ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Danka Ilić Wien

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Danka Ilić Wien  - Page 4 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by Serbinho-3 Sat 6 Apr - 13:15

Hdzslav Botić
prije 2 sata

Sad ispada da nije Janković nego Dragijević premjestio tijelo, a on je taj koji je navodno sve priznao. Znači lagao je i onaj dio oko davljenja jer GPS pokazjue da su lelujali 4-5 min. Oni su se iživljavali na živoj Danki zato ne žele dati tijelo, ako je uopće u komadu, a znaju sve šahtove, rupe i odvode u okolici. Neće stoka nikad to priznat sama od sebe.

Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25


Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 4 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by Serbinho-3 Sat 6 Apr - 13:16

Mozda isekli na komade.

Bice tu jos svasta.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 4 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by Serbinho-3 Sat 6 Apr - 13:17

Benjamin n
prije 2 sata

sokantan obrat. nadao sam se da ce pravda biti brzo servirana, ali izgleda da su ukljucene i obiteljske veze. treba temeljita istraga kako bi se pronasla istina.
5
1

ODGOVORITE

NP
Neven Prahić
prije 2 sata

Cijelo selo je uključeno u ovo.. Izgleda da nije počelo slučajno nego planski.. Ljudi su pokvarena rasa..
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 4 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by Serbinho-3 Sat 6 Apr - 13:18

Nevena za Predsednika!
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 4 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by Serbinho-3 Sat 6 Apr - 13:19

Vladimir Srzentic
prije sat vremena

Komentari na ovo mračno nasilno i potpuno bezrazložno ubojstvo samo raspiruju niske strasti i objave postajiu sve neugodnije i same pune osvetničkog gnjeva prema svim pripadnicima naroda i društva u kojem se to strašno i bolesno ubojstvo dogodilo. Mediji nebi trebali omogućiti komentare na ovakava događanja. S druge strane komentari na članke u kojimase glorificiraju političari stranaka opasnih namjera tipa uvredljivih izjava dubrovačkog gradonačelnika Frankovića o Spltu nisu omogućeni.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 4 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by Serbinho-3 Sat 6 Apr - 13:20

Lik Ze
prije 14 minuta

Cila familija znaci skupa radila na skrivanju tijela!!nemogu nemogu vjerovati...mamu im hebem...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 4 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by Serbinho-3 Sat 6 Apr - 14:19

Foto: Nemanja Nikolić, Facebook
MONSTRUOZNO! OVAKO SU GOVORILI OTAC I BRAT OSUMNJIČENOG ZA UBISTVO MALE DANKE: Pravili se da su u šoku, a SVE VREME MU POMAGALI

Podsetimo, Kurir je prethodnih dana razgovarao i sa Radoslavom i sa Daliborom.
Dalibor je prekjuče tvrdio da je u šoku zbog svega što mu se dešava sa bratom rekavši:
"Moj brat je od juče u policiji. Odveli su ga iz kuće, ali ništa ne znam, niko nam nista ne govori! Nadam se i molim Boga da on ne stoji iza ovoga. Čekamo informacije".
Danka Ilić Wien  - Page 4 3855334_screenshot-20240406-103417_ffDALIBOR DRAGIJEVIĆFOTO: FACEBOOK
Juče se i Radoslav pravio iznenađenim.
"Ja ne znam šta više da kažem, potpuno sam iznenađen šta nas je ovo snašlo. Pritom ja sam srčani bolesnik, Hitna pomoć je dolazila da pomogne meni i supruzi, a jutros su mi odveli i drugog sina kako bi ga ispitali. Mi sada ništa ne znamo još, ako je kriv, onda i treba da odgovara, policija neka radi svoj posao, ja ništa ne znam", rekao nam je otac osumnjičenog Dejana i dodao da uopšte ne može da se seti zbog celokupnog stresa koji proživljava, kada su mu uopšte uhapsili sina.
Danka Ilić Wien  - Page 4 3854606_whatsapp-image-20240405-at-11.22.55-am_ffRADOSLAV DRAGIJEVIĆFOTO: NEMANJA NIKOLIĆ
"Ne mogu da se setim kog dana su ga odveli, mi smo lošeg zdravstvenog stanja, nisam pri sebi baš, znam da je policija dolazila na imanje, ali ovde ništa nisu našli. A nisam mogao da znam da se nešto čudno dešava sa Dejanom, nismo nešto pričali ovih dana, ode samo na posao i vrati se i nisam primetio da se drugačije ponašao", ispričao je Radoslav nakon čega nam je rekao i da je Dejan imao zdravstvenih problema, odnosno, kako kaže, "prošle godine u ovo vreme doživeo je infarkt".
Inače, Dejan u selu Zlot deli dvorište sa bratom Daliborom, gde žive i njihovi roditelji. Dejan nije oženjen, živi zajedno sa njima, a meštani kažu da do sada nisu čuli neku ružnu reč o toj porodici, te ih je ovo potpuno zaprepastilo.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 4 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by Serbinho-3 Sat 6 Apr - 14:25

Nisu ni ovi mutavi, osim sto su udareni Dalmatinskom

sekirom u glavu.

Ako udaris nekoga, desava se, odvedes odmah u Hitnu

Pomoc, iako u USA se zove Ambulance i telo se ne dira,

jer te mogu optuziti za gomilu ostalog toga.



To van Beograda, IQ so low, so low baby, no one can 

help them out.

The Real Hillbillies & Rednecks.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 4 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by Serbinho-3 Sat 6 Apr - 14:34

Karlo Karlović
prije 2 sata

Twin Peaks goli k za ovo

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 4 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by Serbinho-3 Sat 6 Apr - 15:32

[size=45]Ubojica priznao da je zadavio Danku. Rekao tko mu je pomogao da se riješi tijela[/size]

Index Vijesti
10:42, 06. travnja 2024.


Danka Ilić Wien  - Page 4 B4835ea1-5cf2-4358-a717-dc8d64b45cc1
Foto: Ringier/ Branko Janačković

DUŠAN Janković, otac Srđana Jankovića, jednog od osumnjičenih za ubojstvo djevojčice Danke Ilić (2), u razgovoru s reporterom Blica stao je u obranu sina rekavši da njegova krivnja još nije dokazana.
Dušan je najavio i da će tužiti policiju ako se dokaže da njegov sin Srđan nije kriv. "Možete ići odakle ste došli. To još nije riješeno ništa, a vi već od jučer jurite i pišete svašta u novinama. Lažete tamo. Sve ste dali što nije ni na pomolu, a kamo li da je istina. Odakle znaš ti da je on to učinio?" rekao je Dušan Janković u razgovoru s reporterom Blica.

"Ništa nije gotovo"

[size][size]
Na konstataciju novinara da je policija objavila da je njegov sin osumnjičen za zločin, Dušan je nastavio u istom tonu.
"Policija može lagati kako hoće. Tako i meni kažu, a on nije tako nešto učinio. Čekajmo da se dokaže na sudu. Oni još nisu pronašli djevojčicu, a pričaju da je sve gotovo. Nije gotovo, tek treba utvrditi. Nemoj unaprijed tvrditi nešto", rekao je Dušan.

Bio je vidno ljut i nezadovoljan time što je policija, u potrazi za tijelom djevojčice, prekopala njegov vrt s posađenom zelenom salatom.
Danka Ilić Wien  - Page 4 992b4c24-9c32-41e3-bf79-d0941cfd9452

[/size][/size]

Žali zbog zelene salate

[size][size]
"Sve su uništili i razbacali stajsko gnojivo. Uništili su mi svu zelenu salatu, imat ćemo peripetije. Sve su mi uništili. Pogledajte što su napravili s ovom salatom. Zar to nije žalosno?" rekao je Dušan.
[/size][/size]

"Ako nije kriv, tužit će policiju"

[size][size]
Rekao je i da sa sinom nakon uhićenja nije imao prilike razgovarati ni pet minuta. "Neću ništa reći dok ne vidim kako će ga suditi. Ako je kriv, kriv je; ako nije, tužit ćemo policiju što su ga maltretirali", rekao je Dušan u razgovoru s reporterom Blica.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/ubojica-ispricao-kako-je-ubio-danku-i-tko-mu-je-pomogao-da-se-rijesi-tijela/2553977.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_prva_d[/size][/size]
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 4 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by Serbinho-3 Sat 6 Apr - 15:34

U prevodu,” Jebacu vam majku za salatu “.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 4 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by Serbinho-3 Sat 6 Apr - 16:07

"DAVIO SAM JE GOLIM RUKAMA DOK NIJE PRESTALA DA DIŠE" Otkriveni JEZIVI detalji sa saslušanja dvojice osumnjičenih za ubistvo male Danke Ilić


Jedan osumnjičeni branio se ćutanjem. Za razliku od njega, drugoosumnjičeni je gotovo dva sata pričao do detalja šta se sve dogodilo. On je kazao da je nakon udarca kolima malena Danka pala, a da je on sa sedišta suvozača istrčao, prišao nejakoj devojčici i u momentu počeo da je davi golim rukama. Stiskao joj je svom silinom vrat i ona je vrlo brzo, po njegovoj proceni, prestala da diše. Nakon toga ubacili su njeno telo u gepek, a zatim odvezli i bacili na deponiju - saznajemo nezvanično iz tužilaštva.
Potraga za telom Danke i dalje traje.
Ono što je potpuno nejasno jeste zbog čega obojica kriju gde je telo. Očigledno je da su kasnije telo premeštali, a zbog čega im je najbitnije da se telo ne pronađe, ostaje nejasno jer teškog ubistva već ima, gore po njih od toga ne može - kažu nam nadležni.
Policija uveliko traga za telom malene Danke i neće odustati dok ga ne pronađe.
Podsetimo, dvojica osumnjičenih su 26. marta devojčicu udarili službenim vozilom, a potom istim njeno telo odvezli na deponiju gde su ga prvobitno bacili. Potraga traje od prekjuče, a ispituje se i pretražuje da li je ono prebačeno sa tog mesta.
Osumnjičeni za ubistvo Danke Ilić saslušani su sinoć u tužilaštvu, a tom pirilikom jedan od osumnjičenih je priznao zločin, dok se drugi branio ćutanjem.
-Osumnjičena lica su saslušana u tužilaštvu, kojom prilikom je jedan osumnjičeni u potpunosti priznao izvršenje krivičnog dela, dok se drugi branio ćutanjem - navodi se iz Tužilaštva.
Na predlog tužilaštva, sudija za prethodno postupak Višeg suda u Zaječaru osumnjičenima je odredio pritvor u trajanju do 30 dana.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 4 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by Serbinho-3 Sat 6 Apr - 16:09

Ajde ovo oko tela, ali pitanje je sta ovakve budaletine jos 

kriju, ako su monstrumi bili spremni na nesto ovako.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 4 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by Serbinho-3 Sat 6 Apr - 19:45

Načelnik UKP: Sumnjamo da je nešto gnusno urađeno sa telom
Ninoslav Cmolić načelnik UKP-a je izneo nove detalje o ubistvu devojčice Danke Ilić, na osnovu priznanja osumnjičenih.
On je takođe izneo informacije i o osumnjičenima za ubistvo devojčice.
"Mi smo osumnjičenima odmah oduzeli automobile. Oni su bili saradljivi u početku. Nikad se nismo susretali sa takvim tipom ličnosti. To su ljudi iz siromašnih porodica, alkoholičari, po ceo dan rade i kod njih ne možete da vidite empatiju. Oni su išli sa posla, stali su u blizini kuće da uriniraju, krenuli su i posle 30-40 metara su udarili Danku s tim što vozač nije ni primetio da je udario, to je uočio suvozač. Izlazi, uzima dete ubacuje u zadnji deo automobila preko radne pumpe za izvlačenje vode i nastavljaju, mi po GPS-u vidimo da njihovo kretanje nije normalno", rekao je Cmolić, pa dodao:
"Oni su recimo 50-60 metara koja se prelazi za 29 sekundi, oni su prelazili 4-5 minuta sa određenim stajanjem. Jedina razlika u njiovim pričama je ko je udavio dete. Jer po njihovim pričama dete je bilo i dalje živo. Tu su počeli da prebacuju krivicu jedan na drugog ko je to uradio. Jedan je kasnije čuvao stražu, drugi je telo bacio na deponiju. To se desilo 26. marta, međutim deponija se pretraživala 30. marta.", rekao je.
Danka Ilić Wien  - Page 4 3855283_12313215_ffFOTO: NEMANJA NIKOLIĆ
"Kako je jedan rekao 27. marta je telo prebačeno na drugu lokaciju. Oni su razdvojeni, ali ne možemo nikako da dopremo do osumnjičenog da nam objasni gde je telo. Jedan od njih sad već postaje svestan pritiska javnosti i policije, a jedna od naših sumnji je da je nešto gnusno urađeno sa telom. To je takav profil ličnosti... IQ je nizak, nema empatije.", rekao je, pa nastavio:
"Imamo pomoć svih, ali još uvek ne možemo da nađemo telo. Nećemo spavati i naći ćemo telo sigurno, samo treba strpljenja. Njegova verzija priče je da ima blokadu i da ne može da se seti gde je telo. Pa se naprasno seti, odvede nas na lokaciju, mi pretražimo, pa on shvati da ipak to nije to. Imali su jednu komunikaciju telefonom i činjenica je da se njima priče poklapaju, da do detalja opisuju sve. Tragova krvi nema i tragova krvi nije ni bilo, dete nije krvarilo usled udarca", rekao je načelnik i dodao da su mislili da ih jedan od osumnjičenih "zavitlava".
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 4 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by Serbinho-3 Sat 6 Apr - 19:46

Mozda je i nisu udarili automobilom, vec uzeli da siluju,

ili je prodata, DNK u Becu nisu proverili.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 4 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by Serbinho-3 Sat 6 Apr - 22:01

Foto: Printscreen/Informer
"OVO DELO ZASLUŽUJE SMRTNU KAZNU, PONOVIĆU TAJ ZAHTEV VLADI SRBIJE" Adem Vuchiqi: Ubice Danke Ilić su mislile da će proći nekažnjeno


Danka Ilić Wien  - Page 4 Img_0018


Predsednik Srbije Aleksandar Adem Vuchiqi je tokom večerašnjeg obraćanja javnosti govorio o ubistvu dvogodišnje devojčice Danke Ilić.
Tom prilikom, Adem Vuchiqi je rekao da su rekao da su izvršioci zločina mislili da će ostati nekažnjeni.

- To je sve što mogu da kažem. U našoj zemlji ima bezbroj njih koji sve znaju o tome i drugim zločinima, suviše bi bilo da ja o tome govorim. Ja ću reći nešto drugo. Svojevremeno sam se javno zalagao da se razmotri ponovno uvođenje smrtne kazne, a da mi ne budemo kažnjeni. Ovo delo zaslužuje smrtnu kaznu. Ponoviću taj zahtev Vladi Srbije, neka razmotre - rekao je Adem Vuchiqi.


Last edited by Serbinho-3 on Sat 6 Apr - 22:12; edited 1 time in total
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 4 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by Serbinho-3 Sat 6 Apr - 22:10

Kako sam vec rekao, odmah i TITO ponovio.

Neke stvari nisu resile problem i manijaci su nastavili da

divljaju.

Srbija nije EU i nije obavezna da isto primenjuje, dok ne

udje u EU.

Zamrznes i odmrzne se prilikom blizeg ulaza, koji je

Svetlosnim godinama daleko.

Tako budaletine, koji su spremni ubiti a ne biti ubijen,

tesko da ce pomisliti na tako nesto.

Preventiva a ne cilj ubiti ljude.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26936
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 4 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by T. Sat 6 Apr - 23:19

dok je ne nađu, mogu im duvati...
"no body, no case..."  (gil grissom)

_________________
Danka Ilić Wien  - Page 4 60810
T.
T.

Posts : 17354
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 4 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by immortal Sun 7 Apr - 2:42

kao prvo ni majka nije dovoljno pazila na dijete
spominju da su dijete vidjeli iz druge kuće od njihove kako je bila na raskršću- gdje im je savjest da ne odu i maknu maleno dijete s ceste - ne potraže roditelja

Nejasno potpuno- ako se dogodilo zlo da si udario dijete i vidiš da je živo, postoji mogućnost spasa djeteta a on ju ide daviti da je ubije 

Davno se dogodilo dok sam bila na radnom mjestu čula jak udar- sudar
čovjek koji je kriv za udes ( kriv? na tom mjestu cesta visi i mjesto je mnogih nesreća) i smrt drugog vozača pao je na cestu i urlao i plakao od jada i šoka
bio je u bespomoćnom stanju

ovi idu daviti dijete da je usmrte do kraja

isto tako cesta nije za pješake
i ljudi znaju izvoditi razne makinacije po pješačkim prelazima
tamo gdje je nepregledno samo se zalaufaju ne mareći ide li auto, imaš li  vremena za zakočiti
pa ne možeš voziti kao puž
i već nekoliko puta gledam kako su kod nas mnogi pješački prelazi u mraku
nitko ne mari - ni grad ni policija 
svijetlo auta osvjetli cestu i ako pješak uvjeren kako ima prednost krene naglo ti zakoči ako možeš
a na svakih 50 m nasralo prelaze

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 4 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by immortal Sun 7 Apr - 2:44

T. wrote:dok je ne nađu, mogu im duvati...
"no body, no case..."  (gil grissom)
ako su priznali

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 4 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by immortal Sun 7 Apr - 2:49

Serbinho-3 wrote:Mozda je i nisu udarili automobilom, vec uzeli da siluju,

ili je prodata, DNK u Becu nisu proverili.
ali zašto bi išli pričati priču da su je udarili i još naknadno davili
moguće da je baš ovo što si gore naveo razlog

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23220
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Danka Ilić Wien  - Page 4 Empty Re: Danka Ilić Wien

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum