ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 3 Empty Re: DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Post by Hoholo Mudovski 30/3/2024, 08:34

Inače Pernar je bio aktivan. Obilazio je škole i vrbovao mlade birače,.dok su ostali mlatili praznu slamu.
Još samo da mlade motivira da iziđu na izbore. Budale je ,glup nije. A da je glup ne bi ni ušao u Sabor. Tko zna možda ga vidimo opet.
Imati za premijera Plenkovića/Milanovića ili Pernara. Domiljubni čin bio bi dati glas Pernaru


Last edited by Hoholo Mudovski on 30/3/2024, 08:37; edited 2 times in total

Hoholo Mudovski

Posts : 4337
2023-08-31


Back to top Go down

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 3 Empty Re: DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Post by Hoholo Mudovski 30/3/2024, 08:35

debotoijusto wrote:tijekom večeri - obrat! Ispostavilo se da Avi Karabatić fali još 50 potpisa za kandidaturu. Da bi kandidatura bila pravovaljana, mogu joj potpisati samo ljudi iz njezine 10. izborne jedinice, a Karabatić je zamolila ljude iz 10. izborne jedinice da dođu do Sabora potpisati za njezinu kandidaturu, doznaje RTL.

"Ja sam prikupila i više od 500 potpisa. Ipak, fali 50 potpisa. Ja bih ovim putem zamolila sve one koji imaju prebivalište u 10. izbornoj jedinici, a tu su u Zagrebu da dođu u narednih sat vremena i daju mi potpis", zamolila je javno Ava i dodala da ako ne uspije ostaju joj predsjednički izbori - piše Danas.hr.
Na njezin poziv odazvao se Ivan Pernar, koji joj je - kako je objavio RTL Direkt petnaestak minuta prije ponoći - ponudio svoj "višak potpisa" iz 10. izborne jedinice. Treba vidjeti hoće li to "upaliti", rečeno je u odjavi emisije...



jos jedni sto korupciju i kriminal zele pobijediti korupcijom i kriminalom no dobro ovo su zabavni gubitnici za razliku od nekih...

Mogu li joj dopisno poslati u roku od 7 dana kao kada se glasa za Bidena.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4337
2023-08-31


Back to top Go down

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 3 Empty Re: DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Post by prckov 30/3/2024, 09:21

Eroo wrote:
prckov wrote:da zivim u HR domovinski pokret bi definitivno imo moj glas
Vidim da ti je daleko od očiju i od srca...
Plenky već sada ima +1 glas nad polovicom potrebnih.
Ostali će moći i dalje lupkati prstićima po klupama...sviđalo se to kome da ili ne.

mislim da se tvoje ruzicasto videnje buducnosti Hrvatske pod HDZ-ovim pracenjem EU tiranije uveliko razlikuje od mog. Za razliku od tebe ja ne vidim ruzicastu budunost u tome, ja vidim da se mrak spusta nad zapadom (i Hrvatskom). Mozda postoji mogucnost da Plenky igra igru sa figom u dzepu sto se EU tice, ali nekako mi tesko povjerovat u to. Da postoji partija koja je klasicno liberalna bio bi za njih, ali posto ne postoji biram od onog sto je najpribliznije tome u datoj ponudi. Doduse mislim da bi bilo vrlo dobro da se dogovore sa mostom

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34166
2014-04-19


Back to top Go down

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 3 Empty Re: DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Post by prckov 30/3/2024, 09:24

debotoijusto wrote:
prckov wrote:da zivim u HR domovinski pokret bi definitivno imo moj glas

sve drugo bi izgledalo kao iznenadjujuce prosvjetljenje kolega

ma da, trebo bi nasjest onim religioznim profilima koji svoje zablude najbolje izracionaliziraju, pogotovo kad to zavrsi sa receptom koji podrazumjeva obvezno oduzimanje osnovnih ljudskih prava. Al ne cudi me za tebe, ti si religiozni snob koji nesto tezi

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34166
2014-04-19


Back to top Go down

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 3 Empty Re: DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Post by prckov 30/3/2024, 09:26

Hoholo Mudovski wrote:

Mogu li joj dopisno poslati u roku od 7 dana kao kada se glasa za Bidena.

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 3 Gjtw2710

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34166
2014-04-19


Back to top Go down

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 3 Empty Re: DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Post by dijagram 30/3/2024, 10:25

prckov wrote:
Eroo wrote:
prckov wrote:da zivim u HR domovinski pokret bi definitivno imo moj glas
Vidim da ti je daleko od očiju i od srca...
Plenky već sada ima +1 glas nad polovicom potrebnih.
Ostali će moći i dalje lupkati prstićima po klupama...sviđalo se to kome da ili ne.

mislim da se tvoje ruzicasto videnje buducnosti Hrvatske pod HDZ-ovim pracenjem EU tiranije uveliko razlikuje od mog. Za razliku od tebe ja ne vidim ruzicastu budunost u tome, ja vidim da se mrak spusta nad zapadom (i Hrvatskom). Mozda postoji mogucnost da Plenky igra igru sa figom u dzepu sto se EU tice, ali nekako mi tesko povjerovat u to. Da postoji partija koja je klasicno liberalna bio bi za njih, ali posto ne postoji biram od onog sto je najpribliznije tome u datoj ponudi. Doduse mislim da bi bilo vrlo dobro da se dogovore sa mostom
Tako je prcko, ali nema dogovora, nitko se ovdje nista ne moze dogovoriti, osim lopina kojima je cilj tek kako nesto smuljati:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18709
2015-08-09


Back to top Go down

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 3 Empty Re: DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Post by Hoholo Mudovski 30/3/2024, 12:38

prckov wrote:
Hoholo Mudovski wrote:

Mogu li joj dopisno poslati u roku od 7 dana kao kada se glasa za Bidena.

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 3 Gjtw2710


1+1=2
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4337
2023-08-31


Back to top Go down

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 3 Empty Re: DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Post by vuksadinare 30/3/2024, 13:28

Veliki skok DP-a u Zagrebu po anketa a.. izjednačeni sa ne-možemo sa velikom vjerojatnošću još većeg rasta... most nula bodova.. zao mi ih je nisu slusali DP i kolakušić vec ubacene pijune dodika i zokija bracni par raspudić
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 3 Empty Re: DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Post by Hoholo Mudovski 30/3/2024, 15:35

vuksadinare wrote:Veliki skok DP-a u Zagrebu po anketa a.. izjednačeni sa ne-možemo sa velikom vjerojatnošću još većeg rasta... most nula bodova.. zao mi ih je nisu slusali DP i kolakušić vec ubacene pijune dodika i zokija bracni par raspudić
Šteta rasipanja glasova na desnoj sceni.
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4337
2023-08-31


Back to top Go down

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 3 Empty Re: DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Post by vuksadinare 30/3/2024, 16:00

https://www.dnevno.hr/izbori-2024/plenkovica-ce-ovo-uzdrmati-stigli-rezultati-ankete-najveci-skok-ima-dp-2373955/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 3 Empty Re: DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Post by debotoijusto 31/3/2024, 19:42

vuksadinare wrote:https://www.dnevno.hr/izbori-2024/plenkovica-ce-ovo-uzdrmati-stigli-rezultati-ankete-najveci-skok-ima-dp-2373955/
Zamjenik predsjednika Domovinskog pokreta Mario Radić snimljen je prije nekoliko godina u Ceriću kraj Vinkovaca kako stavlja krunu na glavu tamošnjem kontroverznom poduzetniku Vladi Čuljku, zvanom Vlado Citroen, na njegovu imanju. O veseloj fešti, povodom 64. Čuljkovog rođendana, tada je pisao Telegramov Drago Hedl.





Mario Radić, koji danas slovi za najmoćnijeg čovjeka Domovinskog pokreta – ako je suditi prema rezultatima ankete koje su prenijeli neki desni mediji – ovih dana ima razloga za optimizam.

Radi se o anketi koju je provela agencija 2X1 digital, a prema njenim rezultatima Domovinski pokret, uz SDP, ima najveći skok u prvoj izbornoj jedinici. Zanimljiv detalj je što je direktor te agencije, prema podacima Fine, Vlado Čuljak.




koja skupina probisvijeta 
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 3 Empty Re: DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Post by AssadNaPodmornici 31/3/2024, 20:48

prvi put od kada mogu glasati, da me doslovno RH politika ne zanima. totalno me ne zanima.
ekonomija odlično stoji. 
korupcije nemamo ništa više-manje nego druge zemlje. prije je bilo  nemoguće da izgradiš ikakvu tvornicu u RH radi korupcije i birokracije, a sada niču tvornice i po vlajlandu da bi u njima radili nepalci.  gradovi se sređuju. 

uhljebe više nitko ne spominje, nitko normalan ne da ne povlači vezu za radit u državni sektor ili državnu firmu, nego nitko normalan i ne traži posao tamo.. zašto da lupaš pečate za 6000kn mjesečno, ako će konobar u sezoni okrenuti 3000€ mjesečno . 



jedino su mi sada interestatne stranke koje na zapadu zagovaraju ograničenje imigracije. to me zanima. zapravo to me zanimalo od kada znam za sebe, ali sada imamo standard skoro ko zapadne zemlje, prije 10godina u RH je bila teška bježanija, sada ljudi , nitko ne ide vanka jer "ovdje nema posla i perspektive" - baš nitko. ljudi odu vanka jedino šaka ljudi radi izazova i to je to. tako i šaka zapadnjaka i dođe u RH. i to je uredu. 

ovi pakistanci, nepalci, filipinci, to nam ne treba. ako i dođu radit, treba da postane nemoguće dobiti RH papire. kako je nemoguće dobiti papire južne koreje, kine, japana, saudijske arabije, zapravo većine zemalja planete osim zapadnih zemalja. 

trebalo bi donjeti u ustav, vidiš odlična ideja, da broj stranih državljana u RH ne može preći recimo 5% od ukupne RH populacije. to bi bilo 180 000 i to je to.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21132
2018-06-14


Back to top Go down

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 3 Empty Re: DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Post by AssadNaPodmornici 31/3/2024, 20:51

dakle most i dp.. šteta što ovi debili međusobno se ne žele spojit. čak se mislim dati glas DPu sada čisto iz razloga što je tu kolakušić i onaj papučar sinčić, jest papučar ali ono barem glumi opoziciju zamjene stanovništva. 
to mi se sviđa jer im je glavni moto postao "zamjena stanovništva". i MOST je tu , ali oni se previše bave "korupcijom" ali veći je problem zamjena stanovništva.

prije mjesec dana sam bio malo više za MOST ali sada malo više za DP, sa naglaskom da mi se gade i jedni i drugi i sumnjam da će kurca napraviti i da su kurca sposobni. ali eto čisto da ne ostanem doma. 

Nama treba neka Hrvaska verzija AFDa,   AFD je njemačka libertarijanska/konzervativna stranka koja je za njemce i kontra je njemačke velike države.

to nama treba. baš sa nekim pametnim ljudima i govorimo u jednoj zajedničkoj komunikaciji da bi trebalo napraviti Hrvatski AFD, a ne ovo ruglo što imamo sada od MOSTa i DPa

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21132
2018-06-14


Back to top Go down

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 3 Empty Re: DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Post by AssadNaPodmornici 31/3/2024, 20:54

ja sam konzervativac-libertarijanac. 

uzor su mi Ron/Rand Paul pa čak i Ronald Regan.

Uvjek se sjetim kada su "desničara" Regana pitali što bi USA država trebala ovo ono..

Lik je rekao, da prva i osnova svega jest da ljudi shvate da im USA država nije prijatelj nego neprijatelj. 

Tako i vi ljudi trebate shvatiti da je ideologija desnice kontra države. Državu treba maksimalno smanjiti da bude čuvanje granice, vojska i policija. 

A mi imamo obrnuto. Država se upliće u sve pore, a kurca ne čuva granicu, a tko nije bio cijepljen protiv novinarske gripe prije dvije godine, bio je građanin drugog reda. eto šta vam je RH država. prisiljavala RH građane da uzmete otrov kojeg Plenki sigurno nije uštrca sebi i svojoj djeci. 

aj i tu su i MOST i DP bili protiv

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21132
2018-06-14


Back to top Go down

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 3 Empty Re: DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Post by debotoijusto 31/3/2024, 21:28

naivan si sinek ovi ne samo da gledaju kako se dokopati blagajne u svoje svrhe nego spremni sve razjebat za 3 € iz zlobe i ljudske gluposti





Mislav Kolakušić na početku svog govora je nazočnima, između ostalog, rekao da mu je srce kao planina kada vidi koliko ljudi se okupilo. 




U subotu je navedena stranka na Zagrebačkom velesajmu imala prvi kongres i sve bi to bilo sasvim u redu da brojni nazočni na kongresu nisu bili – plaćeni statisti. 
Naime, agencija Prva klapa d.o.o. koja se inače bavi okupljanjem statista za snimanje igranih filmova, TV reklama, glazbenih spotova i slično 7. ožujka objavila je da traži statiste u dobi od 16 do 70 godina i to za event koji će biti održan u subotu (16. ožujka) u trajanju od 11.30 do 13.30 sati. Baš u vrijeme kada se održavao prvi kongres novoosnovane stranke. Štoviše, iz neslužbenih, ali provjerenih izvora doznajemo da kod prijava statistima nije rečeno da će sudjelovati na eventu neke stranke, da bi im dan prije kongresa organizatori rekli da se ipak radi o jednoj političkoj stranci, ali da nije HDZ ni SDP. 
Pri dolasku u kongresnu dvoranu Zagrebačkog velesajma statistima su podijeljene zastavice stranke ‘Pravo i pravda’. 
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 3 Empty Re: DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Post by AssadNaPodmornici 31/3/2024, 22:12

neka razjebu. manje će biti inžinjera i doktora u državi. svi znamo da će europa završiti kroz 20ak godina u klanju

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21132
2018-06-14


Back to top Go down

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 3 Empty Re: DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Post by debotoijusto 31/3/2024, 22:20

AssadNaPodmornici wrote:neka razjebu. manje će biti inžinjera i doktora u državi. svi znamo da će europa završiti kroz 20ak godina u klanju

nece biti manje jer dostava/pevec/manoval nece nikada zaradivati 1 500€ a nasi nece radit za manje , ekonomija a ne lista lijepih zelja DP
dosljaci trebaju ucit jezik i suzivot a odjebat religiju i getoizaciju pa nece biti radikalizacije
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 3 Empty Re: DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum