dijspore za HDZ su u osnovi Čović.

I sad ispada da bi ta Plenkoviceva vlada ovisila o SDA i Komšiću a to je Čoviću neprihvatljivo.

Plenkovicu vazeljin.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 14 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vili40 18/4/2024, 19:16

RayMabus wrote:A ima još jedan problem za Plenkovica a to je šta za mandat manjinaca nije pobijedila ona Albanka nego Bošnjak a to je trojanski konj SDA i Komšića a tri mandata dijspore za HDZ su u osnovi Čović.

I sad ispada da bi ta Plenkoviceva vlada ovisila o SDA i Komšiću a to je Čoviću neprihvatljivo.

Plenkovicu vazeljin.
i novi veliki paket tampona... :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 14 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vili40 18/4/2024, 19:17

a hvali se da ga svi zovu,ne stigne se javljat na telefon.
vili40
vili40

Male
Posts : 10761
2015-08-02


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 14 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by RayMabus 18/4/2024, 19:28

A čuj, ne mora baš bit Plenkovic premijer.

Ima tu hrpa kandidata u HDZ-u koji se ne srame doć u Brisel jer su u koaliciji s krajnjom desnicom kod kuće.

Nismo svi pušači Makronovog kurca.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 14 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by Joža 18/4/2024, 19:36

vuksadinare wrote:1.bez sdss-a i ne-mozemo protuustavnih stranaka
2.uvođenje obveznog vojnog roka
3.jaka granica i stop ilegalnim migracijama
4.kvote za strane radnike
5.bez suverinistickog stava nema smisla otpocinjati razgovore i gubljenja vremens
6.odbaciti istanbulsku konvenciju
7.borba protiv koru
pcije
8.skinuti sa drzavne sise udruge koje ne zastupaju hrvatske interese
.. to su uvjeti.. tko pristane na to moze surađivati sa DP i sastaviti vladu


Ha, ha, ha ... s HDZ-om borba protiv korupcije? 
Valjda ti je jasno da je to u povisti jedina stranka u Hrvata pravomoćno osudjena za korupciju i da su u osam godišća nanizali priko dvadeset ministara koji su ''odstupili'' zbog koruptivnih radnji, a nike i ovih dana sprovodidu u lisicama na sudove. Nisam ja to izmisli.
HDZ je sinonim za korupciju. Komu god spomeneš korupciju u glavi mu zvoni HDZ, HDZ, HDZ ....... ka zvono s crikvenog turnja u podne.

Vojni rok od dva miseca? 
Bi si u vojnom sustavu i znaš da je to smijurija, naročito s prizivom savisti. 
A sjebali su nam i vojnu infrastrukturu - vojarne itd.

Kvote za strane radnike? 
Tko će ti raditi kad je za ovih osam godišća zahvaljujući HDZ-u rastirano priko tristo tisuća radno sposobnih mladih ljudi? 
Tirat ćeš ljude iz penzije u radni odnos i da vozidu biciklete i motorine za Wolt ili na skele bauštele? 
Mladi su otišli i nećedu se vrnit. Moji pomalo spremaju kufere. Via Švicarska.


Brisanje Istanbulske konvencije? 
Ja sam za, ali to će teško proći jerbo je i HDZ glasova za to sranje iako realno nima nike vajde za žene od nje osim ča ispod stola riva tranrodnu ideologiju. To je nametnuto od bruxellske kabale.

Skinuti civilne udruge s budžeta?
More. Samo Kenwood Kenon je prijatelj sa Sorošem juniorom koji financira sve te udruge. Ae.

Bez SDSS-a?
More. To bi Zokiju čak odgovaralo da se riši tog etnobiznismena.

Sve ovo ča si napisa bi morebiti bilo i moguće ako bi Zoki to moga uravnotežiti sa širokom koalicijom gdi bi svi tribali stati na balun za interese hrvatske nacije. Mogu li oni to progucat jerbo i to je šarena ekipa? Hm.

Ali znam jedno sigurno, s HDZ-om to nećete moći.
More biti da će se otresti Pupovca i uzest trojicu iz manjina koji nisu Pupovci i uzest nike druge žetončiće.

Ali ovo ča si napisa, e to je s HDZ-om potpuno nemoguće.
DP bi ima veći uticaj na Zokijevu koaliciju jušto zato ča SDP ni toliko jak, ali s HDZ-om je to nemoguće jerbo je HDZ prejak da biste mu vi ništo diktirali. Most je to prova dvaput i znamo kako je skončalo.

Znam ja da ste vi nezadovljna dica svoje matere HDZ-a i da mislite kako ćete HDZ rinut u svoje šine, ali bit ćete pometeni od HDZ-a.
Načet će vas iznutra ka kad u kamik zabiš klinove i onda ih lipo močiš dok ne nabubre i onda kamik puca gotovo kirurški točno po crti kako si zabi klinove.


Druže Fuko, nada je kurba koja poslidnja umire.

_________________
Suspect
Joža
Joža

Male
Posts : 2509
2022-02-24

Lokacija: : Uprava državne sigurnosti NR Hrvatske

darth_vader and melkior like this post

Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 14 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vuksadinare 18/4/2024, 19:46

... ovaj mi je fokus nevjerojatan valjda su rekorderi u zaokretima.. prije mjesec dana na trgu Sv. Marka na prosvjedu 'potočića pravde' do prije nekoliko dana nesto su koketira li sa suverenisti a a danas sa plenkijem..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 14 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vuksadinare 18/4/2024, 19:49

Joža wrote:
vuksadinare wrote:1.bez sdss-a i ne-mozemo protuustavnih stranaka
2.uvođenje obveznog vojnog roka
3.jaka granica i stop ilegalnim migracijama
4.kvote za strane radnike
5.bez suverinistickog stava nema smisla otpocinjati razgovore i gubljenja vremens
6.odbaciti istanbulsku konvenciju
7.borba protiv koru
pcije
8.skinuti sa drzavne sise udruge koje ne zastupaju hrvatske interese
.. to su uvjeti.. tko pristane na to moze surađivati sa DP i sastaviti vladu


Ha, ha, ha ... s HDZ-om borba protiv korupcije? 
Valjda ti je jasno da je to u povisti jedina stranka u Hrvata pravomoćno osudjena za korupciju i da su u osam godišća nanizali priko dvadeset ministara koji su ''odstupili'' zbog koruptivnih radnji, a nike i ovih dana sprovodidu u lisicama na sudove. Nisam ja to izmisli.
HDZ je sinonim za korupciju. Komu god spomeneš korupciju u glavi mu zvoni HDZ, HDZ, HDZ ....... ka zvono s crikvenog turnja u podne.

Vojni rok od dva miseca? 
Bi si u vojnom sustavu i znaš da je to smijurija, naročito s prizivom savisti. 
A sjebali su nam i vojnu infrastrukturu - vojarne itd.

Kvote za strane radnike? 
Tko će ti raditi kad je za ovih osam godišća zahvaljujući HDZ-u rastirano priko tristo tisuća radno sposobnih mladih ljudi? 
Tirat ćeš ljude iz penzije u radni odnos i da vozidu biciklete i motorine za Wolt ili na skele bauštele? 
Mladi su otišli i nećedu se vrnit. Moji pomalo spremaju kufere. Via Švicarska.


Brisanje Istanbulske konvencije? 
Ja sam za, ali to će teško proći jerbo je i HDZ glasova za to sranje iako realno nima nike vajde za žene od nje osim ča ispod stola riva tranrodnu ideologiju. To je nametnuto od bruxellske kabale.

Skinuti civilne udruge s budžeta?
More. Samo Kenwood Kenon je prijatelj sa Sorošem juniorom koji financira sve te udruge. Ae.

Bez SDSS-a?
More. To bi Zokiju čak odgovaralo da se riši tog etnobiznismena.

Sve ovo ča si napisa bi morebiti bilo i moguće ako bi Zoki to moga uravnotežiti sa širokom koalicijom gdi bi svi tribali stati na balun za interese hrvatske nacije. Mogu li oni to progucat jerbo i to je šarena ekipa? Hm.

Ali znam jedno sigurno, s HDZ-om to nećete moći.
More biti da će se otresti Pupovca i uzest trojicu iz manjina koji nisu Pupovci i uzest nike druge žetončiće.

Ali ovo ča si napisa, e to je s HDZ-om potpuno nemoguće.
DP bi ima veći uticaj na Zokijevu koaliciju jušto zato ča SDP ni toliko jak, ali s HDZ-om je to nemoguće jerbo je HDZ prejak da biste mu vi ništo diktirali. Most je to prova dvaput i znamo kako je skončalo.

Znam ja da ste vi nezadovljna dica svoje matere HDZ-a i da mislite kako ćete HDZ rinut u svoje šine, ali bit ćete pometeni od HDZ-a.
Načet će vas iznutra ka kad u kamik zabiš klinove i onda ih lipo močiš dok ne nabubre i onda kamik puca gotovo kirurški točno po crti kako si zabi klinove.


Druže Fuko, nada je kurba koja poslidnja umire.
kolega ispravak netočnog navoda trazi se vojni rok od 4 do 6 mjeseci
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 14 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by RayMabus 18/4/2024, 19:51

Službenih reakcija iz EU o rezultatima jučerašnjih izbora u Hrvatskoj nije bilo, i nije više običaj da institucije unije komentiraju unutarnje političke procese u nekoj državi članici, sve dok netko ne formira vladu. Međutim, izbori su se sa zanimanjem pratili jer oni utječu i na odnos snaga u Europskom Vijeću i ponašanje Hrvatske kao članice EU u ključnim pitanjima.

Strahovi da bi Hrvatska od konstruktivne članice EU mogla postati problematična zemlja koja neće podržati jedinstvo EU oko Ukrajine, izazvani raznim izjavama predsjednika Milanovića, postoje u Bruxellesu, ali uglavnom među krugovima koji slabije poznaju unutarnje okolnosti u Hrvatskoj. Svakako i u Bruxellesu sada znatiželjno prate kako će se sastaviti nova hrvatska vlada ali i kako će se odnos snaga odraziti na europskim izborima za manje od dva mjeseca.

Bruxelles budno prati situaciju, Plenkoviću čestitali kolege, ali službenih reakcija iz EU nema: ‘Postoje strahovi...‘
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 14 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by debotoijusto 18/4/2024, 19:56

Joža wrote:
vuksadinare wrote:1.bez sdss-a i ne-mozemo protuustavnih stranaka
2.uvođenje obveznog vojnog roka
3.jaka granica i stop ilegalnim migracijama
4.kvote za strane radnike
5.bez suverinistickog stava nema smisla otpocinjati razgovore i gubljenja vremens
6.odbaciti istanbulsku konvenciju
7.borba protiv koru
pcije
8.skinuti sa drzavne sise udruge koje ne zastupaju hrvatske interese
.. to su uvjeti.. tko pristane na to moze surađivati sa DP i sastaviti vladu


Ha, ha, ha ... s HDZ-om borba protiv korupcije? 
Valjda ti je jasno da je to u povisti jedina stranka u Hrvata pravomoćno osudjena za korupciju i da su u osam godišća nanizali priko dvadeset ministara koji su ''odstupili'' zbog koruptivnih radnji, a nike i ovih dana sprovodidu u lisicama na sudove. Nisam ja to izmisli.
HDZ je sinonim za korupciju. Komu god spomeneš korupciju u glavi mu zvoni HDZ, HDZ, HDZ ....... ka zvono s crikvenog turnja u podne.

Vojni rok od dva miseca? 
Bi si u vojnom sustavu i znaš da je to smijurija, naročito s prizivom savisti. 
A sjebali su nam i vojnu infrastrukturu - vojarne itd.

Kvote za strane radnike? 
Tko će ti raditi kad je za ovih osam godišća zahvaljujući HDZ-u rastirano priko tristo tisuća radno sposobnih mladih ljudi? 
Tirat ćeš ljude iz penzije u radni odnos i da vozidu biciklete i motorine za Wolt ili na skele bauštele? 
Mladi su otišli i nećedu se vrnit. Moji pomalo spremaju kufere. Via Švicarska.


Brisanje Istanbulske konvencije? 
Ja sam za, ali to će teško proći jerbo je i HDZ glasova za to sranje iako realno nima nike vajde za žene od nje osim ča ispod stola riva tranrodnu ideologiju. To je nametnuto od bruxellske kabale.

Skinuti civilne udruge s budžeta?
More. Samo Kenwood Kenon je prijatelj sa Sorošem juniorom koji financira sve te udruge. Ae.

Bez SDSS-a?
More. To bi Zokiju čak odgovaralo da se riši tog etnobiznismena.

Sve ovo ča si napisa bi morebiti bilo i moguće ako bi Zoki to moga uravnotežiti sa širokom koalicijom gdi bi svi tribali stati na balun za interese hrvatske nacije. Mogu li oni to progucat jerbo i to je šarena ekipa? Hm.

Ali znam jedno sigurno, s HDZ-om to nećete moći.
More biti da će se otresti Pupovca i uzest trojicu iz manjina koji nisu Pupovci i uzest nike druge žetončiće.

Ali ovo ča si napisa, e to je s HDZ-om potpuno nemoguće.
DP bi ima veći uticaj na Zokijevu koaliciju jušto zato ča SDP ni toliko jak, ali s HDZ-om je to nemoguće jerbo je HDZ prejak da biste mu vi ništo diktirali. Most je to prova dvaput i znamo kako je skončalo.

Znam ja da ste vi nezadovljna dica svoje matere HDZ-a i da mislite kako ćete HDZ rinut u svoje šine, ali bit ćete pometeni od HDZ-a.
Načet će vas iznutra ka kad u kamik zabiš klinove i onda ih lipo močiš dok ne nabubre i onda kamik puca gotovo kirurški točno po crti kako si zabi klinove.


Druže Fuko, nada je kurba koja poslidnja umire.

1.  srbi i mozemoasi naravno nisu protuustavni a prestanak financiranja/potkupljivanja pupijevih srbov za realno sitan novac otvara mogucnost da niknu druge srpske stranke/opcije ne nuzno pod kontrolom vlade kao do sad i financirane od strane vucica dakle glupo i kratkovidno za popizdit

2. jaka granica ? sto to znaci ? vojska ka u doba SFRJta ? zica ? 128 000 ljudi na kiflic granici s srbov/bosnom ? tko ce radit na poslovima koje vise nece radit nepalci , 4. nego nasi povratnici koji budu pazili na granicu ? koliko to kosta i kako platit ?

6. odbacit istambulski ? penava se pokajao sto istu prihvatio radosno dok bio clan zlocinacke ?

7. borba protiv korupcije

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 14 Hknylcnsy


debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 14 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vuksadinare 18/4/2024, 20:00

debotoijusto wrote:
Joža wrote:
vuksadinare wrote:1.bez sdss-a i ne-mozemo protuustavnih stranaka
2.uvođenje obveznog vojnog roka
3.jaka granica i stop ilegalnim migracijama
4.kvote za strane radnike
5.bez suverinistickog stava nema smisla otpocinjati razgovore i gubljenja vremens
6.odbaciti istanbulsku konvenciju
7.borba protiv koru
pcije
8.skinuti sa drzavne sise udruge koje ne zastupaju hrvatske interese
.. to su uvjeti.. tko pristane na to moze surađivati sa DP i sastaviti vladu


Ha, ha, ha ... s HDZ-om borba protiv korupcije? 
Valjda ti je jasno da je to u povisti jedina stranka u Hrvata pravomoćno osudjena za korupciju i da su u osam godišća nanizali priko dvadeset ministara koji su ''odstupili'' zbog koruptivnih radnji, a nike i ovih dana sprovodidu u lisicama na sudove. Nisam ja to izmisli.
HDZ je sinonim za korupciju. Komu god spomeneš korupciju u glavi mu zvoni HDZ, HDZ, HDZ ....... ka zvono s crikvenog turnja u podne.

Vojni rok od dva miseca? 
Bi si u vojnom sustavu i znaš da je to smijurija, naročito s prizivom savisti. 
A sjebali su nam i vojnu infrastrukturu - vojarne itd.

Kvote za strane radnike? 
Tko će ti raditi kad je za ovih osam godišća zahvaljujući HDZ-u rastirano priko tristo tisuća radno sposobnih mladih ljudi? 
Tirat ćeš ljude iz penzije u radni odnos i da vozidu biciklete i motorine za Wolt ili na skele bauštele? 
Mladi su otišli i nećedu se vrnit. Moji pomalo spremaju kufere. Via Švicarska.


Brisanje Istanbulske konvencije? 
Ja sam za, ali to će teško proći jerbo je i HDZ glasova za to sranje iako realno nima nike vajde za žene od nje osim ča ispod stola riva tranrodnu ideologiju. To je nametnuto od bruxellske kabale.

Skinuti civilne udruge s budžeta?
More. Samo Kenwood Kenon je prijatelj sa Sorošem juniorom koji financira sve te udruge. Ae.

Bez SDSS-a?
More. To bi Zokiju čak odgovaralo da se riši tog etnobiznismena.

Sve ovo ča si napisa bi morebiti bilo i moguće ako bi Zoki to moga uravnotežiti sa širokom koalicijom gdi bi svi tribali stati na balun za interese hrvatske nacije. Mogu li oni to progucat jerbo i to je šarena ekipa? Hm.

Ali znam jedno sigurno, s HDZ-om to nećete moći.
More biti da će se otresti Pupovca i uzest trojicu iz manjina koji nisu Pupovci i uzest nike druge žetončiće.

Ali ovo ča si napisa, e to je s HDZ-om potpuno nemoguće.
DP bi ima veći uticaj na Zokijevu koaliciju jušto zato ča SDP ni toliko jak, ali s HDZ-om je to nemoguće jerbo je HDZ prejak da biste mu vi ništo diktirali. Most je to prova dvaput i znamo kako je skončalo.

Znam ja da ste vi nezadovljna dica svoje matere HDZ-a i da mislite kako ćete HDZ rinut u svoje šine, ali bit ćete pometeni od HDZ-a.
Načet će vas iznutra ka kad u kamik zabiš klinove i onda ih lipo močiš dok ne nabubre i onda kamik puca gotovo kirurški točno po crti kako si zabi klinove.


Druže Fuko, nada je kurba koja poslidnja umire.

1.  srbi i mozemoasi naravno nisu protuustavni a prestanak financiranja/potkupljivanja pupijevih srbov za realno sitan novac otvara mogucnost da niknu druge srpske stranke/opcije ne nuzno pod kontrolom vlade kao do sad i financirane od strane vucica dakle glupo i kratkovidno za popizdit

2. jaka granica ? sto to znaci ? vojska ka u doba SFRJta ? zica ? 128 000 ljudi na kiflic granici s srbov/bosnom ? tko ce radit na poslovima koje vise nece radit nepalci , 4. nego nasi povratnici koji budu pazili na granicu ? koliko to kosta i kako platit ?

6. odbacit istambulski ? penava se pokajao sto istu prihvatio radosno dok bio clan zlocinacke ?

7. borba protiv korupcije

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 14 Hknylcnsy


kolega pamtim 10 pišem 14...ne blamiraj se više
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 14 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by RayMabus 18/4/2024, 20:02

Smijem se slatko.

Vidim Plenkovica kako se znoji i pita sam sebe : Pa kako ću ja na oči Uršuli i Makronu i briselskoj kabali ako budem u koaliciji s krajnjom desnicom kod kuće ?

Najebat će mi karijera briselskog ćate. To je nedopustivo. Sad kupuje sve šta može. Burza radi 24 sata dnevno. Joker zovi sve živo i daj svakome sve šta traži samo da ja ne moram s tom krajnjom desnicom u koaliciju.

Pa tko će Makronu i Uršuli izać na oči onda ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 14 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by vuksadinare 18/4/2024, 20:05

Ovi možemo si su ludi... ne žele nikakvu vezu sa desnim strankama a opet pozivaju desnicu da podrze neku kvazi ljevicarski manjinsku vladu u kojoj ne bi participirali.. i onda se cudimo u kakvom je stanju zagreb
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 14 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by RayMabus 18/4/2024, 20:11

Sad Plenkovic zove Pentagon.

Javlja se glas s druge strane žice: Da, izvolite. Tko je ?

Plenkovic.

Šta oćeš ti ?

Oce mi najebat karijera na Zapadu ako uđem u kolaciju s krajnjom desnicom ?

Jesu oni za Putina ?

Nisu.

Onda neće.

Klak ( zvuk spuštene telefonske slušalice s one druge strane, kraj razgovora ).

Ufff reče Plenkovic.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 14 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by debotoijusto 18/4/2024, 20:18

vuksadinare wrote:Ovi možemo si su ludi... ne žele nikakvu vezu sa desnim strankama a opet pozivaju desnicu da podrze neku kvazi ljevicarski manjinsku vladu u kojoj ne bi participirali.. i onda se cudimo u kakvom je stanju zagreb

u kakvom je stanju zagreb ? ... ako su svi za rusenje zlocinacke a navodno jesu i svi se slazu da treba novi izborni zakon maknit turudu i jos par stvari a navodno slazu sto je problem sastavit strogo planski vladu koja donese te uredbe i raspise nove izbore ?
vjerujem da bi vecina gradjana koja nije dala glas zlocinackoj to podrzala
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30652
2014-04-12


Back to top Go down

ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP... - Page 14 Empty Re: ANKETA:1.HDZ 2.SDP3.DP...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 52 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 33 ... 52  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum