ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dramatično upozorenje: Evropi preti napad?

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Dramatično upozorenje: Evropi preti napad? - Page 3 Empty Re: Dramatično upozorenje: Evropi preti napad?

Post by veber 18/2/2024, 00:28

opet si preskoćio tabletice.

nema GF, nisi nikaj niti si nešto.

obični  ćanki u programu odvikavanja.

ne lupetaj.

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Dramatično upozorenje: Evropi preti napad? - Page 3 Empty Re: Dramatično upozorenje: Evropi preti napad?

Post by RayMabus 18/2/2024, 00:45

Na međedu Vebere, na međedu.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t57185-pao-je-grad-koji-su-rusi-osvajali-gotovo-10-godina-tek-sad-pocinju-pravi-problemi


Evo ga dolazi. Jaše na međedu i ide prema Evropi. Da vam se najebe svima majke usrane.


Enlarge this imageClick to see fullsize
Dramatično upozorenje: Evropi preti napad? - Page 3 Ee6ff2595411e724bad5eb57f6afcf4f
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Dramatično upozorenje: Evropi preti napad? - Page 3 Empty Re: Dramatično upozorenje: Evropi preti napad?

Post by YekeYeke 18/2/2024, 00:58

Sta cemo sad Longi. Pade Avedejevka
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 626
2019-05-13


Back to top Go down

Dramatično upozorenje: Evropi preti napad? - Page 3 Empty Re: Dramatično upozorenje: Evropi preti napad?

Post by RayMabus 18/2/2024, 01:08

RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Dramatično upozorenje: Evropi preti napad? - Page 3 Empty Re: Dramatično upozorenje: Evropi preti napad?

Post by RayMabus 20/2/2024, 08:08

RayMabus 17.02.2024 napisao: wrote:
Tvoje mišljenje je potpuno nebitno.


Ja sam general galaksije.

Sprovest ću svoju volju.

Ja sam zakon na fizičkoj ravni ( ovaj vaš materijalni svemir ).
Kako navode mediji, dogovor triju vladajućih klubova o dokumentu iznenadio je “čak i pristaše radikalnije vojne potpore Kijevu”, jer su do sada zastupnici SPD-a zauzimali vrlo suzdržan stav po pitanju isporuke raketa Taurus. Ipak, kako je primijetio anonimni izvor blizak klubu socijaldemokrata, većina u stranci došla je do zaključka da u sadašnjim uvjetima Njemačka “mora poslati signal”.


https://www.geopolitika.news/vijesti/njemacka-planira-isporuke-raketa-taurus-ukrajini-ne-spominjuci-ime-rakete/
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Dramatično upozorenje: Evropi preti napad? - Page 3 Empty Re: Dramatično upozorenje: Evropi preti napad?

Post by RayMabus 20/2/2024, 08:11

RayMabus 17.02.2024 napisao: wrote:
Tvoje mišljenje je potpuno nebitno.

Fino ćeš povećati dužinu i promjer rakete ako treba i dobit ćeš dodatni domet koliko treba i onda to poslat Ukrajincima da skidaju ruske lovce bombardere da ti se isti ne namnože i krenu preko Baltika na Njemačku itd.

A ja ću piti kaficu i gledati kako se Njemačka i Rusija biju a ja sam uložio nula kuna i ti fino njemu skidaš lovce bombardere a on tebi jebe mater a možda ti i zavrne plin.

Kokice.

Ja sam general kaosa.

Lijepo mi uživaj u igri koju sam vam pripremio.
:coffee
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Dramatično upozorenje: Evropi preti napad? - Page 3 Empty Re: Dramatično upozorenje: Evropi preti napad?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum