ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbija je bastion otpora protiv NATO pakta

Go down

Srbija je bastion otpora protiv NATO pakta Empty Srbija je bastion otpora protiv NATO pakta

Post by RayMabus Sat 2 Mar - 14:45

Srbijanski predsjednik Aleksandar Vučic optužio je u subotu zapadne zemlje da pojačavaju pritiske na Srbiju kako bi de facto i de iure priznala Kosovo, uvela sankcije Rusiji i promijenila stajalište prema Kini, a krajnji cilj je uvođenje marionetskog režima jer slobodna i nezavisna Srbija ni nije popularna u Europi.

Zapad od Srbije očekuje tri stvari - da prizna Kosovo i Metohiju, da uvede sankcije Rusiji i da se u Srbiji uvede marionetski režim, rekao je Vučic u obraćanju javnosti kojem su nazočili predstavnici odlazeće vlade.

On je, u izravnom tv-prijenosu, rekao da se, uz zahtjeve za priznanje Kosova i ignoriranje postupaka prištinskih vlasti protiv kosovskih Srba, "učitava i odricanje od Republike Srpske (RS)". Srbija sa RS ima posebne veze po Daytonskom sporazumu o prekidu ratnih sukoba u BiH iz 90-ih godina prošlog stoljeća, uz službeno stajalište da o budućnosti BiH podržava svaki dogovor tri konstitutivna naroda u toj državi.

Vučic je rekao da se, zbog promjene situacije na frontu u Ukrajini od početka ruske invazije, pojačavaju pritisci da Srbija uvede sancije Ruskoj Federaciji, ali da "iz mnogo razloga" zauzme antikinesko stajalište. Vučic je prošlog tjedna izravno podržao službeni stav Pekinga da je Tajvan dio Kine.

Tumačeći odnos Zapada prema službenom Beogradu, Vučic je rekao da se u Srbiji, kroz različite pritiske, želi uvođenje marionetskog režima koji bi prihvatio sve zahtjeve. Zato se povećavaju pritisci na Srbiju preko institucija, nevladinih organizacija i agencija, medija, s ciljem kriminaliziranja vodstva, dehumanizacije i demonizacije Srbije, ocijenio je Vučic.

Vučic: Žele od nas tri stvari! A znam i koji im je konačni cilj, koga žele vidjeti na vlasti u Srbiji...


Anglosasi su besni jer im je propala prošlogodišnja ofenziva na Azovsko more i prema Krimu i na Krim i sad će da ti jebu mater četničku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175402
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija je bastion otpora protiv NATO pakta Empty Re: Srbija je bastion otpora protiv NATO pakta

Post by RayMabus Sat 2 Mar - 14:53

On je naveo da je jedan od ključnih razloga za to situacija u Ukrajini, koja se ne odvija onako kako je Zapad zamišljao, jer Rusi imaju inicijativu na frontu.

Vučic je rekao da postoji opasnost da se u takvim okolnostima predsjednik Rusije Vladimir Putin pozove na kosovski presedan, zbog čega Zapad prije toga želi da zatvori pitanje Kosova.


Vučic: Zapad vidi RS kao remetilački faktor na Balkanu i od Srbije traže da aktivno radimo protiv nje

Pojeli govno jer im je đeneral galaksije bacio kišu pa upali u blato pa zaglavili pa propala ofenziva i sad su besni jer im ga je GF5 učero.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175402
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija je bastion otpora protiv NATO pakta Empty Re: Srbija je bastion otpora protiv NATO pakta

Post by RayMabus Sat 2 Mar - 15:00

Kome nije jasno kako im ga je GF5 a to je inkarnirani anđeo Prijestolnik učero evo vam pa čitajte:

Tema : 23.05. 2023  godine:

https://www.ex-iskon-pleme.com/t55065-moj-tata-ima-veci-kurac-od-tvog-tate


Moj tata ima veći kurac od tvog tate

Srbija je bastion otpora protiv NATO pakta Lastpo10 by RayMabus Tue 23 May 

Umirovljeni američki general tvrdi da će se borci grupe Wagner suočiti se s katastrofom u Bahmutu idućeg tjedna


‘Jevgenij, čestitam na zastavi u Bahmutu. Ali, znaš li što Jevgenij? Sada ste okruženi!‘


Vid prolom oblaka a oni su na asfaltiranom a vi morate po blatnjavom naokolo.

https://www.meteoblue.com/en/weather/maps/bakhmut_ukraine_713174#coords=6/48.594/38&map=cloudsAndPrecipitation~hourly~auto~sfc~none

Za one koji nisu pratili objašnjenje ove moje izjave evo opet : Ako sam ja anđeo tko je onda moj tata ?

https://hr.wikipedia.org/wiki/Bog


---


Moj tata ima veći kurac od tvog tate

Srbija je bastion otpora protiv NATO pakta Lastpo10 by RayMabus Tue 23 May 

Meni triba pat pozicija za one koji nisu pratili ili ne shvaćaju moja razmišljanja.

Vidi kako fino natopilo cijelu liniju bojišta a tek ovo ispred Zaporožja di ovi planiraju udar.

https://www.meteoblue.com/en/weather/maps/bakhmut_ukraine_713174#coords=7/48.335/36.039&map=cloudsAndPrecipitation~hourly~auto~sfc~none

A sad će opet morat čekat da se tlo osuši. Najbolje do jeseni da pauzirate. Do jesenjih kiša. Srbija je bastion otpora protiv NATO pakta Icon_pirat Srbija je bastion otpora protiv NATO pakta 204824722 Srbija je bastion otpora protiv NATO pakta Lol

Odmorite malo. Pa neće posal nigdi uteć. Može se i dogodine u tu protuofenzivu. Kad stigne više oružja a njemu proračun bude još tanji. Di ćeš sad po blatu ić u juriš. Propadaju noge, teško se krećeš a još napadaš pa te ona druga strana samo izrešeta. A ovi s teškim vozilima i to da i ne pričam. Samo propadne u zemlju.



---


Moj tata ima veći kurac od tvog tate

Srbija je bastion otpora protiv NATO pakta Lastpo10 by RayMabus Sun 11 Jun 

Ne možete ništa. Blato. Blato svuda oko vas.

Generalu galaktičke konfederacije najvišeg ranga a to je inkarnirani anđeo Prijestolnik treba pat pozicija a i uostalom reka san vam da vas neću ni pogledat sve dok Srbija ne uvede sankcije Rusiji ili ako ne da povućete eu fondove istoj i pristupne pregovore tj prestane te hranit tu nakradnu šemu našim parama dok se oni tako postavljaju te dok Zelenski i Ukrajina ne prekine plinovode i naftovode kojima hrani Mađarsku i Austriju i druge a oni zbog te ruske nafte i plina podržavaju Putina.

AJ ZDRAVO.


----



Moj tata ima veći kurac od tvog tate - II dio


Srbija je bastion otpora protiv NATO pakta Lastpo10 by RayMabus Thu 29 Jun 

Ruska invazija na Ukrajinu


Srbija je bastion otpora protiv NATO pakta Lastpo10 by RayMabus 
Enlarge this imageClick to see fullsize
Srbija je bastion otpora protiv NATO pakta Clouds27

ANGLOSASIJA NA APARATIMA.

Srbija je bastion otpora protiv NATO pakta Lol Srbija je bastion otpora protiv NATO pakta Lol Srbija je bastion otpora protiv NATO pakta Lol Srbija je bastion otpora protiv NATO pakta Lol Srbija je bastion otpora protiv NATO pakta Lol

--

by RayMabus 

Baš lijepa kišica. Srbija je bastion otpora protiv NATO pakta Icon_basketball  Srbija je bastion otpora protiv NATO pakta Icon_pirat Srbija je bastion otpora protiv NATO pakta 1971401230

GF5 se probudio i pijucka svoju prvu jutarnju kaficu. Nešto slično sad rade i anglosaski i ukrajinski generali i vodstvo jer poučeni zadnjom pušionom prije tri tjedna kad su krenuli u napad teškom mehanizacijom i popušili sad su naučili lekciju i sad gledaju gdje pada kiša.

Ništa od brzog proodra tenkovima preko Zaporožja kako bi se došlo ruskim snagama s leđa te ništa od prodora većim snagama preko Dnjepra i njegovog korita koje je sad natopljeno.

Otvara se Bahmut jer su ga Wagnerovci napustili a neće se baš tako brzo vratiti jer će ruska vojska nakon ove njihove pobune svakog tog pojedinačno poispitati da vidi oće li ga uopće i primiti u svoje redove jer niti jedna vojska ne voli pućiste. Istovremeno im je i najsposobniji obrambeni general a kojeg obična vojska na bojištu cijeni završio na ispitivanju i nije na poziciji. To je prilika a prilike se ne propuštaju jer ako ih propustiš tko zna kad će i oće li opet nova takva. Otvara vam se rupa gore. Šaljite bataljone iz pričuve i mostopolagače i probijajate bokove oko Bahmuta s obje strane.


--
by RayMabus 

Ben Walace ( britanski ministar obrane ) psuje i baca penkalu u zid ispred sebe od bijesa. Uviđa da će morati poslati više mostopolača i drugih inžinjerskih vozila da mu se ne dešavaju ove situacije di oni planiraju jedno a dešava se drugo i onda moraju one mostopolagače i druga inžinjerska vozila prebacivati par stotina sjevernije gore jer nemaju dovoljno inžinjerskih vozila na svim točkama bojišta a ovako s ograničenim resursima teško je planirati bilo šta na ovako dugoj bojišnici.

Baca penkalu u zid od bijes i urla: Jebena Aštar komanda, jebu nas radi Komšića. Srbija je bastion otpora protiv NATO pakta Lol


Srbija je bastion otpora protiv NATO pakta Images?q=tbn:ANd9GcQGIKBnmn4cqqUhiKa2omkQH9MZXaqJDdFA0g&usqp=CAU

Srbija je bastion otpora protiv NATO pakta 1971401230
RayMabus
RayMabus

Posts : 175402
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija je bastion otpora protiv NATO pakta Empty Re: Srbija je bastion otpora protiv NATO pakta

Post by Serbinho-3 Sat 2 Mar - 15:16

Neoliberali sa Zapada su glupi.
1999 Kosovo NATO, jaki smo, Medjunarodno Pravo ne postujemo.
Ukrajina, Majdan, lozili vatru, izazvali pozar i uleteo im Putin.
Medjunarodno Pravo ovo, ono, pricam ti pricu Ubico, Hitleru i tako to.
Pravi sranja i sa Kinom oko Tajvana.
Nisam primetio ostale da po Zapadu loze vatru i rade isto.
Zao mi Ukrajine, navukli ih.
Podela Sveta, novi Hladni Rat,  jedino to znaju u svojoj aroganciji napraviti.
Jedino Putin da im uleti do Atlantika i postavi neke tradicionaliste na vlast.
Ovi liberali prave sranja svuda.



Tito, govorio sam da spusti pritisak u vrelom loncu, tako sto bi pustio program i za USA Citizens da mogu u Srbiji legalno ziveti i raditi, neku kvotu.
Ima njih freelance-era i tako malo vide i lokalni buzdovani, kako oni guraju napred.
Imas tamo oko Amedereva uz Dunav, mozes napraviti apartmane za freelance-ere.
Tako te ovi liberali  sa Zapada ne mogu praviti da si Severna Koreja i slicno.
Imaju Hrvatsku, pa njih neka prcaju, oni su EU.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26378
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Srbija je bastion otpora protiv NATO pakta Empty Re: Srbija je bastion otpora protiv NATO pakta

Post by RayMabus Sat 2 Mar - 21:00

Sad će vama general Tupko s pet zvjezdica objasniti cijelu geopolitičku situaciju Srbije.

Srbija je bastion otpora protiv NATO pakta 9k=

Prije dvije godine general Tupko s pet zvjezdica poručuje da će cijela Europa plivati u moru krvi ako vidim Komšića još jednom na toj poziciji tj preglasavanje Hrvatske.

Mjesec dana prije napada general Tupko s pet zvjezdica napada bavarskog premijera jer ovaj viče kako je Rusija prijatelj Europi i postavlja se na Karpate i poručuje Putinu da ako napadne cijelu Ukrajinu da će se vračati u crnim vrećama u Rusiju i da će se na kraju čačkati s njima na istoku al da me za to boli kurac.

Umjesto brzog plana slamanja Ukrajine i stavljanja pod Putinovu kontrolu a šta je i Srbija očekivala , Srbija sad ima 40 miljona Ukrajinaca koji čine kopneni zid Putinovom prodoru na Balkan a rat na istoku Ukrajine je pat pozicija.

Zapad koji podržava Komšića također gubi ogromne pare jer je netko uletio s Elvirom i kako će spriječiti brzi pad Rusije, dakle drži ih na životu s te strane taman da ne potonu.

Vrijeme ne radi za vas. Ni za koga od vas.

Jedino radi za generala Tupka s pet zvjezdica.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175402
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija je bastion otpora protiv NATO pakta Empty Re: Srbija je bastion otpora protiv NATO pakta

Post by RayMabus Sat 2 Mar - 21:01

Nema tenkova = nema napada = nema ruskog proboja NATO linija = nema Rusa na Balkanu = nema Velike Srbije.


RayMabus
RayMabus

Posts : 175402
2014-04-11


Back to top Go down

Srbija je bastion otpora protiv NATO pakta Empty Re: Srbija je bastion otpora protiv NATO pakta

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum