ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Danka Ilić Wien

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Danka Ilić Wien  - Page 5 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by immortal Sun 7 Apr - 2:49

Serbinho-3 wrote:Mozda je i nisu udarili automobilom, vec uzeli da siluju,

ili je prodata, DNK u Becu nisu proverili.
ali zašto bi išli pričati priču da su je udarili i još naknadno davili
moguće da je baš ovo što si gore naveo razlog

immortal

Posts : 23220
2014-04-16


Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 5 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by Ringo10 Sun 7 Apr - 5:57

Postoje vrlo ucinkovite metode koje bi ih natjerale da se sjete gdje je tijelo
Ringo10
Ringo10

Posts : 21648
2015-09-24


Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 5 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by Serbinho-3 Sun 7 Apr - 10:43

immortal wrote:
Serbinho-3 wrote:Mozda je i nisu udarili automobilom, vec uzeli da siluju,

ili je prodata, DNK u Becu nisu proverili.
ali zašto bi išli pričati priču da su je udarili i još naknadno davili
moguće da je baš ovo što si gore naveo razlog

Mogu reci kasnije da su neopevane budale bez uverenja.

Sta im mozes, nista.

Zato moraju da rese slucaj ili da ih navuku o ledinu.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 5 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by Serbinho-3 Sun 7 Apr - 11:54

[size=58]Postoji mogućnost da se telo Danke nikada ne nađe? Monstrumi uskladili priče koje su rekli policiji [/size]


U novom Info jutru o stravičnom ubistvu male Danke Ilić, govorio je Dimitrije Milutinović, bivši inspektor.


Dimitrije Milutinović, bivši inspektor ističe da su postojali konfuzni detalji o nestanku, ali i da se MUP uvek bazira na više informacija.


 Od prve informacije da je mala Danka nestala, pratio sam šta se dešava, ali je bilo dosta konfuznih informacija o nestanku. Kad god se nešto dešava uvek imate informacija i polu informacija, kao što su na primer izjave meštana. Moralo je da se aktivira više jedinica za pretragu. Došlo je do narušavanja lica mesta, od pojave kiše do samog terena koji je nepristupačan. Paralelno sa tim MUP se ne bazira samo na jednoj informaciji i odmah su se pokrenule druge operativne radnje - rekao je Milutinović. 
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 5 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by Serbinho-3 Sun 7 Apr - 12:00

Mogu da ih napiju alkoholom.

Postoji tu gomila metoda.

Taj kraj ima i Vlaha, znaju da zovu duhove.

Mnogi ce slagati, ali ce neko reci i istinu.

Problem kod zvanja duhova, jeste sto ti se

navuku na ramena i ne mozes otarasiti.

Teorija po kojoj ostanu tamo, gde se zovu, nerealna je.

Zato se izbegava i ta metoda.

Avion Malezijski, ona mala u Portugalu i ovaj slucaj, bilo

bi dobro resiti, ali ljudi nece da se cimaju.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 5 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by Serbinho-3 Sun 7 Apr - 12:03

VV
Valentin Vidović
prije 10 minuta

Monstrumi su raskomadali tijelo i dijelove bacili na različita mjesta. Ne žele priznati gdje su ostaci iz dva razloga: prvi je da će se lakše braniti na sudu ili čak nijekati zločin bez obzira na ranije priznanje.Drugi je bojazan da će kazna biti veća zbog tog ogavnog čina sakrivanja dokaza.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 5 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by Serbinho-3 Sun 7 Apr - 12:04

Arhangel Sr
prije 11 minuta

"Kakva drzava takva i policija" ,dva "monstruma nece da progovore i seru se u usta "kompletnom policijskom aparatu i drzavi "... Koji je taj da pocini takvo zlodjelo a da nece da progovori gdje je sklonio tijelo ubijenog djeteta? "Nema tu ni zakona ni drzave" ...Progovorio bi on za "deset minuta, i kakvo je mlijeko uzeo prije 50 godina kad ga je "okotila monsrumkinja " ...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 5 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by Serbinho-3 Sun 7 Apr - 12:05

Danka Ilić Wien  - Page 5 Avatar_e93b8a47-130e-41aa-aed7-382691fe0b3f
Ničiji Igrač
prije 20 minuta

Ne znam zašto je uopće traže? Nek nađu par starih milicionera, pa da vidiš kako pjevaju i ustani bane ako treba.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 5 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by Serbinho-3 Sun 7 Apr - 12:05

Kroste Bušić
prije 34 minute

Osumljičeni su , ali nema dokaza. Mogli su tako i mene osumljičiti i priznao bi sve da su me priveli. Nesposobna policija a i novinari pišu svašta. Šta ako je nađu živu? hoće li novinari koji pišu da je ubijena snositi posljedice?
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 5 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by Serbinho-3 Sun 7 Apr - 12:06

Ben Dover
prije 41 minutu

Dajte ga braci Rusima koji su ispitali Tadjikistance iz Crocusa, za 10 minuta ce vam djubre dat cak informacije i gdje je Draza pokopavao neistomisljenike.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 5 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by Serbinho-3 Sun 7 Apr - 12:25

Danka Ilić Wien  - Page 5 3854731_dejan-dragijevic-foto-nemanja-nikolic_ls
Foto: Nemanja Nikolić
DOK SMO TRAŽILI DANKU REKAO JE: "DŽABA JE TRAŽIMO, OTETA JE!" Prijatelj otkrio detalje o ubici devojčice "TREBA MU IŠČUPATI SRCE!"
Autor: Branka Travica
CRNA HRONIKA - 07.04.2024. 11:44h







Prijatelj i kolega osumnjičenih radnika borskog JKP Vodovod Srđana Jankovića (50) i Dejana Dragijevića (50) koji su 26. marta kolima udarili malu Danku Ilić (2) u Banjskom polju stavili je u kola, a kada se probudila zadavili je i bacili na obližnju deponiju, kaže za Kurir"da se Dejan ponašao sasvim normalno nakon zločina i da je imao svoju teoriju šta je sa devojčicom."
Pa da podsetimo, Srđan Janković i Dejan Dragijević kobnog dana su službenim kolima "fijat pandom" bili u Banjskom polju na terenu, a kako je utvrđeno i jedan i drugi su bili pod dejstvom alkohola u trenutku kada su udarili devojčicu koja je izašla iz obližnjeg dvorišta. Nakon što su je udarili, suvozač Dejan je uneo u kola i tada su se dogovorili da je bace na deponiju.Devojčica se u jednom trenutku probudila, ali je Dejan kako se sumnja, zadavio rukama. Telo devojčice još uvek nije pronađeno.

Danka Ilić Wien  - Page 5 3854139_dejan-dragijevic-srdjan-jankovic--foto-nemanja-nikolic-----2_ffOSUMNJIČENI DRAGIJEVIĆ I JANKOVIĆ INSPEKTORIMA POKAZUJU KAKO JE DOŠLO DO NESREĆEFOTO: NEMANJA NIKOLIĆ
Kada je nestala devojčica sve kolege iz firme su se potresle, nekako razmišljaš dete je malo, gde je moglo da ode. Dankine roditelje poznajem i bilo mi je teško zbog njih, ali nijednog trenutka nisam mogao da zamislim da su moje kolege tako nešto napravile - rekao je naš sagovornik i dodao da osumnjičene poznaje godinama.
- Nekoliko nas se priključilo potrazi za nestalom devojčicom, sad kad se setim, Dejan je tih dana dok smo je tražili pričali da je devojčica sigurno oteta i da je džaba tražimo po Banjskom polju. Delovao je smireno sve vreme. Na početku smo svi imali teorije zavere gde je devojčica i šta joj se desilo, ali onog trenutka kada su Dejan i Srđan uhapšeni mi smo se zaledili. Zamislite, Dejan je učestvovao u potrazi, a znao je šta joj je uradio. Treba mu iščupati srce, sram ga bilo.
Kako je potom dodao radnik borskog JKP Vodovoda, on nikada ne bi mogao da posumnja da su Dejan i Srđan nešto tako uradili, jer su sve vreme išli normalno na posao.
Danka Ilić Wien  - Page 5 3854371_danka-ilic4_ffKAMERA SNIMILA UBICE U "FIJAT PANDI"FOTO: NEMANJA NIKOLIĆ, PRINTSCREEN
Radili smo zajedno tih dana nakon što je dete nestalo, ništa nije ukazivalo da su učestvovali u zločinu. Znali su da popiju po koju čašiću više, ali to je bilo standardno, znam da je jedan kolega rekao Dejanu da mu nije dobro što pije toliko jer je prošle godine jedva preživeo, imao je infarkt - kaže on i dodaje:
- Dalibor (prim. aut. Dalibor Dragijević, brat osumnjičenog Dejana Dragijevića, i uhapšeni za saučesništvo u teškom ubistvu) takođe je bio na poslu. Međutim, kod njega sam premetio da se čudno ponaša, pogotovo kada mu je brat Dejan uhapšen. Nekako počeo je više da pije, gledao je u jednu tačku, delovalo je kao da je odsutan. Mislio sam nije mu lako, opet brat mu je ubio dete, a kada sam čuo da je i on uhapšen jer je pomagao, šokirao sam se. Reči nemam, ako su krivi, treba da ih streljaju.
Danka Ilić Wien  - Page 5 3855338_12313213213_ffDALIBOR, DEJAN I NJIHOV OTAC RADISLAV DRAGIJEVIĆ, OSUMNJIČENI ZA ZLOČINFOTO: NEMANJA NIKOLIĆ, FACEBOOK
Radnik JKP Bor naveo je i da poznaje Srđana koji je po njemu pre dve godine počeo da se ponaša drugačije. Navodno, znao je da ode u kafić gde su mladi, posmatra ih i pije. Kako je dodao naš izvor, oni su se šalili sa njim da traž novu devojku jer se tada rastao sa ženom.
- Kao i sve kolege koji su bili bliski sa Dejanom, Srđanom i Daliborom išao sam na informativni razgovor u policiju. Nakon što smo ispitani, pušteni smo kući. Pitali su nas kako su se oni ponašali od tog dana 26. marta, da li su nekom nešto pričali. Policija radi svoj posao, nisam se uplašio, ali mi je strašno to što su uradili i sad se prave pametni i zezaju te ljude koji traže na 100 lokacija telo devojčice - rekao je naš sagovornik.
Danka Ilić Wien  - Page 5 3854256_untitled4_ffREKONSTRUKCIJA KAKO JE DOŠLO DO SAOBRAĆAJNE NESREĆE U BANJSKOM POLJUFOTO: KURIR
Inače, telo devojčice još uvek nije pronađeno iako su pripadnici MUP-a Srbije pretražili na desetine lokacija, među kojima i imanja osumnjičenih u selu Zlot odakle su Dragijevića, tako i selo Luka odakle je Janković. Dosadašnjom istragom utvrđeno je da je Dejan Dragijević uz pomoć saučesnika, svog oca Radislava (73) i mlađeg brata Dalibora (40) navodno, premestio telo male devojčice Danke Ilić, dva dana kasnije, tačnije 28. marta na za sada nepoznatu lokaciju.Njih dvojica trebalo bi danas da budu saslušani u Višem javnom tužilaštvu u Zaječeru.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 5 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by Serbinho-3 Sun 7 Apr - 13:22

Danka Ilić Wien  - Page 5 2265449_kurirnajnovijavestnovo_ls
Foto: Kurir
BRAT DANKINOG UBICE UMRO U ZATVORU: Pozlilo mu, policajci i lekari reagovali, ali mu nije bilo spasa
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 5 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by Serbinho-3 Sun 7 Apr - 13:24

Najavio sam vec.

Isto ceka i ostale.

Mozda metod ispitivanja.

Prebise ga od batina.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 5 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by Serbinho-3 Sun 7 Apr - 13:28

Anonimus No1
prije 11 minuta

Jel može policija da objasni kako je optuženi premestio telo kada je na tom području bilo više stotina policajaca koji su pretraživali teren, plus dronovi, helikopteri i psi i da ga niko nije primetio. Da li vam je palo na pamet da vas zajebava i da bi trebali da počnete sa malo drugačijim načinom ispitivanja?
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 5 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by Serbinho-3 Sun 7 Apr - 13:29

Perzefona Del Rey
prije 15 minuta

Nije mi jasno kako pomagače- cacu i brata nisu prisilili da kažu sta su napravili s malom?! Je li moguce da i ta dvojica debila pravi od svih njih budale. Sve mi se cini da je ta kiselina s kojom su cistili tragove krvi u genezu odradila svoje i tijela nikad nece ni naci jer ono vise ne postoji. A ako to priznaju tek im je onda ajme, onda smatraju da je bolje da šute.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 5 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by Serbinho-3 Sun 7 Apr - 13:30

Damir Radman
prije 15 minuta

Ovo je rekordan slučaj u kome su mediji iznosili puno dokaza bez da je policija i ministar keramike to potvrdio. Prvo je bilo "priznali su" nakon toga "nisu priznali i sada imamo "jedan je priznao". Pa su mediji rekli "suvozač je ugušio malenu", "suvozač je bacio na deponij", sad opet je sve to promijenjeno u "vozač". Onda krv na i u službenom automobilu... Od samog spominjanja dvojice debila iz vodovoda se piše da je krv pronađena u automobilu ali nisam uspio naći da je to izričito policija rekla. Pa jeli uopće imaju za DOKAZ i DNK od krvi u autu ili nemaju? A motiv za ovaj zločin je tek posebna priča, neshvatljiv... pa jesu li ova dvojica u mladosti radili prijestupe i probleme? Ako su za ovo bili sposobni onda mora da imaju poremećaj u glavi koji se trebao manifestirati u 50 godina. Priča još uvijek totalno bez smisla kao da ju je smislio "čovjek kojeg usne zanose dok hoda" a čitatelji puše sve što zaneseni i mediji kažu. Prekjučer bi na lomaču i giljotinu sa roditeljima, jučer sa Rumunjkama a danas sa vodoinstalaterima, tko će kriv biti sutra?
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 5 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by Serbinho-3 Sun 7 Apr - 13:31

Sven Marelic
prije 14 minuta

Bolje da trazite u jezeru, na karti se vidlo jezero u blizini naselja.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 5 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by Serbinho-3 Sun 7 Apr - 13:32

Hdzslav Botić
prije 11 minuta

Crkao buraz ubojice u zatvoru, kažu prirodna smrt, prerano ako se mene pita, moraju naći tijelo
0
0

ODGOVORITE


TM
Toni Marko
prije 7 minuta

Vidim na Blicu, riknuo je qrvin sin koji je pomogao sakriti tijelo.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 5 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by Serbinho-3 Sun 7 Apr - 13:36

Nema Mihe da kaze sta misli i da misljenje.

Ovo je kao partija saha a mislim da ovi nasi nisu

dorasli ozbiljnijim slucajevima.

Mogli su namestiti neke da ih napiju na finjaka sa 

rakijom i da se otvore.

Tesko ce ovo odraditi, vidim ja.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 5 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by Serbinho-3 Sun 7 Apr - 13:38

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 5 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by Serbinho-3 Sun 7 Apr - 13:43

[size=45]U pritvoru umro brat osumnjičenog za ubojstvo Danke Ilić[/size]



Index Vijesti



prije 8 minuta
13:32, 07. travnja 2024.


Danka Ilić Wien  - Page 5 Breakingnews

D. D. (40), brat osumnjičenog za ubojstvo Danke Ilić (2), koji je priveden bio zbog sumnje da je pomagao u zločinu, umro je u pritvoru u PU Bor, saznaje Telegraf.rs.
Pozlilo mu je u ranim jutarnjim satima.

"Uprkos pravovremenom reagiranju policijskih službenika i liječnika Doma zdravlja u Boru koji su pokušali reanimaciju on je u 3,10 sati preminuo, a od strane liječnika mrtvozornika konstatirana je prirodna smrt", navodi se u priopćenju MUP-a.
Kako se ističe o događaju je odmah obaviješteno Više javno tužiteljstvo u Zaječaru koje je naložilo obdukciju na Institutu za sudsku medicinu u Beogradu.

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 5 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum