ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 2 Empty Re: DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Post by abraham 28/3/2024, 05:46

Zesce ludilo..... Sto se desava????? Koja jebena nakupina. Zlocinacka moze mirno spavati. Dan cirkusa, nije bobuljicavi mogao bolje pogoditi. Ova ekipa spada pod menazeriju, bobuljicavi pod klovnove a zlocinacka pod iluzioniste. Muhahahhaaaaaa. Dobro je vama jos uvijek jako dobro......Izbori, dan cirkusa i srijeda.... looooodddiillloooo brale..... kila mozga...

abraham

Posts : 14106
2014-04-14


darth_vader likes this post

Back to top Go down

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 2 Empty Re: DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Post by abraham 28/3/2024, 06:56

Di je Pernar??????? Pernar javi sseeeeeeee....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14106
2014-04-14


Back to top Go down

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 2 Empty Re: DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Post by abraham 28/3/2024, 13:50

Nema zena????? Opacicka slobodna ???? Alka joj uzela mjesto . Kila mozga...

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14106
2014-04-14


Back to top Go down

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 2 Empty Re: DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Post by Hoholo Mudovski 28/3/2024, 14:37

Anemija obećava "svako dijete imat će mjesto u vrtiću..."
Napokon jedno obećanje koje će moći ispuniti ako pobjegne jop pola miliona hrvata vani, a filipinci i nepalci još ne počnu rađati...
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4341
2023-08-31


Back to top Go down

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 2 Empty Re: DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Post by vuksadinare 28/3/2024, 14:59

Iznenađenje

https://youtu.be/L5zhe9cP6EE?si=dqBd9lcERs4FrlEK
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 2 Empty Re: DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Post by vili40 28/3/2024, 15:56

vuksadinare wrote:Iznenađenje

https://youtu.be/L5zhe9cP6EE?si=dqBd9lcERs4FrlEK
a i vi iz DP-a ste specijalci,stalno po ljevici a za vas tamo ionako kruha nema.AP vam stalno uvlači i otima birače ali to stoički podnosite i nitko me ne može uvjeriti da vam tamo kod njega ne miriši koja stolica ako plenkiju zatreba.Jadno.I lijepo te čovjek pita,jel ste se Pernara odrekli?
vili40
vili40

Male
Posts : 10790
2015-08-02


Back to top Go down

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 2 Empty Re: DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Post by abraham 28/3/2024, 17:15

Nadam se da kolega vuk zna da sa Sincicem, inace velikm suverenistom, muhahahahhahahahahhaa akaslj aaaaaaaaakaslj... , ide i gospoja mu. Ono borac protiv nepotizma uzeeo zenu za zamjenicu u Bryssel-u. Cetrnaest k eura mjesecno. Khjm, khm..... Zasto je desnica u DNRH , ako ne retardirana ono dobro zakinuta. Ravnozemljasi, antivakseri, chemotralisi, rusofili, koji jebeni mix.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14106
2014-04-14


Back to top Go down

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 2 Empty Re: DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Post by debotoijusto 28/3/2024, 19:19



Kolakušić: Ako dođem na vlast odmah ću uhapsit 3000 ljudi


DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 2 9f7ca2ff-5d54-47c7-b136-52d543d3bffe
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 2 Empty Re: DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Post by vuksadinare 28/3/2024, 21:19

debotoijusto wrote:

Kolakušić: Ako dođem na vlast odmah ću uhapsit 3000 ljudi


DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 2 9f7ca2ff-5d54-47c7-b136-52d543d3bffe
Sto si se prepao? Mislio je na agenturu :cleanteeth
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99387
2015-09-08


Back to top Go down

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 2 Empty Re: DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Post by Eroo 29/3/2024, 11:42

Anketa: Jutarnji list
DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 2 11

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75281
2016-07-22


Back to top Go down

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 2 Empty Re: DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Post by prckov 29/3/2024, 12:52

da zivim u HR domovinski pokret bi definitivno imo moj glas

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34166
2014-04-19


Hoholo Mudovski likes this post

Back to top Go down

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 2 Empty Re: DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Post by darth_vader 29/3/2024, 13:14

abraham wrote:Zesce ludilo..... Sto se desava????? Koja jebena nakupina. Zlocinacka moze mirno spavati. Dan cirkusa, nije bobuljicavi mogao bolje pogoditi. Ova ekipa spada pod menazeriju, bobuljicavi pod klovnove a zlocinacka pod iluzioniste. Muhahahhaaaaaa. Dobro je vama jos uvijek jako dobro......Izbori, dan cirkusa i srijeda.... looooodddiillloooo brale..... kila mozga...

Tragedija je upravo u tome da bubuljičavi djeluje najsuvisliji od cijele jebene oporbe...a svi znamo kakav je bija ka premijer.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 2 Empty Re: DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Post by abraham 29/3/2024, 16:10

Da, zalosno. Bobuljicavi predvodi nove snage sa Cacicem, Mrakom i Taritasem i slicnom izlizanom ekipom da je to za spisati se od smijeha. Najnesposobnija vlada dolazi sa novim idejama i novom snagom. Cacic u koaliciji sa IDS, zato sta je lezo ili "lezo" tamo a igrao golf u medjuvremenu. Mislim protiv korupcije i lopovluka se nije mogla naci bolja ekipa. Stecaj Coninga 440 milja kuna. Zlatne cetke za klozete. Bobuljicavi senior digao na stan od 200 000 eura kredit  od tri milje eura koje je brat , kontrovezni (citaj lopov) poduzetnik , nakon fijaska u Dubrovniku urednoi vratio banci i to u kesu?????????? Molim. tri milje u kesu???? Nes ti pravne drzave i postenja. Da, nadam se da ce netko u kampanji zboriti malo i o bobuljavcima. Samaranju skovacina i sl. Sta je najgore sve ove informacije su iz dnevnog tiska. Ne znam nikakove tajne dilove niti poznam nekoga utjecajnog u DNRH. Sto sve znaju upetljani i zasto se olinjali lopovi i prevaratni sviih boja bore za dio kolaca u politici. Kila mozga....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14106
2014-04-14


darth_vader likes this post

Back to top Go down

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 2 Empty Re: DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Post by abraham 29/3/2024, 17:35

Umalo zaboravih da je u tockastoj, pardoncek, bobuljicavoj ekipi i Panasonic Beljak. Muhahahahaaaa Anemiji se stanje nece pogorsati. Nema od cega.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14106
2014-04-14


darth_vader likes this post

Back to top Go down

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 2 Empty Re: DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Post by Eroo 29/3/2024, 18:04

prckov wrote:da zivim u HR domovinski pokret bi definitivno imo moj glas
Vidim da ti je daleko od očiju i od srca...
Plenky već sada ima +1 glas nad polovicom potrebnih.
Ostali će moći i dalje lupkati prstićima po klupama...sviđalo se to kome da ili ne.
Eroo
Eroo

Posts : 75281
2016-07-22


Back to top Go down

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 2 Empty Re: DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Post by debotoijusto 29/3/2024, 18:36

prckov wrote:da zivim u HR domovinski pokret bi definitivno imo moj glas

sve drugo bi izgledalo kao iznenadjujuce prosvjetljenje kolega
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 2 Empty Re: DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Post by abraham 29/3/2024, 21:22

Mislim da je cak i kolega deblo razocaran rijekom koja dolazi. No, Bogu hvala te u ZG mogu glasati za zadnje utociste lijevih hulja tj Mozemo. Da mislim da Bencicki ne bi skodilo da opere zube s vremena na vrijeme. Kao brine za tude zdravlje a pusi. Zenski Tito...Bolje zube imaju kumice na placu...

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14106
2014-04-14


Back to top Go down

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 2 Empty Re: DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Post by vili40 30/3/2024, 06:52

Pernar i Ava Karabatić predali liste
DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 2 B760e857-8ff5-4bc6-b97c-d3d317e0d87f

KANDIDACIJSKE liste Državnom izbornom povjerenstvu predale su večeras Stranka Ivana Pernara te nezavisna kandidatkinja Ava Karabatić, a do isteka roka u ponoć liste će predati još dvije stranke i jedna koalicija.
Stranka Ivana Pernara na parlamentarne izbore izlazi u svih 10 izbornih jedinca na području Hrvatske, a bivši zastupnik Živog zida bit će nositelj u šestoj izbornoj jedinici.

Pernar kandidate tražio putem društvenih mreža

Kao glavnu točku programa istaknuo je osvajanje saborskih privilegija za "običnog malog čovjeka, a ne samo za karijerne političare".
"Želim reći svojim kolegama da će prva privilegija koju će danas uživati biti kava za šezdeset centa. Uživajte, trošite nemilice. Četiri godine me nije bilo, fali mi sabor, fali mi ovo misto", izjavio je Pernar na konferenciji za medije u Hrvatskom saboru.
Pernar je kandidate na listama tražio putem društvenih mreža, a javilo se više od 1000 ljudi, kazao je. Osim privilegija, Stranka Ivana Pernara tražit će legalizaciju konoplje, slobodu govora i pravo izbora kada je riječ o cijepljenju djece.
Što se tiče aktualnog premijera Andreja Plenkovića i predsjednika Zorana Milanovića, nijedan nema njihovu podršku, rekao je Pernar.
''U doba Milanovića se petsto ljudi dnevno iseljavalo iz Hrvatske. Što je Kenwood Kenon napravio da to preokrene? Ništa. Mladi su ostali vani, hrvatska djeca se rađaju u inozemstvu, a istovremeno nam dovoze stotine tisuća stranih radnika. Naš cilj je spriječiti supstituciju stanovništva", naglasio je.
Na stranačkim listama nalazi se nekoliko 'influencera', ali i psihijatar Herman Vukušić. 
''Točno ispred ove ploče sam bio osuđivan od strane ekstremne ljevice zbog svoje borbe protiv transrodne ideologije koja uzima svoje žrtve u Hrvatskoj. Zato sam uz Ivana Pernara", poručio je Vukušić. 

Lista Ave Karabatić samo u 10. izbornoj jedinici

Lista Ave Karabatić za glasove birača natjecat će se samo u 10. izbornoj jedinici, pod sloganom ''Otrijeznimo Hrvatsku'', kako bi poručila mladim ljudima da se klone svih vrsta poroka.
"Trebao bi se malo ublažiti hedonizam, pogotovo kod mlađe populacije, jer tako nje bilo prije deset ili petnaest godina. Najlakše je pojesti šlag sa torte, a pitanje je jesu li djevojke ikada u životu uzele motiku u ruke, znaju li skuhati kavu, jesu li pomuzle kravu i kozu. Vratimo se prirodi i glazbi, budimo opušteni", kazala je Karabatić.
Među glavnim točkama programa Karabatić je također navela borbu protiv korupcije, borbu protiv nasilja nad ženama i seksualnog iskorištavanja žena, kastraciju pedofila i silovatelja maloljetne djece te snižavanje zastupničkih plaća za 30 posto.
U slučaju da se izbori za zastupnički mandat, poručila je da još treba razmisliti koga će podržati za predsjednika nove vlade. ''Ja sam osoba koja pomno razmišlja, uzmem 24 sata pa onda odlučim kako i šta", rekla je.
vili40
vili40

Male
Posts : 10790
2015-08-02


Back to top Go down

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 2 Empty Re: DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Post by Hoholo Mudovski 30/3/2024, 08:31

vili40 wrote:Pernar i Ava Karabatić predali liste
DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 2 B760e857-8ff5-4bc6-b97c-d3d317e0d87f

KANDIDACIJSKE liste Državnom izbornom povjerenstvu predale su večeras Stranka Ivana Pernara te nezavisna kandidatkinja Ava Karabatić, a do isteka roka u ponoć liste će predati još dvije stranke i jedna koalicija.



Pernar je komad budale, ali je bio zastupnik u Saboru i ovo podmetanje u naslov s Karabatičkom, je škola duboke države za prvi osnovne
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4341
2023-08-31


Back to top Go down

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 2 Empty Re: DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Post by debotoijusto 30/3/2024, 08:32

tijekom večeri - obrat! Ispostavilo se da Avi Karabatić fali još 50 potpisa za kandidaturu. Da bi kandidatura bila pravovaljana, mogu joj potpisati samo ljudi iz njezine 10. izborne jedinice, a Karabatić je zamolila ljude iz 10. izborne jedinice da dođu do Sabora potpisati za njezinu kandidaturu, doznaje RTL.

"Ja sam prikupila i više od 500 potpisa. Ipak, fali 50 potpisa. Ja bih ovim putem zamolila sve one koji imaju prebivalište u 10. izbornoj jedinici, a tu su u Zagrebu da dođu u narednih sat vremena i daju mi potpis", zamolila je javno Ava i dodala da ako ne uspije ostaju joj predsjednički izbori - piše Danas.hr.
Na njezin poziv odazvao se Ivan Pernar, koji joj je - kako je objavio RTL Direkt petnaestak minuta prije ponoći - ponudio svoj "višak potpisa" iz 10. izborne jedinice. Treba vidjeti hoće li to "upaliti", rečeno je u odjavi emisije...



jos jedni sto korupciju i kriminal zele pobijediti korupcijom i kriminalom no dobro ovo su zabavni gubitnici za razliku od nekih...
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 2 Empty Re: DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Post by Hoholo Mudovski 30/3/2024, 08:34

Inače Pernar je bio aktivan. Obilazio je škole i vrbovao mlade birače,.dok su ostali mlatili praznu slamu.
Još samo da mlade motivira da iziđu na izbore. Budale je ,glup nije. A da je glup ne bi ni ušao u Sabor. Tko zna možda ga vidimo opet.
Imati za premijera Plenkovića/Milanovića ili Pernara. Domiljubni čin bio bi dati glas Pernaru


Last edited by Hoholo Mudovski on 30/3/2024, 08:37; edited 2 times in total
Hoholo Mudovski
Hoholo Mudovski

Posts : 4341
2023-08-31


Back to top Go down

DP u koaliciji sa Kolakušićem?!  - Page 2 Empty Re: DP u koaliciji sa Kolakušićem?!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum